Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2017., 23:47   #1
Prvi korak

Nakon kratkog prepiranja sa suprugom, napomene ona meni "dobro zapamti ovaj dan", tokom dana počne se spremati jer ide u svatove od prijateljice sa posla. Upitam je po čemu želiš da pamtim ovaj dan, kaže ona meni radi se o trećoj osobi, neda mi se sada o tome i odee. Otvorim ladicu u kojoj drži papire, pronađem ---popis iseljenja---- popisane sve stvari koje planira ponijeti kada se bude selila od mene. Sada je u svatovima, ja doma, naravno alkohol free vino malo da me digne, ali wtf, blokirao sam neznam što učiniti, kako da se ponašam prema njoj, sad kad znam njezin sljedeći korak....
hotnet is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 15:02   #2
Možda, onako pada mi na pamet na prvu...da razgovaraš s njom kad se vrati s tog pira?
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 15:08   #3
Ponudi joj da joj pomogneš iznijet stvari.

Meni miriše da te već dugo vara ali joj treba sigurnost da će je novi podrzat.
Ili ga planira zavesti.


Zasto niste skupa na piru?
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 16:41   #4
spomenula ti je treću osobu što znači da se useljava drugome a tebe napušta
Očito to namjerava izvesti podlo i tebi iza leđa, dok si na poslu ili negdje izvan stana/ kuće
Imaš neprijatelja u krevetu tj. u kući i zaista ne znam kako se postaviti prema takvoj zmiji
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 18:03   #5
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
spomenula ti je treću osobu što znači da se useljava drugome a tebe napušta
Očito to namjerava izvesti podlo i tebi iza leđa, dok si na poslu ili negdje izvan stana/ kuće
Imaš neprijatelja u krevetu tj. u kući i zaista ne znam kako se postaviti prema takvoj zmiji
Ja sam bivšem izbacila stvari kroz prozor. Iz njegovog stana.
Toplo preporučam ako već dolazi to tog.

Dobar je osjećaj.
A zanimljivo i susjedima bude.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 22:37   #6
Izbaci sam sve iz kuce njeno, kad dodje reci da si nasao drugu, blefiraj, bit ce bjesni rec ti istinu, koju sakriva, znas nes sto ona nezna da zna il se pravi ds nis neznas , kad dodje doma, izjeb ju ono posteno, izivi se , izgrizi ju, istresi se.. Cisto iz osvete sretno

Poslano sa mog Vivax Point X551 koristeći Tapatalk
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 22:39   #7
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Ponudi joj da joj pomogneš iznijet stvari.

Meni miriše da te već dugo vara ali joj treba sigurnost da će je novi podrzat.
Ili ga planira zavesti.


Zasto niste skupa na piru?
Da, normalna zena nece muza ostavit doma, otic sa frendicom,ak je s frendicom..kakva je to veza uopce? ... To odavno sve u banani taj citav odnos

Poslano sa mog Vivax Point X551 koristeći Tapatalk
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 21:28   #8
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Ja sam bivšem izbacila stvari kroz prozor. Iz njegovog stana.
Toplo preporučam ako već dolazi to tog.

Dobar je osjećaj.
A zanimljivo i susjedima bude.
jadno .
btw tako nesto samo zene rade.
__________________
reminder
tonijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 21:30   #9
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
spomenula ti je treću osobu što znači da se useljava drugome a tebe napušta
Očito to namjerava izvesti podlo i tebi iza leđa, dok si na poslu ili negdje izvan stana/ kuće
Imaš neprijatelja u krevetu tj. u kući i zaista ne znam kako se postaviti prema takvoj zmiji
lijepo.
covjek napise doslovno par recenica i tebi je to dovoljno za takvo etiketiranje.
zmija, neprijatelj....

ili si iskompleksirana zbog neke slicne traume ili te bas briga za covjeka koji
ima problem pa tako komentiras.
__________________
reminder
tonijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 05:11   #10
Quote:
hotnet kaže: Pogledaj post
blokirao sam neznam što učiniti, kako da se ponašam prema njoj, sad kad znam njezin sljedeći korak....
OK, ne znamo okolnosti do ove točke, ali možeš nastaviti pisati što radiš. I što bi ustvari htio. Nikad više neće biti isto, to je ziher.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
ivan-godot is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 07:21   #11
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Možda, onako pada mi na pamet na prvu...da razgovaraš s njom kad se vrati s tog pira?
Guglaj malo, čovjek već godinama ima živopisne bračne teme.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 09:34   #12
Quote:
tonijel kaže: Pogledaj post
jadno .
btw tako nesto samo zene rade.
Snazne zene i pametne, pametna zena neda da ju drka neko, a opet sve radi ak je muskarac normalan. Trudi se udovoljit. To je jednostavan recept za uspjeh, sam sto je vecinom obrnuto danas, dobrog lika drkaj, a nekom mamlazu lizi jaja... Zato je sve u kurcu

Poslano sa mog Vivax Point X551 koristeći Tapatalk
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 04:18   #13
Ti si nesumnjivo dobar lik?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 07:49   #14
1. hotnet Budi pristojan, uzmi spisak i sve lijepo spakuj!
2. lee anabell smo kaj v rodu? To je meni moja napravila. "dobio" sam robu na dvorište i jedan stolac koji sam kupio, a njoj se nije očito sviđal!
3. Danas nam je imendan. Onaj Lee ukokal Kenedija
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 08:10   #15
Quote:
hotnet kaže: Pogledaj post
Nakon kratkog prepiranja sa suprugom, napomene ona meni "dobro zapamti ovaj dan", tokom dana počne se spremati jer ide u svatove od prijateljice sa posla. Upitam je po čemu želiš da pamtim ovaj dan, kaže ona meni radi se o trećoj osobi, neda mi se sada o tome i odee. Otvorim ladicu u kojoj drži papire, pronađem ---popis iseljenja---- popisane sve stvari koje planira ponijeti kada se bude selila od mene. Sada je u svatovima, ja doma, naravno alkohol free vino malo da me digne, ali wtf, blokirao sam neznam što učiniti, kako da se ponašam prema njoj, sad kad znam njezin sljedeći korak....

I...što bi na kraju??
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 22:26   #16
Quote:
hotnet kaže: Pogledaj post
Nakon kratkog prepiranja sa suprugom, napomene ona meni "dobro zapamti ovaj dan", tokom dana počne se spremati jer ide u svatove od prijateljice sa posla. Upitam je po čemu želiš da pamtim ovaj dan, kaže ona meni radi se o trećoj osobi, neda mi se sada o tome i odee. Otvorim ladicu u kojoj drži papire, pronađem ---popis iseljenja---- popisane sve stvari koje planira ponijeti kada se bude selila od mene. Sada je u svatovima, ja doma, naravno alkohol free vino malo da me digne, ali wtf, blokirao sam neznam što učiniti, kako da se ponašam prema njoj, sad kad znam njezin sljedeći korak....
Sve to sto si opisao, ne mora da bude tako kako ti mislis. Mozda je trudna, pa je zbog toga rec o trecoj osobi, mozda ima ljubavnika, mozda je u pitanju nesto sasvim drugo. Popis iseljenja ne mora da znaci da ce tebe da napusti, mozda zeli da se preselite u drugi stan. Cinjenica je da ti NE ZNAS o cemu se radi. Ne brzaj sa donosenjem zakljucaka, dok ne razgovaras sa njom. Ne pretpostavljaj i ne stavljaj joj reci u usta, nego razgovaraj otvoreno i direktno. Najgore je ako pocnes sam sebe da izludjujes sta sve moze biti. Moze biti ono najgore, ali i ne mora da bude. Jedno po jedno. Prvo razgovor sa njom, onda napisi na forumu sta je bilo.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 07:50   #17
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Sve to sto si opisao, ne mora da bude tako kako ti mislis. Mozda je trudna, pa je zbog toga rec o trecoj osobi, mozda ima ljubavnika, mozda je u pitanju nesto sasvim drugo. Popis iseljenja ne mora da znaci da ce tebe da napusti, mozda zeli da se preselite u drugi stan. Cinjenica je da ti NE ZNAS o cemu se radi. Ne brzaj sa donosenjem zakljucaka, dok ne razgovaras sa njom. Ne pretpostavljaj i ne stavljaj joj reci u usta, nego razgovaraj otvoreno i direktno. Najgore je ako pocnes sam sebe da izludjujes sta sve moze biti. Moze biti ono najgore, ali i ne mora da bude. Jedno po jedno. Prvo razgovor sa njom, onda napisi na forumu sta je bilo.
Daaaa, kao u filmovima :klap:
On misli da ga draga napušta, a zapravo čeka trojke i želi ga iznenaditi već uređenom kućom u predgrađu.
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 16:21   #18
Quote:
harpy kaže: Pogledaj post
Daaaa, kao u filmovima :klap:
On misli da ga draga napušta, a zapravo čeka trojke i želi ga iznenaditi već uređenom kućom u predgrađu.
Stvar je u tome, da ni mi, a ni on ne znamo u cemu je stvar.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 16:41   #19
Quote:
harpy kaže: Pogledaj post
Daaaa, kao u filmovima :klap:
On misli da ga draga napušta, a zapravo čeka trojke i želi ga iznenaditi već uređenom kućom u predgrađu.
da. bas. --prije ce bit da ce dva ljubavnika preuzet kucu, on ce zavrsit na ulici, zivot nije bajka, ak osjetis da ce bit sranje, imas taj feeling, i bude, nemos to izbjec
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 00:07   #20
mozes se ti s takvim osobama pomirit. ali se moras pomirit i s tim da sve bude po njezinom. mislim da je ona dosla do tvog nivoa i sad prelazi na novu stepenicu di ti vise nisi zanimljiv. ako i sad nema nista sto bi je moglo oborit s nogu, prihvati da nisi visi zanimljiv toj osobi
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:22.