Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2012., 19:33   #21
Bologna - Juventus 2 1,90
5/10


Bologna opri sredini tabele ne mogu do europe dok ću se još trebati malo pomućiti za ostanak u ligi. Igraju obrambeno cijelu sezonu i zbog toga su ovako visoko na tabeli, no kad im ne ide u obrani nastaju veliki problemi jer imaju dosta problema u napadu i postižu točno pogodak po utakmici. Juve je 3 boda iza Milana i svog cilja naslova prva Italije na to su koncentrirani od početka sezone jer nemaju obveze u europi. Imaju utakmicu manje i sigurno sutra idu na pobjedu kako bi se izjednačili s Milanom.
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 20:04   #22
Quote:
Kockar :D kaže: Pogledaj post
Bologna - Juventus 2 1,90
5/10


Bologna opri sredini tabele ne mogu do europe dok ću se još trebati malo pomućiti za ostanak u ligi. Igraju obrambeno cijelu sezonu i zbog toga su ovako visoko na tabeli, no kad im ne ide u obrani nastaju veliki problemi jer imaju dosta problema u napadu i postižu točno pogodak po utakmici. Juve je 3 boda iza Milana i svog cilja naslova prva Italije na to su koncentrirani od početka sezone jer nemaju obveze u europi. Imaju utakmicu manje i sigurno sutra idu na pobjedu kako bi se izjednačili s Milanom.
kao pravi partibrejker, moram uloziti repliku na ovo

Taj Juve je jos uvijek momcad koja se jako muci u napadu, a nemaju ni onu mentalnu cvrtinu da nekog dotuku dok povedu,nego im se zna dogoditi da im se protivnik vrati u tekmu.
Ako bi igrao na juve,ja bi odigrao hendikep x ,a i Bologna daje gol mi se cini zanimljivo...di Vaio ima 100 godina ali jos uvijek je opasan
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 20:09   #23
Quote:
zoom-zoom kaže: Pogledaj post
kao pravi partibrejker, moram uloziti repliku na ovo

Taj Juve je jos uvijek momcad koja se jako muci u napadu, a nemaju ni onu mentalnu cvrtinu da nekog dotuku dok povedu,nego im se zna dogoditi da im se protivnik vrati u tekmu.
Ako bi igrao na juve,ja bi odigrao hendikep x ,a i Bologna daje gol mi se cini zanimljivo...di Vaio ima 100 godina ali jos uvijek je opasan
A slušaj Juve mora loviti Milan sigurno im je ppritisak na leđima jer to im je jedini cilj ovesezone s obzirom da nisu u europi, ali vjerujem da ću podniti pritisak i dobiti ovu Bolognu koja me ne impresionira u zadnje vrijeme također hendikepx mi se čini izgledan kao što si rekao, ali ja ću uzeti čisto 2
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 20:12   #24
Benfica - Zenit
Što če se prije desiti Žuti karton 1,60


Dobra kvota po meni, čak i pinkicu previsoka, za očekivat je da če bit oštra utakmica, Benfica neče jurišat, rusi pogotovo, tako da mislim da če past prije ŽK od gola...još u ponudije i poluvrijeme.

Benfica - Zenit X2 2,25
-ne vidim razloga zašto kladionice favoriziraju Benficu, rusi su odlični, iako Benfica doma igra super-napadački nogomet, također i obrana im je ajme...nije Zenit jučer počea igrat nogomet, znat če se obranit a bome i udrit na kontre...
__________________
Hajduk nije samo klub, to je nešto puno puno više, nešto čime se mi rađamo, živimo i umiremo.
Peni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 21:31   #25
MK Dons - Yeovil 3+ 1,55
MK Dons ima prosjek 3,1 gol po utakmici a Yeovil 2,9 golova po ut.
Yeovil ima dobar napad ali zato i nesigurnu odbranu.
U posljednjih 12 ut. Yeovil u 11 ut. igra sa tri ili vise golova. Tako da se ocekuje i veceras nekoliko golova na ut.
Posljenja tri susreta ove dvije ekipe kada je MK Dons bio domacin.
MK Dons - Yeovil 3:2
MK Dons - Yeovil 2:2
MK Dons - Yeovil 3:0

Wycombe – Leyton Orient 3+ 1,80
Domaca odbrana je najgora u ligi 17 golova u poslje. 5 utakmica, Leyton redovno zabija golove igraju rastereceno jer nece ispasti a niti mogu dohvatiti doigravanje.
__________________
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
dr.van nostrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 02:01   #26
Dinamo-Istra

Istra ne daje gol 1,65

Dinamo ove sezone 2 primljena gola na Maksimiru s HNL protivnicima(Lokomotiva, Šibenik), protivnik sa garantiranom čvrstom i zgusnutom obranom bez ambicija za napad. Puno isplativiji tip od pobjede na Dinamo ili čak hendikep.
Razbojnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 09:16   #27
Quote:
Razbojnik kaže: Pogledaj post
Dinamo-Istra

Istra ne daje gol 1,65

Dinamo ove sezone 2 primljena gola na Maksimiru s HNL protivnicima(Lokomotiva, Šibenik), protivnik sa garantiranom čvrstom i zgusnutom obranom bez ambicija za napad. Puno isplativiji tip od pobjede na Dinamo ili čak hendikep.
Jel obrana granitna il granatirana?

Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 09:46   #28
Quote:
Bankina kaže: Pogledaj post
eto, sretno svima


Jebote ja kad god se odlucim nes i napisat sve zivo fulam
Bolje sutit
Bankina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 11:57   #29
danas ce da dodje kec na barcu (koeficijent 1.30)

barca razigrana , sezona joj visi o ligi sampiona. Messi u napadu , iniesta dodavac u pozadini sjajni igraci Pike i ostali svi spremni za okrsaj.
Leverkusen slab izgubi prvu utakmcu od barcelone i to na svom travnjaku a corluka super igrac hrvatske ozljedjen i nece moci da ucestvuje
Radon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 12:47   #30
Tottenham-Stevenage favorit+2 1,50
Redknapp: Kvalitetnija smo momčad i nema smisla prosipati floskule o izjednačenom dvoboju. No, isto tako respektiramo suparnika i shvaćamo ga jako ozbiljno. Napravit ću nekoliko promjena u početnom sastavu kako bi odmorio neke igrače, no i dalje ćemo na terenu imati vrlo, vrlo snažan sastav. Ne želimo ništa prepustiti slučaju.
Sigurno neće igrati: King,Saha
Možda neće igrati: Gallas, Van der Vaart,Bale
I da ova petorica ne zaigraju , mislim da Tottenham treba razvalit ovog sedmoplasiranog trećeligaša. U prvoj utakmici su ih podcjenili , tu je još bio loš teren , mali stadion ,glasni domači navijači... Nakon poraza od Arsenala i Uniteda dobro će im doći pobjeda za samopouzdanje.

Bologna FC-Juventus X2 1,25
Quote:
Kockar :D kaže: Pogledaj post
Bologna - Juventus 2 1,90
5/10


Bologna opri sredini tabele ne mogu do europe dok ću se još trebati malo pomućiti za ostanak u ligi. Igraju obrambeno cijelu sezonu i zbog toga su ovako visoko na tabeli, no kad im ne ide u obrani nastaju veliki problemi jer imaju dosta problema u napadu i postižu točno pogodak po utakmici. Juve je 3 boda iza Milana i svog cilja naslova prva Italije na to su koncentrirani od početka sezone jer nemaju obveze u europi. Imaju utakmicu manje i sigurno sutra idu na pobjedu kako bi se izjednačili s Milanom.
Uzet ću X2 , jer je moguće da će Juve kiksat. + ove sezone nisu još izgubili.


Dinamo-Istra 3 ili manje golova 1,40
Dinamo "u gostima protiv Istre". Istra na Maksimiru mora čuvat rezulat iz prve utakmice. Svaka im čast za X protiv Dinama i Hajduka. Dinamo ima problema sa napadom. Jedva su dobili Osijeka , koji nije igra totalno zatvoreno. Za Istru je ovo utakmica sezone , tako da ne virujen da će se dat razguzit ( bunker).

2,62 SS
tovarvg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 12:56   #31
U Stanleybetu ti je 1.73 hendikep Tottenhama...Velika razlika! Za Dinamo-Istra mi nešto gadno smrdi! Od 1.20 se tečaj dizao na 1.25, pa na 1.30 jutros i onda još svugdje u superšansi na 1.40! Ne znam jel sam to paranoičan što čekam njih i Tottenham za dobitak veći ili šta!?
Prvo me strah što ih recimo 2-2 vodi dalje, a onda što mi se nekako čini da igraju sa pola gasa, ne znam jel to zato što ima problema sa plaćanjem ugovora i što nije dobra atmosfera, kao da im se ne da...Sam se sebi čudim što sam ih odigrao,
grgaldinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 13:02   #32
.......

A valjda ce dinamo dobit makar gledao sam ih protiv radnika iz sesveta u prijateljskoj i mogu rec katastrofa,trebali su izgubit,sad su se poceli i svadat,ovaj trener cacic majko mila pa bolje da ja treniram dinamo al opet ak doma ne dobiju istru onda sve u k........
Brle is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 13:09   #33
Quote:
grgaldinho kaže: Pogledaj post
U Stanleybetu ti je 1.73 hendikep Tottenhama...Velika razlika! Za Dinamo-Istra mi nešto gadno smrdi! Od 1.20 se tečaj dizao na 1.25, pa na 1.30 jutros i onda još svugdje u superšansi na 1.40! Ne znam jel sam to paranoičan što čekam njih i Tottenham za dobitak veći ili šta!?
Prvo me strah što ih recimo 2-2 vodi dalje, a onda što mi se nekako čini da igraju sa pola gasa, ne znam jel to zato što ima problema sa plaćanjem ugovora i što nije dobra atmosfera, kao da im se ne da...Sam se sebi čudim što sam ih odigrao,
Jbg , pare su na računa SS-a. A Dinamo ti je trenutno u k... Naravno loša atmosfera u klubu , u svlačionici i na tribinama. Evo sad Tonel tuži Dinamo jer nije dobija 3 plaće, Ibanez i Zoran se nešto zakačili , danas neće bit ni 500 ljudi na stadionu. Istra motivirana , tako da sve je moguće.
tovarvg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 14:00   #34
Quote:
fiatbravo kaže: Pogledaj post
danas se isplati igrati na Chelsea 1,80 ili cak pobijeda sa hendikepom 3,10 (SS)
ivanovic je izjavio da danas idu samo na pobijedu jer im treba pobjeda da podignu moral cijeloj momcadi a i da usrece navijace.

angers - monaco - oba daju gol i 3+ (2.25) ili monaco daje gol (1,45)
zadnja utakmica je zavrsena rezultatom 4:3, oba kluba u zadnjih 10 utakmica samo 2 puta nisu zabili gol tako da ocekujem golijadu danas.
jucer sve proslo, danas u nove pobjede
barca - bayer - hoce li ekipa postici gol u oba poluvremena(barca) NE 2,30
barcelona danas nece juriti na pobijedu a od bayera ocekujem da ce igrat cvrstu obranu i na kontre probat zabit gol barci jer ako krenu igrat napadacki onda ce ih barcelona rasturit. takoder moze se probat oklada manje od 3,5 golova u SS-koeficijent 1,65 (po meni odlican koeficijent)

bologna - juventus - 1x 2,10 (SS)
jako tesko gostovanje za juventus i neznam zasto kladionice podcijenjuju bolognu jer nisu tako losa ekipa. kod juveta je ozlijeden chielini a za bolognu nisam uspio naci nikakve podatke. ali isplati se probati sa nekim manjim ulogom
fiatbravo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 14:20   #35
Jučer je bio dobar dan, ajmo probat ponovit.

Tottenham-Stevenage Bor. 1,20 1
Bologna FC-Juventus 1,25 X2
Parma FC-AC Fiorentina 1,30 1X
West Ham-Watford 1,60 1

Ukupno 3,1200 @ SS

Dosta je krumpiranja Stevenage-a, bili su dobri, nema šta, ali danas Tottenham ovo uzima. Puno su bolja ekipa, kup im je šansa za trofej i smatram da Stevenage nema šta tražiti u ovoj tekmi mada su ih doma skoro iznenadili. Igram minimalnu pobjedu samo zato što sigurno neće izaći udarna postava Tottenhama ali isto tako igra f+2.

Juve ganja naslov ove sezone tako da nema više prosipanja bodova, bez sumnje bolja su momčad od Bologne i smatram da neće izgubiti danas. Bologna je doma neugodna momčad, može svima zapapriti, ali konkreto Juve kod njih doma nije izgubio zadnjih 10tak sezona, ne vidim da će se ta tradicija danas promijeniti. Igram x2 zbog prevrtljive forme Juve-a u zadnje vrijeme i gubljenja bodova u završnici utakmica ali za hrabrije naravno čista dvojka.

Ovdje sam dosta gruntao što da odigram, odabrao sam 1x umjesto Parma daje gol, koef je isti. Obje momčadi su ove sezone loši, daleko su još od sigurnosti drop zone. Parmi dajem prednost čisto zbog domaćeg terena, nebi smjeli doma gubit tekme od ravnopravnih suparnika. Oba daju gol mi isto dobro izgleda, sumnjam da će čista jedinica proći, isto tako i dvojka, za hrabre 1:1 kao final score.

West Ham je, po meni, ove sezone glavni pretendent za naslov i predobar su klub za drugu ligu. Da budem iskren, tekma mi smrdi na nekih 0:0 ili 1:1, jer je znao West Ham tak odigrat tekme koje mora dobit, ali moram odigrat ovaj koef je su puno bolja momčad od Watforda, imaju strašnu formu i doma su jaki full i uz sve to sam njihov navijač tak tak da go go Hammers. Za hrabrije jedinica prvo poluvrijeme ili final score 1:0.
__________________
Pain or damage don't end the world, or despair or fucking beatings. The world ends when you are dead. Until then you've got more punishment instored. Stand it like a man and give some back.
Zweihander is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 15:23   #36
Quote:
fiatbravo kaže: Pogledaj post
bologna - juventus - 1x 2,10 (SS)
jako tesko gostovanje za juventus i neznam zasto kladionice podcijenjuju bolognu jer nisu tako losa ekipa. kod juveta je ozlijeden chielini a za bolognu nisam uspio naci nikakve podatke. ali isplati se probati sa nekim manjim ulogom
Neće danas Bologna dobiti, Juventus se bori za 1. mjesto i ova utakmica, kao i sve u nastavku mu igraju jako važnu ulogu... Pošto danas nedostaje Juventusov dvojac u obrani Barzagli i Chiellini naizglednije je da Bologna da barem jedan gol, a što se tiče čistog rezultata, stavio bih X2 na Juve...

Najisplativije mi se čini: Bologna - Juventus /dng (Bologna) - DAJE (1.50)

Danas ću igrati samo Ligu prvaka:
Apoel Nicosia-Ol.Lyon - 2 (2.65)
Lyon je daleko kvalitetnija momčad, poraz od Nancyja ovog vikenda će ih potaknuti da krenu i da ne izgube utakmice tako olako, pogotovo kad je u pitanju Liga Prvaka... Lloris se predstavio kao odličan golman, kao i što znamo u utakmici protiv Njemačke (2:1)... Neda mi se sada nabrajati dio po dio...
Što se tiče izostanaka
APOEL - Oliviera (DF), Aldo Adorno (MF), Tričkovski (FW)
LYON - Yoann Gourcuff (MF), Dejan Lovren (DF)-on je pod upitnikom...

Barcelona - Leverkusen (zbroj žutih kartona, 3,5) - MANJE
-jednostavno, pitanje oko prolaznika je rješeno, barcelona če ovo smireno odigrati, utakmica nece biti napeta, obje momčadi su poštene, bez nekih grubih poteza... Jednostavno moja procjena
Cadus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 16:05   #37
Quote:
Cadus kaže: Pogledaj post
Neće danas Bologna dobiti, Juventus se bori za 1. mjesto i ova utakmica, kao i sve u nastavku mu igraju jako važnu ulogu... Pošto danas nedostaje Juventusov dvojac u obrani Barzagli i Chiellini naizglednije je da Bologna da barem jedan gol, a što se tiče čistog rezultata, stavio bih X2 na Juve...
a sta se juventus proslo kolo protiv chieva nije borio za 1.mjesto?
na previse "malih" utakmica su prosuli bodove tako da po mom misljenju nemaju sanse za naslov ove godine..
fiatbravo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 16:29   #38
Ja bi bio jako oprezan sa Juventusom. Igraju u gostima a još nemaju nijedan poraz. Negdi moraju puknut a događalo se da ekipe slične po snazi gube i kod slabijih u ovakvim situacijama. Još ako im fale neki igrači...
Naravno ne bi uopće bilo iznenađenje ni da dobiju, kvota uopće nije loša-1.90, ali pitanje je kad će umisto 0 u rubrici porazi doći neki drugi broj.
Mislim da ću probat oba daju gol.

Za Apoel-Lyon bi moga probat više golova baš zato što bi ova pepeljugina priča (ciprana jeli) mogla završiti baš suprotno od dosadašnjeg tijeka i načina na koji su svladavali prepreke.
Dakle, Lyon nije bauk, ali iskustvo ovakvih dvoboja bi moglo bit presudno, pa uz tu misao ide i x2 koji će imat solidnu visinu.
Neka francuzi nisu nešto ove sezone, do kraja iste bi se možda mogao razviti i već dosta česti sindrom nogometne nepropocionalnosti, da u domaćem prvenstvu ostanu čak i bez LP, a ovamo preskoče poslije Apoela još jednu prepreku i ostvare najveći uspjeh ulaskom u polufinale. Naravno zavisi o tome koga bi izvukli, ali to je već dalja budućnost.
Uglavnom prije dvoznaka na Lyon (jer ruku na srce ni nastavak ciparske bajke me ne bi previše iznenadio) bi probao 3 i više golova.
739-729 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 16:46   #39
Apoel - Lyon x2 1,45
7/10


Mislim da je ovo kraj bajke Apoela Lyon je ipak iskusnija i kvalitetnija ekipa od ciprana, a domaćini sigurno nisu navikli loviti zaostatak. Dosada su se uglavnom branili i dobro im je išlo, no večeras ću se morati otvoriti i vjerojatno će nastradati od dobre Lyonove kontre.
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 19:17   #40
ke bre igra parma fiorentina za malko pomalku od pol čas
i ima bre da se igra na kec
Parma, ki zadnjo tekmo proti Napolia si ne zaslužijo da zgubijo, danas na stadionu tardini dže će da igra doma docekuje fiorentinu ki zdaj igra brez jovetica in vemo da fiorentina brez jovetica ni nič
i ima parma da pokaze zube sa odlicnim kontrama
denes ne se stavi premnogu pari vo slucaj na meštenka na 2
znaci parma-fiore 1 @2.20 7/10
__________________
bacam i skidam uroke
lord varg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:27.