Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2016., 01:48   #1
Zasto se moje greske pamte?

Kao sto i sam naslov kaze. Imam taj problem. Jednostavno, kad ja nesto lose uradim moji frendovi to bas zapamte. Kad neko drugi to uradi, nakon sedmicu dvije bude ono "hajde bilo-proslo". Znam da ce biti komentara da to nisu nikakvi prijatelji. Ja kazem da to nisu lose osobe, pomognu kad god treba.

Dzaba moje isprike ali to se zapamti. Moja neka teorija je da je svemu tomu uzrok sto nisam na vrijeme zube pokazao, sto sam presutio neke stvari umjesto da sam ukazivao na tudje greske. Stvarno ruzna situacija ja ne znam sta da radim. Pomoc?
StatiK is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 08:33   #2
Sam si dao odgovor.
Pokazi zube.
Ovako ispada da sve ces istolerirati,pa makar bio i gazen..

Poslano sa mog Lenovo A2010-a koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 08:43   #3
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...a7&oe=586F5EB0
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 11:29   #4
Quote:
StatiK kaže: Pogledaj post
Kao sto i sam naslov kaze. Imam taj problem. Jednostavno, kad ja nesto lose uradim moji frendovi to bas zapamte. Kad neko drugi to uradi, nakon sedmicu dvije bude ono "hajde bilo-proslo". Znam da ce biti komentara da to nisu nikakvi prijatelji. Ja kazem da to nisu lose osobe, pomognu kad god treba.

Dzaba moje isprike ali to se zapamti. Moja neka teorija je da je svemu tomu uzrok sto nisam na vrijeme zube pokazao, sto sam presutio neke stvari umjesto da sam ukazivao na tudje greske. Stvarno ruzna situacija ja ne znam sta da radim. Pomoc?
Iskreno ne mogu baš reć da su si ti neki prijatelji na osnovu napisanog ono drugome pređu preko toga, a tebe baš uvatili na pik....osim ako nisu to baš neke tvoje projekcije i umišljanja da si izdvojen u tim situacijama, ja bi razmislila baš kakvi su mi to prijatelji...
nevenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 13:02   #5
Quote:
StatiK kaže: Pogledaj post
Kao sto i sam naslov kaze. Imam taj problem. Jednostavno, kad ja nesto lose uradim moji frendovi to bas zapamte. Kad neko drugi to uradi, nakon sedmicu dvije bude ono "hajde bilo-proslo". Znam da ce biti komentara da to nisu nikakvi prijatelji. Ja kazem da to nisu lose osobe, pomognu kad god treba.

Dzaba moje isprike ali to se zapamti. Moja neka teorija je da je svemu tomu uzrok sto nisam na vrijeme zube pokazao, sto sam presutio neke stvari umjesto da sam ukazivao na tudje greske. Stvarno ruzna situacija ja ne znam sta da radim. Pomoc?
Možda nesvjesno preuzimaš ulogu žrtvenog janjeta u grupi..jednom kad dobiješ tu etiketu od nekog drugi ju prihvate.. teško se iz toga izvući. Ne znači da su drugi loši ali jednostavno vole tebi podčitavati i prebacivati krivnju...
Rješenje, pokaži zube i uzvrati istom mjerom pa neće u tebe automatski upirati prstom...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 01:36   #6
Mozda i ja bjezim tacnije samo odgadjam razocarenje u ljude oko sebe.
StatiK is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:35.