Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2013., 14:51   #6261
Quote:
TomZD kaže: Pogledaj post
Foša je sranje...odes tamo...pojedes i izađeš vanka gladna...a da ne govorim koliko love ostavis....elita
u svim restoranima imas friske ribe na meniju tako da.... bolje da prodjes jeftinije,a najedes se....nego da se istrosis za nista!
Sa 19 godina imaš toliko gastronomskog iskustva? Bogami svaka čast.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 14:56   #6262
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
Sa 19 godina imaš toliko gastronomskog iskustva? Bogami svaka čast.
jeli tako...sam sebi se divim
TomZD is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 22:57   #6263
Quote:
TomZD kaže: Pogledaj post
jeli tako...sam sebi se divim
Ajde pojedi kakao i ne seri.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 23:06   #6264
s kontinenta sam i bio u Fosi prije 3-4 godine, i stvarno je skupo. Al bome sam lijepo jeo, samo mi zao sto je ambijent otuzan, odnosno nema bas gostiju.

Inace bio prije 2,3mjeseca u zadru, trazio preporuku za dobar restoran, i dobio preporuku za "4 bunara", ali sam se razocarao. Gotovo nikakvu ponudu nisu imali.

Dolazim u srijedu, jel ima kakav dobar restoran, ne patim na exluzivu, da je dobra ponuda i da se moze dobro pojesti plodove mora.
vulva is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 23:09   #6265
Quote:
vulva kaže: Pogledaj post
s kontinenta sam i bio u Fosi prije 3-4 godine, i stvarno je skupo. Al bome sam lijepo jeo, samo mi zao sto je ambijent otuzan, odnosno nema bas gostiju.

Inace bio prije 2,3mjeseca u zadru, trazio preporuku za dobar restoran, i dobio preporuku za "4 bunara", ali sam se razocarao. Gotovo nikakvu ponudu nisu imali.

Dolazim u srijedu, jel ima kakav dobar restoran, ne patim na exluzivu, da je dobra ponuda i da se moze dobro pojesti plodove mora.
Postoje 3 i 5 bunara, 4 ne postoje.

Dobro jel netko vas plaća da serete ovako o nečemu o čemu pojma nemate ili nemate stavrno što pametnije radit?
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 23:14   #6266
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
Postoje 3 i 5 bunara, 4 ne postoje.

Dobro jel netko vas plaća da serete ovako o nečemu o čemu pojma nemate ili nemate stavrno što pametnije radit?
čovik nije iz Zadra,pa što ako je falia

Quote:
vulva kaže: Pogledaj post

Dolazim u srijedu, jel ima kakav dobar restoran, ne patim na exluzivu, da je dobra ponuda i da se moze dobro pojesti plodove mora.
odi u Lungo Mare u tom slučaju
pingvin-zd is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 23:16   #6267
Quote:
pingvin-zd kaže: Pogledaj post
čovik nije iz Zadra,pa što ako je falia
Falija je moj kurac, aj ga pitaj nek ti opiše restoran u Foši.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 23:19   #6268
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
Falija je moj kurac, aj ga pitaj nek ti opiše restoran u Foši.
ajmo vulva
pingvin-zd is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 23:20   #6269
Quote:
pingvin-zd kaže: Pogledaj post
ajmo vulva
Ajmo. Vulva, kad uđeš na terasu restorana - što vidiš s desne strane?
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 23:28   #6270
i sad čekamo
pingvin-zd is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 23:33   #6271
Quote:
Mad Fox kaže: Pogledaj post
Hej

Neznam da li sam na pravoj temi , ali ću svejedno pitati. Ja i dragi putujemo u Zadar pa bi mi dobro došli savjeti , restorani( posebno riblji), gradski prijevoz, parking u gradu...plaže ...

Hvala ))
Imaš jedan restorančić, na kraju Kalelarge, tamo kod crkvice pa ideš na livo. Navodno je dobar, drži mi ga jedan poznanik.
A što se tiče parkinga.. mislim da ti je pametna stvar parkirati auto gore di su faks i medicinska i glazbena škola, tzv. novi kampus. Ne naplaćuje se, i laganim hodom desetak minuta si u gradu. Onda ti ni ne triba gradski prevoz.
Plaže svakako van grada, mada.. za vas došljake je dobro i na Mareksu i Uskoku.
Partibrejkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 00:26   #6272
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
Ajde pojedi kakao i ne seri.
chill bro!
TomZD is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 22:54   #6273
Fala pingvin....probati cu Lungo Mare....

mvm,falija san tvoj kurac, al ti zato nisi moj....bilo je to fino iskustvo za mene, ne znam za tebe, al ja zato Fosu i pamtim po dobrome

Zadnje uređivanje vulva : 11.06.2013. at 23:05.
vulva is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 23:06   #6274
Quote:
vulva kaže: Pogledaj post
Fala pingvin....probati cu Lungo Mare....

mvm,falija san tvoj kurac, al ti zato nisi moj....odskakuci od mene da te ne bi morao traziti po zadru i ispeglati ti tu nabrijanu facu
Nemoj lungo mare, ajde radije parsto metara prije lungo marea, restoran / konoba rafaelo

Jeo biftek neki dan i odlican, u rafaela je uvjek guzva, uvjek se pece, ako hoces jest meso to je po meni najbolje mjesto u zadru, a i btw. Znam mesara koji svako jutro dostavlja tamo svijeze meso...

Lungo mare je je sad prazan, a u sezoni se popuni najvise zbog lokacije, a ne zbog kvalitete...

Ako oces neke pizze, paste, ajde u bruschette na poluotoku, samo pizza u šime na boriku,
A riblja jela, Foša i Niko
funkomatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 23:30   #6275
Quote:
vulva kaže: Pogledaj post
Fala pingvin....probati cu Lungo Mare....
ništa

Quote:
funkomatic kaže: Pogledaj post
Nemoj lungo mare, ajde radije parsto metara prije lungo marea, restoran / konoba rafaelo

Jeo biftek neki dan i odlican, u rafaela je uvjek guzva, uvjek se pece, ako hoces jest meso to je po meni najbolje mjesto u zadru, a i btw. Znam mesara koji svako jutro dostavlja tamo svijeze meso...

Lungo mare je je sad prazan, a u sezoni se popuni najvise zbog lokacije, a ne zbog kvalitete...

Ako oces neke pizze, paste, ajde u bruschette na poluotoku, samo pizza u šime na boriku,
A riblja jela, Foša i Niko
nisan zna da je biftek plod mora
U Foši je bia,ostaje mu Niko
samo za njega bi onda trebao provjeriti malo ranije za rezervirat,jer ipak je riječ o restoranu uz hotel
pingvin-zd is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 23:35   #6276
obojci stvarno hvala na brzim odgovorima, eto odem onda do nike, nasao sam i broj, pa cu rezervirati.
vulva is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 00:27   #6277
Quote:
vulva kaže: Pogledaj post
obojci stvarno hvala na brzim odgovorima, eto odem onda do nike, nasao sam i broj, pa cu rezervirati.
probaj u mamme mie isto...veliki izbor pizza,mesa,tjestenina...ali i ribe imaju!
TomZD is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 20:47   #6278
Ima zanimljivih događanja u lipnju, nekakvi koncerti i slično??
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 21:42   #6279
na kraju ponovno otisao u Fosu i bilo je perfektno. Usluga do jaja, upoznao gazdu, odlican izbor vina konobara, predjelo brbavice na buzaru, mozda malo preslan umak, al mrvicu i glavno jelo jastog. Odlican izbor
vulva is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 16:49   #6280
Pozdrav Zadru, i odmah isprika jer mozda ovo nije najadekvatnije mjesto za ovakav upit, ali tko zna, mozda mi netko moze pomoci

Dakle, posto u stanu u kojem zivim ne mogu imati psa zbog specificnih pravila, a odlucih svog psa posto - poto imati sa sobom u ZD-u, da mozda mogu iznajmiti kakav box gdje bih ga drzao dok sam ja na poslu i preko noci, a tokom dana od cca 17 - 23h pas bi bio sa mnom.
Znaci, mene zanima jel' tko zna gdje bih mogao pronaci kakvo dvoriste sa vec postojećim boxom, uz naknadu vlasniku, jasno. Pa eto, ako znate nekog... Malo ludo, ali što ćeš, volim tog psa.

Ne trazim nikakvu brigu o tom psu, samo mjesto di ga mogu ostaviti na sigurnom i zatvorenom. Ja ga hranim, kupam, setam, cistim, sve.
Hvala!
MatijaZD is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:27.