Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2009., 13:01   #41
Klub navijača u subotu 06.06. organizira putovanje busevima u Vukovar gdje će se mimohodom i polaganjem vijenaca na simboličan način odati počast herojima obrane,ali i predati pomoć siromašnim Vukovarcima. Cijena putovanja je 100kn. Također pozivamo sve one koji se još nisu priključili akciji "navijači za Vukovar" da to učine kupovinom prigodne majice po sniženoj cijeni od 70kn.
Los Borrachos is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 13:02   #42
Ajmo ljudi, ko sve dolazi u Vukovar!?

Mi smo tam već u petak.
 
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 13:27   #43
Quote:
Spitka kaže: Pogledaj post
Ajmo ljudi, ko sve dolazi u Vukovar!?

Mi smo tam već u petak.

I mi smo u kombinaciji za petak

Nego, u vezi tih buseva iz kluba navijača, postoji mogućnost da se nejde odmah nakon ceremonije prema zagrebu ( to je za one koji ne misle na tekmu) i da se ostane zajebavat se po Vukovaru i okolnim mjestima...Tak da bi busevi s onima koji idu na tekmu kretali oko 14:00 iz Vukovara, a za ostale bi to bilo nešto kasnije...
Los Borrachos is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 13:50   #44
Daj ajde imate PM pa si hebite mater tamo. Kvarite temu bezveze. Gmaz ti očito nemaš pametnijeg posla, a za tebe Spitka nisam znao da se pališ na provokacije samo tako.
MILF_hunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 13:53   #45
U petak od 20.00 pa do jutarnjih sati je uz tamburase u Klubu navijaca velika festa glede osvajanja dvostrukog naslova. Sav prihod od prodaje pica i majica ide u korist siromasnih Vukovara.
Pozivamo sve one koji se jos nisu pridruzili akciji neka to naprave sada kupovinom prigodne majice ili kvalitetnim i naravno kvantitativnim ispijanjem pivica i ostalih "osvjezavajucih pica". Pozvani su svi navijaci,svi ljudi dobre volje,njihovi frendovi, frendice, znani i neznani.
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 14:13   #46
Quote:
MILF_hunter kaže: Pogledaj post
Daj ajde imate PM pa si hebite mater tamo. Kvarite temu bezveze. Gmaz ti očito nemaš pametnijeg posla, a za tebe Spitka nisam znao da se pališ na provokacije samo tako.
Pa vidiš da se očito ne palim.
 
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 16:12   #47
u kolko sati je okupljanje u vukovaru?
frendperi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 16:39   #48
Quote:
frendperi kaže: Pogledaj post
u kolko sati je okupljanje u vukovaru?
Do 12:00 je skupljanje pred hotelom Dunav
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 16:45   #49
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
Do 12:00 je skupljanje pred hotelom Dunav
A,nije početak najavljen u 11?
__________________
....GDJE GOD DA IGRAŠ....
najvjerniji is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 16:47   #50
i ja i moji smo već tamo u petak


vidimo se
 
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 21:06   #51
Ima li još onih majica za Vukovar i gdje se mogu kupiti? I jesu li majice univezalne za sve ili je svaka grupa svoje radila?
cantona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 23:10   #52
Quote:
cantona007 kaže: Pogledaj post
Ima li još onih majica za Vukovar i gdje se mogu kupiti? I jesu li majice univezalne za sve ili je svaka grupa svoje radila?
Imaš u KN BBB, sada su i snižene sa 100 na 70 kn, imaš u plavoj i crvenoj boji i koliko ja znam, dogovor je između grupa da se naprave iste majce, znači bez bilo kakvih simbola grupa ili klubova, samo logo akcije...
ivan_p is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 00:04   #53
el može netko napisat vozni red vlaka ili busa na relaciji Vinkovci-Vukovar i nazad.. ak nije problem, tražio sam po netu, al baš i nema neke ponude..

hvala..
CaBBB is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 00:12   #54
Quote:
CaBBB kaže: Pogledaj post
el može netko napisat vozni red vlaka ili busa na relaciji Vinkovci-Vukovar i nazad.. ak nije problem, tražio sam po netu, al baš i nema neke ponude..

hvala..
http://www.hznet.hr/iSite3/Default.aspx?sec=94
 
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 10:10   #55
nekakve informacije o smještaju?
ciguli miguli is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 10:53   #56
IDEMO U VUKOVAR!

Akcija Hrvatski navijači Vukovaru ulazi u završnu fazu.
Mimohod hrvatskih navijača u Vukovaru će se održati 6.6.2009. prema sljedećem programu:
10:00 – 12:00 skupljanje na Trgu Republike Hrvatske uz donaciju 50 kuna za obitelji socijalno ugroženih grada Vukovara svih sudionika mimohoda
12:00 početak mimohoda, pravac kretanja: Trg Republike Hrvatske, Ulica Dr. Franje Tudjmana, Trg hrvatskih branitelja, Ulica Stjepana Radića, Trg Slavija, Ulica Bana Josipa Jelačića, Memorijalno groblje žrtava iz Domovinskog rata.
14:00 Dolazak na groblje, obraćanje nazočnima, polaganje zajedničkog vijenca i molitva
14:30 Odlazak na kvalifikacijsku utakmicu SP 2010. Hrvatska – Ukrajina.
Molimo sve sudionike mimohoda da doniraju 50 kuna prije početka mimohoda za što će dobiti Zahvalnicu, a sve udruge i grupe građana da umjesto kupovine vijenca doniraju iznos na račun akcije, s obzirom da će se položiti jedan vijenac u ime svih hrvatskih navijača.
Majice s logom akcije će se moći kupiti ispred Maksimirskog stadiona prije utakmice Hrvatska – Ukrajina.
13.6. 2009. na blagdan Svetog Ante, zaštitnika siromašnih akcija završava predajom prikupljenih sredstava udruzi Svetog Vinka Paulskog grada Vukovara.

Vidimo se u Vukovaru,

Hrvatski navijači.
Frenky Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 10:56   #57
Ovdje sve piše. Jučer su dečki održali presicu i danas je izašlo par članaka o tome:

http://slobodanavijacima.org/

Kaj se tiče akcije, ajde ljudi skupljajte pare, prodajte majice, ako ništa u Vukovaru će se moć dat lova. Ne dolazite bez kune, koliko god i put bio skup. Treba se skupit što više love!
 
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 13:34   #58
Quote:
Los Borrachos kaže: Pogledaj post
I mi smo u kombinaciji za petak

Nego, u vezi tih buseva iz kluba navijača, postoji mogućnost da se nejde odmah nakon ceremonije prema zagrebu ( to je za one koji ne misle na tekmu) i da se ostane zajebavat se po Vukovaru i okolnim mjestima...Tak da bi busevi s onima koji idu na tekmu kretali oko 14:00 iz Vukovara, a za ostale bi to bilo nešto kasnije...
možete se zajebavat, al nemojte pravit pizdarije
dr. van Nostrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 17:18   #59
Quote:
dr. van Nostrand kaže: Pogledaj post
možete se zajebavat, al nemojte pravit pizdarije
Zato je napisano zajebavat a ne pravit pizdarije
Širimo ljubav, a ne rat
Los Borrachos is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 19:07   #60
Quote:
dr. van Nostrand kaže: Pogledaj post
možete se zajebavat, al nemojte pravit pizdarije
jel se mozemo kupati?
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:03.