Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2017., 01:30   #1881
Ovo nije oglasnik (valjda)


Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 19:54   #1882
Mislim da je bilo i oglasa Je istina da se većinom ispituje za savjete, preporuke, birokraciju, pa su se ti oglasi izgubili u masi postova.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 20:29   #1883
Pozdrav, kupujem prvi auto i imam par pitanja (ne kužim se previše u aute). Najvažnija stavka mi je da auto malo troši. Naravno i da nije kvarljiv te da ima lako dobavljive/jeftine dijelove (negdje sam čitao da Francuzi imaju skuplje dijelove?). Cijena nekih 25-30k kuna. Neki od modela koje gledam; Clio 2, Golf IV, Peugeot 307, Fiesta, Astra... većinom 2005. godišta
doneldtromp is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 23:26   #1884
Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
Ovo nije oglasnik (valjda)


Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
Mogu ići i oglasi od forumaša, nije zabranjeno. Tema je vezana za sve što se tiče prodaje ili kupnje auta, može prodaja, potražnja, razna pitanja vezana za kupnju i prodaju...

Kerbi, lijepo piše u naslovu "pročitati prvi post"
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 10:47   #1885
Quote:
Josip4 kaže: Pogledaj post
Mogu ići i oglasi od forumaša, nije zabranjeno. Tema je vezana za sve što se tiče prodaje ili kupnje auta, može prodaja, potražnja, razna pitanja vezana za kupnju i prodaju...

Kerbi, lijepo piše u naslovu "pročitati prvi post"
Upravo to sam isao reci.
Bilo je tu itekako oglasa, ali su u manjini postova naravno.

Samo mala napomena oko twinga, posto je vec bilo interesa - kupnja novog auta ce mi biti kroz 10 dana, a do tad mi auto treba, tako da je to za imati na umu, ali naravno zainteresirani ga mogu pogledati kad god.

Hvala
eone is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 11:33   #1886
A ok. Onda se priključujem danas popodne sa svojom Cordobom

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 12:57   #1887
Dakle, prodaje se Seat Cordoba 1.4 16V 83ks (63kw)
2007. g proizvodnje, prvi vlasnik, redovito održavana
Sve ostale informacije na linku:
http://www.njuskalo.hr/auti/seat-cor...oglas-21105904
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 13:07   #1888
Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
Dakle, prodaje se Seat Cordoba 1.4 16V 83ks (63kw)
2007. g proizvodnje, prvi vlasnik, redovito održavana
Sve ostale informacije na linku:
http://www.njuskalo.hr/auti/seat-cor...oglas-21105904
Nelosa grdobina, koliko trosi taj motor s plinom, a koliko bez?
eone is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 13:13   #1889
Stvarnih: 8.5-10 plina (zbilja varira ovisno o klimi, nozi na gasu i sl) benzina, oko litru manje.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 13:19   #1890
Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
Stvarnih: 8.5-10 plina (zbilja varira ovisno o klimi, nozi na gasu i sl) benzina, oko litru manje.
Hvala, to je s plinom ok, zapravo bolje i od dizela.
Gdje je najjeftinije tociti plin? Tebi vjerojatno u Bih jer si blizu?
A Zg i okolica?
eone is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 13:23   #1891
Ma kakvi BIH pa imam do tamo pola sata vožnje. Ja ti radim u Zg i točim usput. Iako je plin najjeftiniji u Buševcu na privatnoj punionici, ja više preferiram Petrol jer mi se njihov plin pokazao puno kvalitetniji u smislu da mi s puniom rezervarom Cordoba prolazi 50-ak km više od INA (sad u Petrinji ima plin i na Ina benzinskoj i još jednoj punionici između Petrinje i Siska). U okolici Zg mislim da je najeftiniji Lukoil i to onaj između Zg i Velike gorice.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 13:52   #1892
Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
Ma kakvi BIH pa imam do tamo pola sata vožnje. Ja ti radim u Zg i točim usput. Iako je plin najjeftiniji u Buševcu na privatnoj punionici, ja više preferiram Petrol jer mi se njihov plin pokazao puno kvalitetniji u smislu da mi s puniom rezervarom Cordoba prolazi 50-ak km više od INA (sad u Petrinji ima plin i na Ina benzinskoj i još jednoj punionici između Petrinje i Siska). U okolici Zg mislim da je najeftiniji Lukoil i to onaj između Zg i Velike gorice.
Super, hvala na info. U PCZu u Zg je plin navodno 3.94, to je najjeftinije koliko sad vidim. Kakva ti je kvaliteta njihovog?
eone is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 17:09   #1893
Nikad bio pa neznam. Ja sam ti više na ovom potezu.
Zanimljivo istu cijenu ima ovaj privatnik u Buševcu.

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 20:45   #1894
Može kakvo mišljenje o ovom autu? Nekako mi se cijena čini preniska s obzirom na opremu, u slučaju da je sve na njemu ispravno.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 20:54   #1895
Pozdrav!

Kupila sam svoj prvi auto prije cca 2 tjedna i sutra idem po tablice.
Rekla mi je teta u policiji da mogu kod njih napraviti novu prometnu jeftinije nego na tehničkom
(35kn uplata + 15kn biljega).

Registracija mi ističe krajem mjeseca, tako da moram još srediti osiguranje za auto i tehnički.
Ukoliko to sve sredim prije datuma isteka registracije, pretpostavljam da mi oboje kreće teći od
dana kad je obavljeno, jel tako?
Samo to želim provjeriti da znam pošto se ništa ne kužim u proceduru pa da znam jel mi
bolje oboje riješiti par dana prije registracije, ili je to nebitno
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 21:39   #1896
ako sad napraviš novu prometnu, registracija će ti vrijediti samo do kraja ovog mjeseca.
bolje ti je čekati do blizu isteka rege pa sve odjednom obaviš.

SADA obaviš tehnički pregled, plati porez, cestarinu i osiguranje i onda dobiješ novu prometnu na svoje ime i registraciju koja vrijedi do kraja 4/18.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 23:31   #1897
kak misliš ako napravim prometnu vrijedit će mi registracija samo do kraja ovog mjeseca
pa i ističe mi 28.04. što je kraj mjeseca..

porez sam platila, sutra idem po osiguranjima vidjeti di mi je najbolje i da je povoljno
znači idem samo skupiti ponude..
tehnički sam mislila ostaviti nekih 3-4 dana prije isteka registracije, i osiguranje tako nekako uplatiti..
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 09:36   #1898
tehnički pregled napravi SAD.
svejedno je kada ga napraviš jer će ionako vrijediti do zadnjeg dana travnja 2018. godine.
ako ga radiš SAD, u slučaju nekog problema imaš više vremena dati auto na poporavak, još dok ti vrijedi regitracija.

ako SAD napraviš prometnu dozvolu na svoje ime, registracije će ti vrijediti samo do 28.4. OVE godine. jer radiš samo novu prometnu sa svojim podacima ali ne i produljenje registracije.

zato napraviš tehnički SADA, porez imaš plaćen, sve je spremno za registraciju.
negdje tamo 25. ili 26. platiš cestrainu i osiguranje i registriraš auto na svoje ime, sve odjednom.
rega ti onda traje do 28.4.2018., za registraciju ti auto uopće ne treba i sigurno ćeš ga registrirati.

za raliku od slučaja kad imaš sve uplaćeno, dođeš na tehnički i obaviti prijenos zadnji dan kad ti rega vrijedi, a tehnički padneš zbog loših ispušnih plinova.
onda se ne smiješ voziti (jer ti je rega istekla), treba auto dati mehaničaru pa još i voziti natrag neregistrirani auto, proći tehnički, riskiraš kaznu, kupila si auto a nemaš ga.....
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 10:25   #1899
al teta u policiji mi je rekla da imam pravo voziti auto 15 dana od kupnje,
a nakon toga ne smijem ukoliko prometna nije na moje ime i da mogu
imati probleme ukoliko me policija zaustavi.
tih 15 dana je prošlo sad u ponedjeljak.

zato sam i mislila danas otići po moje tablice koje su stigle i odmah i prometnu napraviti
da mi auto ne stoji bzvz u dvorištu, nego da ga mogu voziti
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 16:23   #1900
a onda slušaj tetu.
kod nje ćeš napraviti samo novu prometnu na svoje ime ali će ti i dalje registracija vrijediti kao i na staroj prometnoj, do kraja ovog mjeseca.

prijenos bi trebalo napraviti u tom vremenu ali ako imaš ugovor i prošli vlasnik zna za to, nema nikakvih problema da prijenos odgodiš za destak dana.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:13.