Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2018., 11:44   #5221
Obećao sam napisat rasplet situacije. Ipak su poslali telefon na servis, navodno samo da provjere da nije bilo oštećenja vodom. Nakon par dana su provjerili i dali novi skroz telefon.


Sent from my Lenovo K33a48 using Tapatalk
__________________
Pride is all very well, but sausage is a sausage.
Welcome to terrordome...I'm your host the friendly neighborhood baritone
aspirin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 08:43   #5222
Pozz ! Jel imao tko mogućnost prijevremenog produživanja pretplate s kupnjom uredjaja? Čisto me zanima dali su cijene uređaja na web shopu povoljnjije ili je isto kao i kad uzimaš novu peetplatu? Hvala

Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk
Janna85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 09:42   #5223
Ides na str tele2. Odaberes produljenje ugovora. Ukucas svoj broj, kod koji ti stigne u sms-u i prikazane su ti cijene za tvoj broj
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 09:45   #5224
Quote:
Android-split kaže: Pogledaj post
Ides na str tele2. Odaberes produljenje ugovora. Ukucas svoj broj, kod koji ti stigne u sms-u i prikazane su ti cijene za tvoj broj
Nemogu jer mi još nije taj datum , nebih pitala da to mogu , znam to! Mislila sam da je već netko tako kupio pa da okvirno znam...u svakom slučaju hvala

Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk
Janna85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 09:57   #5225
Imas ti opciju produljenja 180 dana prije. Al to jedino mozes preko telefona.
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 12:53   #5226
Quote:
Janna85 kaže: Pogledaj post
Pozz ! Jel imao tko mogućnost prijevremenog produživanja pretplate s kupnjom uredjaja? Čisto me zanima dali su cijene uređaja na web shopu povoljnjije ili je isto kao i kad uzimaš novu peetplatu? Hvala

Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk
Samo se ne nadaj nekim ozbiljnim popustima. Meni uskoro ističe uo, i ponudili su mi smiješnih 19 kn mjesečno popusta na tarifu (na sam uređaj nikakav popust) ako želim produžit uo.
Bukowski1011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 14:03   #5227
U roamingu sam u EU i za svaki broj koji pokušam nazvati mi odma javlja da je nedostupan. To ne javi Tele2 nego mreža u kojoj se nalazim. VIP radi bez problema. Jeli problem u tele roamingu ili moram nešto posebno kucati prije broja da me spoji? Vrtim broj kao +3859xxxxxx

Sent from my Lenovo K33a48 using Tapatalk
__________________
Pride is all very well, but sausage is a sausage.
Welcome to terrordome...I'm your host the friendly neighborhood baritone
aspirin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 14:05   #5228
Probaj nazvati s roaming kodom, tj. u obliku *133*00385xxxxxxxxx#.
Inače, ako koristiš bonove i operator nije na ovom popisu, treba zvati s kodom.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 16:14   #5229
E to mi je trebalo, puno hvala!

Sent from my Lenovo K33a48 using Tapatalk
__________________
Pride is all very well, but sausage is a sausage.
Welcome to terrordome...I'm your host the friendly neighborhood baritone
aspirin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 21:56   #5230
Quote:
Bukowski1011 kaže: Pogledaj post
Samo se ne nadaj nekim ozbiljnim popustima. Meni uskoro ističe uo, i ponudili su mi smiješnih 19 kn mjesečno popusta na tarifu (na sam uređaj nikakav popust) ako želim produžit uo.
Pa mislim da sam dobila popust na uredjaj koji se plaća jednokratno.. znači ne plaćam 749 kuna vec 299..i to mi je nešto ..

Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk
Janna85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 09:55   #5231
Nisam u toku, ali jel još uvijek obavezan PIN ili ga se može maknuti.
farfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 10:12   #5232
Moze se maknuti PIN.
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 01:56   #5233
Koristim ovu njihovu tarifu raspali. Prvo je bila rijec o 5gb dnevno koje nakon sto se potrose treba rucno obnavljati, da bi ispalo da nije 5gb nego zapravo 2gb nakon dodijeljenih 5gb. Tako nisu zapravo rekli. Nisu spominjali 2gb, nego 5gb. Al ajd. Nego u zadnjih mjesec dana su se javile poteskoce nakon obnavljanja i tih 2gb. Potrosnja je bila malo veca. Prvo se pocela povremeno javljati ona poruka 'aktivacija nije treutno moguca zbog tehnickih poteskoca' da bi se onda pocela javljati sve cesce. A ponekad interneta ne bi bilo i po sat, dva. U zadnjih tjedan, dva obnavljanje putem poruke nastavi ne ide uopce. Koliko god puta da se pokusa obnoviti, ne radi. Tih 2gb vise nikako nije moguce obnoviti. Jedino kad ih se nazove pa oni onda dodijele 2gb. Ali porukom s mob vise ne ide. I vec se zalim na to sigurno 10 puta telefonski u zadnjih 4 dana, ali stalno mi govore isto... da je doslo do neke tehnicke poteskoce, da su proslijedili njihovoj tehnickoj sluzbi i da se strpim dok oni to ne ispitaju. Ali taj problem sad traje vec tjednima, a zadnjih dana obnavljanje gb vise nikako ne radi. wtf? je li me oni zavlace? Je li moguce da doista imaju neki kvar koji ne mogu otkloniti toliko dugo ili je to neko namjerno ogranicavanje? Ali kakvo ogranicenje bi moglo biti ako je broj gb u tarifi NEOGRANICEN?? I vajda bi mi rekli da je doslo do ogranicenja,ne bi valjda kenjali da su tehnicke poteskoce u pitanju.... Vise gubim strpljenje sa time. Sta vi mislite o tome? I sta mi savjetujete? je li jos neko imao takav slucaj?
angot is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 10:29   #5234
To je definitivno tehnički problem s njihovim sustavima. Ako si prijavio, pričekaj rješenje.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 12:27   #5235
ok, hvala na odg
iako mi se vec polako javila sumnja koliko traje
angot is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 19:16   #5236
Nikad nije bila riječ o dodatnih 5GB, nego uvijek 2. Imam tu tarifu već više od pola godine i dosad nisam imao nikakav problem sa slanjem poruka za dodatne gigabajte, nekad ih dnevno pošaljem 5-6.
Dardevil 1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 03:34   #5237
Tako je. Od ponoci svaki dan dobijes 5gb, ako u toku dana potrosis tih 5, onda aktiviras koliko puta hoces po 2.
Ja koristim tu tarifu od kada su je uveli i nikad problema, a trosim stvarno jako puno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 18:51   #5238
Da li se može u njihovim poslovnicama platiti mjesečni račun za mobitel?
mario4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 18:54   #5239
Ne (koliko ja znam)
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 21:03   #5240
Nisu dozvoljena nikakva plaćanja u poslovnicama od telaca....
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:44.