Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2018., 00:40   #2441
Quote:
antea13 kaže: Pogledaj post
Vage, vage,vage.... dat cu si za pravo da komentiran ode s obziron da mi je podznak u vagi a i da su za mene ocito fatalne u svakon smislu. Ima jedan momak (naravno da ima, di nebi bia)...da mi je znat sta je u podznaku spasila bi se, ne samo sta je u podznaku nego njegov cili sklop u glavi....ja nisan fascinantnije bice jos srela i ne mogu ga izbacit iz glave...
citala san da je njima omiljena taktika hladnoca- ignoriranje, a kad ih pitas nesto naprave se lude.... ziva istina , znaci luda kuca... ja cu skrenit vise majke mi
HAHAHAHA - i ja sam imala posla s vagom - malo bi malo ne bi. Kako ga prelomi taj dan/mjesec/godinu.
Dosta važu, pa kad izvažu moguće da drukčije izvažu za par sati , dana itd.

Luda kuća - da :-)

Dosta emotivne, biraj riječi :-) Povrijediš li ga nečim, moguća je arogancija, hladnoća i ignore - dok god vaga ne odluči progovoriti (ako odluči) :-)
EternityZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 00:57   #2442
Puno smo osjetljivije nego što izgledamo.
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 23:54   #2443
Quote:
kinder_lada kaže: Pogledaj post
Ali kada se zatvorite u sebe ni Bog ne može doprijeti do vas
Ali ne zatvorimo se lako, baš moramo biti povrijeđeni i razočarani, a otvaramo se ako nam se pruži dosta ljubavi i nježnosti. Ako primamo ljubav i nježnost, nikad se nećemo zatvoriti. No nije li tako i sa svima, u stvari?

Quote:
Ruby Soho kaže: Pogledaj post
Pojavi li se netko ljepši otvoreno negoduju, i drže tu osobu blizu sebe
"keep your friends close, but keep your enemy closer" ili pak tračaju sa svojom klikom, nešto poput zločestih cheerliderica.
Joj, ajme, al me nasmija, aha, ha ha I još citat iz mog omiljenog filma od omiljenog filmskog lika.
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 23:37   #2444
Quote:
EternityZG kaže: Pogledaj post
HAHAHAHA - i ja sam imala posla s vagom - malo bi malo ne bi. Kako ga prelomi taj dan/mjesec/godinu.
Dosta važu, pa kad izvažu moguće da drukčije izvažu za par sati , dana itd.

Luda kuća - da :-)

Dosta emotivne, biraj riječi :-) Povrijediš li ga nečim, moguća je arogancija, hladnoća i ignore - dok god vaga ne odluči progovoriti (ako odluči) :-)
Kako doprit do njega, kako da progovori????
antea13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 08:52   #2445
Quote:
antea13 kaže: Pogledaj post
Kako doprit do njega, kako da progovori????
Dok sam ne odluči, nikako.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 23:22   #2446
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
Dok sam ne odluči, nikako.
Ovo je totalna istina.
Kada vaga odluči nešto činiti rušiti će planine. Ako odluči ne - može bubreg ispadati - ne jebe je nista
__________________
"Svi tvrde da postoji jedan svijet. Ja tvrdim da postoje dva. Jedan je moj, a drugi djelite kako želite " (Jim Morrison)
kinder_lada is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 23:24   #2447
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Ali ne zatvorimo se lako, baš moramo biti povrijeđeni i razočarani, a otvaramo se ako nam se pruži dosta ljubavi i nježnosti. Ako primamo ljubav i nježnost, nikad se nećemo zatvoriti. No nije li tako i sa svima, u stvari?


Joj, ajme, al me nasmija, aha, ha ha I još citat iz mog omiljenog filma od omiljenog filmskog lika.
A ne znam bas da je sa svima :-) Ja ako sam očajno povrijeđena ja pričam i razgovaram pa makar i 1000 puta. Ali moram voljeti jako. JA prestajem pricati ako me ne zanimas tj ako nema vise feelinga. Uvjerih se da vaga može voljeti ali ako se istu nečim povrijedi, i dalje voli ali odluka je odluka. Povlačenje u sebe i amen
__________________
"Svi tvrde da postoji jedan svijet. Ja tvrdim da postoje dva. Jedan je moj, a drugi djelite kako želite " (Jim Morrison)
kinder_lada is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 19:52   #2448
Quote:
kinder_lada kaže: Pogledaj post
A ne znam bas da je sa svima :-) Ja ako sam očajno povrijeđena ja pričam i razgovaram pa makar i 1000 puta. Ali moram voljeti jako. JA prestajem pricati ako me ne zanimas tj ako nema vise feelinga. Uvjerih se da vaga može voljeti ali ako se istu nečim povrijedi, i dalje voli ali odluka je odluka. Povlačenje u sebe i amen
E, da, ovo je kod mene, ali nije odluka, nego samo od sebe, obrambeni mehanizam. Ali ako netko pokaže da mu je stalo, može se dogoditi reset na staro.
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 17:31   #2449
Inace san primjetila kod vaga tu neku povrsnost, mislin da je iman i sama... ono lipa fasada ispunjena rupon
antea13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 16:22   #2450
kako funkcionira vaga+rak?
blend in is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 17:21   #2451
Quote:
blend in kaže: Pogledaj post
kako funkcionira vaga+rak?
Lose. Bar u mom slucaju.... previse su njonjasti i ako su muski u pitanju previse su "mama's boy"

Poslano sa mog GT-I9060 koristeći Tapatalk
freddie"s queen is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 17:56   #2452
Nikako. To ti se svodi na to da Vaga hoda po jajima, da slučajno se ne bi Rak uvrijedio. Po mom iskustvu, Rak uopće ne može istrpjeti neku uobičajenu društvenu interakciju, da nešto njega ne vrijeđa.
Kao Vaga ne mogu reći da imam problem s ijednim znakom, ali oni su zaista teški.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 18:10   #2453
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Nikako. To ti se svodi na to da Vaga hoda po jajima, da slučajno se ne bi Rak uvrijedio. Po mom iskustvu, Rak uopće ne može istrpjeti neku uobičajenu društvenu interakciju, da nešto njega ne vrijeđa.
Kao Vaga ne mogu reći da imam problem s ijednim znakom, ali oni su zaista teški.
steta
vaga sam, a sestra mi je rak pa po njoj znan neke osobine i znan da se ne podnosimo hahaha, a znaci sta se tice muskih rakova-situacija je ista?
blend in is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 18:24   #2454
Quote:
blend in kaže: Pogledaj post
steta
vaga sam, a sestra mi je rak pa po njoj znan neke osobine i znan da se ne podnosimo hahaha, a znaci sta se tice muskih rakova-situacija je ista?
Pa što se mene tiče, nemaju bitnih razlika muški i ženski.

A upoznaj ga pa vidi. Možda u natalnoj karti ima nešto što ublažava te osobine.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 18:35   #2455
Jarac. Vaga Jarac
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 17:58   #2456
Kako pružiti utjehu vagi i račici čija je svekrva/baka umirala par sati a vaga je zajedno sa svojim mužem bila uz svekrvu dok je umirala??? Radi se o umiranju od par sati. Umrla osoba je bila rimokatolkinja po vjeri i govorila je: pola dana pred smrt - ""Isuse, tvoja sam bilo mrtva, bilo živa"".

Vidi se da je to Vagu baš potreslo. A koga i nebi.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 18:58   #2457
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Kako pružiti utjehu vagi i račici čija je svekrva/baka umirala par sati a vaga je zajedno sa svojim mužem bila uz svekrvu dok je umirala??? Radi se o umiranju od par sati. Umrla osoba je bila rimokatolkinja po vjeri i govorila je: pola dana pred smrt - ""Isuse, tvoja sam bilo mrtva, bilo živa"".

Vidi se da je to Vagu baš potreslo. A koga i nebi.
Piskavace, jel to muzu od vage umrla majka? Pa, valjda je onda on prvi oko kojeg bi trebalo utjesiti.

Kod vage se drzi dostojanstva i pristojnosti.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 19:02   #2458
Quote:
nimfaKalipso kaže: Pogledaj post
Piskavace, jel to muzu od vage umrla majka? Pa, valjda je onda on prvi oko kojeg bi trebalo utjesiti.
Ups, zaboravio sam spomenut da sam njega već pokušao utješit. Iako ima 55god naravno da je sada neutješan pogotovo što mu je mati umirala par sati, a on bio uz nju. Sasvim je druga stvar kad se netko iznenada ""ugasi"" pa ga ukućani zateknu mrtvog. No ni to nije lijepo. Kakogod okreneš smrt nije lijepa.

Quote:
nimfaKalipso kaže: Pogledaj post
Kod vage se drzi dostajanstva.
Mislim da bi ova Vaga najradije htjela da je svi dragamo po glavi.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 19:10   #2459
Aj misli malo na tog muza od vage. Pa nemoj mu zenu dirat. To nit je lijepo nit je pristojno.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 19:17   #2460
Quote:
nimfaKalipso kaže: Pogledaj post
Aj misli malo na tog muza od vage. Pa nemoj mu zenu dirat. To nit je lijepo nit je pristojno.
Naravno da je neću dirat. Bože sačuvaj!

--------------------

Nego, volio bih ovu stvar promotriti s malo ezoteričnije strane. Navodno ako umiruča osoba vidi ljude iz prošlosti koji su već mrtvi da oni to njoj dolaze olakšati napuštanje ""ovog svijeta"". Ova vagina svekrva o kojoj pričam nije vidjela nikog osim Isusa.

Onda joj mooooožda nitko ""s onog svijeta"" nije došao olakšati ""umiranje"". Mada uopće ne mora značit da je tako.

Ali ako načas pretpostavimo da jest tako... koji su razlozi da nekim umiručim dođu ranije preminuli pomoć, a drugima ne? Postoji li neki razlog osim ako e osoba bila jako dobra prema ranije preminulim pa joj oni vračaju dug?

Ovo pitanje ne spada u astrologiju nego zacelo pod dugovnost ili magiju/mistiku. Ali čak i da idem tamo smjestiti to pitanje ne znam gdje točno ga smjestiti, pa nek se mod ne ljuti zbog njega.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:22.