Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2017., 17:50   #81
Sto je bilo bilo je. Sad se preseli i daj oglas da zelis cuvati klince u svom prostoru. Ako ti se to svidi imati ces dobru zaradu, ako ti se ne svidi, kada zavrsi porodiljni klinca u jaslice, a ti u potragu za poslom. Dok ne nades posao mozes cistiti i peglati po kucama, zarad je ok i beba ti nece biti gladna.

Najgore je da te zbog straha nesto sputava.
__________________
Sve sto pisem krece sa Navodno....
Zrikavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 06:53   #82
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Posao će te donekle i izvuci iz depresije i negative koju on širi svojim ponašanjem prema tebi.

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
Istina. Počela sam prije 3 tjedna i na poslu mi je super, totalno sam druga osoba opustena i vesela i s gustom radim taj posao, ali kad se približi 4 sata i trebam doći ovdje njemu mi je slabo, svaki dan me glava boli zbog toga. Ne znam sto se treba dogoditi da mi se razbistri i da već jednom kažem dosta i nestanem, odlepršam zauvijek od njega
Pulank is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 07:01   #83
Quote:
Pulank kaže: Pogledaj post
Istina. Počela sam prije 3 tjedna i na poslu mi je super, totalno sam druga osoba opustena i vesela i s gustom radim taj posao, ali kad se približi 4 sata i trebam doći ovdje njemu mi je slabo, svaki dan me glava boli zbog toga. Ne znam sto se treba dogoditi da mi se razbistri i da već jednom kažem dosta i nestanem, odlepršam zauvijek od njega
Dobro jutro želim Ako se sa posla vraćaš kući sa grčem u želucu to više nije dom Taj sebični tip kojeg kao voliš, nije te zaslužio. Kao ni tvoje dijete. Bježi šta dalje od njega jer sa godinama će postat samo još sebičniji i gori Nemaš tu šta voljeti, naročito jer ne daje ni malo ljubavi ni podrške ni poštovanja tebi sada kada je ovisan o tebi. Helouuu-----šta u tom nepoznatom može biti gore od ovoga šta sada imaš??
tonkica051 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 13:03   #84
Odlično, izvukla si se koliko toliko
Ali jel on našao posao ili još doma sjedi i čeka da mu nešto padne s neba? Jel mala sa njim doma ili u jaslicama?
Lilolilu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:22.