Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2014., 23:36   #21
koji će im bog Rondo uz Lina i Beverleya

i ko će igrat sf-a?! ne znam, nije mi jasan taj trade...
agent5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 23:51   #22
Quote:
agent5 kaže: Pogledaj post
koji će im bog Rondo uz Lina i Beverleya

i ko će igrat sf-a?! ne znam, nije mi jasan taj trade...
Ma zato i sumnjam u taj trade, ali u kakvom su Celticsi rebuildingu da je Ainge bitan samo ugovor praktički. Ako budem prisiljen gledat tog azijskog matematičara bez obrane, ranit ću se.
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 23:57   #23
Also hearing Pelicans today officially received what ESPN reported yesterday: Disabled Player Exception valued at $4.15M for Ryan Anderson

Celtics, I'm told, would insist on Chandler Parsons in a theoretical Rondo deal. And Rockets, by all accounts, NOT willing to surrender CP

sa Steinovog twittera

edit: http://espn.go.com/nba/tradeMachine?tradeId=kf2qfh5 ovako bi to izgledalo u slucaju Rondo-Parsons trejda
RAY777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 00:03   #24
Koga zanimaju Celticsi, evo sve na jednom mjestu.
http://www.csnne.com/page/celtics-pulse
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 00:04   #25
Cavsi također zainteresirani sa Hilla
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 00:09   #26
Nekako mislim da ako ovaj trade houston-boston ako parsons bude ukljucen moraju i ukljucit i lina za greena znaci rondo i green za lina,asika,parsonsa i pickove, ovako nema smisla 3 kvalitetna PG a niti jedan SF
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 01:38   #27
Quote:
IdiMiDodjiMi kaže: Pogledaj post
The Nets and Kings have completed a trade sending Jason Terry and Reggie Evans to Sacramento for Marcus Thornton.
Dva beskorisna bezveznjaka za jednog beskorisnog bezveznjaka. Kakav uzbudljiv trejd . Iz šupljeg u prazno.
Quote:
IdiMiDodjiMi kaže: Pogledaj post
As they evaluate their team and try to make a deal to help them get into the playoffs, the Cleveland Cavaliers are making recently acquired Luol Deng available ahead of Thursday's trade deadline
Čula sam nešto da su Mavsi zainteresirani za Denga. Bilo bi super da Deng dođe u Mavse , ali ne vidim što bi Mavsi mogli zanimljivo ponuditi Cavsima
Zoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 01:52   #28
Quote:
Zoe kaže: Pogledaj post
Dva beskorisna bezveznjaka za jednog beskorisnog bezveznjaka. Kakav uzbudljiv trejd . Iz šupljeg u prazno.

Čula sam nešto da su Mavsi zainteresirani za Denga. Bilo bi super da Deng dođe u Mavse , ali ne vidim što bi Mavsi mogli zanimljivo ponuditi Cavsima
1. Barem se nesto događa

2. U jebote, njima bi sjeo fantastično, i ovako su opasni, s Dengom umjesto Matrixa su zajebani.
Mogu im ponuditi zadnju godinu Matrixa, Larkina i eventualno pick sa lutrijskom zastitom
Mislim, tako bi ja nesto slagao da sam GM Mavsa

Edit: nije te dugo bilo, falila si nam na NBA
RAY777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 01:57   #29
Jebo trade deadline kad je zvijezda roka Jordan Hill.

Quote:
RAY777 kaže: Pogledaj post

Edit: nije te dugo bilo, falila si nam na NBA
Uzeo si mi riječ iz usta.
btw: Zoe, pošto si jedina žena na pdf-u, molim te, nemoj otvarati teme o najzgodnijim košarkašima.
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 02:18   #30
Kako su meni jaki menageri Knicksa. Likovi žele zadržati Mela i to će pokazati sa dovođenjem Jeffa Teaguea koji ima 11 milja kroz sljedeće 3 godine. Veliki napredak nema šta.
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 04:42   #31
TRADE ALERT:

The LA Lakers traded Steve Blake to the Golden State Warriors in exchange for Kent Bazemore and MarShon Brooks.
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 04:46   #32
Jadni Marshon može slobodno u nekom kamperu ili avionu živit. Nije nigdje dočekao mjesec dana.
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 05:29   #33
Cavs are in talks w/Sacramento on deal to swap Jarrett Jack for Jason Thompson. BUT Cavs looking for third team to route JT

btw izgleda da će LAL riješiti Kamana / Hilla
__________________
- Hope is a waking dream -
IdiMi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 06:00   #34
Quote:
Pierce34 kaže: Pogledaj post
Jadni Marshon može slobodno u nekom kamperu ili avionu živit. Nije nigdje dočekao mjesec dana.
Neće se ni tamo zadržat, žao mi lika, šutaju ga okolo, a ustvari nije toliko ni trul, može nešta i odigrat
__________________
"I'm proud of what I achieved there, but a life built on memories is not much of a life." - Eric Cantona

"U životu sam mnogo novca potrošio na alkohol, lijepe žene i brze automobile. Ostatak sam spiskao na gluposti." - George Best
Odin335 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 11:50   #35
Quote:
agent5 kaže: Pogledaj post
koji će im bog Rondo uz Lina i Beverleya

i ko će igrat sf-a?! ne znam, nije mi jasan taj trade...
Priča se da bi Rocketsi rado nekome utoćali Lina, ali ko bi ga uzeja je pitanje. Sa tim sve sida na misto.
Bara is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 13:59   #36
Quote:
RAY777 kaže: Pogledaj post
2. U jebote, njima bi sjeo fantastično, i ovako su opasni, s Dengom umjesto Matrixa su zajebani.
Mogu im ponuditi zadnju godinu Matrixa, Larkina i eventualno pick sa lutrijskom zastitom
Mislim, tako bi ja nesto slagao da sam GM Mavsa
Zašto bi Cavsi to prihvatili?
Žele tradeati Denga jer ovaj neće potpisati na ljeto. Koji smisao tradeati ga za starijeg igrača kojem isto ističe ugovor i koji također vjerojatno neće potpisati, mladog igrača koji (po meni) nije baš perspektivan i visoki pick?
Imam feeling da to baš nije ono kaj oni traže.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 14:21   #37
Like many teams in the league right now, the Houston Rockets are interested in acquiring Boston Celtics point guard Rajon Rondo. And, like a lot of teams in the league right now, the Rockets are having a hard time coming up with the framework for a trade that is to the Celtics’ liking. ESPN.com’s Marc Stein reports that Houston’s potential unwillingness to give up Chandler Parsons is what may be hanging up a deal.
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 16:00   #38
nadam se da će marshon dobiti priliku da odigra nešto do kraja sezone. također, nikako mi se ne sviđa što tjeraju hilla, to sugerira vrlo loše stvari......
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 17:01   #39
Hawes u Cavsima za dva pika druge runde.
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 17:38   #40
Predviđam trejd Varejaoa do kraja prijelaznog
RAY777 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:38.