Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2017., 14:54   #41
Quote:
Amelie12 kaže: Pogledaj post
Razmišljam o razvodu nakon 10 g. Imamo dvoje djece od 3 i 5g. On je dobar čovjek i otac, ali više nema emocija s njegove strane(meni je dosta takvog života, pa su i moji osjećaji nestali) , a sex se sveo na 3 puta godišnje (da, godišnje! ) i to uvijek na moju inicijativu. I od toga i kreću svi problemi. Ja pokušavam godinama to popraviti, ali ne znam razlog tome da mogu nešto učiniti. Ne bih htjela da krene rasprava da ima drugu, jer nema, i u to sam sigurna. Mi smo već sve probleme pokušavali riješiti razgovorima,1000puta sve pretresli, ali uvijek to završi svađom, jer za njega mi problema nemamo i to je sve moja fix ideja. Ja se emotivnom smislu osjećam kao u kavezu, i čekam da se nešto dogodi. Osjećam se kao da mi fali ruka ili noga, nekakav dio fali da bih se osjećala potpuno.

Tu gdje živimo ja nemam nikoga od bližnjih, nemam stan i imam relativno ok posao ali plaću cca 4000kn, s tim da još 5g.imam nekog kredita s ratom 800kn.
Može li se od toga preživjeti? Kolika je minimalna alimentacija za 2 djece? Hoće li ljudi uopće iznajmiti stan ženi s djecom?
Da li je sebično od mene što želim nešto više od ovog života, da li zbog toga što možda postoji mogućnost da upoznam nekog drugog, uskraćujem svojoj djeci obitelj?
Baš zeznuta situacija, stvarno. Koliko god da ti je sada teško, čisto sumnjam da će ti biti lakše ako se razvedeš. Nešto dobiješ, nešto izgubiš, ali kako meni ovo sad izgleda bit će ti više manje isto. Koliko će ti biti bolje po pitanju sexa i osjećaja toliko će ti biti gore po pitanju financija i podrške supruga prilikom odgoja.

Samo ti znaš što ti je prioritet.
Rory Delap is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 16:59   #42
Quote:
Amelie12 kaže: Pogledaj post
Da li je sebično od mene što želim nešto više od ovog života, da li zbog toga što možda postoji mogućnost da upoznam nekog drugog, uskraćujem svojoj djeci obitelj?
znači ti ideš s nadom da ćeš upoznati nekog drugog s kojim će biti strastvena, ispunjujuća, ljubav i seks, u takvoj situaciji koju opisuješ kad si sama i boriš se s financijama?

eto pokušaj zamisliti, ali što ako se to ne desi? onda ćeš biti sama s dvoje djece, u financijskim problemima i kako ćeš se onda emocionalno osjećati?
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 17:10   #43
Ne da mi se sve čitati pa ne znam jesu već došli sa zobenima i posnim, ali s 4k u Zagrebu ne može ni samac jedva preživjeti, a kamoli majka s dvoje djece i kreditom, zaboga miloga.
Kako? Ostaje ti 3200. Od toga stanarina i režije minimalno 2500 zimi, oko 2000 ljeti. Ostaje ti 700-1200 kn. Kako misliš s tim preživjeti? Gdje je odjeća za tebe, za djecu, nenadani troškovi, pokoja kuna za sok i sendvič djetetu ili za kino. Tebi higijenske potrepštine. Nema šanse.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 17:54   #44
Ispada da je "najjeftinije i najjednostavnije" - varat.
Jer, ruku na srce, nije da ćeš se kao samohrana majka sa 2 djece usrećiti po pitanju muških. Znam ih dosta što se i zajebu po 2.put.

Nego, da se vratimo na muža.
Svi ovi koji ne jebu žene, ali niti ne varaju, jer ste vi žene eto taaaako full sigurne, pa šta onda oni to rade ?
Jesu li gay? Šta je to s tim muškima u braku da ste im dobre samo prvih par godina (čitaj dok vam ne naprave par komada djece da se oni mogu u miru dalje trošiti sa tajnicama a doma ima besplatnu dadilju/kućanicu/svašta nešto ali ne i ženu za sex) ?!

Moram priznati da je odvratno čitati toliko sličnih postova o takvim muškim svinjama.
I takvi ne zaslužuju da im gaće operete ni ručak skuhate već da uživate u slobodno vrijeme kao što i oni sigurno uživaju jer tko ne "jede" doma, taj "jede" vani 😉
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.

Zadnje uređivanje skorpionka87 : 26.02.2017. at 18:19.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 17:57   #45
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Ispada da je "najjeftinije i najjednostavnije" - varat.
Jer, ruku na srce, nije da ćeš se kao samohrana majka sa 2 djece usrećiti po pitanju muških. Znam ih dosta što se i zajebu po 2.put.

Nego, da se vratimo na muža.
Svi ovi koji ne jebu žene, ali niti ne varaju, jer ste vi žene eto taaaako full sigurne, pa šta onda oni to rade ?
Jesu li gay? Šta je to s tim muškima u braku da ste im dobre samo par prvih godina (čitaj dok vam ne naprave par komada djece da se oni mogu u miru dalje trošiti sa tajnicama a doma ima besplatnu dadilju/kućanicu/svašta nešto ali ne i ženu za sex.

Moram priznati da je odvratno čitati toliko sličnih postova o takvim muškim svinjama.
I takvi ne zaslužuju da im gaće operete ni ručak skuhate već da uživate u slobodno vrijeme kao što i oni sigurno uživaju jer tko ne jede doma, jede vani ��
tko jede doma, trebao bi se i seksati doma. ja mislim barem
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 13:58   #46
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Moram priznati da je odvratno čitati toliko sličnih postova o takvim muškim svinjama.
I takvi ne zaslužuju da im gaće operete ni ručak skuhate već da uživate u slobodno vrijeme kao što i oni sigurno uživaju jer tko ne "jede" doma, taj "jede" vani 😉
Jesu li žene nezainteresirane za seks "ženske svinje"?
ZloPrase is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 14:29   #47
Quote:
ZloPrase kaže: Pogledaj post
Jesu li žene nezainteresirane za seks "ženske svinje"?
Jesu ako su kao veprice ušle u brak s veprom, u međuvremenu se usvinjile, a onda odbijaju vepru objasniti svinjac koji rade. Ako se i vepar paralelno usvinjio pa uživaju oboje u istom svinjcu tad svinjarije nema i nema problema.
Vrijedi i obrnuto.
Borkica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:08.