Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2008., 15:58   #41
Aha, tebe jebe kosa?!
i još jednom

Mora da si često padala na glavu ko' mala...
Wiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 16:01   #42
pa ja nemam litru krvi od moderatora koje bi mu voli iscucat pa?
supher mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2008., 21:03   #43
Quote:
kit10 kaže: Pogledaj post


Ovo je savršeno!!!!!

Postoji ti pegla za kosu i fen rowenta lissima koji je stvarno fenomenalan. i ja imam blago valovitu kosu ali sa rowentom svaki dan izgledam ko da sam iz frizeraja izašla. i još ti postoje razno razni šamponi, regeneratori i pjene za ravnanje kose koji stvarno djeluju. Tigi bed head su meni najbolji, ali ak nemaš love ima i jeftinijih varijanti tipa ovo novo niveino za ravnu kosu kaj je izašlo... osim toga ekstenzije su također dostupne, tako da samo se moraš malo potrudit i malo love uložit u sebe i možeš imat svršenu kosu. ali biti u depri zbog kose, je sorry ali stvarno jadno. poradi na samopouzdanju prije nego što poradiš na kosi!! i to pod hitno!!!
Miss_perfect is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 07:01   #44
Jel ova tema neka za``bancija ili?
__________________
-ˇˇ°°DoN't JudGe mE If yOu dOn't KnoW me°°ˇˇ
Ph@s3_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 09:17   #45
Quote:
DJ57 kaže: Pogledaj post
Al konkretno, stvar je u KOSI
Sve one imaju lijepu dugu kosu..ja nemam. I osjećam se jako ružno kraj njih. Moja kosa nije lijepa.. moja kosa nije ravna.. nit je kovrčava..nesto je između i mrzim ju. Ne znam sta da od njea napravi i uvijek ju vežem., i odvratna mi je!
I zbog nje sam ružna!
Zasto neki imaju sve, a neki...
Meni se čini kao da se zajebavaš s nama...
FassGoHard is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 13:18   #46
Quote:
DJ57 kaže: Pogledaj post
Koja provala..
Nego, istina, nezahvalna sam i baš, koliko ljudi nemaju neke osnovne stvari, a ja se tu zamaram glupostima.
Jednostavan odg- odi na frizuru:: odem, al eto to traje 3 dana max.i to je to. Ne mogu si pruštit da svaki tjedan idem frizeru.
Ako vam krenem objašnjavat, opet ćete me oprat, jer to je zbilja nebitno, al mene muči to, iz dana u dan već godinama. I tako kad svaki dan nešto gledate i nezadovoljni ste, vec prolupaš! To se valjda meni dogodilo.
Al sve je to okej, postoje ljudi sa stvarnim problemima, ovo se već da riješit nekako.
Ajte,pozz
Postoje danas jako puno resenja za te probleme, ako znas nemacki poslacu ti par linkova, a verujem da i u hrvatskoj mozes naci resenje za svoj problem.
Ivancica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 11:05   #47
Quote:
DJ57 kaže: Pogledaj post
Moj problem su moje lijepe prijateljice, njegpova lijepa sestra, i svi lijepi ljudi oko mene! Ja sam onako..prosjek. Al konkretno, stvar je u KOSI
Sve one imaju lijepu dugu kosu..ja nemam. I osjećam se jako ružno kraj njih. Dečko mi govori da sam mu ljepa i to sve, al nekako mislim da on to "mora" reć, ko bi rekao za svoju curu da je ružna!?
Moja kosa nije lijepa.. moja kosa nije ravna.. nit je kovrčava..nesto je između i mrzim ju. Ne znam sta da od njea napravi i uvijek ju vežem., i odvratna mi je!
I zbog nje sam ružna!
Zasto neki imaju sve, a neki...
obrij se na ćelavo
pandora_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 12:54   #48

Otiđi u DM-a, u 21. stoljeću ima milijun preparata, kupi peglu, pusti ili obrij kosu. Šta bi na ovaj tvoj post rekli ljudi koji su prošli pakao bolesti u životu i izgubili trajno kosu. Nije mi jasno kako su te uopće stavili na US?
__________________
anyway the wind blows doesn't really matter to me
peggy sue is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 22:28   #49
Isuse koja tema.



Daj pusti kosu, možda ti i mozak naraste zajedno s njom.

Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
4) Ostali imaju fucking PEGLO za kosu!!!
Što je to "peglo"??
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 22:48   #50
Eh kako bi svijet lijepo mjesto bio kada bi nam najveća briga bila kosa i tome sl.

E da, jedan link za tebe.
Meni ime ne treba is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 23:43   #51
stavi ekstenzije+kupi peglu i problem riješen!
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 00:27   #52
Quote:
NinaLady kaže: Pogledaj post
stavi ekstenzije+kupi peglu i problem riješen!
Da, svi imaju para za super ultra skupe i dobroizgledajuće ekstenzije.

Ne trebaju njoj ekstenzije, treba joj nešto drugo.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 00:40   #53
lobotomija
__________________
akutna nejebica je stvar trenutka.
onog trenutka kada shvatiš da je zadnja stvar koja se digla u tvojoj blizini parket (c) shishachpudli
themoment is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 00:48   #54
Moment, pokušala sam biti pristojna.

__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.

Zadnje uređivanje eleuthera : 08.05.2008. at 01:49.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 00:54   #55
nema kod mene pristojnosti.
izgubila sam je negdje kod prvog posta
EDIT: njenog. na ovu temu. inače sam fina i pristojna.
__________________
akutna nejebica je stvar trenutka.
onog trenutka kada shvatiš da je zadnja stvar koja se digla u tvojoj blizini parket (c) shishachpudli
themoment is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 00:58   #56
ti si se pozdravila sa mozgom stara!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
tried to keep me yours but I ain't so fucking dumb
KaSa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 01:07   #57
Oprosti, ali si glupa.
Znači nemaš ravnu, ni kovrčavu, nego nešto između. Onda odi na frikin internet i potraži kako se brinuti za takvu kosu. Ja imam takvu i eto, znam je nagovoriti da bude lijepa i poslušna i to bez pegle i redovitog friziranja, wow, a nisam čak ni Nobelovac, umjesto da kukam kao zadnja razmaženka. Prestani sramotiti moj rod.

Ali nije tvoj problem u kosi, nego u načinu razmišljanja. Ako nije kosa, bit će nešto drugo. Umjesto da gledaš na to kao izazov, skupiš potrebne informacije i kreneš u rješavanje, ti sjediš i kukaš kao da nemaš ništa za jesti; vjerojatno si takva i u drugim stvarnima.
bubu3333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 10:49   #58
Quote:
bubu3333 kaže: Pogledaj post
Prestani sramotiti moj rod.
Ivancica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2008., 11:57   #59
Quote:
bubu3333 kaže: Pogledaj post
Oprosti, ali si glupa.
Znači nemaš ravnu, ni kovrčavu, nego nešto između. Onda odi na frikin internet i potraži kako se brinuti za takvu kosu. Ja imam takvu i eto, znam je nagovoriti da bude lijepa i poslušna i to bez pegle i redovitog friziranja, wow, a nisam čak ni Nobelovac, umjesto da kukam kao zadnja razmaženka. Prestani sramotiti moj rod.

Ali nije tvoj problem u kosi, nego u načinu razmišljanja. Ako nije kosa, bit će nešto drugo. Umjesto da gledaš na to kao izazov, skupiš potrebne informacije i kreneš u rješavanje, ti sjediš i kukaš kao da nemaš ništa za jesti; vjerojatno si takva i u drugim stvarnima.
POTPISUJEM!!!!
Miss_perfect is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2008., 12:04   #60
Zar ne bi bilo dobro da kod ovakvih tema stavljaju neko upozorenje tipa: "Oprez! Spržen mozak!" ili tako nešto pa da ni ne otvaramo ovu debilanu...
Hej is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:40.