Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2008., 20:25   #1
AUS - Australija / Commonwealth of Australia (zbirno)

"Australija razmislja o tome da podigne optuznicu protiv Ahmadinejada pred Medjunarodnim sudom pravde u Haagu zbog poticanja nasilja protiv Israela", izjavio je novo izabrani Australski premijer Kevin Rudd. "Iranski predsjednik je prijetio kako ce eliminirati Zidovsku drzavu i nasa vlada se pravno konzultira oko toga da podignemo pravni slucaj protiv njega. Iranski predsjednik ponavlja antisemitske izjave i pokazuje nastojanje da eliminira sa mape svijeta modernu drzavu Israel , to je uzasavajuce po svim standardima internacionalnih odnosa", izjavio je Rudd. 14.05.08. Valjda su i Australci "ludjaci" koji su se "okomili" na psihickog bolesnika Ahmadinejada.

http://www.france24.com/en/20080514-...over-israel-pm

http://www.middle-east-online.com/English/?id=25882

http://www.news.com.au/story/0,23599...-29277,00.html
Stonewall Jackson is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 14:13   #2
Mislim da je čisto uredu da se podigne optužnica protiv Iranskog predsjednika, on svojim izjavama konstantno potiče agresiju i širi mržnju protiv međunarodno priznate države. To je nedopustivo i zato potpuno shvaćam i podupirem Australiju u podizanju te tužbe. Vrijeme je da se stane na kraj mržnji koja dolazi iz Irana.
Kiowa Warrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 20:14   #3
Konačno netko tko zna što radi.
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 20:51   #4
Mislim, sta ocekivati od engleskih pokoljenja najgore vrste. Cak i pudlica ima svoju "pudlicu"
Ako cemo vec realno i logicno razmisljati, zar nebi trebao Bush i njegove bliske pajde sa dalekog Izraela prvi da zauzmu te klupe u Haagu?

Al najzad, who cares.
Go Ahmo go
Sortier is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 21:13   #5
Dakako, no neka prvo ode G.W.Bush stariji zbog zločina za koji je bio odgovoran u smislu dužnosti, kao i izjave koju je dao.

http://en.wikipedia.org/wiki/Iran_Air_Flight_655

Zatim G.W.Bush mlađi zbog sljedeće izjave:

Right now, Iraq is expanding and improving facilities that were used for the production of biological weapons.


koju je dao 12.09.2002., a radi se o čistoj laži koja je kasnije dokazana, te je očito sa namjerom izvršio agresiju na drugu državu.

Dick Cheney zbog izjave:

Simply stated, there is no doubt that Saddam Hussein now has weapons of mass destruction.


koju je dao 26.08.2002., a ista je kao i gornja.

Tony Blair zbog urote sa G.W.Bushem mlađim, i izvršenja agresije na drugu zemlju:

http://www.guardian.co.uk/politics/2003/jun/02/uk.usa

Da nastavim?

A ti bi Amhadinedžadu sudio jer je neki dežurni, vjerojatno židovski, novinar namjerno protumačio drukčije neku izjavu?
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 01:12   #6
O tome sam citao neki dan i to je vrlo dobar nacin da se tom teroristu stane na kraj, njegove konstantne prijetnje su samo dokaz kako njegov bolesni um razmislja. Treba podici optuznicu protiv njega kao sto je ucinjeno i protiv njegovih kolega iz vlade, tako da se vise ne moze mrdnuti iz tog Irana. Cim napusti Iran biti ce uhapsen i isporucen Haagu kao ratni zlocinac sto i je. Vrlo dobar potez prime minister Australia, vrlo dobro.
__________________
I Love Cali in the summertime

Capitalist is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 01:19   #7
Quote:
Capitalist in USA kaže: Pogledaj post
O tome sam citao neki dan i to je vrlo dobar nacin da se tom teroristu stane na kraj, njegove konstantne prijetnje su samo dokaz kako njegov bolesni um razmislja. Treba podici optuznicu protiv njega kao sto je ucinjeno i protiv njegovih kolega iz vlade, tako da se vise ne moze mrdnuti iz tog Irana. Cim napusti Iran biti ce uhapsen i isporucen Haagu kao ratni zlocinac sto i je. Vrlo dobar potez prime minister Australia, vrlo dobro.
Reci mi za koje ratne zločine konkretno je direktno odgovoran Ahmadinedžad?
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 01:21   #8
Quote:
Anton kaže: Pogledaj post
Reci mi za koje ratne zločine konkretno je direktno odgovoran Ahmadinedžad?
Sponzoriranje terorizma u Iraq, Afganistan, poticanje nasilja prema Israel. To su sve njegovi ratni zlocini u kojima gine na tisuce ljudi.
__________________
I Love Cali in the summertime

Capitalist is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 01:40   #9
Quote:
Capitalist in USA kaže: Pogledaj post
Sponzoriranje terorizma u Iraq,
Irak, ne Iraq.
Imaš dokaze?Daj ih.

Quote:
Afganistan, poticanje nasilja prema Israel. To su sve njegovi ratni zlocini u kojima gine na tisuce ljudi.
Daj dokaze.Jedno je laprdanje na forumu, drugo je konkretan dokaz.Već sam rekao.Ja sada mogu napisati članak za novine i reći da László Sólyom sponozorira Čadske teroriste protiv južnolibijskih Tuarega.I?
Kakve konkretno Iran ima veze sa Afganistanom i Irakom?Da ti malo pojasnim situaciju:

1. SAD je taj koji je "oslobodio" Irak i izvršio ofenzivu, NE Iran
2. SAD je taj koji je "oslobodio" Afganistan i izvršio ofenzivu, NE Iran

Da te isto tako podsjetim, znaš ti da je taj mrski teroristički režim u Iranu prihvatio 4 milijuna izbjeglica za vrijeme sovjetsko-afrganistanskog rata, iako je i sam bio nasilno uvučen u rat, u sprezi Iraka i SAD-a.

Znaš ti to dragi moj kapitalisto, ili ne?
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 02:50   #10
Quote:
Anton kaže: Pogledaj post
Irak, ne Iraq.
Imaš dokaze?Daj ih.



Daj dokaze.Jedno je laprdanje na forumu, drugo je konkretan dokaz.Već sam rekao.Ja sada mogu napisati članak za novine i reći da László Sólyom sponozorira Čadske teroriste protiv južnolibijskih Tuarega.I?
Kakve konkretno Iran ima veze sa Afganistanom i Irakom?Da ti malo pojasnim situaciju:

1. SAD je taj koji je "oslobodio" Irak i izvršio ofenzivu, NE Iran
2. SAD je taj koji je "oslobodio" Afganistan i izvršio ofenzivu, NE Iran

Da te isto tako podsjetim, znaš ti da je taj mrski teroristički režim u Iranu prihvatio 4 milijuna izbjeglica za vrijeme sovjetsko-afrganistanskog rata, iako je i sam bio nasilno uvučen u rat, u sprezi Iraka i SAD-a.

Znaš ti to dragi moj kapitalisto, ili ne?
Odgovoreno na jednoj od tema, trazi trazi pa ces naci Kakve veze izbjeglice imaju sa teroristickim aktivnostima Iranskog rezima?
__________________
I Love Cali in the summertime

Capitalist is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 04:44   #11
Quote:
Capitalist in USA kaže: Pogledaj post
Odgovoreno na jednoj od tema, trazi trazi pa ces naci
Kao što sam i mislio, kao i uvijek bježiš pred argumentima.Tipično, kao i onda kada sam te pitao za ceste da ti pokažem slike, pa si šutio kao pička.

Quote:
Kakve veze izbjeglice imaju sa teroristickim aktivnostima Iranskog rezima?
Pa imaju utolike, jer mi nije jasno zašto je taj navodni teroristički režim primio 4 milijuna izbjeglica iz države u kojoj sada šalje svoje navodne teroriste i uništava ju.
Koliko ja znam, obično se tako ne radi.
Pa eto, čekam da mi ti objasniš.
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 06:26   #12
Quote:
Stonewall Jackson kaže: Pogledaj post
"Australija razmislja o tome da podigne optuznicu protiv Ahmadinejada pred Medjunarodnim sudom pravde u Haagu zbog poticanja nasilja protiv Israela", izjavio je novo izabrani Australski premijer Kevin Rudd. "Iranski predsjednik je prijetio kako ce eliminirati Zidovsku drzavu i nasa vlada se pravno konzultira oko toga da podignemo pravni slucaj protiv njega. Iranski predsjednik ponavlja antisemitske izjave i pokazuje nastojanje da eliminira sa mape svijeta modernu drzavu Israel , to je uzasavajuce po svim standardima internacionalnih odnosa", izjavio je Rudd. 14.05.08. Valjda su i Australci "ludjaci" koji su se "okomili" na psihickog bolesnika Ahmadinejada.

http://www.france24.com/en/20080514-...over-israel-pm

http://www.middle-east-online.com/English/?id=25882

http://www.news.com.au/story/0,23599...-29277,00.html
Kevin009!!!
__________________
Nije da se ne slazem sa tobom ali nisi u pravu.

Zadnje uređivanje WRITER1989 : 25.05.2008. at 16:45. Reason: "Deranje"
Ante is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 10:15   #13
Nema većih Fašista od Australaca...
__________________
Πόλεμος πάντων μὲν πατήρ ἐστι πάντων δὲ βασιλεύς, καὶ τοὺς μὲν θεοὺς ἔδειξε τοὺς δὲ ἀνθρώπους, τοὺς μὲν δούλους ἐποίησε τοὺς δὲ ἐλευθέρους
von_ungern is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 11:01   #14
Ma kakvi Australci, kakva Australija...pa samo ime govori da su Bogu iza nogu...uostalom, ti britanski vazali bolje da se pobrinu za vlastitu povijest ispunjenu hegemonijom i tiranijom nad domicilnim stanovništvom.
Sad će još i ti anglosaksonski kolonijalisti krojiti moral, čudoređe i pravila. A svašta.
__________________
Recept iz prakse ili kako stvoriti narod (da, zvuči nevjerovatno) i državu: 1. Fabricirajte poveznicu sa plemenima iz povijesti, 2. Oživite mrtav jezik kako bi opravdali izmišljenu poveznicu, 3. Ukradite teritorij. Za ostalo tu je propaganda a sve to uz pomoć kapitala.
gibrankh is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 14:46   #15
Quote:
Anton kaže: Pogledaj post
Pa imaju utolike, jer mi nije jasno zašto je taj navodni teroristički režim primio 4 milijuna izbjeglica iz države u kojoj sada šalje svoje navodne teroriste i uništava ju.
Koliko ja znam, obično se tako ne radi.
Pa eto, čekam da mi ti objasniš.
Koja je to zemlja primila izbjeglice iz druge zemlje a da je pri tome ta zemlja optužila za agresiju...čekaj ovo mi je poznato...i još proganjala i ubijala pripadnike te dobročiniteljske nacije...ms sjetit ću se nekako


Haški sud je ionako šprdancija,mogli bi i mi prijaviti Zuroffa i slične paranoične šizofreničare
Vril is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 14:51   #16
Nema vajde od toga ali svaka čast Australiji.
__________________
WE GET THE WRITING WE DESERVE.
You guys have no one to blame for this season but yourselves.
Stiliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 15:44   #17
Quote:
stiliana kaže: Pogledaj post
Nema vajde od toga ali svaka čast Australiji.
na čemu? možda na ovome:
http://www.jutarnji.hr/clanak/art-2008,2,13,,108519.jl
narayan001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 15:54   #18
Quote:
narayan001 kaže: Pogledaj post
Zar je loše što su se ispričali? Ili su se trebali praviti da se to nije dogodilo.

Dokad će ljudi braniti jedan zločin drugim zločinom?
__________________
Somewhere in the gray wood by the river is the huntsman and in the brooming corn and in the castellated press of cities. His work lies all wheres and his hounds tire not. I have seen them in a dream, slaverous and wild and their eyes crazed with ravening for souls in this world. Fly them.
Davor000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 16:14   #19
Quote:
Davor000 kaže: Pogledaj post
Zar je loše što su se ispričali? Ili su se trebali praviti da se to nije dogodilo.

Dokad će ljudi braniti jedan zločin drugim zločinom?
Nešto se ne sjećam da je Ahmadinedžad proganjao Aboridžine i oduzimao djecu iz miješanih brakova?
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 16:23   #20
Quote:
Davor000 kaže: Pogledaj post
Zar je loše što su se ispričali? Ili su se trebali praviti da se to nije dogodilo.

Dokad će ljudi braniti jedan zločin drugim zločinom?
a kako znaš da se Ahmadinedžad neće ispričat Židovima za jedno dvadeset godina kad izraela više ne bude?
narayan001 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:15.