Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2009., 15:59   #41
pilulice
__________________
...***um je erogena zona***...
Zcurica is offline  
Old 25.08.2009., 16:07   #42
Neko vrijeme sam koristila Evra flastere ali sam odustala kad je stiglo lijepo vrijeme!
Potreba za golotinjom i vrućine su me opili...

Nije mi fora hodati okolo polu-gola s flasterom na guzi (ili na nekom vidnijem mjestu)!
Nebi to ni bilo toliko strašno da se oko ruba flastera konstantno ne odvaja ljepilo flastera i naravno, potamni od tkanine što ružno izgleda...
Pa dok to očistim sve se crveni... kad potamnim, ostane kvadratić bijeli ...

Za sad samo prirodno a kondom je uvijek pri ruci!
lidija84 is offline  
Old 25.08.2009., 16:12   #43
Quote:
lidija84 kaže: Pogledaj post
Neko vrijeme sam koristila Evra flastere ali sam odustala kad je stiglo lijepo vrijeme!
Potreba za golotinjom i vrućine su me opili...

Nije mi fora hodati okolo polu-gola s flasterom na guzi (ili na nekom vidnijem mjestu)!
Nebi to ni bilo toliko strašno da se oko ruba flastera konstantno ne odvaja ljepilo flastera i naravno, potamni od tkanine što ružno izgleda...
Pa dok to očistim sve se crveni... kad potamnim, ostane kvadratić bijeli ...

Za sad samo prirodno a kondom je uvijek pri ruci!
Vidiš ja nemam tih problema, ne odljepljuju mi se rubovi a još 6x tjedno treniram idem u saunu, znaci znojim se ko luda i sve je na mjestu, iako ja svaki tjedan mjenjam poziciju flastera, malo guza malo trbuh malo nadlaktica i bas me briga sto se vidi kad sam u kupaćem na plaži!
biancha is offline  
Old 25.08.2009., 16:58   #44
Quote:
nerabianca kaže: Pogledaj post
Vidiš ja nemam tih problema, ne odljepljuju mi se rubovi a još 6x tjedno treniram idem u saunu, znaci znojim se ko luda i sve je na mjestu, iako ja svaki tjedan mjenjam poziciju flastera, malo guza malo trbuh malo nadlaktica i bas me briga sto se vidi kad sam u kupaćem na plaži!
Mene ne brine to što se malo rubovi odlijepe, bitno da se potpuno ne odlijepi.
Naravno da mijenjaš poziciju flastera, to je neophodno!
Ljepilo okolo mi je odurno!
Ja ne volim dodatne pizdarije po sebi osim oskudnog kupaćeg...
lidija84 is offline  
Old 25.08.2009., 17:11   #45
Vec 10 godina se sluzim samo sa vadjenjem...

Jebi ga, ne volim nista neprirodno a i ne volim dole svrsavati...
rogue is offline  
Old 25.08.2009., 17:29   #46
durex love

uz to oralni, svršavanje po stomaku, itd
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 25.08.2009., 17:34   #47
durex i to iskljucivo elite
__________________
this baby got a temper, you'll never tame her
Poluplave okice is offline  
Old 25.08.2009., 17:39   #48
Quote:
rogue kaže: Pogledaj post
Vec 10 godina se sluzim samo sa vadjenjem...

Jebi ga, ne volim nista neprirodno a i ne volim dole svrsavati...
a vazektomija ?
Piramida is offline  
Old 25.08.2009., 17:39   #49
coitus interruptus
RoyalJelly is offline  
Old 25.08.2009., 18:04   #50
Isključivo kondomi, no condoms = no sex
tina88 is offline  
Old 25.08.2009., 18:18   #51
Quote:
rogue kaže: Pogledaj post
Vec 10 godina se sluzim samo sa vadjenjem...

Jebi ga, ne volim nista neprirodno a i ne volim dole svrsavati...
hm????
Zoey is offline  
Old 25.08.2009., 18:36   #52
Quote:
rogue kaže: Pogledaj post
Vec 10 godina se sluzim samo sa vadjenjem...

Jebi ga, ne volim nista neprirodno a i ne volim dole svrsavati...
zar je dotlem doslo da vec sam vjerujes u to sto si napisao?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 25.08.2009., 18:47   #53
Hmmm,Piramida zar vazektomija nije trajno prekidanje izlaska sperme?! Mislim da nijedan muškarac neće to napraviti,osim ako je 100 % pomiren sa činjenicom da neće imati djece cijeli život. Prije bih to preoručila gej populaciji.
mala_guskica is offline  
Old 25.08.2009., 18:51   #54
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
a vazektomija ?
Prijatelj na poslu uradio poslije 2-gog djeteta i ne, nije to za mene... (valja jos siriti familiju )


4fun, sta ti nije jasno?? Volim da joj svrsim po sisama, licu, u ustima, uhu (to zna biti zajebano nasicati, ali ko zna - ZNA ) ...

I da, sve to smatram prirodnim, dok pilule, kondome i slicno ne smatram prirodnim, no nuznim zlom za nekoga ko cesto mjenja partnere ili se ne zna obuzdati u datom momentu.
rogue is offline  
Old 25.08.2009., 18:53   #55
ma da super si se toga sjetila što će netko koristit kontracepciju ako ne može ostat trudan, gay populacija treba koristiti kondome kao zaštitu od spolno prenosivih bolesti, a ne kao kontracepciju (zaštitu od neželjene trudnoće)
vazektomija definitivno štiti od neželjene trudnoće, ali ne od spolno prenosivih bolesti

eh da, ja sam na pilulicama
candy baby is offline  
Old 25.08.2009., 18:55   #56
Quote:
mala_guskica kaže: Pogledaj post
Hmmm,Piramida zar vazektomija nije trajno prekidanje izlaska sperme?! Mislim da nijedan muškarac neće to napraviti,osim ako je 100 % pomiren sa činjenicom da neće imati djece cijeli život. Prije bih to preoručila gej populaciji.
Nije sperme ,nego je sve isto samo nema spermića,pročitaj temu gore pa ćeš pronać sve o tome. Postoji način da se prekine (jako skup al način) i kasnije vrati sve u normalu. Šansa da će se vratiti u normalu je 50% - 50% , a da je i manja riskirao bih. Radi se o tome da se ne presjeca nego se blokira.
Piramida is offline  
Old 25.08.2009., 18:55   #57
Quote:
rogue kaže: Pogledaj post
4fun, sta ti nije jasno?? Volim da joj svrsim po sisama, licu, u ustima, uhu (to zna biti zajebano nasicati, ali ko zna - ZNA ) ...
onda je prava rijec 'preferiram', vjerujem
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 25.08.2009., 18:57   #58
preporucijem naj sigurniju i jedinu 100% ucinkovitu metodu kontracepcije a to je da zena drzi tenisku lopticu izmedju koljena
__________________
covjek bez potpisa
sinke_28 is offline  
Old 25.08.2009., 19:03   #59
Quote:
sinke_28 kaže: Pogledaj post
preporucijem naj sigurniju i jedinu 100% ucinkovitu metodu kontracepcije a to je da zena drzi tenisku lopticu izmedju koljena
aspirin, ... aspirin
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 25.08.2009., 19:07   #60
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
onda je prava rijec 'preferiram', vjerujem
Bas si cjepidlaka... no hajde, - PREFERIRAM.

Gospon piramida, neg' je li ovo tebe vise interesuje jer ne mozes da se odlucis il'...???

Usput, koje su sve popratne posljedice???

Quote:
Vazektomija može biti kirurška ili tzv. nekirurška, no u svakom slučaju prekida se otjecanje spermija iz v. deferens. Komplikacije mogu biti neposredno nakon zahvata-upala, krvarenje ili bol na mjestu uboda, oticanje testisa, pojava spermatozoidnih granuloma itd. Obično to prolazi za tjedan-dva. Kraće vrijeme nakon vazektomije treba još neko vrijeme koristiti prezervativ jer još neki spermiji zaostanu.

Što se tiče nekih zdravstvenih problema u budućnosti ne bi ih trebalo biti, iako postoje studije u kojima se prati mogućnost pojave nekih bolesti (npr. srčane, rak prostate, endokrinološke bolesti itd.).
U spolnom životu muškarci koji su to učinili navodno su opušteniji pa čak dobiju na kvaliteti odnosa. Važno je napomenuti da vazektomija dakle štiti partnericu od neželjene trudnoće, no ne štiti od spolno prenosivih bolesti.
Izvor: Zdravlje.hr
rogue is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger