Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2017., 22:12   #461
Nofce

Poslano sa mog HUAWEI LYO-L21 koristeći Tapatalk
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 00:03   #462
Ne mogu novce, cilj je iznenaditi dijete poklonom
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 08:41   #463
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Ima netko ideju sto pokloniti tinejdzerima, oba spola, 13- 14-15 god.?

Ne radi se o bliskim osobama
doduše, slažem se s Nykas: novce
Druga ideja: možda one prepaid kartice za kino Uplatiš određeni iznos na tu karticu i mogu ići u kino dok ne potroše iznos (iznos nije vremenski limitiran)
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 21:26   #464
5 dana od pocetka skole a vec imamo tri pozivnice, po jedna za svakog i jedna za oboje. Ak ovak nastavi kroz godinu bit ce

Meni je stvarno drago sto ih prijatelji pozivaju ali ubija me to smisljanje sto kupiti u ducanu pogotovo ak probam bar malo drzati troskove pod kontrolom...
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:42   #465
I kod nas 3 pozivnice

To ovi rodeni u kolovozu odraduju
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 08:11   #466
Mi ovaj vikend imamo 2 rockasa. Danas je od obiteljskih frendova, a sutra vrticki i to prvi put ide u igraonicu na rockas. Bas me zanima kak bu to bilo. Muci me malo poklon za taj rockas, ali nekaj bumo smislili danas/sutra. Planiram izdvojiti 50ak kn.

Poslano sa mog HUAWEI LYO-L21 koristeći Tapatalk
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 09:13   #467
Zasad samo jedna ročkas, vikend prije škole. Potrošila sam nanjega 100 kn, više nego potrošim na te rođendane. U prosjeku potrošim 70-tak kuna.

Ne kupujem odjeću, samo igračke, sad kad su stariji rado uzmem i neku knjigu. Curkama lakše nađem, s dečkima mi je teže jer ne znam što vole u toj dobi, a legići mi već idu na nos.

Čekam Interliber i oboružam se s knjigama koje dilamo kao poklone.
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 09:18   #468
Quote:
Nykas kaže: Pogledaj post
Mi ovaj vikend imamo 2 rockasa. Danas je od obiteljskih frendova, a sutra vrticki i to prvi put ide u igraonicu na rockas. Bas me zanima kak bu to bilo. Muci me malo poklon za taj rockas, ali nekaj bumo smislili danas/sutra. Planiram izdvojiti 50ak kn.

Poslano sa mog HUAWEI LYO-L21 koristeći Tapatalk
Imas onaj neki kao plastelin* u West gate-u, fora je a imas kompleta za po 60 kn

Ili neka knjiga, to je isto

Ni ja ne kupujem odjeću (niti ju volim dobiti)

*Jumping clay
Ćufta is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 09:25   #469
Quote:
Ćufta kaže: Pogledaj post

Ni ja ne kupujem odjeću (niti ju volim dobiti)
Ja ne kupujem odjeću jer mislim da ću fulati s veličinom. Moja je veća od prosjeka i teško mi je procijeniti je li klinac veći ili manji od nje, pa koji bi to bio broj...
Ne volim ni kad ona dobije odjeću na poklon jer joj u pravilu ne paše veličina. Ili je turbo preveliko (jer roditelji kuže da je veća, ali ne i koliko , pa fulaju broj za par veličina ) ili je premalo (to češće). Nije problem ako je veće (osim kaj mora čekati da to može obući),ali ako je premalo, a sviđa joj se onda je tak tužna .
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 09:42   #470
Quote:
Ćufta kaže: Pogledaj post
Imas onaj neki kao plastelin* u West gate-u, fora je a imas kompleta za po 60 kn

Ili neka knjiga, to je isto

Ni ja ne kupujem odjeću (niti ju volim dobiti)

*Jumping clay
Tnx, evo kupila sam nekakve puzzle. Dva seta su u paketu. 40 kn u Bubamari. Ulovila sam popust a slatkisa imam doma na lageru

Poslano sa mog HUAWEI LYO-L21 koristeći Tapatalk
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 08:45   #471
Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post
Ja ne kupujem odjeću jer mislim da ću fulati s veličinom. Moja je veća od prosjeka i teško mi je procijeniti je li klinac veći ili manji od nje, pa koji bi to bio broj...
Ne volim ni kad ona dobije odjeću na poklon jer joj u pravilu ne paše veličina. Ili je turbo preveliko (jer roditelji kuže da je veća, ali ne i koliko , pa fulaju broj za par veličina ) ili je premalo (to češće). Nije problem ako je veće (osim kaj mora čekati da to može obući),ali ako je premalo, a sviđa joj se onda je tak tužna .
pa kaj ne odes zamijeniti? ko god da joj kupi obleku kaze da ima racun ak zatreba, i ja isto tako kad kupujem drugima.

nego, poklone treba kupovati unaprijed, kad god se naleti ne nesto povoljno i fora. vec sam pisala da imam policu s poklonima u ormaru, prvo tamo idem u shopping.
ovaj me mjesec spasila polica, imamo masu izdataka neplaniranih, pocetak skole... i vec 4 pozivnice
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 08:52   #472
4 pozivnica stigla
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 08:55   #473
Meni osobno nema gore stvari nego ici mijenjati poklon. Onda su mi mogli dati poklon bon, a ne uz hlace racun.

Ali mene svi uvijek pitaju broj,tako da s time i nemamo problema.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 09:24   #474
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
pa kaj ne odes zamijeniti? ko god da joj kupi obleku kaze da ima racun ak zatreba, i ja isto tako kad kupujem drugima.

nego, poklone treba kupovati unaprijed, kad god se naleti ne nesto povoljno i fora. vec sam pisala da imam policu s poklonima u ormaru, prvo tamo idem u shopping.
ovaj me mjesec spasila polica, imamo masu izdataka neplaniranih, pocetak skole... i vec 4 pozivnice
Već sam puno puta mijenjala poklone, najčešće od baka jer žene nikak da shvate da mala raste i da joj ne mogu na baby odjelu kupovat dovijeka.

Tak da se grozim "evo ti račun pa zamijeni". Em moram do tog dućana, em najčešće ustanovim da tog artikla nema u većoj veličini, pa moram zamijenit za bilo što, em najčešće nitko ne nudi račune uz poklon.To mi je tlaka. Premalu obleku pospremim na dno ormara i proslijedim frendici koja ima mlađu curku i koja se čudom čudi kak nisam ni etiketu skinula (bez cifre, jel).

Policu s poklonima imamo.
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 11:12   #475
Mi uvijek dobijemo racun uz robicu i ja to skoro svaki put iskoristim

Nemam policu s poklonima, ali imam vrecicu s novom novcatom odjecom do vel. 18 mj., i stalno cekam da se rijesim, al ne ide

Najbolji poklon koji je dosad dobila je klavijatura. Prava djecja s mikrofonom, ludilo je
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 12:07   #476
nije ti usi probila? ja se grozim glasnih poklona
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 15:16   #477
Ma kakvi, gora sam ja od nje kad se primim mikrofona


U pocetku je samo puhala u mikrofon, sad pjeva i plese, pa mi bude bas fora
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 13:44   #478
zene pomagajte
sta kupiti decku za 4.rodendan?
docekala me pozivnica i onda sam isla po slikama gledati tko je to. tek smo krenuli pa jos nismo pohvatali
znaci nemamo poima sta decko voli
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 14:10   #479
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
zene pomagajte
sta kupiti decku za 4.rodendan?
docekala me pozivnica i onda sam isla po slikama gledati tko je to. tek smo krenuli pa jos nismo pohvatali
znaci nemamo poima sta decko voli
Generički: plastelin, slikovnicu, bojanku i flomiće, malo slatkiša...
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 15:19   #480
ozbiljno?
imamo necaka tog uzrasta,uopce ne dozivljava pisanje i citanje i to
samo auti,kamioni,bageri,sleperi
vise sam mislila neki lego set ili tako nesto...
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:46.