Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2019., 14:27   #201
Quote:
ribic kaže: Pogledaj post
Gdje da isto nabavimo i koliko kosta?
Pozdrav,
imate stranicu HIA, oni rade te malene sukulente i bas fora izgledaju.. mislim da je cijena od 14kn pa na dalje.. ovisi o kolicini..
pozdrav
marinica777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2019., 08:12   #202
Quote:
Filozovka kaže: Pogledaj post
Hvala, možće malo više informacija o tome uređaju što ste uzeli, gdje, koliko, mogućnosti, koliko ste zadovoljni, koliko često štekaje, o čemu sve ovisi, gdje nabaviti povoljno djelove itd. Hvala
Ja sam uzela preko online shopa jedne stranice...

Evo, ovdje je objasnjeno na jednom primjeru kako masina funkcionira... https://youtu.be/mkIEGYabNOg

Ti metalni dijelovi za rezanje se zovu "die cuts" i ja ih kupujem preko AliExpress jer su puno jeftinije
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2019., 21:13   #203
Cure, jel tko naručivao revere iz Srbije možda? Našla sam jednu stranicu, ali ne šalje za Hrvatsku samo Srbija i Federecija. Imam jednu prijateljicu u Orašju pa bih preko nje naručila ili na kraju krajeva otišla po to.
Samo pitam da vidim jel ima tko iskustva takva?

Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk
ana03931 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2019., 10:09   #204
Mene isto zanima dal postoji neka opcija dostave negdje na granicu, neki postanski pretinac ili nesto slicno..

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2019., 13:58   #205
Bok!
Prodaje li možda netko sukulente?
annx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2019., 16:14   #206
Quote:
annx kaže: Pogledaj post
Bok!
Prodaje li možda netko sukulente?
Danas sam bas nasla jednu curku na fejsu pa ako te zanima sibni mi poruku u inboxu da ne ispadne da ju reklamiram. Cijene su od 9-13kn ovisno o modelu. Friski info od prije 2h
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2019., 17:42   #207
Pozdrav,

Zna tko dal se u HR ima gdje za kupiti traka od prave svile? Ne one satenske. Neću naručivati izvana jer trebam hitno.
Stormlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2019., 13:01   #208
moderne pozivnice

mi smo radili moderne pozivnicu preko novog fotostudia. Moram ih pohvaliti. pozivnice na plexigalsu. svi su bili oduševljeni. stavljam link ako Vam treba
http://wedding-tales-by-light.com
znatiželjni2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2020., 07:57   #209
Kako bi mogla učvrstiti ruzmarine gostima u svatovima a da nisu pribadače?
__________________
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom.
Ana So is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2020., 08:31   #210
Dvostruko ljepljivom trakom, ima müller, imaju i dućani na žitnjaku.
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2020., 17:59   #211
Hvala
__________________
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom.
Ana So is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2020., 19:30   #212
Računaj da će ti traka možda otpadati sa ružmarina, zna se desiti jer su presvježi.

Ima i opcija da im vrućim ljepilom naljepiš mini kvačice. Ili da ih samo stavljate uzvanicima sa kvačicama.
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2020., 19:45   #213
Hmm... isprobati ću na par načina pa vidjeti što ce mi izgledati najbolje
Hvala na savjetima
__________________
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom.
Ana So is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2020., 07:58   #214
Moze pomoc! Trebam papir deblji (npr hamer) za izradu sablone stola koji je dimenzije 112x180. E sad pitanje gdje mogu kupiti tako velikipapir u roli?
avam is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2020., 10:28   #215
Cure drage gdje nabaviti obične bijele konfet bombone.
Nitko živ ih nema a hitno mi trebaju do petka!!
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2020., 13:16   #216
HELP - u potrazi za citatima

Pozdrav, možda nije najbolje mjesto za ovo objaviti, ali ne mogu pronaći neki bolji topic.

Naime, javljam se kao osoba koja nudi usluge mladencima za svadbu, ajmo teoretski reći da izrađujem pozivnice i zahvalnice - da ne pričam o stvarnim proizvodima da ne bi ispalo kao reklama.

S obzirom da su proizvodi koje nudim mladencima u fizičkom obliku, ne želim da prilikom dostave budu u nekoj običnoj vrećici ili još gore transportnoj kutiji, pa je osmišljena ideja dostave proizvoda u onom klasičnom bijelom cekeru (tote bag) koji bi na sebi imao print - neki citat. Ideja bila da se taj tote bag nakon preuzimanja pošiljke može koristiti u svakodnevnom životu.

Pa je sada pitanje, da ste vi mladenka koja će dobiti takav tote bag, koji bi citat voljele imati na njemu?

Znam da je to dosta različito, ali tražimo inspiraciju za neke citate koje bi mogli iskoristit - poželjno bi bilo da su vezani uz ljubav/život i sl. ali naravno, svi prijedlozi su dobrodošli!
domooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2020., 16:49   #217
Quote:
domooo kaže: Pogledaj post
...

Pa je sada pitanje, da ste vi mladenka koja će dobiti takav tote bag, koji bi citat voljele imati na njemu?

Znam da je to dosta različito, ali tražimo inspiraciju za neke citate koje bi mogli iskoristit - poželjno bi bilo da su vezani uz ljubav/život i sl. ali naravno, svi prijedlozi su dobrodošli!
Nijedan
Ne pada mi na pamet ljubavni citat koji mi nije treš ili ljigav i ako ću tu torbu koristiti za npr odlaske u spizu, tek onda ne bih htjela imati na njoj neki jeftini citat.
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2020., 23:46   #218
Quote:
domooo kaže: Pogledaj post
Pozdrav, možda nije najbolje mjesto za ovo objaviti, ali ne mogu pronaći neki bolji topic.

Naime, javljam se kao osoba koja nudi usluge mladencima za svadbu, ajmo teoretski reći da izrađujem pozivnice i zahvalnice - da ne pričam o stvarnim proizvodima da ne bi ispalo kao reklama.

S obzirom da su proizvodi koje nudim mladencima u fizičkom obliku, ne želim da prilikom dostave budu u nekoj običnoj vrećici ili još gore transportnoj kutiji, pa je osmišljena ideja dostave proizvoda u onom klasičnom bijelom cekeru (tote bag) koji bi na sebi imao print - neki citat. Ideja bila da se taj tote bag nakon preuzimanja pošiljke može koristiti u svakodnevnom životu.

Pa je sada pitanje, da ste vi mladenka koja će dobiti takav tote bag, koji bi citat voljele imati na njemu?

Znam da je to dosta različito, ali tražimo inspiraciju za neke citate koje bi mogli iskoristit - poželjno bi bilo da su vezani uz ljubav/život i sl. ali naravno, svi prijedlozi su dobrodošli!
Ne treba mi tada tote bag, trebaju mi pozivnice

Mislim da to sve govori...
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:00.