Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fotografija

Fotografija Fotografiram. Dakle, svijet postoji.
Podforumi: Foto natječaji, Fotoaparati i oprema, Video

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2007., 09:30   #21
Pozdrav!
Bez ljutnje, jel se mogu negdje tvoji radovi pogledati? Mislim postaš svoje usluge i nikakvog linka na galeriju, niš...
A za cure, jedan savjet, slobodno zahtjevajte da povedete frendicu na fotosession. Nikako vaš voljeni dečko, jer dotični vole nadgledati ko sokoli.
Goran Katić is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 09:45   #22
Quote:
fotografiranje kaže: Pogledaj post
cca 700kn.
Koja je oprema i koliko fotografija ulazi u tu cijenu?
I da, gdje se mogu vidjeti tvoji radovi.
thunderstorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 10:45   #23
i koja je rasvjeta?
cement is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 12:04   #24
Fuji S2 pro, 2 fleša, pozadine u nekoliko boja, koristim i seagull...

I da, može se povesti koga god se želi, baš smo moja cura i ja komentirali kako su modeli koji dolaze dosta bojažljivi i da je čak i poželjno dovesti frendicu ili sestru...

a link u potpisu evo čim uredim profil...

Uz fotkanje modela se bavim fotografiranjem pjevača za njihove nove albume, ali o tome neću javno


evo link: http://bedomedo.deviantart.com/
fotografiranje is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 00:47   #25
ajde javi jesi li imao uspjeha.
__________________
Nijedan život nije promašen! Uvijek možeš biti loš uzor.
StetoCina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2007., 14:00   #26
imam i ja nekih dobrih fotki sa visa. ak treba.
Koraljni greben is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 09:28   #27
ja imam nesto slika gastro ponude... hrane... ako si zainteresiran javi se, mozda ako znas sto ti tocno treba... pa mogu ponuditi....

ako zelis vidjeti kakav je moj rad... pogledaj na http://frenky666.deviantat.com...

biti ce mi vrlo drago da mogu pomoci... inace slikao za kuharicu, pa ima jako puno toga... ako imas kakvu specificnu ideju javi se na pm.... mozemo se cak i dogovoriti na cd ili dvd sa izborom....
frenky666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2007., 13:31   #28
Bukovi

Snimanje modela za 700 kn, pa stari moj kaj je do toga došlo, kaj nemaš za kruh i mlijeko, pa samo stilist, vizažist, frizer svaki dođe po 100 Eur, ili i to sve radiš ti
dr.hed is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2007., 14:43   #29
na tom sajtu su modeli koje si sam birao ili su one same dosle na fotkanje? cini mi se da im lica generalno ne ispadaju najbolje, ten zapravo. ne bi li se to trebalo malo popeglati prije objavljivanja, ili bolji make.up? tko ti radi sminku? a svjetlo? mozda sam se nagledala previse voguea i elle pa sam prekriticna ali vjerujem da bi se to moglo i bolje

btw slikas i forumasice, ha?
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 12:27   #30
Quote:
fotografiranje kaže: Pogledaj post
Jao, meni se ovo nikako ne svidja.
Djeluju mi jeftino, lupinovski i bezveze.
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 12:39   #31
pa u galeriji je naša forumašica

a fotke, kao sto Ipan reče, jeftino izgledaju. ne bih htjela tako ispasti
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 19:35   #32
Book

Društvo dobar Book kod nas košta oko soma eura, nešto na horuk može se dobit i za 3.000 - 4.000 tisuće kuna i to je to. Ovo za 700 kuna je u najmanju ruku šarlatanstvo
dr.hed is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 19:49   #33
Quote:
NoWa kaže: Pogledaj post
pa u galeriji je naša forumašica
Ma koja, ma koja?
Ocito neka koju ja ne znam
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 04:35   #34
oprosti, ali na www.taliamodel.com ima jako puno book-ova koji su koštali 2000kn i to nije neka bezvezna agencija. za 2000 su one prepeglane i deformiranog tijela i perspektive
cement is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 10:20   #35
Ok, ja cu sada lupit konkurenciju

Ako se ovdje nalazi netko tko zna sminkati, raditi friz (mozda model to sam zna) ja mogu dobiti pristup foto studiju, fotkati kolko tolko znam moje fotke mozete vidjeti na linku u mom potpisu.

Ako netko zeli mozemo se dogovoriti...

p.s. mozda nisam profi ali sve se da nauciti...dakle ne bih da se javi netki model kojem fotke trebaju savrsene za sutra
__________________
Nijedan život nije promašen! Uvijek možeš biti loš uzor.
StetoCina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 17:40   #36
Evo i ja koristim situaciju.
Okusao sam se u pejzazima i svida mi se, pokusao sam sportsku fotografiju OK mi ide ali su mi nogometne utakmice jos malo premracne (razlog los objektiv, i nocne utakmice), pokusao sam reportaznu fotografiju i super mi je. To najvise volim.
Medutim od kako se bavim fotografijom (zadnjih 6 godina) nikako se nisam previse bavio portret fotografijom.

Mozete pogledati moje fotke na www.roberto-stepic.com

Ima li ovdje neka forumasica ili potencijalni model koja bi pristala na jedan photo session samnom. Znaci ja dobijem novu vjezbu i povecam svoj portofolio, a model dobije besplatne fotke na CD.
Posto sam iz Rijeke dolaze u obzir samo modeli iz Rijeke i okolice.
roberto007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 17:58   #37
Quote:
cement kaže: Pogledaj post
oprosti, ali na www.taliamodel.com ima jako puno book-ova koji su koštali 2000kn i to nije neka bezvezna agencija. za 2000 su one prepeglane i deformiranog tijela i perspektive
otkud ti takva informacija?? i tko im je radio book?? to je u dogovoru sa agencijom?? moja frendica je u toj agenciji inace, ali trenutno je van hr... ja se informiram zbog sestre...
foxylady is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 13:28   #38
čuo sam da rade i za manje. nebi govorio tko. pogledaj na moda.hr forum pod modna fotografija
cement is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 13:09   #39
Bio sam na forumu, najbolje šta u jednom topicu dan link za modne fotografe.
Pola linkova ne radi, a druga polovica nema veze sa modnom fotografijom (npr.Matić koji je čisti fotoreporter i to odličan)
Goran Katić is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 19:44   #40
Quote:
cement kaže: Pogledaj post
oprosti, ali na www.taliamodel.com ima jako puno book-ova koji su koštali 2000kn i to nije neka bezvezna agencija. za 2000 su one prepeglane i deformiranog tijela i perspektive
Bacih oko na taliamodel, a čuj koliko love toliko muzike

Ja svojim frendicama, nebi preporučil nekog ko radi book za 2000 kn, i još ga dobrano ispegla
dr.hed is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:30.