Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Šta bi se dogodilo ako Ferrari poslije 2021 izađe iz F1?
Sve bi bilo kao po starom, F1 bi to preživjela 31 41.33%
Polagani raspad i umiranje F1 kroz koju godinu 27 36.00%
Totalna transformacija natjecanja u nešto treće 17 22.67%
Glasovatelji: 75. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2011., 17:48   #41
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Quote:
Pilatus kaže:
U zadnje dvije godine, ionako su sve teme dotaknule Sebastiana Vettela.
Ne mojom zaslugom. Khm-khm.
Više njegovom i Newyevom naravno

Ja sam ciljao na jednog forumaša, koji svaku temu pretvori u križarski rat za čast i slavu Sebastana Vettela.
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 17:57   #42
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
A kako je to do svog jedinog naslova u karijeri došao Kimi Raikkonen?
pa lijepo. uzeo je 6 pobjeda, dvije više i od hema i od alonsa
Allen-Iverson is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 18:05   #43
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Ja sam ciljao na jednog forumaša, koji svaku temu pretvori u križarski rat za čast i slavu Sebastana Vettela.
Misliš ne voli glorificiranje Schumachera, Alonsa, Hamiltona i pljuvanje po svima ostalima na svim temama po forumu.

No problem, zato sam vam i otvoril temu pa se slobodno natežite oko toga koji je od tog trojca najkompletniji vozač današnjice, tu vam se nebum mešal
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 18:09   #44
da se skrati ova priča oko vettela: ajmo tražit od svih prisutnih diskutanata da poslozi top 5 najboljih aktivnih vozaca. izmeduostalog cemo saznat kako je medju f1 fanovima na cijeni vettel, te sto je ostalo od schumacherove slave nakod dvije lose sezone, od hamiltonove nakon sto mu je arh-nemesis postao jedan massa...
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 18:14   #45
Htel sam rasprt anketu, al me nekaj sjebalo kad mi je Paški uletil s postom

Edit:
Eto vam i ankete

Zadnje uređivanje The Best F1 Driver : 07.12.2011. at 18:19.
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 18:23   #46
glasao sam za alonsa jer je "najbolji", po meni, kategorija koja odrazava puno toga ukljucujuci: stabilnost osobnih performansi tijekom sezone, utjecaj na razvoj, ponasanje u samoj utrci (preticanja, branjenja...), sirovu brzinu i jos stosta. dakle, mislim da je najkopmletniji. sto se tice same brzine, vjerujem da su mu nadmocni hamilton, a mozda i kimi i vettel. no hamilton i vettel su psihicki manje stabilni, a kimi uglavnom unistava talent nedostatkom ozbiljne zainteresiranosti.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)

Zadnje uređivanje Dorian.Gray : 07.12.2011. at 19:05.
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 19:02   #47
Quote:
Dorian.Gray kaže: Pogledaj post
glasao sam za alonsa jer je najbolji, po meni kategorija koja odrazava puno toga ukljucujuci: stabilnost osobnih performansi tijekom sezone, utjecaj na razvoj, ponasanje u samoj utrci (preticanja, branjenja...), sirovu brzinu i jos stosta. dakle, mislim da je najkopmletniji. sto se tice same brzine, vjerujem da su mu nadmocni hamilton, a mozda i kimi i vettel. no hamilton i vettel su psihicki manje stabilni, a kimi uglavnom unistava talent nedostatkom ozbiljne zainteresiranosti.
to je to
__________________
Life is pleasant. Death is peaceful. It's the transition that's troublesome.
H-K is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 20:59   #48
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Htel sam rasprt anketu, al me nekaj sjebalo kad mi je Paški uletil s postom

Edit:
Eto vam i ankete
još uvi ks eljutiš namene?

evo budem glasao za Vettela na ovoj anketi
Paskaneman is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 21:03   #49
Lik kreira anketu, i onda glasuje "baš me briga za anketu".



Seljačina vs TBF1D? Unutarnja previranja?
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 21:18   #50
Tema se ne zove "Mala škola Torllanja by profesor Pilatus".
No možemo otvorit i takvu samo na nekom drugom podforumu
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 21:22   #51
..glasovao sam da je Alonso najbolji jer vjerujem da to i je, ali najdraži mi je ipak Hamilton (možda i Button malo iz dana nostalgije prema Hondi)
Paskaneman is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 21:32   #52
Quote:
Paskaneman kaže: Pogledaj post
..glasovao sam da je Alonso najbolji jer vjerujem da to i je, ali najdraži mi je ipak Hamilton (možda i Button malo iz dana nostalgije prema Hondi)
ma naravno! i ja sam za alonsa glasao samo zato sto sam htio biti objektivan. ako bih navijacki glasao, kimi i button su mi na vrhu, onda dugo nema nikog pa hamilton, onda jos duze nikog pa njemci i spanjolac u gustoj formaciji.

no da, uvijek postoji i izlaz za onoga tko ne zeli bit objektivan, ali mu je bad bit i navijacki subjektivan jer zna da ga se gleda pa glasati u nista.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 21:43   #53
Quote:
Dorian.Gray kaže: Pogledaj post
ma naravno! i ja sam za alonsa glasao samo zato sto sam htio biti objektivan. ako bih navijacki glasao, kimi i button su mi na vrhu, onda dugo nema nikog pa hamilton, onda jos duze nikog pa njemci i spanjolac u gustoj formaciji.

no da, uvijek postoji i izlaz za onoga tko ne zeli bit objektivan, ali mu je bad bit i navijacki subjektivan jer zna da ga se gleda pa glasati u nista.
apsolutno

budimo realni..alonso je bar za pola koplja ispred svih njih..navijao sam za njega dok je vozio u Renaultu..ali sta cu kad ne podnosim momčad za koju vozi

Hamilton mi je s druge strani najdraži upravo zbog razloga zbog kojega ga vecina mrzi i prezire, a to je borbenost..ne kalkulira (ono po cemu je Alonso nadasve poznat) i uvijek vozi va-bank..

jednostavno uvijek tezi boljoj poziciji..ponekad mu se to isplati..ponekad (ove sezone rjeđe) mu se ne isplati..ali po meni su njegove vožnje sama srž F1..zelim reci da ce rađe pokušati doci na bolju poziciju pa makar zbog tog duela završia na zadnjoj poziciji ili ispao iz utrke nego konstano vozia na istoj poziciji samo kako bi ispunia svoja marketinška očekivanja u TV kadrovima ili vozia pacerski vođen idejom da mu je bolje golub na grani nego golub u ruci
Paskaneman is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 22:03   #54
Quote:
Dorian.Gray kaže: Pogledaj post
no da, uvijek postoji i izlaz za onoga tko ne zeli bit objektivan, ali mu je bad bit i navijacki subjektivan jer zna da ga se gleda pa glasati u nista.


Npr, ako kažem da Alonsa smatram trenutno najboljim vozačem, hoćeš li to smatrati navijački subjektivnom izjavom?
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 22:10   #55
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Npr, ako kažem da Alonsa smatram trenutno najboljim vozačem, hoćeš li to smatrati navijački subjektivnom izjavom?

apsolutno.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 22:13   #56
Quote:
Dorian.Gray kaže: Pogledaj post
apsolutno.


Mislim da od mene ne postoji veći mrzitelj Fernanda Alonsa.
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 22:19   #57
Quote:
Dorian.Gray kaže: Pogledaj post
ma naravno! i ja sam za alonsa glasao samo zato sto sam htio biti objektivan. ako bih navijacki glasao, kimi i button su mi na vrhu, onda dugo nema nikog pa hamilton, onda jos duze nikog pa njemci i spanjolac u gustoj formaciji.

no da, uvijek postoji i izlaz za onoga tko ne zeli bit objektivan, ali mu je bad bit i navijacki subjektivan jer zna da ga se gleda pa glasati u nista.
Ak misliš na mene, jebat ga ne znam za koga bi glasal
Iskreno mislim da su Kimi i Alonso tu negdi, jedan brži drugi malo sporiji ali pametniji.
Schumachera baš i ne volim pa o njemu neću nikaj

A Vettel i Hamilton su jednostavno premladi da bi ih za sad mogel stavljat u taj koš.
Njih dva se tek moraju dokazat i njih se u kontekst ovih tu može stavljat tek kroz nekih 7-10 godina, kad će svi imat podjednaki broj sezona i utrka u F1.

Mislim da će njih dva iduću sezonu bit bolji od Kimia i Alonsa, no tu će vjerojatno daleko više doč do izražaja sami bolidi nego vozači, tak da je to malo teže za ocijenit.

Recimo idealno bi bilo da imamo:
Schumachera i Vettela u jednoj ekipi, Hamiltona i Kimia u drugoj, Alonsa i Buttona u trećoj, te da su još svi bolidi podjednako brzi, tek onda bi mogli vidjet tko je od njih najbolji u toj sezoni.

Ovak nemremo donjet nikakvu pametnu procjenu jer njihove karijere i bolidi koje voze ili su vozili su totalno različiti.

Možemo ih eventualno uspoređivat u njihovih prvih 5 odveženih sezona.
No i to je drek a ne usporedba, jer nisu svi imali ni istu konkurenciju, a bogme ni bolide iste kvalitete.

I na kraju imaš mlaćenje prazne slame, i nemreš glasat nego navijački i prema tome kakvu pecepciju imaš prema nekom određenom bolidu/momčadi/vozaču,
A tko ti kaže da je ta percepcija točna i istinita ?
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 22:45   #58
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Mislim da od mene ne postoji veći mrzitelj Fernanda Alonsa.
sumnjam. ali znam i da ga smatras vrhunskim iako ti je neomiljen.

Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post

I na kraju imaš mlaćenje prazne slame, i nemreš glasat nego navijački i prema tome kakvu pecepciju imaš prema nekom određenom bolidu/momčadi/vozaču,
A tko ti kaže da je ta percepcija točna i istinita ?
vidis da smo paski i ja mogli...
ja smatram da moj ljubimac button ima jako dobrih strana. ali ne dovoljno da bih glasao za njega u ovakvom izboru.

no ti si fakat mogao glasati za vettela ako si htio.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 23:07   #59
Quote:
Dorian.Gray kaže: Pogledaj post
ja smatram da moj ljubimac button ima jako dobrih strana. ali ne dovoljno da bih glasao za njega u ovakvom izboru.

Ako ćemo gledati ukupni vozački dojam, Button je ove sezone tek neznatno iza Alonsa. IMO.
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 23:37   #60
Quote:
Dorian.Gray kaže: Pogledaj post
vidis da smo paski i ja mogli...
ja smatram da moj ljubimac button ima jako dobrih strana. ali ne dovoljno da bih glasao za njega u ovakvom izboru.

no ti si fakat mogao glasati za vettela ako si htio.
Ja imam filing da ti i Paški nemate pojma ni za kaj glasate, a kamo li o tome kaj ste vi mogli

Za kaj si ti uopće glasal, za vozače gledano ukupnu karijeru, ili samo za ovu proteklu sezonu ?

Jer ja iskreno tvoj izbor ovak na brzinu zbilja nemrem shvatit i to ni po jednom pitanju
I nikak ne kužim kak to nije navijački, jer meni to jednostavno nije nekaj kaj bi mogel samo ispalit i reč :
"pa da to se vidi iz aviona da je Alonso najbolji vozač od svih ovih navedenih".
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:19.