Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2009., 11:50   #1
Perverzne riječi tijekom seksa

U vezi sam sa curom 9mjeseci i imamo odličan seks, bar mislim, ali s vremena na vrijeme želimo poboljšati neke stvari.. tako smo počeli sa nekim romantičnim stvarima, svijećama, čokoladicama, duge predigre i stvarno je super.. Ali sad bi ona za vrijeme seksa htjela da budem grublji i perverzniji.. Želim joj udovoljit, ali ne znam baš kako.. Ok, grubost ima svojih granica i to je ok, ali me zanima što joj govoriti grubo i perverzno da je još više napalim, jer voli biti u podređenoj ulozi..
mali_boss is offline  
Old 07.05.2009., 11:54   #2
jel voli glumit kurvu?
Creed80 is offline  
Old 07.05.2009., 11:57   #3
Quote:
mali_boss kaže: Pogledaj post
U vezi sam sa curom 9mjeseci i imamo odličan seks, bar mislim, ali s vremena na vrijeme želimo poboljšati neke stvari.. tako smo počeli sa nekim romantičnim stvarima, svijećama, čokoladicama, duge predigre i stvarno je super.. Ali sad bi ona za vrijeme seksa htjela da budem grublji i perverzniji.. Želim joj udovoljit, ali ne znam baš kako.. Ok, grubost ima svojih granica i to je ok, ali me zanima što joj govoriti grubo i perverzno da je još više napalim, jer voli biti u podređenoj ulozi..
"Ti mala, napaljena kuckice, sada cu jako izjebati tvoju vlaznu, toplu pickicu!"
Hatsepsut is offline  
Old 20.05.2009., 14:07   #4
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
"Ti mala, napaljena kuckice, sada cu jako izjebati tvoju vlaznu, toplu pickicu!"
Bljaaak!nije to to..
ivl_knivl is offline  
Old 07.07.2010., 22:37   #5
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
"Ti mala, napaljena kuckice, sada cu jako izjebati tvoju vlaznu, toplu pickicu!"

kako sam se lijepo sada nasmijala, za cijeli tjedan
miny mouse is offline  
Old 07.05.2009., 11:58   #6
probaj sa:

joj, oh, uh, ih, eh...ljubice-zubice, cvijetiću moj preslatki, tako volim kada te dodirujem, i kada spolno općimo, jooooj, tako si divno baršunasto meka i slatka..

__________________
ši muvz in mistirijz vejz
lexus is offline  
Old 07.05.2009., 12:00   #7
Quote:
lexus kaže: Pogledaj post
probaj sa:

joj, oh, uh, ih, eh...ljubice-zubice, cvijetiću moj preslatki, tako volim kada te dodirujem, i kada spolno općimo, jooooj, tako si divno baršunasto meka i slatka..

ja bi se odmah ohladila kad bi mi tako tepao.
Creed80 is offline  
Old 07.05.2009., 12:10   #8
Quote:
Creed80 kaže: Pogledaj post
ja bi se odmah ohladila kad bi mi tako tepao.
no shit man, sry, girl...
__________________
ši muvz in mistirijz vejz
lexus is offline  
Old 12.05.2009., 10:34   #9
Quote:
Creed80 kaže: Pogledaj post
ja bi se odmah ohladila kad bi mi tako tepao.
i ja...
anakia is offline  
Old 08.07.2010., 09:56   #10
Quote:
Creed80 kaže: Pogledaj post
ja bi se odmah ohladila kad bi mi tako tepao.
i ja bih, i ja...
ruth is offline  
Old 07.05.2009., 11:59   #11
sve je to ok, ako ti seks traje 1 minutu :-) ma e, i probaš to malo s kurvom.. meni to ispočetka nije bilo napeto, ali sad je, jer volim kad obadvoje uživamo u seksu.. Hatsepsut takve stvari su ok!!
mali_boss is offline  
Old 07.05.2009., 11:59   #12
"izjebat cu te dok ne svisneš" .. moze i to.
Oviedo is offline  
Old 07.05.2009., 12:12   #13
Quote:
Oviedo kaže: Pogledaj post
"izjebat cu te dok ne svisneš" .. moze i to.
može i, potrgat ću te ko beba zvečku, ili, ko mozzart kajdanku, ili ko ivan šuker kilu čvaraka, ili, ko hdz hrvatsko gospodarstvo, ili tako nešto
__________________
ši muvz in mistirijz vejz
lexus is offline  
Old 08.05.2009., 22:53   #14
Quote:
lexus kaže: Pogledaj post
može i, potrgat ću te ko beba zvečku, ili, ko mozzart kajdanku, ili ko ivan šuker kilu čvaraka, ili, ko hdz hrvatsko gospodarstvo, ili tako nešto

hvala na pomoci care
1349 is offline  
Old 09.05.2009., 00:10   #15
prvo joj iznenada, ko grom iz vedra neba opali zidarsku samarcinu, ako se bude opirala uhvati ju za vrat jednom rukom i opali jos jednu samarcinu drugom(moras pazit da se ne onesvijeti jer si u tom slucaju zajebao stvar), nakon toga joj povezi ruke i stavi neku traku preko usta. dok ona povezana ceka ti odi u kuhinju po veliki ostar noz za kruh i svakako pusti neku glasnu glazbu da susjedi ne cuju(i.e. tomsona). stavi joj noz pod grkljan i nakon toga uparkiraj se straga, jasno uz vulgarne povike "Jebat cu te glupa droljo do smrti! Sad si najebala!", ako pocne plakat nemoj ni slucajno stat, ona te zapravo jos vise zeli... ako zeznes neki korak morat ces sve ponovno zato budi oprezan!
red F is offline  
Old 09.05.2009., 12:31   #16
Quote:
redefine kaže: Pogledaj post
prvo joj iznenada, ko grom iz vedra neba opali zidarsku samarcinu, ako se bude opirala uhvati ju za vrat jednom rukom i opali jos jednu samarcinu drugom(moras pazit da se ne onesvijeti jer si u tom slucaju zajebao stvar), nakon toga joj povezi ruke i stavi neku traku preko usta. dok ona povezana ceka ti odi u kuhinju po veliki ostar noz za kruh i svakako pusti neku glasnu glazbu da susjedi ne cuju(i.e. tomsona). stavi joj noz pod grkljan i nakon toga uparkiraj se straga, jasno uz vulgarne povike "Jebat cu te glupa droljo do smrti! Sad si najebala!", ako pocne plakat nemoj ni slucajno stat, ona te zapravo jos vise zeli... ako zeznes neki korak morat ces sve ponovno zato budi oprezan!


ne hvala
__________________
Nemože nam niko ništa, jači smo i od sudbine! :-)
mali_boss is offline  
Old 09.05.2009., 19:50   #17
Quote:
redefine kaže: Pogledaj post
prvo joj iznenada, ko grom iz vedra neba opali zidarsku samarcinu, ako se bude opirala uhvati ju za vrat jednom rukom i opali jos jednu samarcinu drugom(moras pazit da se ne onesvijeti jer si u tom slucaju zajebao stvar), nakon toga joj povezi ruke i stavi neku traku preko usta. dok ona povezana ceka ti odi u kuhinju po veliki ostar noz za kruh i svakako pusti neku glasnu glazbu da susjedi ne cuju(i.e. tomsona). stavi joj noz pod grkljan i nakon toga uparkiraj se straga, jasno uz vulgarne povike "Jebat cu te glupa droljo do smrti! Sad si najebala!", ako pocne plakat nemoj ni slucajno stat, ona te zapravo jos vise zeli... ako zeznes neki korak morat ces sve ponovno zato budi oprezan!
Po meni je ovo silovanje, a ne dominacija. U dominaciji se znaju pravila i granice - koje postavlja podređeni.

@Mali boss - budući da sam inače glasna tijekom seksa i volim partneru dati do znanja da uživam u onome što radi, kada smo na ljetovanju/zimovanju u apartmanu s nekim, naravno da ne mogu stenjati i vrištati kako to inače činim. Ali ima načina i da ne zucnem niti "mmmm" - prijetnja ako zastenješ ili nešto kažeš, odmah ću prestati raditi ono što ti budem radio. Treba izdržati fenomenalno lizanje bez ijednog zvuka a ako mi još svako toliko dođe blizu uha i šapne "šššššš" te me pošteno poliže i gricka po vratu, uh! užitak je 1000 puta jači
ta.ja is offline  
Old 10.05.2009., 13:25   #18
Quote:
redefine kaže: Pogledaj post
prvo joj iznenada, ko grom iz vedra neba opali zidarsku samarcinu, ako se bude opirala uhvati ju za vrat jednom rukom i opali jos jednu samarcinu drugom(moras pazit da se ne onesvijeti jer si u tom slucaju zajebao stvar), nakon toga joj povezi ruke i stavi neku traku preko usta. dok ona povezana ceka ti odi u kuhinju po veliki ostar noz za kruh i svakako pusti neku glasnu glazbu da susjedi ne cuju(i.e. tomsona). stavi joj noz pod grkljan i nakon toga uparkiraj se straga, jasno uz vulgarne povike "Jebat cu te glupa droljo do smrti! Sad si najebala!", ako pocne plakat nemoj ni slucajno stat, ona te zapravo jos vise zeli... ako zeznes neki korak morat ces sve ponovno zato budi oprezan!

Ovo obavezno moram s dečkom isprobat...
 
Old 06.07.2010., 21:43   #19
Quote:
lexus kaže: Pogledaj post
može i, potrgat ću te ko beba zvečku, ili, ko mozzart kajdanku, ili ko ivan šuker kilu čvaraka, ili, ko hdz hrvatsko gospodarstvo, ili tako nešto
hahaha
__________________
all the crazy shit i did tonight/those will be the best memories/i just wanna let it go for tonight/that would be the best therapy for me
bub@chii is offline  
Old 24.07.2010., 14:29   #20
Quote:
lexus kaže: Pogledaj post
može i, potrgat ću te ko beba zvečku, ili, ko mozzart kajdanku, ili ko ivan šuker kilu čvaraka, ili, ko hdz hrvatsko gospodarstvo, ili tako nešto

hahaha...eeee, kod ovih riječi bih- pukla od smijeha!!! odličnooo, hahaha

p.s: mašta će proraditi...svaki puta sve više. kada se opustite...
tatjanaart is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger