Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2014., 15:01   #1
Multitasking za muškarce

Navodno su žene sposobne da rade više poslova istovremeno, istina da je to uglavnom laprdanje + nešto drugo (kuhanje ručka, pranje veša)... neš ti velike muke kad veš mašina pere a ti jadna moraš trkeljati sa drugom kokoškom, a nebi ti ručak zagorio umjesto da si kuhala nego što si laprdala...
nego, i mi muški možemo raditi više stvari istovremeno
- pijem pivo i gledam nogomet
- serem na zahodu i čitam novine
- telefoniram (zapravo čekam da onaj s druge strane kaže što ima za reći) i čitam MK

Što još muški može raditi istovremeno?
edit: ovo je ozbiljna tema namijenjena porastu muške produktivnosti ta se zamoljavaju kokoši da seru po dvorištu umjesto na ovoj temi
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 15:04   #2
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
Što još muški može raditi istovremeno?
Prdit i seksati se.
prdit i pišati.
iiii to bi bilo to

Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
edit: ovo je ozbiljna tema namijenjena porastu muške produktivnosti ta se zamoljavaju kokoši da seru po dvorištu umjesto na ovoj temi
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 15:07   #3
kako rece onaj dosadni papak krleza: sacuvaj me boze srpskog junastva, hrvatske kulture i zenskog multitaskinga.

a muski - jebate nema sta ne mozemo; mozemo u istom danu skoro jebat i skoro dignut lovu na kladioni.
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 15:13   #4
Ja san više puta livon rukon priča na mobitel, desnom prebira po međunožju suputnice a nogama drža timun. Ništ posebno
HoD is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 15:21   #5
Ja mogu istovremeno hodat i žvakat žvaku
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 15:28   #6
Quote:
HoD kaže: Pogledaj post
Ja san više puta livon rukon priča na mobitel, desnom prebira po međunožju suputnice a nogama drža timun. Ništ posebno
kad ti žena ovo pročita idući tvoj upis na ovom threadu će biti: "ja san trča, piša, plaka, zaveziva špigete i vika jupi"
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 15:32   #7
spavat i hrkat

žao mi što ne mogu spavat i krkat
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 15:46   #8
cili ovaj thread nas vodi do nemogućeg mutitaskinga: "jednu jeben, druga mi puši kurac"
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 15:48   #9
Pečem roštilj, radim kotlovinu i pijem pivu. Istovremeno.
U zadnje vrijeme sam stalno u multitaskingu tipa: radim 10 poslova istovremeno, a novaca nigdje.
Veky is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 16:16   #10
tempiram hod dok hodam ulicom nebili ga uskladio sa hodom ženske sa dobrim dupetom (u čije dupe istovremeno gledam) ispred mene, usput bacim pogled na svako žensko čeljade koje se nađe u blizini, slušam muziku preko mobitela i razmišljam jesam li zaključo stan

beat that

Još neke situacije:

Simultano praćenje dvije utakmice na televiziji...i sve to ispijajući pivu i pokušavajući nać najugodniji mogući položaj na kauču

Pišam u lavabo i istovremeno perem zube/ brijem bradu

U mladosti sam znao, većinom dan poslije nove godine, pišat, srat i povraćat u isto vrijeme.

Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
cili ovaj thread nas vodi do nemogućeg mutitaskinga: "jednu jeben, druga mi puši kurac"
to nemoguće ?!
pih...samo nađi trudnicu koja nosi žensko dijete i problem rješen.
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 16:41   #11
Vozit i psovat sve po spisku vozačima koji mi oduzimaju prednost,pješacima koji istrčavaju na cestu,biciklistima koji se ispred mene vuku 20 na sat...
LeopardGecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 16:47   #12
Sretan sam kad jednu stvar radim kak spada, di cu jos multitaskat. Previse bi to bilo.
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 17:35   #13
Samojako istina i ja sam u mladosti znao pišat,srat i povraćat istovremeno,dan nakon nove godineistina bio sam u šumi,nije ljepo po kući i to tuđoj i pred
publikom.Sad samo rigam.

E ja sam čuo da je ovo mit,ali to je laž da je ovo mit.Ja mogu dok pišam podrigivat i prdit.

Mogu gledat tv,pit pivo,pomicat tijelo po kauču,tri stvari zajedno multitalent sam.
__________________
Izbjegavaj nevolje skinut će ti glavu.
Gangster Boss is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 18:57   #14
jedem,pusim,gledam zene po ulici dok vozim...jos podmazujem prste desne ruke kad imam suvozacicu...pa izmeljam mjenjac...

Sent from my TAB 7 DUAL CORE using Tapatalk
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 19:02   #15
Ja se sam sebi divim,ja npr mogu u isto vrijeme motat volan i pritiskat gas ili kocnicu.
__________________
There are only three sports: bullfighting, motor racing, and mountaineering; all the rest are merely games.....Ernest Hemingway.
Vatanen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 20:01   #16
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Ja mogu istovremeno hodat i žvakat žvaku
Nije to ništa, ja mogu žvakat žvaku u mrklom mraku, a da je uopće ne vidim...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 20:14   #17
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
kad ti žena ovo pročita idući tvoj upis na ovom threadu će biti: "ja san trča, piša, plaka, zaveziva špigete i vika jupi"
Daj mi reci, kolika pička i papak moraš bit da čim vidiš moj upis skrinšotaš takvo nešto i izdrukaš me neprijateljici?
HoD is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 21:12   #18
prvo kaj mi pada na pamet, ak se to računa pod multitasking kad je radnja ista, npr.. mogu sa svakom rukom po klitać dirat istovremeno
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 22:20   #19
Quote:
HoD kaže: Pogledaj post
Daj mi reci, kolika pička i papak moraš bit da čim vidiš moj upis skrinšotaš takvo nešto i izdrukaš me neprijateljici?
nisam mogao odoliti
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 00:54   #20
Amateri!
__________________
"Life is about balance : 50% namaste 50% fuck off"
Showing our emotions to a toxic person is like bleeding next to a shark and expecting empathy.
Rhosyn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger