Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2017., 18:07   #9781
Još uvijek ništa od WW3

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
"When choosing between two evils, I always like to try the one I’ve never tried before."
dejan1471 is offline  
Old 15.04.2017., 18:41   #9782
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
... Europa bi mogla biti veće žarište nego Koreja...
Takve nam stvari samo odvlače pozornost sa one stvari gdje se zapravo kuha...
Europa je, kako kaže Erdogan, postala "stara trulež koja će se sama raspasti" a "kratki fitilj" polućelavog sjeverokorejanca "netko" želi iskoristiti kako bi dovoljno syebao USA da konačno ostvari njemački san (još od doba Bizmarka) - "euraziju" (od Portugala do Vladivostoka) sa Njemačkom (+ njenim ruskim, i inim, podrepnim muhama) na čelu.

Da li njemački dio, 'narančastog Hitlera' u Trumpu, "to" namjerno provocira?! ... Vidjet ćemo uskoro ... Samo da protumjere ne budu (pre)kasne.
arthura is offline  
Old 16.04.2017., 09:50   #9783
Pripaziti na rječnik, fala.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Old 16.04.2017., 12:40   #9784
Nazivati pripadnike drugih nacija kozojebima nije lijepo.
Valjda to možeš shvatiti.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Old 16.04.2017., 23:33   #9785
Upotrijenljeno najjače nenuklearno oružje.
"Majka svih bombi" ubila najmanje 90 terorista ISIS-a - See more at: http://m.avaz.ba/clanak/287224/najno....qN6FGTSe.dpuf
Rorion is offline  
Old 17.04.2017., 00:35   #9786
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Upotrijenljeno najjače nenuklearno oružje.
"Majka svih bombi" ubila najmanje 90 terorista ISIS-a - See more at: http://m.avaz.ba/clanak/287224/najno....qN6FGTSe.dpuf
Majka caca djeda baba..itd... Ako su ubili samo 90 terorista onda se netko u USA dobro zahebava sa lovom, vojskom i svojom zemljom...Veliki promasaj Trumpa, al nisu njegovi novci...Eto mu Turcina proglasit ce se Sultanom ubrzo..bolje da je za njegovu tikvu sa cuvao bombu.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
RayBan is offline  
Old 17.04.2017., 12:36   #9787
Nemoj "tako", Erdogan će, ako se švabeki opet 'nazzi-uzjogune', odigrati sa svojim Turcima ulogu "novovjeke Crvene armije" (ne u ideološkom, već u neposrednom - antinacističko-operativnom smislu).
arthura is offline  
Old 17.04.2017., 14:13   #9788
U Sarajevu pripadnici turske nacinalnosti slave javno po ulicama...znači to je velika manjina (barem bi tako trebalo da bude), i u sred glavnog grada jedne države slave diktaturu Erdogana...lika koji planira vratiti smrtnu kaznu, i vjerojatno uvesti obavezno motanje pripadnica ljepšeg spola...

Stvarno mi je žao što se to događa Turskoj, jer u većini Turske se dosta moderno živjelo...bojim se da to ide u povijest...prvenstveno mi je žao njihovih žena koje su predivne...

Kakve su to poruke nama kršćanima u BiH...bojim se vrlo loše...
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Old 18.04.2017., 00:20   #9789
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
U Sarajevu pripadnici turske nacinalnosti slave javno po ulicama...znači to je velika manjina (barem bi tako trebalo da bude), i u sred glavnog grada jedne države slave diktaturu Erdogana...lika koji planira vratiti smrtnu kaznu, i vjerojatno uvesti obavezno motanje pripadnica ljepšeg spola...

Stvarno mi je žao što se to događa Turskoj, jer u većini Turske se dosta moderno živjelo...bojim se da to ide u povijest...prvenstveno mi je žao njihovih žena koje su predivne...

Kakve su to poruke nama kršćanima u BiH...bojim se vrlo loše...
Mislim da će ovo žene same riješiti u Turskoj. Ne želiš vidjeti Turkinju kad podivlja, vjeruj mi. PMS će učiniti svoje.
klokanovac is offline  
Old 18.04.2017., 00:34   #9790
Quote:
arthura kaže: Pogledaj post
Nemoj "tako", Erdogan će, ako se švabeki opet 'nazzi-uzjogune', odigrati sa svojim Turcima ulogu "novovjeke Crvene armije" (ne u ideološkom, već u neposrednom - antinacističko-operativnom smislu).
Više me brine sjevernokorejski vođa od ovog komičnog Turčina, koji si umišlja da je sultan. Sirija i Sjeverna Koreja bi mogle biti okidači za globalni rat. Ako SAD prvi napadne, to će povući većinu zemalja u rat protiv Rusije i njezinih saveznika (znamo tko su ruski saveznici). Figure su posložene baš onako kako je opisano u proročanstvima i čeka se prvi potez. Jedan je već potegnut u Siriji.
klokanovac is offline  
Old 18.04.2017., 00:48   #9791
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Više me brine sjevernokorejski vođa od ovog komičnog Turčina, koji si umišlja da je sultan. Sirija i Sjeverna Koreja bi mogle biti okidači za globalni rat. Ako SAD prvi napadne, to će povući većinu zemalja u rat protiv Rusije i njezinih saveznika (znamo tko su ruski saveznici). Figure su posložene baš onako kako je opisano u proročanstvima i čeka se prvi potez. Jedan je već potegnut u Siriji.
Baš tako, onaj Kim Đong kim, sjevernokorejski, mislim da će potopiti par američkih brodova, i to će biti okidač za "big bang all over the world".
A Erdogan glumi sultana, a surađuje i sa jednima i drugima, biti će samo iskorišten, a i 20-tak miliona Kurda želi njegovu glavu.
Rorion is offline  
Old 18.04.2017., 00:51   #9792
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Više me brine sjevernokorejski vođa od ovog komičnog Turčina, koji si umišlja da je sultan. Sirija i Sjeverna Koreja bi mogle biti okidači za globalni rat. Ako SAD prvi napadne, to će povući većinu zemalja u rat protiv Rusije i njezinih saveznika (znamo tko su ruski saveznici). Figure su posložene baš onako kako je opisano u proročanstvima i čeka se prvi potez. Jedan je već potegnut u Siriji.
Quote:
... Kiseljov, koji je nekada slavio Trumpa zbog njegove "neovisnosti", u nedjelju je u prvoj emisiji nakon posjete američkog državnog tajnika Rexa Tillersona Moskvi znatno preokrenuo stav oko američkog predsjednika.

"Svijet je za dlaku udaljen od nuklearnog rata", rekao je ruski novinar.

"Rat može izbiti kao rezultat konfrontacije između dviju ličnosti: Donalda Trumpa i Kim Jong-una. Obojica su opasni, no tko je više? Trump je.", istaknuo je Kiseljov. ...
http://www.index.hr/vijesti/clanak/n...ra/964062.aspx
arthura is offline  
Old 18.04.2017., 09:01   #9793
.
Quote:
NOVA PRIJETNJA "Bilo kakva američka akcija u Sjevernoj Koreji izazvat će totalni rat"
http://www.index.hr/vijesti/clanak/n...at/964057.aspx
arthura is offline  
Old 18.04.2017., 10:27   #9794
Quote:
stovremeno je iz vlade Južne Koreje „procurilo“ da Pentagon namerava da prema Korejskom poluostrvu uputi čak tri nosača aviona sa pratećim udarnim grupama brodova: „Karl Vinson“, „Ronald Regan“ i „Nimic“.

Po njihovom pristizanju, uslediće američko-južnokorejski vojni manevri.



U međuvremenu je južnokorejska novinska agencija Renhap objavila da je Severna Koreja formirala „specijalne taktičke snage“. A već ima kopnene, vojno-pomorske, vojno-vazdušne i strateške…

Hoce, nece ....?
RayBan is offline  
Old 18.04.2017., 11:09   #9795
AAAAAA TIK, TAK, TIK, TAK, 5 do 12h.
Bježmo svi nekam, ali kamo.
Rorion is offline  
Old 19.04.2017., 10:13   #9796
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Upotrijenljeno najjače nenuklearno oružje.
"Majka svih bombi" ubila najmanje 90 terorista ISIS-a - See more at: http://m.avaz.ba/clanak/287224/najno....qN6FGTSe.dpuf

Nije li ti upalo u oči kako raste broj ubijenih kako se događaj gubi u prošlost...
ameri su stigli tako daleko,da se više ne trude laži prikazati pod nekom logičnom kamuflažom,već smatraju da što oni kažu
mora biti prihvačeno kao istina..
to što se te laži sve više i više otkrivaju,što ih već običan puk demaskira,njih ne brine...
pa što onda ako je bomba vrijedna 15 milijuna dolara usmrtila samo šačicu ljudi...ima se,ima...
Svijetom vladaju luđaci i njihovi plačenici...
A narodi svijeta su žrtve i promatrači.Ovi posljednji se dijele na dio koji shvaća što se događa,/ali su kukavički bespomoćni/te zaluđenih,zaslijepljenih, dio koji u sve vjeruje,slijedi i ne razmišlja.
Rorione iznimke ne postoje.
Ni ti ni ja nismo.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 19.04.2017., 14:04   #9797
Quote:
AMERIČKI PREDSJEDNIK BLEFIRAO

Trumpova 'prijeteća' flota udaljava se od Sjeverne Koreje

Kad je američki predsjednik Donald Trump ranije ovoga tjedna prijetio da je uputio 'armadu' kao upozorenje Sjevernoj Koreji, skupina vojnih brodova vođena nosačem zrakoplova bila je još daleko od Korejskog poluotoka i u međuvremenu je nastavila ploviti - suprotnim smjerom ...
http://www.tportal.hr/vijesti/clanak...oreje-20170419

Hvala Bogu!
arthura is offline  
Old 19.04.2017., 22:38   #9798
tik-tak

Ako je mistik u pravu...

http://www.24sata.hr/fun/mistik-koji...ski-rat-520840

PS što mislite koliko smo sigurni ako nukica strefi američku bazu na Kosovu?
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 19.04.2017., 23:47   #9799
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Nije li ti upalo u oči kako raste broj ubijenih kako se događaj gubi u prošlost...
ameri su stigli tako daleko,da se više ne trude laži prikazati pod nekom logičnom kamuflažom,već smatraju da što oni kažu
mora biti prihvačeno kao istina..
to što se te laži sve više i više otkrivaju,što ih već običan puk demaskira,njih ne brine...
pa što onda ako je bomba vrijedna 15 milijuna dolara usmrtila samo šačicu ljudi...ima se,ima...
Svijetom vladaju luđaci i njihovi plačenici...
A narodi svijeta su žrtve i promatrači.Ovi posljednji se dijele na dio koji shvaća što se događa,/ali su kukavički bespomoćni/te zaluđenih,zaslijepljenih, dio koji u sve vjeruje,slijedi i ne razmišlja.
Rorione iznimke ne postoje.
Ni ti ni ja nismo.
Slažem se s tobom, i znam to.
Samo, kaj mi tu moremo?
Nikaj.
Rorion is offline  
Old 20.04.2017., 01:23   #9800
Quote:
amary kaže: Pogledaj post

što mislite koliko smo sigurni ako nukica strefi američku bazu na Kosovu?
ništ ne mislimo, mozak na pašu jerbo ameri imaju tolko baza a kosovska najmanje interesantna

što ih rusi ne bi iznenadili pa opalili enu na granici s kanadom, heh ti poteza, automatski bi se uzburkao kontinent z one strane oceana, dobro jutro zdravi narode, ste budni il spavate!, ispisano na bombi... kako njima tako i australcima, tek ti misle da sve ovo nema nikakve veze s njima... al učitelj na satu prstom zavrti globus, se vrti se vrti, a kad stane stane gdje stane, žmirečki uperi prst evo tu će explodirat baza!

(igraju se igraju)
Pravi Život is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:47.