Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fotografija

Fotografija Fotografiram. Dakle, svijet postoji.
Podforumi: Foto natječaji, Fotoaparati i oprema, Video

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2017., 05:52   #61
Quote:
nudistica kaže: Pogledaj post
baš bi bilo interesatno (mala znanstvena studija!) šta se od ovoga ostvarilo svim ovim modelima od tada na ovamo...
"Malo" kasnim, evo jedna od 0merte


Vještica s Dubravkinog puta by Boris Štromar, on Flickr
Astrobobo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 12:46   #62
Hvala Astrobobo!

Lijepo smo to odradili.
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2018., 18:37   #63
Quote:
0merta kaže: Pogledaj post
Hvala Astrobobo!

Lijepo smo to odradili.
Ciao
vizažistica sam početnica koja bi se htijela pridružiti u slikanjima, s obzirom da svi (modeli, fotografi, vizažisti) na početku imamo isti cilj a to doći do profesionalnih fotki,.... ukoliko bude ponovno kakvo snimanje a da vam je potreban vizažist amater, slobodno me kontaktirajte u inox,...
*minii* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2020., 12:32   #64
Tražim fotografa za photosession

Tražim fotografa za photosession. Radilo bi se o portretima na nekoliko lokacija (može Zagreb i okolica ili Varaždin, Međimurje). Fotografije bi bile za osobne potrebe. Htio bi da budu profesionalno snimljene i obrađene. Nisu nužne velike korekcije.

Da li netko zna nekoga za preporučiti i koliko bi to otprilike koštalo? Npr. snimanje od sat-dva na par lokacija izvan studija (priroda ili grad), nekoliko setova fotografija, ukupno oko npr. 50 fotografija ili kako se dogovorimo.
Fraxinus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2023., 10:18   #65
Pozdrav,

Tražim fotografe iz Splita za jedan photosession. Fotografije bi bile za osobne potrebe. Po mogućnosti neko tko je kreativan i profesionalan. Ako ima tko tu na pdfu da se javi pa da objasnim što bi i priloži radove il stranicu ako ima ili ako ima tko za preporučiti te također zanima me cijena. Fotografije bi bile čisto za osobne potrebe
lady bug is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:05.