Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2007., 00:14   #1
Španjolska

Koliko sam skontala, u posljednje vrijeme ljudi odlaze u Španjolsku (maturalac). Pa... tako ću i ja, tj. moj razred. Jeste li vi bili tamo, kako je... neki korisni savjeti, zanimljiva iskustva...bla, bla...
Abbby is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 00:51   #2
Ma bit ce vam suuuper! Spanjolska ti je mrak, a posebno Barcelona (a pretpostavljam da cete i tamo).
tia5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 09:18   #3
pretpostavljam da idete u loret
dobra zabava ti je zagarantirana
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 09:29   #4
U posljednje vrijeme?
Pa u Spanjolsku na maturalac se islo i prije 10 godina
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 11:18   #5
meni je tako bilo super tamo da ovo lito kad mi frendica bude isla ja se vracam
ubacit cu joj se u hotel i eto mi smjestaj i hrana..hehe
traveler is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 16:11   #6
Quote:
Ipanema kaže: Pogledaj post
U posljednje vrijeme?
Pa u Spanjolsku na maturalac se islo i prije 10 godina

prije 12 godina

verona, venecija, firenza, monako, nica, monte carlo, barcelona i loret. i sigurno još par mjesta ali mi sve u magli
castanea is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 18:52   #7
Quote:
castanea kaže: Pogledaj post
prije 12 godina

verona, venecija, firenza, monako, nica, monte carlo, barcelona i loret. i sigurno još par mjesta ali mi sve u magli
Ja isto prije 12 godina
Ista tura.
danila is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 19:11   #8
bila prije 5 godina, sve ovo sto su naveli ostali smo obisli, ma maturalac je uvijek super gdje god da isli, da jos smo i u gardaland isli, ma ludnica...
WindOFChange is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 19:26   #9
..prosle godine sam bio..prekrasno putovanje..iako sam proputovao europu i prije..mislim da drustvo ovdje igra ulogu jebenu..zemlje i gradovi koje ces proci su ocaravajuci..

..jedino sto mi se nije svidilo..mislio sam vjerovatno kao i ti da su svi juznjaci ljubazni pa tako tamo dole isto..e nije..na mene su flamanci ostavili vrlo neljubazan i nesrdačan utisak..(iako je bilo super,zabava i to..)..tako da se ne razocaras u ponudu smjestaja i nepravdu i neljubaznost domaceg puka..jer u loretu a i barceloni..ljudi misle imam neki osjecaj da smo samo pijane budale..(pa sad..)..premasovno je ..pa mozda zato..al sve je to sitnica..koja zabava bude..


..ne bi vjerovala..talijani koji inace su na losem glasu.. su bili jako ljubazni prema bili prema nama pijanim ili polupijanim maturantima..cak i su vratili torbicu puno novaca,s fotoaparatom,mp3 i mobitelom...koju je moj prijatelj ostavio usred gardalanda..

Zadnje uređivanje metju78 : 09.04.2007. at 21:13.
metju78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 19:54   #10
nije lose, ali cete se slomiti u busu. ako uracunas dolazak i povratak, izgubit cete 4 dana u putovanju i dolasku sebi. po meni je spanjolska cool ako ides avionom inace je pravo mucenje u kakvog god drustvu bili
stankoooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 21:30   #11
Quote:
stankoooo kaže: Pogledaj post
nije lose, ali cete se slomiti u busu. ako uracunas dolazak i povratak, izgubit cete 4 dana u putovanju i dolasku sebi. po meni je spanjolska cool ako ides avionom inace je pravo mucenje u kakvog god drustvu bili
..avion je dobar izbor..na kraju cijena ti dođe jednako..(autobus+smjestaj u italiji+potrepštine+osiguranje9)..ali avionom ne vidiš zajebanciju u italiji,gardeland,verona i sl a francuskoj nica,monte carlo dakako..najbolje je rijesenje busom pa prebacivanje na brod u genovi ili nici pa do barce..
metju78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 14:06   #12
mi smo išli autobusom a vraćali se avionom.a gardaland nam ionako nije bio u planu.umisto tamo išli smo u port aventuru i mislim da je to bolje jer gardaland i nije toliko daleko i vjerojatno možeš jednom skupit ekipu i otić tamo a teško da ćeš se zaletit na dva dana do španjolske.
__________________
Dreambound for life.
oceanborn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 14:25   #13
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
pretpostavljam da idete u loret
dobra zabava ti je zagarantirana
asherah is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 16:27   #14
Quote:
metju78 kaže: Pogledaj post

flamanci
valjda katalonci ali u lloretu ima svega osim domaćina

meni bi bilo glupo ići avionom na takav maturalac jer se većina vidi na putu: venecija, verona, mone carlo, nica, marseille, arles, moguće avignon i nimes, figueres...
x-type is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 17:25   #15
mi smo tamo isli busom pa smo vidili sve to,a vratili smo se avionom!
imas pravo,u lloretu bas ima svega...kad smo mi bili nijemci,talijani,francuzi...
a dolazi ih dosta iz barcelone,upoznala san hrpu ljudi
traveler is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 19:27   #16
Ma, sigurno ce ti biti savrseno! Jos nisam upoznala covjeka kojem na ekskurziji nije bilo dobro. Ja sam bila bas u Spanjolskoj i nemam nikakvu primjedbu na tu zemlju, jako pozitivno iskustvo!
 
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 19:34   #17
Eh, da! Idite u "Texas", mi smo tamo litru koktela placali 10 eura, a cesto bi dobili jos jednu gratis. Zakon! Posluga super, glazba ok, atmosfera odlicna.... Ipak, uzmi u obzir da sam ja tamo bila prije dvije godine, mozda se nesto promijenilo od tada.
 
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 14:07   #18
svima koji idu u španjolsku ... čuvajte novčanike!! ja ostala bez love tamo prije 5 godina... s tim da je torba bila non stop uz mene. Pljačkaju na svakom koraku.
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 15:23   #19
Ako je ekipa O.K. onda je sve O.K.
...i pljačke i sva sranja prođu, samo ako je ekipa O.k.
__________________
Sve što je bilo negdje, otišlo je tamo di ničega nema.
pionir_pula is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 00:10   #20
Pa...vidim da su komentari pozitivni...
Ma to sam i očekivala, sigurna sam da će bit super. Uostalom...najbitnije je da je ekipa ok...nije važno gdje smo...
Abbby is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:36.