Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2017., 11:33   #1
Prihvatiti da nismo jedno za drugo ili ići protiv svih prepreka i biti zajedno?

Pozdrav!

Evo moje situacije. U ožujku ove godine upoznala sam jednog dečka, oboje imamo po 25 godina. Prije njega bila sam u jednoj ozbiljnoj vezi koja je neslavno završila, nakon prekida nisam željela ulaziti u veze samo da sa nekim jesam nego sam uživala u slobodi. Upoznala sam ga sasvim slučajno, a on je bio taj koji je inzistirao da se bolje upoznamo. Pri prvom susretu smo toliko kliknuli da ja ne mogu opisati tu kemiju među nama, u prijašnjim vezama je bilo jakih osjećaja, jake kemije i svega toga no sa njim je bilo nešto posebno. To mi je bila valjda najljepša prva kava sa nekim dečkom. Ali nakon te prve kave stvari su krenule malo nizbrdo. On i ja imamo dosta različite stavove i različito postupamo kada nam se netko sviđa. Dok sam ja više racionalna i neću odmah pokazati osjećaje, on se zaljubio na prvi pogled i malo je pretjerao kada je to želio pokazati. Počeo je navaljivati odmah nakon te kave da je to ljubav, hvatao me za ruku i to pretjerano, pokušavao poljubiti makar sam se ja odmicala. Koliko god me to odbijalo, jednako tako sam stalno mislila na njega i kada ne bi bio pored mene nedostajao mi je. Narednih mjeseci nastavili smo neki toplo hladni odnos, tj ja sam bila ponekad otvorena prema njemu, a opet onda hladna. Pokušala sam mu nekoliko puta objasniti da mi je to navaljivanje malo previše i bila sam često jako bezobrazna, dok je on mene optuživao da ga se sramim. Ima tu još jedna stvar, ja imam iskustva u vezama dok on nema nikakvog iskustva...niti u vezama niti u seksu. Mislim da je tu došlo do najvećeg razilaženja, a ne znam ponekad niti sama zašto. Ja sam naravno opuštena, spontana dok je on bio prvih par mjeseci ukočen...a dok se onda on opustio i htio seks mene kao da je nešto kočilo. Možda će malo smiješno zvučati, ali kao da sam se bojala da ne ispadne da ću ga iskoristiti jer kao prvo, nema iskustva, a kao drugo jedna stvar je sigurna - on mene voli od prvoga dana. Koliko god to meni nerealno bilo, istina je. Ne znam što da radim, nedostaje mi ali ne želim početi nešto i onda ga opet odbiti jer ću ga povrijediti i izgubiti zauvijek. Ne znam, nisam spremna trenutno na jaaaako ozbiljnu vezu, a ne želim biti bez njega. Molim savjete, mišljenja...
juridika21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 11:44   #2
Iskreno , da je to ono pravo - ne bi ovako kalkulirala
Lijepo je da misliš i na njegove osjećaje , ali kad se zaista zaljubimo - kad je to to , nitko ne može kontrolirati snagu emocija - vidi njega kako se ponaša.

A ovce i novce ne možeš izabrati - prema tome , moj ti je savijet da pustiš jadnog dečka da nade onu pravu - ti to jednostavno nisi.


Sori
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 11:48   #3
On se priljepio za tebe jer si mu prva cura a tebi je ...onako..nit ok nit loše.
I sta sad?
Šta zapravo želiš da ti se "savjetuje"?
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 11:51   #4
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
On se priljepio za tebe jer si mu prva cura a tebi je ...onako..nit ok nit loše.
I sta sad?
Šta zapravo želiš da ti se "savjetuje"?
Ja sam sigurna da on mene voli, pokazao mi je to puno puta, ja sam ga odbila no iskreno od kako se nismo vidjeli i čuli tj kad god se ne bi čuli ni vidjeli on meni nedostaje. Prije sam mislila da mi je ideja nas dvoje zajedno privlačna samo zato jer on mene voli pa se ja osjećam posebno, ali kako vrijeme dalje ide vidim da je i meni stalo do njega.

Jednostavno me zanima kako bi vi postupili u mom slučaju.
juridika21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 12:02   #5
Nope.

Ništa tu nema, ljudi od 25 godina koji se već mjesecima navlače, a nisu se još poseksali.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 13:47   #6
On je opasno zagoreo, kada se tako smesta zaljubio u tebe i insistira na seksu. Tebi jednostavno nije dao ni prostora, ni vremena da se zaljubis u njega, pa ti ovu blagonaklonost prema njegovom obozavanju tebe tumacis pogresno. Obicno je tako, da ono sto se brzo zapali, brzo se i ugasi. Ja nikada nisam htela da budem sa takvim muskarcima, koji polude zamnom od danas do sutra, jer su mi izgledali karakterno nedefinisani i veoma neubedljivi. Ako uspete da spustite loptu u vasem odnosu, to moze da se razvije u nesto jako lepo. Ovako si ti uplasena od njegovog navaljivanja, a on je nezadovoljan, jer nije dosao do cilja. Posto si pitala - sta biste vi uradili, mogu ti reci, da bih razgovarala sa njim i rekla mu da mi smeta njegova prenagljenost. Rekla bih mu da bih volela da mi da vreme da se polako upoznamo i da mogu da obrazujem misljenje o njemu. Osim toga, rekla bih mu da zelim da me upozna kao osobu, a ne samo kao ljusku koja mu se svidja. Da li ti znas, u sta se on zaljubio kod tebe? Sta on to toliko voli, posle prve kafe? To je nerealno. Ljubav raste, neguje se, spaja dvoje ljudi, hrani se bliskoscu. Ja iz tvojih reci ne vidim da toga ima kod tebe, nego samo da on svojim pompeznim gestovima "dokazuje" nesto u sta hoce da te ubedi.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 14:36   #7
Nikako protiv sebe. Kajat ćeš se
Kleopatre is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 15:03   #8
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
On je opasno zagoreo, kada se tako smesta zaljubio u tebe i insistira na seksu.
Da, mora da nešto nije u redu s dvadesetpetogodišnjim muškarcem koji želi pojebati curu za koju se zapalio nakon par mjeseci
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 15:19   #9
Ne kuzim bas koje su prepreke pred vama, ocekivala sam iz naslova neku tursku sapunicu ili Romeo-Julija situaciju, a ti samo nisi sigurna da li se zelis sexati s njim.

Ako ti se svidja i privlaci te, sta cekas? Ako ne, reci mu otvoreno da ga ne zavlacis, ionako vec predugo ceka.
Egoistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 15:26   #10
Quote:
juridika21 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Evo moje situacije. U ožujku ove godine upoznala sam jednog dečka, oboje imamo po 25 godina. Prije njega bila sam u jednoj ozbiljnoj vezi koja je neslavno završila, nakon prekida nisam željela ulaziti u veze samo da sa nekim jesam nego sam uživala u slobodi. Upoznala sam ga sasvim slučajno, a on je bio taj koji je inzistirao da se bolje upoznamo. Pri prvom susretu smo toliko kliknuli da ja ne mogu opisati tu kemiju među nama, u prijašnjim vezama je bilo jakih osjećaja, jake kemije i svega toga no sa njim je bilo nešto posebno. To mi je bila valjda najljepša prva kava sa nekim dečkom. Ali nakon te prve kave stvari su krenule malo nizbrdo. On i ja imamo dosta različite stavove i različito postupamo kada nam se netko sviđa. Dok sam ja više racionalna i neću odmah pokazati osjećaje, on se zaljubio na prvi pogled i malo je pretjerao kada je to želio pokazati. Počeo je navaljivati odmah nakon te kave da je to ljubav, hvatao me za ruku i to pretjerano, pokušavao poljubiti makar sam se ja odmicala. Koliko god me to odbijalo, jednako tako sam stalno mislila na njega i kada ne bi bio pored mene nedostajao mi je. Narednih mjeseci nastavili smo neki toplo hladni odnos, tj ja sam bila ponekad otvorena prema njemu, a opet onda hladna. Pokušala sam mu nekoliko puta objasniti da mi je to navaljivanje malo previše i bila sam često jako bezobrazna, dok je on mene optuživao da ga se sramim. Ima tu još jedna stvar, ja imam iskustva u vezama dok on nema nikakvog iskustva...niti u vezama niti u seksu. Mislim da je tu došlo do najvećeg razilaženja, a ne znam ponekad niti sama zašto. Ja sam naravno opuštena, spontana dok je on bio prvih par mjeseci ukočen...a dok se onda on opustio i htio seks mene kao da je nešto kočilo. Možda će malo smiješno zvučati, ali kao da sam se bojala da ne ispadne da ću ga iskoristiti jer kao prvo, nema iskustva, a kao drugo jedna stvar je sigurna - on mene voli od prvoga dana. Koliko god to meni nerealno bilo, istina je. Ne znam što da radim, nedostaje mi ali ne želim početi nešto i onda ga opet odbiti jer ću ga povrijediti i izgubiti zauvijek. Ne znam, nisam spremna trenutno na jaaaako ozbiljnu vezu, a ne želim biti bez njega. Molim savjete, mišljenja...
možeš li elaborirati boldano?
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 15:34   #11
Quote:
juridika21 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Evo moje situacije. U ožujku ove godine upoznala sam jednog dečka, oboje imamo po 25 godina. Prije njega bila sam u jednoj ozbiljnoj vezi koja je neslavno završila, nakon prekida nisam željela ulaziti u veze samo da sa nekim jesam nego sam uživala u slobodi. Upoznala sam ga sasvim slučajno, a on je bio taj koji je inzistirao da se bolje upoznamo. Pri prvom susretu smo toliko kliknuli da ja ne mogu opisati tu kemiju među nama, u prijašnjim vezama je bilo jakih osjećaja, jake kemije i svega toga no sa njim je bilo nešto posebno. To mi je bila valjda najljepša prva kava sa nekim dečkom. Ali nakon te prve kave stvari su krenule malo nizbrdo. On i ja imamo dosta različite stavove i različito postupamo kada nam se netko sviđa. Dok sam ja više racionalna i neću odmah pokazati osjećaje, on se zaljubio na prvi pogled i malo je pretjerao kada je to želio pokazati. Počeo je navaljivati odmah nakon te kave da je to ljubav, hvatao me za ruku i to pretjerano, pokušavao poljubiti makar sam se ja odmicala. Koliko god me to odbijalo, jednako tako sam stalno mislila na njega i kada ne bi bio pored mene nedostajao mi je. Narednih mjeseci nastavili smo neki toplo hladni odnos, tj ja sam bila ponekad otvorena prema njemu, a opet onda hladna. Pokušala sam mu nekoliko puta objasniti da mi je to navaljivanje malo previše i bila sam često jako bezobrazna, dok je on mene optuživao da ga se sramim. Ima tu još jedna stvar, ja imam iskustva u vezama dok on nema nikakvog iskustva...niti u vezama niti u seksu. Mislim da je tu došlo do najvećeg razilaženja, a ne znam ponekad niti sama zašto. Ja sam naravno opuštena, spontana dok je on bio prvih par mjeseci ukočen...a dok se onda on opustio i htio seks mene kao da je nešto kočilo. Možda će malo smiješno zvučati, ali kao da sam se bojala da ne ispadne da ću ga iskoristiti jer kao prvo, nema iskustva, a kao drugo jedna stvar je sigurna - on mene voli od prvoga dana. Koliko god to meni nerealno bilo, istina je. Ne znam što da radim, nedostaje mi ali ne želim početi nešto i onda ga opet odbiti jer ću ga povrijediti i izgubiti zauvijek. Ne znam, nisam spremna trenutno na jaaaako ozbiljnu vezu, a ne želim biti bez njega. Molim savjete, mišljenja...
Postoji dublji razlog tvom ponasanju. Osjecam neki strah. Cega se bojis? Ljubavi? Bliskosti?
maktubmaktub is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 15:44   #12
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Da, mora da nešto nije u redu s dvadesetpetogodišnjim muškarcem koji želi pojebati curu za koju se zapalio nakon par mjeseci
Nije u redu prema njoj. Sa njim je sve u redu, klinac gori i kada bude ostvario sta zeli, krenuce u nove pohode.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 18:17   #13
Quote:
juridika21 kaže: Pogledaj post
Ja sam sigurna da on mene voli, pokazao mi je to puno puta, ja sam ga odbila no iskreno od kako se nismo vidjeli i čuli tj kad god se ne bi čuli ni vidjeli on meni nedostaje. Prije sam mislila da mi je ideja nas dvoje zajedno privlačna samo zato jer on mene voli pa se ja osjećam posebno, ali kako vrijeme dalje ide vidim da je i meni stalo do njega.

Jednostavno me zanima kako bi vi postupili u mom slučaju.


Aleksandra je lijepo objasnila.
Moj savjet: pokusaj biti PRISUTNA u trenucima s njim. Bez analize!! Ti si preizela na sebe odgovornost ( tvoj osjecaj krivice da ga ne povrijedis)
Ipak, nisi samo ti odgovorna za vas dvoje. Ima i on odgovornost koliko i ti.
Pokusaj se opustiti i uzivati
Ako nakon nekog vremena, uz takav idnos ( prisutnost) budes osjecala nemir, znaci da ta veza nije za tebe.
A ako KRENE, oboje ste na dobitku

Dakle, reci mu da uspori
Uživaj ako možeš, a ako ne možeš...nemoj se mučiti ( ni njega)
Relax i sretno
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 19:27   #14
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Nije u redu prema njoj. Sa njim je sve u redu, klinac gori i kada bude ostvario sta zeli, krenuce u nove pohode.
daj ne pretjeruj, zašto bi to bilo tako? Zašto bi on krenuo dalje ako curu voli?
I što nije u redu prema njoj? Nije ni ona tu baš potpuno iskrena, sigurno u tim "toplim" razdobljima nije sve ostalo na držanju za ruke pa da on sad eto odjednom želi seks.

Više mi se čini da ti promaklo da to traje već mjesecima jer je uvodni post konfuzno napisan ali priznaš da si se zajebala pa se ispraviš, nemoj biti od onih tvrdoglavih koji će braniti svaku napisanu čak i kada nema temelja. A ovdje ga sigurno nema.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 19:56   #15
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Da, mora da nešto nije u redu s dvadesetpetogodišnjim muškarcem koji želi pojebati curu za koju se zapalio nakon par mjeseci
Zaslužio je medalju za strpljenje. Nekoliko mjeseci? O, joj! On zatelebana budala, ona si bilda ego i uživa u njegovom obožavanju, no na seksekanje nije spremna ni nakon par mjeseci.

Ma divota.

25 godina, oboje, a kao da su u prvom srednje.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 21:22   #16
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Iskreno , da je to ono pravo - ne bi ovako kalkulirala
Lijepo je da misliš i na njegove osjećaje , ali kad se zaista zaljubimo - kad je to to , nitko ne može kontrolirati snagu emocija - vidi njega kako se ponaša.
Ne možeš kontrolirati snagu emocija, ali donekle možeš kontrolirati na koji način i u koje vrijeme ćeš ih "pustiti s lanca" i pokazati osobi u koju si zaljubljen.

Ja naučio lekciju na svojoj prvoj ljubavi...i dobro je da čovjek osjeti neke stvari na svojoj koži, jer je to nažalost puno efektnije nego kada čuješ od nekog iskusnijeg.

Puno, puno prerano sam iskreno priznao da sam zaljubljen i da volim i to je bio početak našeg kraja
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 22:00   #17
To je klasican primjer gdje se ne smije voliti nekoga tko tebe ne voli, niti se truditi, niti ista, iako je to dakako potpuno legitimno, jer na kraju ostanes posran i supendara.

Ne vidim sta je sa deckom pogresno, ili nije u redu, ono sto vidim je da autorica ima neku "ideju o ljubavi", a u tu ideju o tkz "ljubavi" decko se ne uklapa, njoj naime treba bitanga, mali je posluzio za samorefleksiju nje same prema njoj samoj, klasicno zrtveno janje u njenom odrastanju i pokusaju samospoznaje.

Naucit ce i on za ubuduce dakako ili ce se lekcija ponavljti dok se ne nauci.

Podsjeca me to na mog jednog frenda koji je isto takav, volio curu, bio moralan, castan, iskren, pozrtvovan, itd, sve ono sto sve kao zele, nakon sto ga je spucala jer je dosla do istog takvog zakljucka, da nisu oni jedno za drugo, isti taj mjesec isla je valjda na milijardu partya, svadbi, domjenaka, kruzoka, druzenja, veselja, i tome slicno, a ovaj je isto bio sjeban doma i na poslu.

Slici paterni se ponavljaju sa varijacijama na teme mnogima.
Ufur is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 01:20   #18
Quote:
Ulfur kaže: Pogledaj post
To je klasican primjer gdje se ne smije voliti nekoga tko tebe ne voli, niti se truditi, niti ista, iako je to dakako potpuno legitimno, jer na kraju ostanes posran i supendara.

Ne vidim sta je sa deckom pogresno, ili nije u redu, ono sto vidim je da autorica ima neku "ideju o ljubavi", a u tu ideju o tkz "ljubavi" decko se ne uklapa, njoj naime treba bitanga, mali je posluzio za samorefleksiju nje same prema njoj samoj, klasicno zrtveno janje u njenom odrastanju i pokusaju samospoznaje.

Naucit ce i on za ubuduce dakako ili ce se lekcija ponavljti dok se ne nauci.

Podsjeca me to na mog jednog frenda koji je isto takav, volio curu, bio moralan, castan, iskren, pozrtvovan, itd, sve ono sto sve kao zele, nakon sto ga je spucala jer je dosla do istog takvog zakljucka, da nisu oni jedno za drugo, isti taj mjesec isla je valjda na milijardu partya, svadbi, domjenaka, kruzoka, druzenja, veselja, i tome slicno, a ovaj je isto bio sjeban doma i na poslu.

Slici paterni se ponavljaju sa varijacijama na teme mnogima.
Da, baš je tako, crno-bijelo...
Kao prvo, ne, nije normalno izjavljivati ljubav nakon prve kave. Jer je to nemoguće. Čak i ako smo jako zagrijani, pa nećemo takve stvari na prvoj kavi. Baš me zanima kako bi prosječan muškarac reagirao da mu na prvoj kavi kažem da ga volim
Kao drugo, meni se čini da lik uopće nije dobar nego ima 25 godina i ti si prva cura koju je (donekle) ulovio i sad ne pušta jer je u takvoj situaciji. Čista opsesija, nikakva dobrota. Prije čista sebičnost.
A tebe autorice razumijem. Kad ti netko odmah izjavi ljubav bez da ti da vremena da ti isto počneš osjećati, osjećaš pritisak da to moraš odmah uzvratiti, što stvara skroz kontra efekt. Postoji strah, želiš dati priliku, ali pošto znaš koliko je zagoren bojiš se da ćeš ga previše povrijediti ukoliko to istom količinom ne možeš uzvratitit, a u to nikad nećeš biti sigurna. Ako se u par mjeseci nisi odlučila, mislim da nikada ni nećeš.
Amybroj9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 01:38   #19
Quote:
juridika21 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Evo moje situacije. U ožujku ove godine upoznala sam jednog dečka, oboje imamo po 25 godina. Prije njega bila sam u jednoj ozbiljnoj vezi koja je neslavno završila, nakon prekida nisam željela ulaziti u veze samo da sa nekim jesam nego sam uživala u slobodi. Upoznala sam ga sasvim slučajno, a on je bio taj koji je inzistirao da se bolje upoznamo. Pri prvom susretu smo toliko kliknuli da ja ne mogu opisati tu kemiju među nama, u prijašnjim vezama je bilo jakih osjećaja, jake kemije i svega toga no sa njim je bilo nešto posebno. To mi je bila valjda najljepša prva kava sa nekim dečkom. Ali nakon te prve kave stvari su krenule malo nizbrdo. On i ja imamo dosta različite stavove i različito postupamo kada nam se netko sviđa. Dok sam ja više racionalna i neću odmah pokazati osjećaje, on se zaljubio na prvi pogled i malo je pretjerao kada je to želio pokazati. Počeo je navaljivati odmah nakon te kave da je to ljubav, hvatao me za ruku i to pretjerano, pokušavao poljubiti makar sam se ja odmicala. Koliko god me to odbijalo, jednako tako sam stalno mislila na njega i kada ne bi bio pored mene nedostajao mi je. Narednih mjeseci nastavili smo neki toplo hladni odnos, tj ja sam bila ponekad otvorena prema njemu, a opet onda hladna. Pokušala sam mu nekoliko puta objasniti da mi je to navaljivanje malo previše i bila sam često jako bezobrazna, dok je on mene optuživao da ga se sramim. Ima tu još jedna stvar, ja imam iskustva u vezama dok on nema nikakvog iskustva...niti u vezama niti u seksu. Mislim da je tu došlo do najvećeg razilaženja, a ne znam ponekad niti sama zašto. Ja sam naravno opuštena, spontana dok je on bio prvih par mjeseci ukočen...a dok se onda on opustio i htio seks mene kao da je nešto kočilo. Možda će malo smiješno zvučati, ali kao da sam se bojala da ne ispadne da ću ga iskoristiti jer kao prvo, nema iskustva, a kao drugo jedna stvar je sigurna - on mene voli od prvoga dana. Koliko god to meni nerealno bilo, istina je. Ne znam što da radim, nedostaje mi ali ne želim početi nešto i onda ga opet odbiti jer ću ga povrijediti i izgubiti zauvijek. Ne znam, nisam spremna trenutno na jaaaako ozbiljnu vezu, a ne želim biti bez njega. Molim savjete, mišljenja...
Ključan je mjesec odvijanja radnje. Probaj slijedeći put se ne nalaziti baš u ožujku. Ožujak je dosta problematičan po tom pitanju pošto se tada počinju muškarcima buditi proljetni hormoni i oni podivalju ko kaj je i ovaj tvoj momak. Najpogodnije bi bilo da se nalaziš tamo negdje u siječnju ili veljači. Ta dva mjeseca bi mogla biti idealna za tebe i tada ti ne bi trebali momci na prvom dejtu govorit da te vole.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 13:59   #20
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Zaslužio je medalju za strpljenje. Nekoliko mjeseci? O, joj! On zatelebana budala, ona si bilda ego i uživa u njegovom obožavanju, no na seksekanje nije spremna ni nakon par mjeseci.

Ma divota.

25 godina, oboje, a kao da su u prvom srednje.
Ne može mu faliti nešto što nije isprobao..
Šta on zna kako je

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger