Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2017., 15:40   #301


Cure drage zna li netko konkretnu cijenu ove majice u nas?!

Poslano sa mog GT-I9060 koristeći Tapatalk
freddie"s queen is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 21:46   #302
Ne znam gdje da pitam, pa stavljam tu i na UGG temu. Nosim UGG br 39, a Hilfigerove tenisice 40. Koji broj Michael Kors tenisica trebam? 39 ili 40?
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 23:10   #303
Quote:
mimimozica kaže: Pogledaj post
Ne znam gdje da pitam, pa stavljam tu i na UGG temu. Nosim UGG br 39, a Hilfigerove tenisice 40. Koji broj Michael Kors tenisica trebam? 39 ili 40?


To ti ovisi o modelu tenisica, neke 40, a neke 39....iz osobnog iskustva
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 07:07   #304
Quote:
Ani2306 kaže: Pogledaj post
To ti ovisi o modelu tenisica, neke 40, a neke 39....iz osobnog iskustva
Hvala ti. Nisam nikad ni probala MK pa ne znam što očekivati. Uzela sam na kraju 40 (39 nije bilo pa je odluka bila kupiti ili ne kupiti ). Ako mi budu prevelike, nositi ću sa dodatnim čarapama, i tako će brzo zima
Nadam se da neće biti male.
Javim kada stignu jesam li pogodila broj ili ne
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 13:53   #305
Javljam da su stigle i da su mi taman. Broj 40 sam uzela
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 15:01   #306
Quote:
mimimozica kaže: Pogledaj post
Javljam da su stigle i da su mi taman. Broj 40 sam uzela


Super
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 09:34   #307
Jel netko radio povrat na narudžbe s hr.tommy.com?
Povratje besplatan UPS-om. Jučer su pokupili paket, ali na trackingu nema ništa osim statusa: "A UPS shipping label has been created. Once the shipment arrives at our facility, the tracking status--including the scheduled delivery date--will be updated.".
Nikakvu potvrdu nisam dobila ni od kurira koji je paket pokupio, rekao je da si slikam naljepnicu za praćenje povrata.
Koliko traje taj "proces"?
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 08:38   #308
Mozda glupo pitanje, al zna netko kome tocno poslati prigovor na djelatnika iz tommy hilfiger ducana?
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 13:09   #309
Mene zanima zasto do sada vec nije sve 50% na tommy.eu sto se tice ove kolekcije koja je na snizenju? U ovo vrijeme prosle godine je vec bilo...
__________________
Obrisano, nedozvoljen potpis!
walter_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 21:09   #310
Evo što je bilo
https://www.youtube.com/watch?v=NgnEOmrntYs
CopywriterHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2018., 14:01   #311
Koji Tommy Hilfiger dućan u Zagrebu ima najbolju ponudu obuće?

Znam da je onaj u Areni neki mali i da uvijek imaju samo par modela. Kaptol možda? Cvjetni?

Ako je netko bio skoro pa možda vidio ovaj model ( tražim ):
https://hr.tommy.com/metallic-leathe...-en0en00205638
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2018., 19:07   #312
Quote:
latica* kaže: Pogledaj post
Koji Tommy Hilfiger dućan u Zagrebu ima najbolju ponudu obuće?

Znam da je onaj u Areni neki mali i da uvijek imaju samo par modela. Kaptol možda? Cvjetni?

Ako je netko bio skoro pa možda vidio ovaj model ( tražim ):
https://hr.tommy.com/metallic-leathe...-en0en00205638
Obično bude dobra ponuda u onome na početku Tkalče. Ako baš i nemaju ove sandale, par izloga dalje je The Core, pa možeš i tamo baciti oko jer oni imaju puno TH u ponudi
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2018., 11:48   #313
ja sam nedavno uzela tenisice i nisam očekivala da će biti ovoliko udobne. nagledala sam i neki model sandala iz prijašnjih kolekcija, ali nisam ih naručila s tenisicama nego čekala da vidim kakve će biti tenisice da ne bacim pare na sandale koje će me žuljati ili biti neudobne, i eno ih, rasprodale se

jel ima koji okej webshop koji dostavlja kod nas, može i u austriju ili kanadu, outlet, bilo webshop, bilo fizički, gdje mogu pogledati te jadne sandale? model veronica wedges.
gledala sam dress for less, efootwear, spartoo, ali čini mi se da je to dosta stariji model i da se neću puno usrećiti tražeći :/

beatrice su isto zgodne, ali veronica se mi čine mrvu niže i udobnije.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2018., 13:43   #314
Donio mi frend s USA hrpu hilfiger i UA majca.tamo se nađe toga ultra povoljno.
dobro pa smo iste građe pa mi uzeo sve S.da sam ovako naručivao gadno bi se zajebo,jer oba dva branda imaju loose comfort cut.od svih tih majca(obične,obične s đepićem i polo) zbilja ne visi trunka konca sa njih i extra kvaliteta).Preferiram od hilfigera samo majce sa znakom bez natpisa.
Caecus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2018., 11:12   #315
Quote:
enedielle kaže: Pogledaj post
jel ima koji okej webshop koji dostavlja kod nas, može i u austriju ili kanadu, outlet, bilo webshop, bilo fizički, gdje mogu pogledati te jadne sandale? model veronica wedges.
gledala sam dress for less, efootwear, spartoo, ali čini mi se da je to dosta stariji model i da se neću puno usrećiti tražeći
Ja sam uzela loaferice na Gomezu kojih više nije bilo u Zg. Imaš još i Zalando i Bibloo.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2018., 07:18   #316
Da li se TH ravne espadrile išta razvuku? Dužina mi je dobra, ali su mi uske, vide mi se prsti. Thanks!
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2018., 21:20   #317
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Da li se TH ravne espadrile išta razvuku? Dužina mi je dobra, ali su mi uske, vide mi se prsti. Thanks!
Meni su se svake razvukle i zato sam prestala kupovati one bez remenčića oko noge jer bi mi s vremenom prsti počeli ispadati van. Sa prijateljicom sam neki dan to komentirala i ona je rekla da ima isti problem sa njihovim espadrilama.
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2018., 19:22   #318
https://www.officeshoes.hr/cipele-to...lsey-1d3/17520


Jel ima tko ove tenisice da mi kaže kakva je kvaliteta i isplati li se dati 600 kn za to?
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2018., 03:45   #319
ove nemam, ali meni su generalno sve koje sam probala bile jako udobne. na nekom bijesnom snizenju sam kupila jedne platnene, i to su najudobnije tenisice koje sam ikad imala, a da su lijepe ne bih doduse nikad dala punu cijenu, mislim da je to previse. kad ih peres na ruke u hladnoj vodi puste boju, pocne se nakon nekog vremena odvajati guma, onako - prosjecna kvaliteta. uzmi kad budu na snizenju ako mozes cekati.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2018., 08:14   #320
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
https://www.officeshoes.hr/cipele-to...lsey-1d3/17520


Jel ima tko ove tenisice da mi kaže kakva je kvaliteta i isplati li se dati 600 kn za to?
Kupila sam takve zlatne u TH ducanu na pocetku Tkalce, prije 10tak dana su bile snizene 20%. Nosila sam ih dosad jednom, ali u maratonski soping od nekoliko sati, i jako sam zadovoljna jer me nisu boljela stopala kao u Vansicama.

Sent from my P00A using Tapatalk
pikey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:43.