Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2011., 10:30   #121
Najava 49 ep

http://www.facebook.com/video/video....17536531684142
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 11:21   #122
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
ja sam pogledala najavu na YT i da budem iskrena sad bi mi baš bilo drago da Havva uspije pobjeći sa Džunejtom i da ostane sa njim... a da ovi lažovi svi redom budu appropriately kažnjeni

U jedno sam sigurna, Jusuf majci nikada neće oprostiti svu ovu režiju oko Havve...


mada, ima u najavnoj špici jedan kadar gdje Havva radi s glinom onaj ćup...onako na blic mi djeluje da je to scena iz Jusufove kuće (ljetnjikovca)
a ne sjećam se da sam to igdje vidjela još uvijek...al to ništa ne znači, takvih dvorišta u Kapadokiji napretek
garavaiplava is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 11:57   #123
A sta se uopste desilo Havi pa je u ovakvom stanju?
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 13:28   #124
Quote:
ScorpioS kaže: Pogledaj post
A sta se uopste desilo Havi pa je u ovakvom stanju?
hoces duzu ili kracu verziju

tamam evo za pocetak kraca verzija
Havva se zapucala u neko kameno zdanje s automobilom - da li iz neznanja jer jos nije bila vozac ili zbog tuge sto joj dragi zeni drugu
garavaiplava is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 14:28   #125
Hvala, dvoljno je i ovo, da ne spojlam previse
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 19:24   #126
Quote:
ScorpioS kaže: Pogledaj post
Hava me je sinoc iznenadila. Ocekivala sam tetkinu inicijativu za laziranje rezultata, a ne onako mrtav, hladan, trenutni odgovor Have.
Ne dirajte mi Toprak uz Jusufa bi se ona aktivirala, to je sigurno
Ja osobno ne preferiram tipove žena kao Toprak, jer sam ja temperamentna.
Međutim uz pravu osobu ona bi procvjetala i došla do izražaja. Otkrila sebe, jer do sada život joj i nije bio nešto, okružena ludim ocem, bolesnom mamom, proračunatom sestrom i pokvarenim mužem.
Ne kaže se džabe da svaki lonac ima poklopac. Međutim Jusuf je predstavljen na način da mu po meni više paše Toprak. Možda da je on prikazan manje savršen onda bi mi Hava prolazila.
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 19:27   #127
Quote:
garavaiplava kaže: Pogledaj post
ja sam pogledala najavu na YT i da budem iskrena sad bi mi baš bilo drago da Havva uspije pobjeći sa Džunejtom i da ostane sa njim... a da ovi lažovi svi redom budu appropriately kažnjeni

U jedno sam sigurna, Jusuf majci nikada neće oprostiti svu ovu režiju oko Havve...


mada, ima u najavnoj špici jedan kadar gdje Havva radi s glinom onaj ćup...onako na blic mi djeluje da je to scena iz Jusufove kuće (ljetnjikovca)
a ne sjećam se da sam to igdje vidjela još uvijek...al to ništa ne znači, takvih dvorišta u Kapadokiji napretek
Da i meni nije jasna, mama bi mogla nastradati zbog ovoga

di ti vidiš to
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 20:47   #128
Mislim da je Hava u dosadašnjem tijeku serije izrekla više laži negoli istina. Ne sviđa mi se to
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 00:02   #129
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
Da i meni nije jasna, mama bi mogla nastradati zbog ovoga

di ti vidiš to
sta gdje vidim? najavu na YT?

http://www.youtube.com/watch?v=22KdO73w-eg
garavaiplava is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 08:03   #130
Quote:
garavaiplava kaže: Pogledaj post
ja sam pogledala najavu na YT i da budem iskrena sad bi mi baš bilo drago da Havva uspije pobjeći sa Džunejtom i da ostane sa njim... a da ovi lažovi svi redom budu appropriately kažnjeni

U jedno sam sigurna, Jusuf majci nikada neće oprostiti svu ovu režiju oko Havve...


mada, ima u najavnoj špici jedan kadar gdje Havva radi s glinom onaj ćup...onako na blic mi djeluje da je to scena iz Jusufove kuće (ljetnjikovca)
a ne sjećam se da sam to igdje vidjela još uvijek...al to ništa ne znači, takvih dvorišta u Kapadokiji napretek


oprosti, mislila sam da je ovo u najavi, ali ti misliš na uvodni dio
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 09:07   #131
Quote:
moriturite kaže: Pogledaj post
Mislim da je Hava u dosadašnjem tijeku serije izrekla više laži negoli istina. Ne sviđa mi se to
Dobro mislis
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 09:57   #132
Hava i Jusuf

http://youtu.be/OO3x0tQzQtE
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 13:13   #133
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
Auu izgleda da ce biti ovdje svega.

U kom dijelu serije se ovo desava?
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 10:12   #134
Quote:
ScorpioS kaže: Pogledaj post
Auu izgleda da ce biti ovdje svega.

U kom dijelu serije se ovo desava?
Kad prekinu zaruke
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 23:09   #135
Danas Hamijet za Havu, kad je došla na zaruke, reče: "ja je izbacim van kroz vrata a ona uđe kroz dimnjak"

Baš mi je bilo žao Jusufa kad je onoj svojoj tetki rekao da je Hava najpoštenija žena koju je upoznao A Toprak,ona koja uistinu jest najpoštenija koju je upoznao, mu pred nosom. Jadnik, takva dobrica i ljepotan ne zaslužuje ovo što mu Hava radi I definitivno bi se trebao više smiješiti


A Toprak se konačno sredila. Prava ljepotica. Ovu večer je po ljepoti nadmašila i Havu. Kako ju je Jusuf gledao
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 23:45   #136
Quote:
moriturite kaže: Pogledaj post
Danas Hamijet za Havu, kad je došla na zaruke, reče: "ja je izbacim van kroz vrata a ona uđe kroz dimnjak"

Baš mi je bilo žao Jusufa kad je onoj svojoj tetki rekao da je Hava najpoštenija žena koju je upoznao A Toprak,ona koja uistinu jest najpoštenija koju je upoznao, mu pred nosom. Jadnik, takva dobrica i ljepotan ne zaslužuje ovo što mu Hava radi I definitivno bi se trebao više smiješiti


A Toprak se konačno sredila. Prava ljepotica. Ovu večer je po ljepoti nadmašila i Havu. Kako ju je Jusuf gledao
E ta joj je stvarno dobra

Sve bi joj mogla oprostit ali ovo kad je lažirala njegovo očinstvo je kap koja je kod mene prelila čašu
Scena kada on prinosi maloga da ga poljubi i kaže mu sine, a ona u sobi pleše uz cd koji joj je dao.....
Sve je laž sin, ona i njena ljubav. Mali je sladak ali nije njegov i stavila ga je u očajnu situaciju.

Toprak mi je prekrasna.

U Lale devri Toprak ipak nije trudna.

Evo i pjesmice Sevince Zaljubljen
http://youtu.be/VnZPdPaTZRw
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 00:57   #137








http://img185.imageshack.us/img185/7...dvbxvidbyr.jpg









http://www.beyazgazete.com/fotogaler...-foto-galeri/2

[IMG][/IMG]
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 08:44   #138
Quote:
moriturite kaže: Pogledaj post
Baš mi je bilo žao Jusufa kad je onoj svojoj tetki rekao da je Hava najpoštenija žena koju je upoznao A Toprak,ona koja uistinu jest najpoštenija koju je upoznao, mu pred nosom. Jadnik, takva dobrica i ljepotan ne zaslužuje ovo što mu Hava radi I definitivno bi se trebao više smiješiti

A Toprak se konačno sredila. Prava ljepotica. Ovu večer je po ljepoti nadmašila i Havu. Kako ju je Jusuf gledao
Svaka cast Havi kako ga je uspjela preci. Toliko o velikom Jusufu

Toprak je puno ljepsa od Have koja je sasvim jedna prosjecna cura. Negdje sam procitala da je Toprak bila misica Turske.

Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
U Lale devri Toprak ipak nije trudna.
Uh dobro je, jos uvijek ima nade

Sto se tice njih dvoje, da li ce Jusuf saznati da je Toprak zaljubljena u njega? Da li je izmedju njih ikad pao kiss?
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 11:56   #139
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
E ta joj je stvarno dobra

Sve bi joj mogla oprostit ali ovo kad je lažirala njegovo očinstvo je kap koja je kod mene prelila čašu
Scena kada on prinosi maloga da ga poljubi i kaže mu sine, a ona u sobi pleše uz cd koji joj je dao.....
Sve je laž sin, ona i njena ljubav. Mali je sladak ali nije njegov i stavila ga je u očajnu situaciju.

Toprak mi je prekrasna.

U Lale devri Toprak ipak nije trudna.

Evo i pjesmice Sevince Zaljubljen
http://youtu.be/VnZPdPaTZRw

Nisam gledala tu epizodu jer sam bila u poslu preko glave Na Havinu inicijativu su lažirani nalazi? Čini mi se da sam tako pročitala ovdje na forumu. I onaj njezin pokušaj da zadrži Jusufov zadnji poklon, ogrlicu I tu mi se definitivno omrznula.


Ahhh Jusuf sa bebom Mislim da se nije htio vezati uz dijete jer se bojao da dijete nije njegovo. No sada nakon Havine prevare je kasno.

Yeeesss!!! Toprak nije trudna, znači ima nade za nju i Jusufa Samo da se ne umiješa njegova žena. Što se zbiva s njima dvoma, Jusufom i ženom mu? Jel Toprak još uvijek u Yer Gok Ask? Ak jest, valjda se neće vratiti u Lale Devri. I jel Jusuf još uvijek misli da je beba njegova?
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 13:14   #140
Quote:
moriturite kaže: Pogledaj post
Nisam gledala tu epizodu jer sam bila u poslu preko glave Na Havinu inicijativu su lažirani nalazi? Čini mi se da sam tako pročitala ovdje na forumu. I onaj njezin pokušaj da zadrži Jusufov zadnji poklon, ogrlicu I tu mi se definitivno omrznula.
Ista stvar i kod mene

Stigli rezultati, Sultan ih otvorila i vidjela da mali nije Jusufov. Zovnula Havu da joj kaze novosti i ova joj mrtva hladna kaze da ne brine, da je Jusuf vec zagrizao za nju, ali da bi tetka bila mirna lazirace nalaz, zamolice prijatelja koji radi u fotokopirnici za pomoc. Kad je donijela laziran nalaz, rekla je da je to sama uradila. I kako nakon toga da podrzavam H-J kombinaciju
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:37.