Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2017., 20:11   #2381
Quote:
Cratos kaže: Pogledaj post
Normalno da mu se ne javlja kada ga je ispljuvao u medijima nakon utakmice, a da ne spominjemo da imaju u najmanju ruku zanimljiv odnos.

Za Skelina nisam nes previse optimistican, previse je tu losih stvari, od toga da je vec bio u stozeru Ace sto znaci da nece biti prevelik odmak od trenutne taktike, a on je kao bio zasluzen za specijale, a ja pamtim 3 akcije u kojima su spomenuti specijali trebali biti koristeni, u 2 od njih smo predali loptu protivnicima pri izvodenju, a u trecem je bio ludi sut. Takoder kod igraca nece imati nikakav autoritet, ne mogu zamisliti da ce ga itko od NBAovaca slusati ozbiljnije, a i budimo realni, on nije rang trenera koji bi trebao novu generaciju voditi.

Pozitivno je sto se mice Aco i s time se valjda zavrsava prica s njim, i sto je solidno vodio Split, te je upoznat sa igracima iz A1 lige koji ce nositi momcad u kvalifikacijama.
Sori nisam procito pa sam pisao slicno na krivom mjestu.
Sve si dobro reko.
Sve ce biti po starom, pusiona.
tvrda siba is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 21:05   #2382
Kao i obično, prepotentnost u izjavama prije i za vrijeme turnira, a realnost je, da su latvija a vjerojatno i finska več neko vrijeme puno ispred hrvatske

latvija, da nisu došli na sloveniju, osvojili bi prvenstvo.
B1968B is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 00:22   #2383
Quote:
B1968B kaže: Pogledaj post
Kao i obično, prepotentnost u izjavama prije i za vrijeme turnira, a realnost je, da su latvija a vjerojatno i finska več neko vrijeme puno ispred hrvatske

latvija, da nisu došli na sloveniju, osvojili bi prvenstvo.
pa kak bi osvojili ak je Slovenija bolja
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 11:00   #2384
Meni najsmiješnije što Rađa priča o nekim prodavačima kave,uhljebima,nešto kao najavljuje zaokret za 180 stupnjeva,kad ono opet smo na istome

Svaka čast Skelinu,ali od naših ovu repku mogu voditi Peras,Spahija i Rotirka.Svi su oni već bili,neki sa više,neki sa manje uspjeha,ali barem imaju ime,imaju iskustvo....

Sve u svemu loše,i dalje tapkamo u mraku...

Fascinantna mi je ta stručna kriza kod nas,kamo god okreneš,rukomet,nogomet,košarka...i onda umjesto da nešto mijenjamo mi i dalje stojimo na mjestu.
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 13:49   #2385
Hrvatska reprezentacija - opća tema

Pa realno, Rađi kiosk ne bi dao da vodi.


Sent from beyond the hills
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 20:19   #2386
http://sportske.jutarnji.hr/kosarka/...nutra/6555561/

"Osim sa Skelinom razgovarali smo i s Antom Nazorom, ali nije bilo smisla novog čovjeka uvoditi u sustav. Skelin poznaje igrače i lakše će mu sve to biti preuzeti na sebe", kazao je Vranković je dok je Rađa naglasio da je ovo nagrada za Skelinov dosadašnji rad.

Bolesne izjave, cuj nije bilo smisla uvoditi novog covjeka u sustav. Sustav koji ocito tako dobro funkcionira i koji je tako uhodan i dobar da ne mozemo ostvariti nikakav rezultat zadnjih 20 godina. Da jebem mater i Vrankovicu i Rađi i svima njima, uhljebi najgore vrste. Covjek se zajebava iz Amerike, dode tu na prvenstvo, pije i jede na racun saveza, da koju izjavu i to je vodenje saveza.

Covjek koji je vodio generaciju mladih koja bi nam trebala biti buducnost iducih 10 godina, i doveo ih na jedno slobodno od osvajanja SPa, zna svakog od tih igraca osobno, nece dobiti priliku zato sto je Rađa odlucio frendu dati posao. Dabog da im svi otkazali pa neka im igra Krule, sin od Vrankovica i ostatak ekipe. Otpad ljudski.
Cratos is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 23:55   #2387
To to, sustav mora funkcionirati
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 00:03   #2388
Čekaj, vodeći se tom logikom, sustav Ace je ustvari dobar pošto je tu sada njegov pomoćnik, znači samo su napravili zamjenu pomoćni>glavni trener i šibaj dalje, sve u redu.

Tu se ne zna ko pije ko plaća, glavno da se Radiću sralo, sad mi ono njegovo vrijeme na čelu saveza izgleda ozbiljnije jbeš mi sve.
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 00:37   #2389
Sve potjerat od Rade do novinara koji putuju s repkom.
Promijenit sponzore i krenut od nule.
tvrda siba is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 16:49   #2390
Quote:
gelo85 kaže: Pogledaj post
Meni najsmiješnije što Rađa priča o nekim prodavačima kave,uhljebima,nešto kao najavljuje zaokret za 180 stupnjeva,kad ono opet smo na istome
A Rađa glavni uljeb, uz to luzerčina do jaja i choker teški
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 21:06   #2391
sport sportašima

to je naša mantra

pa to je to

ne stručnjaci, nikako...samo sport sportašima
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 22:24   #2392
Quote:
Cratos kaže: Pogledaj post
"Osim sa Skelinom razgovarali smo i s Antom Nazorom, ali nije bilo smisla novog čovjeka uvoditi u sustav.
Jebem ti mater retardiranu
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 22:26   #2393
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
sport sportašima

to je naša mantra

pa to je to

ne stručnjaci, nikako...samo sport sportašima
i samo ljudi iz sustava.

nista novo, nista promjene
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 07:06   #2394
Janezi su nas pošteno našamarali,navodno je tromjesecni angažman Kokoškova stajao 30 000 eura

30 000 eura za lika koji ima staž od 17 godina u NBA

Na drugoj strani,mi nakon stotog debakla,stavljamo čovjeka koji je i sam sudjelovao u tom debaklu i koji je žario i palio po Nizozemskoj

Ono,baš smo mnogo jaki
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 12:28   #2395
legende u nadzorni odbor
lethargy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 16:49   #2396
Quote:
gelo85 kaže: Pogledaj post
Janezi su nas pošteno našamarali,navodno je tromjesecni angažman Kokoškova stajao 30 000 eura

30 000 eura za lika koji ima staž od 17 godina u NBA
60000 eura
__________________
"Have you ever considered any real freedoms? Freedoms from the opinion of others... even from the opinions of yourself."
gradskodete is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 16:55   #2397
Quote:
gelo85 kaže: Pogledaj post
Janezi su nas pošteno našamarali
Nas nisu.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:19   #2398
Dobar članak Bertičevića...
e sad, koliko je mjerodavan govorit...ma kad bolje razmislim, jest...vrh novinarstva

http://sportske.jutarnji.hr/kosarka/...-nema/6560730/

Zadnje uređivanje Kal-El : 19.09.2017. at 17:32.
Kal-El is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:28   #2399
Gušt je čitati Nevena, dašak je to SN i novinarstva uopće iz nekih ljepših vremena, kad se svaka ulagivačka šuša novinarom zvala nije
otrovnik ljuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:30   #2400
Quote:
B1968B kaže: Pogledaj post
Kao i obično, prepotentnost u izjavama prije i za vrijeme turnira, a realnost je, da su latvija a vjerojatno i finska več neko vrijeme puno ispred hrvatske

latvija, da nisu došli na sloveniju, osvojili bi prvenstvo.
Crna Gora je svemirski brod za Finsku, a ne da su jači od nas.
Čemu toliko pretjerivanje...

Hrvatska je u TOP 20 reprezentacija svijeta konstantno, ali jednostavno nismo materijal za medalju.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:05.