Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2004., 22:44   #101
Quote:
Veky kaže:

Hoću popuniti tijelo mišićima. Ne nešto ekstremno ili natjecateljski nego da se malo razširim i oblikujem
A ti misliš da imaš volje, motivacije, energije, financije i genetske predispozicije da ekstremno razviješ mišiće?
Nemaš pojma koliko si daleko od toga. Budi sretan ako se imalo razviješ uz 100-postotni angažman oko treninga i prehrane.
Laganini is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2004., 08:25   #102
Quote:
Laganini kaže:
A ti misliš da imaš volje, motivacije, energije, financije i genetske predispozicije da ekstremno razviješ mišiće?
Nemaš pojma koliko si daleko od toga. Budi sretan ako se imalo razviješ uz 100-postotni angažman oko treninga i prehrane.
Ne, ništa je ne mislim jer nemam pojma o tome. Zato i jesam ovdje i zato lijepo pitam. Zadnji put sam u srednjoj mogao napraviti 60 sklekova i to bi bilo to. Prije sam se bar vozio na biciklu no odkako sam prije 8 godina sjeo u vlastiti auto više nikakve fizičke aktivnosti osim sexa i rijetkih šetnji.

Doista ne znam što se može učiniti od tijela u mojim godinama. Ono što bi bilo realno duduku poput mene je da očvrsnem i dobijem nešto izdržljivosti/snage čega li već. Kužiš?

Kažem ne natjecateljski jer su očigledno svi trokrilni ormari i trokuti s dvije noge i interesiraju ih super rezultati. Čemu bi inače uzimali tolike preparate za poticanje rasta i rast mišića i sl. ?

Za sad imam i volje, i motivacije i relativno financija.
Veky is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2004., 11:09   #103
E pa onda ljepo odeš u teretanu, objasniš treneru/voditelju svoju situaciju i nek ti on složi program i kaj da uzimaš.

Prvih mjesec dana ćeš uglavnom imat upale tak da tu možeš komotno zaboravit na intenzivne treninge.

Od preparata uzmeš whey protein, glutamin i neke ugljikohidrate.

A normalno da ćeš očvrsnut i dobit snage i kile ak ćeš vježbat.

Što se tiće izgleda i mase, valjda imaš zacrtano kaj misliš postići.
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 12:51   #104
Quote:
kpt. Willard kaže: Pogledaj post
To kaj si ti uzeo ti je nadopuna prehrani.

Ja sam skloniji ovakvom tretmanu:

Osobno pijem 5g kreatina prije svakog obroka, prije odlaska u teretanu pojedem 6 velikih žlica dextroze a nakon teretane, si zmježam 5g glutamina, 25 grama whey proteina, 4-5 žlica dextroze, jednu bananu, dva jaja i malo više od pol litre mljeka.

To mi je ujedno i večera jel sat vremena poslje toga idem spavat.

Uz to od dodataka pijem b-koplex, za doručak popijem onu "One-a-day" tabletu i tokom dana pijem multivitaminske, kalcij i magnezij šumeće tablete.

Osim toga trenutačno pijem samo jednu tabletu metandrostenolona dnevno ali od sljedećeg mjeseca ću preći na 2-3 dnevno i počet ću uzimat sustanon.


po izracunima ti si si skratio zivot za 17 godina i umekso misice za 22 % PRESTANI TO SVE PITI
umjetnik1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 23:15   #105
Došlo sa Zdravlja
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:44.