Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2017., 21:50   #21
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Valjda vlasnik ne zeli. Sadasnji je koliko sam cuo u Njemackoj.
Otides, pa prespavas. NEkada je bilo jednostavno, ali od kada se proculo susjedi su postali osjetljivi.
Dolazi ekipa pa crta naopake krizeve, drogira se i sjedi na ladnom betonu....onda babe popizde, pa zovu muriju.

Čuo sam za tu kuću već i prije..znaš, uopće ne bi bilo čudo da odem jednog dana..
a ekipa koja je završila u ludari..gle samo treba imati određenu dozu respekta prema tome, za svaki slučaj, da ne bi bilo..

Ima tu blizu mene jedno mjesto u planini, gdje se ljudi..često pogube i doživljavaju svašta..moja stara susjeda, netko iz moje familije, doduše, pokojan i prije mojeg rođenja ali priča ide..već sam u više navrata razgovarao sa ljudima i potiho se raspitivao.
Rekao mi je jedan stariji čovjek da se lovci tamo često izgube i dezorijentiraju..lovci koji znaju svaki pedalj šume, odnosno planine kao svoj dlan
Da li je neko zračenje igri ili nešto drugo-ne znam, sigurno ću ići to malo pogledati, riskirati ću.
Ti vjerojatno isto znaš, Crne Mlake?
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 22:45   #22
Znam za ono kakti jezero izmedu VZ i Trnovca B, di ljudi idu pecat. Nisam cuo za price.
Izgubio sam se u sumi na viksi ( Gorski Kotar ) di idem svake godine brat vrganje i nema ebene sanse da se izgubim.
JEdva nas je Kali ( pes ) izvukla van. Da nije bilo nje valjda bi jos dan danas hodao po sumi. Iz tog sam iskustva naucio da se u sumi i slicnim mjestima uvijek slusa pseci instinkt. Ako se pes zakopa u mjesto, stane u prijeteci stav i krene lajat... u tom smjeru ne ides.
Naravno da su me poslije zajebavali kako postoje dobri razlozi zasto ljudi ne idu pijani u sumu brat vrganje #nisammajkemi#
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 17:35   #23
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Znam za ono kakti jezero izmedu VZ i Trnovca B, di ljudi idu pecat. Nisam cuo za price.
Izgubio sam se u sumi na viksi ( Gorski Kotar ) di idem svake godine brat vrganje i nema ebene sanse da se izgubim.
JEdva nas je Kali ( pes ) izvukla van. Da nije bilo nje valjda bi jos dan danas hodao po sumi. Iz tog sam iskustva naucio da se u sumi i slicnim mjestima uvijek slusa pseci instinkt. Ako se pes zakopa u mjesto, stane u prijeteci stav i krene lajat... u tom smjeru ne ides.
Naravno da su me poslije zajebavali kako postoje dobri razlozi zasto ljudi ne idu pijani u sumu brat vrganje #nisammajkemi#


Ovo je na Ivančici

Nego..autorica ništa dalje ne priča
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 23:55   #24
Kraj te kuće u Škrinjarima sam mnogo puta prosla i mogu samo rec svaka cast onome tko se uopce uspije docepat nekakvih vrata ili prozora pa da udje unutra, to je tolko zaraslo u drač i korov da izgleda ko džungla

Navodno se neposredno ispred nje dosta prometnih nesreca izdogađalo, al to bas i nije neki upitnik jerbo je zavoj na tom dijelu ceste poprilicno oštar i nezgodan...jos ak je netko malo popio...

Enivej, di je autorica, ja bi jos malo citala
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 10:58   #25
Di je , da, misliš da bi nas uveselila svojim Holywod-scenario debilanama. Tobože istinitim hororr događajima.

Osim toga tema je "Nekaj u vezi DOBRE vile" ,
a ne njezin izmišljen, mentalnom dijarejom potaknut doživljaj frontalnog korteksa, anesteziran od realnosti, a udaljenog google kilometara od dobrih vila koje se u pojedinim okolnostima MOGU pojaviti npr. ispod sambucus nigre u 6.-tom mjesecu ili prunus spinose(prašljive) u 11.
Vezano za dendrologiju i poimanje i shvaćanje prirode i međusobne interakcije sa sa čovjekom.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:43.