Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2017., 19:40   #41
Quote:
Dubrovcanka_25 kaže: Pogledaj post
pa eto,sama si rekla,nije za ovo zaslužan (pre)rijedak odlazak u gym nego mršavljenje pa ti se čini da su ti mišići narasli...u biti ti se sada samo više vide.a žileeee..gdje je bug,ona će bit ljubomorna...
Žile su se vidjele i prije. Možda su bile manje izražene.
Ne znam o čemu to ovisi.
U biti, jedino me žile smetaju, oblik je ok, meni (iako, na gornjoj granici )
__________________
Prokletstvo na način jedne forumašice: "Ostani u svom znanju".
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 05:19   #42
Quote:
Dubrovcanka_25 kaže: Pogledaj post
pa eto,sama si rekla,nije za ovo zaslužan (pre)rijedak odlazak u gym nego mršavljenje pa ti se čini da su ti mišići narasli...u biti ti se sada samo više vide.a žileeee..gdje je bug,ona će bit ljubomorna...
tu je

imam ja svoje žile....nema ljubomore
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 11:18   #43
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
Žile su se vidjele i prije. Možda su bile manje izražene.
Ne znam o čemu to ovisi.
U biti, jedino me žile smetaju, oblik je ok, meni (iako, na gornjoj granici )
Nisi se ti prenabildala nego si se presusila, podigni malo bodyfat i nestace zile. Prenabildana
alek is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 11:35   #44
Quote:
alek kaže: Pogledaj post
Nisi se ti prenabildala nego si se presusila, podigni malo bodyfat i nestace zile. Prenabildana


Ako hoćeš reći da nemam izražene mišiće, onda se ne slažemo
__________________
Prokletstvo na način jedne forumašice: "Ostani u svom znanju".
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 13:30   #45
Quote:
alek kaže: Pogledaj post
Nisi se ti prenabildala nego si se presusila, podigni malo bodyfat i nestace zile. Prenabildana
ok, pristrana sam, ali zašto je problem ako ima mišiće I žile ?

zašto mora dići BF?

meni ništa na toj fotki ruke nije prenabildano
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 13:55   #46
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
ok, pristrana sam, ali zašto je problem ako ima mišiće I žile ?

zašto mora dići BF?

meni ništa na toj fotki ruke nije prenabildano
Njoj je problem. Ona je daleko od ‘prenabildanog’ ako podigne bodyfat nece zile biti izrazene i to je to.

Meni je jedino problem sto to naziva prenabildanoscu sto je cista glupost.
alek is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 13:57   #47
Quote:
alek kaže: Pogledaj post
Njoj je problem. Ona je daleko od ‘prenabildanog’ ako podigne bodyfat nece zile biti izrazene i to je to.

Meni je jedino problem sto to naziva prenabildanoscu sto je cista glupost.
Možda da odgovoriš na moje pitanje dva posta prije (da li su izraženi mišići?), da ustanovimo tko je gluplji?
__________________
Prokletstvo na način jedne forumašice: "Ostani u svom znanju".
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 17:52   #48
tužno što svako pitanje / rasprava na rekri mora ići u smjeru uvreda
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 18:16   #49
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
tužno što svako pitanje / rasprava na rekri mora ići u smjeru uvreda
Slažem se da su uvrede bespotrebne.
__________________
Prokletstvo na način jedne forumašice: "Ostani u svom znanju".
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 19:17   #50
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 05:02   #51
Postoji znacajna razlika izmedju izjava:

1. Ti si glupa.
2. To sto si rekla je glupost.

Prvo je uvreda, drugo nije, posebno kad se navedu argumenti za to. Ako to nekima nije jasno, njihov problem.

A izjava da je NF prenabildana je glupost jer za penabildanost treba imati i znacajnu misicnu masu i dobru definicju tj. nizak BF%. NF se vide zile i nesto malo misica jer je kao sto i sama kaze skinula nesto kg, ako joj se taj izgled ne svidja nek ide par procenata gore sa BF% i rijesen problem. Ali tvrdnja da nabaciti misicnu masu u srednjim godinama nije problem (i to jos u kalorijskom deficitu ) i da se moze prenabildati laganim grupnim treningom ne stoji, jer NF nema neku znacajniju misicnu masu. Ako bi je vec opisivali sa nekom pre-x rijeci, prije bi bilo premrsava nego prenabildana.

To ti je ono u stilu nazivati ovako nesto prenabildanim - vide mu se misici, prenabildan je
alek is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 06:27   #52
ali gle kako kako je jaki!
Brlj4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 09:49   #53
Quote:
alek kaže: Pogledaj post
A izjava da je NF prenabildana je glupost jer za penabildanost treba imati i znacajnu misicnu masu i dobru definicju tj. nizak BF%. NF se vide zile i nesto malo misica jer je kao sto i sama kaze skinula nesto kg, ako joj se taj izgled ne svidja nek ide par procenata gore sa BF% i rijesen problem. Ali tvrdnja da nabaciti misicnu masu u srednjim godinama nije problem (i to jos u kalorijskom deficitu ) i da se moze prenabildati laganim grupnim treningom ne stoji, jer NF nema neku znacajniju misicnu masu. Ako bi je vec opisivali sa nekom pre-x rijeci, prije bi bilo premrsava nego prenabildana.

To ti je ono u stilu nazivati ovako nesto prenabildanim - vide mu se misici, prenabildan je
Ti nisi primjetio da prosječna žena nije nikad u životu bila sposobna zaredat 3-4 najobičnija skleka i da je osobito među ženama poželjno biti k tome mršavica pa je na topicu došlo do nesporazuma.

Itekako ima prirodnih žena koje ti ne bi nazvao prenabildanima, a poput kojih 80% ženske populacije "ne bi htjelo bit jer je već to previše za ženu".
Klimava is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 10:21   #54
Ne trebaju se brinuti

Navodno se ne dešava baš da se samo jedno jutro probudiš i skužiš, "Ajme, prenabildao sam se!
Pa otkud, kako li se to desilo...."


Nije neki rizik


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 10:27   #55
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Ne trebaju se brinuti

Navodno se ne dešava baš da se samo jedno jutro probudiš i skužiš, "Ajme, prenabildao sam se!
Pa otkud, kako li se to desilo...."


Nije neki rizik


-Stipe
Pa zna se desit pogotovo ako te ugrizne radioaktivni pauk.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 10:48   #56
Klimava, alek je žensko,strong žensko...

ma NF, predefinirana je riječ koju ti tražiš....imaš predefinirane žile i mišiće...a do toga je došlo radi (pre)niskog BF-a... nekom se to sviđa (čini mi se Bug ), a nekom ne...ako tebe veseli - nećeš poduzet ništa po tom pitanju....
isto kao što sigurno jako dobro znaš kako to promijenit...počet više papat...
Dubrovcanka_25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 12:19   #57
Quote:
alek kaže: Pogledaj post
Postoji znacajna razlika izmedju izjava:

1. Ti si glupa.
2. To sto si rekla je glupost.

Prvo je uvreda, drugo nije, posebno kad se navedu argumenti za to. Ako to nekima nije jasno, njihov problem.

A izjava da je NF prenabildana je glupost jer za penabildanost treba imati i znacajnu misicnu masu i dobru definicju tj. nizak BF%. NF se vide zile i nesto malo misica jer je kao sto i sama kaze skinula nesto kg, ako joj se taj izgled ne svidja nek ide par procenata gore sa BF% i rijesen problem. Ali tvrdnja da nabaciti misicnu masu u srednjim godinama nije problem (i to jos u kalorijskom deficitu ) i da se moze prenabildati laganim grupnim treningom ne stoji, jer NF nema neku znacajniju misicnu masu. Ako bi je vec opisivali sa nekom pre-x rijeci, prije bi bilo premrsava nego prenabildana.

To ti je ono u stilu nazivati ovako nesto prenabildanim - vide mu se misici, prenabildan je
Potpis od a do ž. Popizdim kad se mršava ruka s par grama mišića i tri izražene vene naziva nabildanom. Kad usporedim svoju ruku s njezinom, brijem da je moj biceps ko njezin list.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 12:23   #58
Ja mislim da je NF prenabildana. Nije ni čudo kaj su joj slike loše kvalitete, žena jednostavno ne uspijeva ubaciti toliku masu u kadar.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 13:24   #59
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Ja mislim da je NF prenabildana. Nije ni čudo kaj su joj slike loše kvalitete, žena jednostavno ne uspijeva ubaciti toliku masu u kadar.
__________________
Prokletstvo na način jedne forumašice: "Ostani u svom znanju".
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 13:27   #60
Quote:
alek kaže: Pogledaj post
Postoji znacajna razlika izmedju izjava:

1. Ti si glupa.
2. To sto si rekla je glupost.

Prvo je uvreda, drugo nije, posebno kad se navedu argumenti za to. Ako to nekima nije jasno, njihov problem.

A izjava da je NF prenabildana je glupost jer za penabildanost treba imati i znacajnu misicnu masu i dobru definicju tj. nizak BF%. NF se vide zile i nesto malo misica jer je kao sto i sama kaze skinula nesto kg, ako joj se taj izgled ne svidja nek ide par procenata gore sa BF% i rijesen problem. Ali tvrdnja da nabaciti misicnu masu u srednjim godinama nije problem (i to jos u kalorijskom deficitu ) i da se moze prenabildati laganim grupnim treningom ne stoji, jer NF nema neku znacajniju misicnu masu. Ako bi je vec opisivali sa nekom pre-x rijeci, prije bi bilo premrsava nego prenabildana.

To ti je ono u stilu nazivati ovako nesto prenabildanim - vide mu se misici, prenabildan je
To što si napisala je glupost

(zaista to smatram, pa neću polemizirati s tobom, moje činjenice su suprotne tvojim činjenicama )

Slika koju si stavila, nema veze sa mnom (što će uopće slika muškarca na temi o pre-nabildanim ženama); već sam prije uočila da gubiš kompas na ovim temama i da pišeš gluposti, ali se, do sada nisam htjela tako izraziti.
__________________
Prokletstvo na način jedne forumašice: "Ostani u svom znanju".
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:43.