Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2013., 20:33   #81
Jesi ti ovo napisao?

Quote:
WXW kaže: Pogledaj post
...Jednom je jedan potpuno izgreban auto parkirao 30cm do mojeg.
Napisao sam mu ceduljicu i stavio na brisač:
"Moj auto ne mora izlgedati kao Vaš"...
I onda ovo?

Quote:
WXW kaže: Pogledaj post
Ne nisam, ceduljicu sam stavio kada sam odlazio s parkirališta.
100% sam siguran da lik udara u sva vrata, zato tako blizu parkira i njegov auto je s obadvije strane skroz bio zgreban/izudaran.
A da? A možda čovjek samo parkira po parkinzima grada ZG među stokom i nema za lakiranje ili niti ne pomišlja lakirat auto obzirom da zna kakvu stoku ima za susjede...

Osim toga opet se postavlja pitanje kakve svrhe ta cedulja ima NAKON što si ti već otišao s parkinga?

Btw što bi ga satima čekao? Imaš neki razlog da misliš da ti je ON konketno oštetio auto - zoveš murju, ako se pokaže da jest plat će kaznu i njegovo osiguranje će platiti popravak, ako se pak pokaže da to nije slučaj ti ćeš platit cjenu za zvanje murje bezveze ili čkomi i trpi ko ostali...

I da ovo za nitro se ne zahebavam...

Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
pa bi ti se nitro kao slučajno prolio po rešetkama ispod brisača, pa kad bi prokapalo ispod motora, onda bi slučajno ispao čik, ccc, jesi neki
Nebi... Napisao mi mu P**DEK na haubi i krovu u nitru i malo splahnuo ostale lakirane površine, to je dovoljno...
yedwy is offline  
Old 22.06.2013., 20:39   #82
Koji dio ti nije jasan? Kada sam parkirao njega nije bilo. Idem s posla dođem do auta i on tako parkiran. Šta sam trebao? Izbušiti mu gume (neki bi to uradili) ili izgrabati auto? Čekati ga satima kada će doći?
Šta ti misliš da se auti voze samo po Zagrebu?

Nitko ne kaže da mora lakirati auto. Ali ne mora tako blizu mene parkirati i onda sa svojom krntijom od auta udarati u vrata mojeg auta.

Postoji lijek za to sve. Kada parkiram gledam da parkiram kod novijih auta, znam da će velika večina njih paziti na svoj i moj auto.

Nisi mi odgovorio zašto taj koji je meni izgrebao cijeli branik nije mene čekao kod auta?
__________________
Potpis
WXW is offline  
Old 22.06.2013., 20:46   #83
A koji dio tebi nije jasn? Btw boli me kita za tebe, tvoj auto i di se voziš al mi nije nikako jasno zašto bi ti ostavljao nekome takvu poruku ako nemaš nikakvog razloga misliti da je on lupio u tvoj auto? A to kolko se blizu parkira je posve nebitna stvar, možda nije bilo više mjesta pa se morao parkirat blizu, osim toga ako već parkiaš tako onda staviš ruku između svojeg ruba vrata i drugog auta i nema zime, a izbor DI ćeš parkirati a pogotovo pored kakvoga auta je malo SF znaš...
yedwy is offline  
Old 22.06.2013., 20:54   #84
Malo šteka u glavi? A molim te objasni mi kako može izači da ne lupi vratima ako je auto do auta 30cm? Znači morao je udariti, nasloniti na moja vrata.
Je li sada jasnije?
Znači razmak 30cm i sa rukom taj razmak skratiš za još 2cm? Pa kako je onda izašao? Smršavio za 50 kila i tako izašao van?

Quote:
a izbor DI ćeš parkirati a pogotovo pored kakvoga auta je malo SF znaš...
Zašto? Kada parkiram parkiram kod novih auta. Naravno da neki od tih kasnije ode iz parkirališta i dođe opet neki drugi. To je jasno. Vidim ljude sa novijim autima kako otvaraju vrata i kako paze, zato tako parkiram.

Vidim da ti očito voliš grebati aute po Zagrebu pa si se sada malo uvrijedio.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Old 22.06.2013., 21:07   #85
Quote:
_ov3rflow_ kaže: Pogledaj post
Nije usko vezano za aute ali je uz odnos prema istom.
Kako se rješavate ljudi koji se ljepe i fektaju prijevoz na posao/gablec i doma, pogotovo k tomu ako su gotovani pa očekuju da ih svako jutro nazoveš 2-3 minute prije nego si na dogovorenom mjestu pa si još i nabijaš račun za tel.
Nisam ja škrtica ni cjepidlaka, ali ako ja nekog vozim 3 mjeseca zaredom ne očekujem niti za gorivo niti hvala, ali barem malo respekta prema autu još ako znaš da sam pedantan pa da ne unosiš cipelama žvake sa stajališta na tepih, ne lupaš vratima ko da su od štale i sl.
Ugl. kako kulturno nekog odbiti?
odbiti bi se moglo kao -moram negdje ić, žurim itd..
a ovo lupanje vratima i to, ako ti napravi neko sranje il nek se nauči prestat to radit ili nema prijevoza
btw trebaju bar reć hvala nakon prijevoza osim ako su ti to jako dobri prijatelji/prijateljice
Tokar52 is offline  
Old 23.06.2013., 00:16   #86
Thumbs up

Quote:
_ov3rflow_ kaže: Pogledaj post
Nije usko vezano za aute ali je uz odnos prema istom.
Kako se rješavate ljudi koji se ljepe i fektaju prijevoz na posao/gablec i doma, pogotovo k tomu ako su gotovani pa očekuju da ih svako jutro nazoveš 2-3 minute prije nego si na dogovorenom mjestu pa si još i nabijaš račun za tel.
Nisam ja škrtica ni cjepidlaka, ali ako ja nekog vozim 3 mjeseca zaredom ne očekujem niti za gorivo niti hvala, ali barem malo respekta prema autu još ako znaš da sam pedantan pa da ne unosiš cipelama žvake sa stajališta na tepih, ne lupaš vratima ko da su od štale i sl.
Ugl. kako kulturno nekog odbiti?
Nemam vise takvih problema jer sam njima nekoliko bahatih rekao pravila ponasanja u mom automobilu i to u lice...
Ako njega/njih nije sramota nepostivati moju imovinu zasto bi mene trebalo biti sramota njemu/njima reci kako ce se ponasati dok ''koriste'' tu moju imovinu...
Najlakse i najucinkovitije je biti jednako bezobrazan kao i on/oni...cak neces morati to uciniti niti svima samo jednom od njih i vjeruj ostala bahata bagra ce vec sutra znati kako se ponasati...
Tako dok sam isao jednom prilikom u Osijek naiđem putem na prijatelja kako stopira...stanem i pitam gdje ide? U Osijek odgovori, i automatski ulazi u auto niti ne pitajuci gdje ja idem(kao ono kad si vec stao sad me i odvezi do OS pa makar ti i neisao tamo). Ajd dobro mislim ionako idem tamo... Sjeda baja i odmah vrpanje po đepovima jakne, niti hvala sto si stao, ni di ides, niti mogu li s tobom(jer se to podrazumjeva cim sam stao - ocito!). U tom svom vrpanju po đepovima majstor vadi kutiju s cigaretama, a ja si kontam valjda ce ih prebaciti u drugi đep posto sjedi pa da ih ne iskida kad ono cuda - on vadi cigaretu i pali je!!! Nisam mogao vjerovati da je to napravio, a dobro zna da ja nepusim i da se u mojoj kuci nepusi... Lijepo odmah stanem i lijepo mu kazem ''molim te dali bi mogao izaci samo malo iz auta''. Gleda me onako u cudu i izađe... Spustim staklo na njegovim vratima i kazem mu da ih zatvori. Samo sam mu rekao da se nauci kulturi i normalnom ponasanju, te da do Osijeka moze nastaviti pjeske dok lagano pusi i otisao... Do sutra su svi koji me poznaju, a da imamo zajednicke prijatelje ja i doticni ''gospodin'' znali sto sam napravio(neki su odobravali, dok su neki govorili da sam bolesnik), no otada SVI osim jednog(taj i dalje se ne zeli voziti samnom zato jer nesmije zapaliti u autu, no boli me k..., idi pjeske pa pusi do mile volje) znaju kako se ponasati u mojem automobilu...

Sto se tice samog odrzavanja automobila on se jednom tjedno pere izvana i usisava i prebrise prasina unutra bez obzira kakvi bili vremenski uvijeti i koje godisnje doba(sad ce sigurno neki reci ''pa i je bolesnik'' )...
U automobilu je strogo zabranjeno pusenje, jedenje, ulazak u prljavoj odjeci(posebno zamastitoj), te prijevoz stvari kojima automobil nije namjenjen(cigle, cementa, svinja, janjica, itd...)...

Pozdrav svim bolesnicima kao ja...

Zadnje uređivanje Samla1982 : 23.06.2013. at 00:23.
Samla1982 is offline  
Old 23.06.2013., 00:50   #87
Quote:
Samla1982 kaže: Pogledaj post
Nemam vise takvih problema jer sam njima nekoliko bahatih rekao pravila ponasanja u mom automobilu i to u lice...
Ako njega/njih nije sramota nepostivati moju imovinu zasto bi mene trebalo biti sramota njemu/njima reci kako ce se ponasati dok ''koriste'' tu moju imovinu...
Najlakse i najucinkovitije je biti jednako bezobrazan kao i on/oni...cak neces morati to uciniti niti svima samo jednom od njih i vjeruj ostala bahata bagra ce vec sutra znati kako se ponasati...
Tako dok sam isao jednom prilikom u Osijek naiđem putem na prijatelja kako stopira...stanem i pitam gdje ide? U Osijek odgovori, i automatski ulazi u auto niti ne pitajuci gdje ja idem(kao ono kad si vec stao sad me i odvezi do OS pa makar ti i neisao tamo). Ajd dobro mislim ionako idem tamo... Sjeda baja i odmah vrpanje po đepovima jakne, niti hvala sto si stao, ni di ides, niti mogu li s tobom(jer se to podrazumjeva cim sam stao - ocito!). U tom svom vrpanju po đepovima majstor vadi kutiju s cigaretama, a ja si kontam valjda ce ih prebaciti u drugi đep posto sjedi pa da ih ne iskida kad ono cuda - on vadi cigaretu i pali je!!! Nisam mogao vjerovati da je to napravio, a dobro zna da ja nepusim i da se u mojoj kuci nepusi... Lijepo odmah stanem i lijepo mu kazem ''molim te dali bi mogao izaci samo malo iz auta''. Gleda me onako u cudu i izađe... Spustim staklo na njegovim vratima i kazem mu da ih zatvori. Samo sam mu rekao da se nauci kulturi i normalnom ponasanju, te da do Osijeka moze nastaviti pjeske dok lagano pusi i otisao... Do sutra su svi koji me poznaju, a da imamo zajednicke prijatelje ja i doticni ''gospodin'' znali sto sam napravio(neki su odobravali, dok su neki govorili da sam bolesnik), no otada SVI osim jednog(taj i dalje se ne zeli voziti samnom zato jer nesmije zapaliti u autu, no boli me k..., idi pjeske pa pusi do mile volje) znaju kako se ponasati u mojem automobilu...

Sto se tice samog odrzavanja automobila on se jednom tjedno pere izvana i usisava i prebrise prasina unutra bez obzira kakvi bili vremenski uvijeti i koje godisnje doba(sad ce sigurno neki reci ''pa i je bolesnik'' )...
U automobilu je strogo zabranjeno pusenje, jedenje, ulazak u prljavoj odjeci(posebno zamastitoj), te prijevoz stvari kojima automobil nije namjenjen(cigle, cementa, svinja, janjica, itd...)...

Pozdrav svim bolesnicima kao ja...
Bez rađe nema građe...
Jebeš muža koji nije u autu prevezo bar kubik cementa
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Old 23.06.2013., 12:47   #88
Quote:
yedwy kaže: Pogledaj post
Nebi... Napisao mi mu P**DEK na haubi i krovu u nitru i malo splahnuo ostale lakirane površine, to je dovoljno...
Za tu svrhu bolja je tekućina za kočnice
frenchkey is offline  
Old 23.06.2013., 13:01   #89
Dosta toga bi i mogao prezvakazi,osim cigareta i hrane u autu,ali kad mi neko zalupi vratima,budem na tankoj granici istjerivanja van,pa da mi je sestra...ako ja nesto ne radim u svojem autu,zasto bi neki deseti covjek to radio,ja ga odrzavam,servisiram,i sve ostalo,a on provodi svoje sheme,e nece moci
MaxiTuning is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:02.