Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2011., 01:13   #241
Točno sam znala da će završit kad se njih dvoje konačno vide na onoj livadi.Pošto me je cilo veče zeza ton ma kompu jako loše sam povezivala pa ću ipak sačekat i pogledat na youtobu.
željka135 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 01:25   #242
Quote:
željka135 kaže: Pogledaj post
Točno sam znala da će završit kad se njih dvoje konačno vide na onoj livadi.Pošto me je cilo veče zeza ton ma kompu jako loše sam povezivala pa ću ipak sačekat i pogledat na youtobu.
i ja sam predpostavila da će biti na kraju njihov susret
ja ton nisam imala uopće
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 01:32   #243
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
defnne

moriturite da lije film preveden ili si ga gledala na turskom

Odgledala nešto na turskom. Ne znam ima li na eng.
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 01:33   #244
evo najave za 57 ep.
http://www.facebook.com/video/video.php?v=2354712182838
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 01:34   #245
Quote:
moriturite kaže: Pogledaj post
Odgledala nešto na turskom. Ne znam ima li na eng.
i kakav je,vridi li ga pogledat
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 01:40   #246
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post

Danas bila 56. i već najava za 57! Da su bar tako brzi i kod FGSN.

OMG Ja se stvarno nadam da je Bade ono kako se Jusuf i Hava drže za ruke samo sanjala. Jer bi to bilo stvarno previše Jedva čekam da sazna istinu da DNK nalaze. Totalno mi je glupo da se Hava i Sultan za takvu ozbiljnu stvar izvuku.


Šta će biti s onom Đemile?
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 01:45   #247
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
i kakav je,vridi li ga pogledat

Ma nisam cijeli odgledala, samo dio. Nije loše al kad ne kužim turski ništa
Na prvi pogled nisam ni skužila da je tu onaj glumac što glumi Jusufa Valjda zato jer je bio obrijan Bolje mu je onako u Yer Gok Ask.
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 09:38   #248
I ja mislim da Bade ono sanja al da će bit svašta hoće,On je njoj sve oprostio jer je voli al kad pogledaš gore stvari je Hamijetana njoj učinila ,Mene više interesira hoće li mu Hava sve ispričat i šta će reči majci.I mene čudi da je odmah izaša trailer jer se inače i ovde uvik čeka.Al pretpostavljam da će bit svašta
željka135 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 16:34   #249
jadan jusuf sve same zmije oko njega,prva mater a i bade nije nista bolja.
bas mi muka sto mi turski ne ide dobro.
interesuje me sta su hamijet i sultan pricale cini mi se da nije dobro po hamijet.
kraj je najbolji jusuf je prvo mislio da mu se prividja.i mene zanima da li ce mu reci istinu,mada bi bilo glupa ako ne kaze. pozzzdrav
hawa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 18:58   #250
Quote:
hawa kaže: Pogledaj post
jadan jusuf sve same zmije oko njega,prva mater a i bade nije nista bolja.
bas mi muka sto mi turski ne ide dobro.
interesuje me sta su hamijet i sultan pricale cini mi se da nije dobro po hamijet.
kraj je najbolji jusuf je prvo mislio da mu se prividja.i mene zanima da li ce mu reci istinu,mada bi bilo glupa ako ne kaze. pozzzdrav
savršena prilika da se osveti Hamijet
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 21:24   #251
I ja mislim da joj je Sultan sasula sve i da joj je uspjela reć neke stvari.Ali me je iznenadila Bade .Kako se svako bori za svoje ne birajući sredstva.Sad svak nosi nešto na glavi.Jedini čist i pošten ispade Jusuf a oko njega same zmijurke veće ili manje.Čini mi se po svemu da scenarista izvlači sad iz svakoga ono loše i tako umanjio i Havinu odgovornst jer kad pogledaš ona se služila sa svim i svačim al nije nikoga ni ubila ni pokušala ubit a kako vidimo i Bade je bila spremma na sve a i ko zna šta će tu još bit
željka135 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 09:24   #252
Quote:
željka135 kaže: Pogledaj post
I ja mislim da joj je Sultan sasula sve i da joj je uspjela reć neke stvari.Ali me je iznenadila Bade .Kako se svako bori za svoje ne birajući sredstva.Sad svak nosi nešto na glavi.Jedini čist i pošten ispade Jusuf a oko njega same zmijurke veće ili manje.Čini mi se po svemu da scenarista izvlači sad iz svakoga ono loše i tako umanjio i Havinu odgovornst jer kad pogledaš ona se služila sa svim i svačim al nije nikoga ni ubila ni pokušala ubit a kako vidimo i Bade je bila spremma na sve a i ko zna šta će tu još bit
Meni je na neki način Bade žao. Upropašteno joj je vjenčanje, zatim Jusuf se htio rastaviti jer kao još voli Havu, onda kao pokajnički kuca na njena vrata a vidno misli znamo na koga, sve to nije dovoljno pa se počesto i napije, zamišljen sjedi i misli...............
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 09:36   #253
Pozdrav svima !! Slucajno sam nasla ovaj forum trazeci nesto u vezi ove prelepe turske serije.Inace ja sam iz Makedonije i trudicu se da pisem kao i vi da bi smo se razumeli.Nadam se da ce mo se razumeti mada lakse bi se izrazila na svoj maternji jezik ali ne verujem da ce me svi razumeti Inace da kazem da se kod nas pocelo prvo prikazivati serija "Yer gok ask", a kod nas nazvana "Sestre". To ke bilo u prolece, a ove jeseni je pocela serija "Lale devri" ( a kod nas zvana samo "Lale").Pre izvesnog vreme dve su se serije spoili.I dve serije jos se snimaju o turskoj.Uopste ne znam koliko sezona ke dati nase televizije odnosno kolku su sezona otkupili,pa ja tako znatizeljna sam pocela gledati serije na youtube. Sada "Yer gok ask" je dala 56 epizodu u ponedeljak,a "Lale devri" 50 epizodu u subotu. Ne razumem turski,ali imajuci u predvid da mi makedonici imamo strasno mnogo istih reci blagodareci osmanliskom ropstvu od 500 godina prilicno ih razumem.A seriju "Lale devri" je nalazim na youtube sa ruskim prevodom,pa mi je isto lako da je razumem. Evo vam link,mozda ce vam posluziti http://www.youtube.com/watch?v=f1yLX...eature=related
Inace navijam za Bade i Jusuf, mada mislim da je Jusuf veoma glup kako konj i zao mi je sto su doveli Bade do ludnice, i jedva cekam da se ovoj Havi stvarno nesto desi.Veoma cu se razocarati ako Hava uspije u svojoj nameri da konacno ozeni Jusufa a Bade izbaci iz igre.Ko zna sta su scenaristi izmislili i obicno me od ove turske serije sto skoro si zavrse sa nesrecnim krajem.Inace oko "Lale devri", poludecu isto, i nemogu svatiti tolko li ovi turski muzi su glupi pa ne svataju kako ih zene igraju oko malog prsta.Ne mogu podneti onu Yesim.Preterala je sa svojim izmislotinama da se priblizi glupom Cinaru i naivnu Toprak.U svakom slucaju razumeli ste me za koga navijam. Pozdrav svima !!
Toprak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 10:06   #254
toprak dobrodošla
odlično si sve napisala, možda bolje nego mi koji govorimo hrvatski
ja sam slaba s ruskim a i čirilica mi nije bliska na žalost tako nastavljam s turskim, na žalost tako mi promaknu nedi razgovori i detalji ali bolje išta nego ništa. Zato smo svi zajedno ovdje da si pomognemo.

I ja ne bi voljela da Hava pobjedi i da je Jusuf oženi. A dobro si rekla Badu su izludili tako da su izvukli ono naj gore iz nje....
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 10:12   #255
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
toprak dobrodošla
odlično si sve napisala, možda bolje nego mi koji govorimo hrvatski
ja sam slaba s ruskim a i čirilica mi nije bliska na žalost tako nastavljam s turskim, na žalost tako mi promaknu nedi razgovori i detalji ali bolje išta nego ništa. Zato smo svi zajedno ovdje da si pomognemo.

I ja ne bi voljela da Hava pobjedi i da je Jusuf oženi. A dobro si rekla Badu su izludili tako da su izvukli ono naj gore iz nje....
Hvala za dobrodoslici
Inace pre oko 30 i vise godina kad je bila jugoslavija, mi smo u osnovnoj skoli ucili srpsko- hrvstski jezik i kasnije u srednoj skoli smo imali ucbenike na tom jeziku pisani na latinicu pa tako je sve ovo ostalo u memorii
Toprak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 10:24   #256
ja sam pogledala puno turskih serija što sa prijevodom ,na bugarskom evo sad ću i ruskim turskom jer sam zbog bolesti 1go. provela u kući ali u svim serijama me je iznenadilo što sam, imala totalno drukčije mišljenje o Turcima Svi muški su dosta naivni izuzetno romantični. Tako i ovde Jusuf nije mogao skužit da ga Hava mota oko malog prsta a onamo neki zavodnik.Ja imam filing da će bit nesretan kraj a i čitala sam negdi ili na formu ili njihovim novinama .Ne mogu skužit sad Bade i koji su njeni potezi očigledno će pokušava ubit Havu. Znam da joj je teško al sve je ona znala kad se udavala za Jusufa i da je u njegovom srcu Hava.Prikazana je i njena majka koja ima psihički poremećaj šizofreniju i mislim da i Bade naginje tome .Ono njeno napijanje zamišljenost ne znam čini mi se da ide u tom smjeru.
A i onoj Muniver šta će onaj stari Badin otac .Onaj stari je strašno pokvaren.Koliko sam razumila on je i maltretira kćer i ženu pa Bade i nije bila u nekum dobrim odnosima sa njim
željka135 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 10:26   #257
Oprosti Toprak i dobrodošla ja mogu da pratim i na ćirilici jer je dobro znam zato mi nije smetalo da gledam na bugarskom .E sad ću počet gledat i Lale Devri
željka135 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 10:46   #258
Quote:
željka135 kaže: Pogledaj post
Oprosti Toprak i dobrodošla ja mogu da pratim i na ćirilici jer je dobro znam zato mi nije smetalo da gledam na bugarskom .E sad ću počet gledat i Lale Devri
Dobronasla !!!
Meni je veoma pomoglo,a ono sto nisam mogla razumeti pomogao mi je "google translate"
Nego, ne mogu naci 56 epzodu na Yer gok ask na youtube, osim fragmenti.Nasla sam cak i fragment za 57 epizodu ali nisam nasla celu epizodu(tek parca - u jedan deo) od ponedeljka- 56 bolum tek parca.Pa ako neko ima link , molim da ga posalje !!!
Toprak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 10:54   #259
pozdrav
dobro dosla toprak.
ja isto dobro razumem cirilicu,tako da hvala za link
takodje gledam obje serije i kao i tebe strasno me nervira yesim iz lale devri(samo se nadam da cinar nece ostati s njom)
sto se tice yer gok ask navijam za havu i jusufa,bade mi se nikako ne svidja(trebala bi malo vise da se kontrolise(ali to je sve serija)
hawa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 10:56   #260
Quote:
željka135 kaže: Pogledaj post
ja sam pogledala puno turskih serija što sa prijevodom ,na bugarskom evo sad ću i ruskim turskom jer sam zbog bolesti 1go. provela u kući ali u svim serijama me je iznenadilo što sam, imala totalno drukčije mišljenje o Turcima Svi muški su dosta naivni izuzetno romantični. Tako i ovde Jusuf nije mogao skužit da ga Hava mota oko malog prsta a onamo neki zavodnik.Ja imam filing da će bit nesretan kraj a i čitala sam negdi ili na formu ili njihovim novinama .Ne mogu skužit sad Bade i koji su njeni potezi očigledno će pokušava ubit Havu. Znam da joj je teško al sve je ona znala kad se udavala za Jusufa i da je u njegovom srcu Hava.Prikazana je i njena majka koja ima psihički poremećaj šizofreniju i mislim da i Bade naginje tome .Ono njeno napijanje zamišljenost ne znam čini mi se da ide u tom smjeru.
A i onoj Muniver šta će onaj stari Badin otac .Onaj stari je strašno pokvaren.Koliko sam razumila on je i maltretira kćer i ženu pa Bade i nije bila u nekum dobrim odnosima sa njim
u potpunosti se slazem sa tobom
hawa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:31.