Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2014., 01:13   #1
Niz tegoba: bol u vratu, kontinuirano podrigivanje, glavobolja, bol u trbuhu, povraćanje...

Pozdrav
Javljam vam se tu na forumu jer stvarno ne znam što mi je

Već zadnjih sat vremena, sat i pol osjetim bol u području oko adamove jabučice, osjećam se kao će iskočiti, užasno neudobna bol
podrigujem stvarno puno(oko 20ak puta po minuti)
bilo bi lijepo kada bih znao zbog čega

trenutno samo malo osjećam bol ali prvi put kada mi se to dogodilo bol je bila znatno snažnija, doslovno sam osjetio kao da će mi adamova jabučica iskočiti kroz vrat (pritisak iznutra)
(ovo je drugi put)

malo sam googlao ali nisam našao ništa od pomoći,naime neki rezultati ukazuju na celijakiju koju imaju i moja sestra i majka no testirao sam se kao manji i nisam je imao, doduše stalno jedem proizvode koji sadrže gluten te ne vidim kako bi sad odjednom dobio celijakiju

no to mi se jednom i prije dogodilo isto nisam znao zbog čega, ako netko ima prijedloga, stvarno bih ih cijenio
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević

Zadnje uređivanje Kiki114 : 08.01.2014. at 02:03.
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2014., 16:26   #2
Vidim da se nije nitko javio pa cu donijeti update
Poceo sam povracati, nisam spavao cijelu noc,
Tijelo me tjeralo na povracanje i kada nisam imao nista u sebi, pojavila se i glavobolja,bol u desnom predjelu stomaka te onaj neki tingling osjecaj pri
povracanju, podrigivanje je jos uvijek prisutno no u znatno manjim kolicinama
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević

Zadnje uređivanje Kiki114 : 09.01.2014. at 16:35.
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2014., 18:52   #3
Quote:
Kiki114 kaže: Pogledaj post
Vidim da se nije nitko javio pa cu donijeti update
Poceo sam povracati, nisam spavao cijelu noc,
Tijelo me tjeralo na povracanje i kada nisam imao nista u sebi, pojavila se i glavobolja,bol u desnom predjelu stomaka te onaj neki tingling osjecaj pri
povracanju, podrigivanje je jos uvijek prisutno no u znatno manjim kolicinama
odi na hitnu
može biti svašta, od žuči do GERBa, čak i neko otrovanje
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2014., 19:36   #4
nisam povratio već neko vrijeme doduše još uvijek mi je muka, mislim da se bude samo očistilo,budemo još vidili
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 19:18   #5
dosta vas mi se javilo u inbox
ali sada mi je i sestra počela povraćati, bit će da je neka viroza

tako da ipak neću otići liječniku, vjerujem u samoizlječenje
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:28.