Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2012., 00:20   #261
uglavnom, zaključak teme je da žene vole dobru kurčinu, višetruke orgazme i brdo love. da znam ubuduće pa da naoštrim kurčinu. jer je romantika passe
__________________
see my heart I decorate it like a grave
-Alojzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 01:46   #262
Quote:
Devereux kaže: Pogledaj post
Jbt, ja bih baš rekao suprotno.
Po dosadašnjem iskustvu vidim kako je lijepo ak su puno trudiš i paziš na sitnice na početku, al ak kasnije ne postaneš seljačina 24/7 džabe sva romatika, nijedna to više ne cijeni...
Točno je što govoriš, samo po tome je bit romantike da što prije dobiješ pičke, jer si naošrtio blanju a ne da uživaš u onom što radiš!

PS: Alice In Chains rules, a tek Temple Of The Dog....
Tiger II is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 12:08   #263
Quote:
Tiger II kaže: Pogledaj post
Točno je što govoriš, samo po tome je bit romantike da što prije dobiješ pičke, jer si naošrtio blanju a ne da uživaš u onom što radiš!

PS: Alice In Chains rules, a tek Temple Of The Dog....
Dobri Temple of Dog. Iako najviše volim Alice in Chains, pa onda Malfunkshun. evo jedna stvar. Malfunkshun - Until the ocean
__________________
see my heart I decorate it like a grave
-Alojzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 12:19   #264
Quote:
-Alojzije kaže: Pogledaj post
uglavnom, zaključak teme je da žene vole dobru kurčinu, višetruke orgazme i brdo love. da znam ubuduće pa da naoštrim kurčinu. jer je romantika passe
Pravi romantičar Koji uz to dijeli šamare ženama koje "nisu dame".
Te koje kakti nisu dame rade više od muških i imaju previše obaveza i stresa da bi sad vagale svaku riječ i svaki potez i mislile kakav će dojam ostaviti. Lako je prije bilo biti dama u visokim krugovima, te žene nisu prstom maknule, ni obući se nisu znale bez služavki. Baš impresivno.

A romantike ima, ima i sretnih veza i sretnih brakova. Ali dobru osobu koja je voljna truditi se oko partnera treba naći ali treba i zaslužiti. Naći dobrog partnera je isto životni uspjeh, nije to nešto što dođe samo po sebi i da svatko zaslužuje nekakvu nebesku ljubav. Evo recimo, ti mi djeluješ previše sirovo i grubo a usto tvrdoglavo oko stvari u kojima uopće nisi u pravu, i koja bi normalna cura htjela nekog takvog?? Ali to je sigurno zato jer su sve sponzoruše
I sve trpati u isti koš, i sve žene su sponze, nitko nikog ne voli, bla, bla, to su riječi očajnika. Nije to nekakvo generalno stanje stvari na terenu.
Valjda zato što oni koji su zadovoljni nemaju potrebe to svima nabijati na nos, ovi koji kukaju su puno glasniji pa ispada da samo oni postoje.
__________________
“I seldom end up where I wanted to go, but almost always end up where I need to be.”
marlene_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 15:59   #265
Quote:
marlene_m kaže: Pogledaj post
Te koje kakti nisu dame rade više od muških i imaju previše obaveza i stresa da bi sad vagale svaku riječ i svaki potez i mislile kakav će dojam ostaviti. Lako je prije bilo biti dama u visokim krugovima, te žene nisu prstom maknule, ni obući se nisu znale bez služavki.
Za mene je romantika uvijek bila neš što radiš nesavjesno i iz ljubavi, a ne neko namjerno planiranje riječi/poteza/događaja kako bi uvjerio drugu stranu kak sam "predobar lik"...

I odkad to da ljudi koji imaju posao i obaveze nisu sposobni bit romantični?
__________________
But 'to have' is not as good as the 'want'.
Devereux is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 09:27   #266
ova pjesma mi je užasno romantična

http://www.youtube.com/watch?v=7A2TzTEAxN0
svrbljuga is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 03:29   #267
Quote:
juandro kaže: Pogledaj post
Buaaaaahhhhhhh moras voliti onu spontanu romantiku
kasnim baš, al ne, ne volim uopće nikakvu romantiku, blesavo mi je to nekako
__________________
musicisallineed
sunshine_13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 07:01   #268
Quote:
sunshine_13 kaže: Pogledaj post
kasnim baš, al ne, ne volim uopće nikakvu romantiku, blesavo mi je to nekako
Iza ove rečenice redovito se krije činjenica da onome tko ju je izrekao nije baš najjasnije što je uopće romantika. Naime, na pitanje za primjer romantike koja je "blesava nekako", redovito se dobiju opisi kičastih prizora koji s romantikom imaju veze koliko ja s uzbekitanskom kinematografijom, i koji obvezno uključuju hrpetine cvjetnih latica i upaljenih svijeća, čašu dobrog vina, zelene livade, svijet obojan u ružičasto i tako to.

Bezveze ti je da ti netko negdje u neočekivano vrijeme i na neočekivani način pokaže da si posebna i da si mu posebna? Bezveze ti je kad se zbog neke skoro usputne geste ili riječi na tren osjetiš najljepšom, najvažnijom, najposebnijom i najvoljenijom u svemiru?

Dovoljni su ti iskazi nečije naklonosti koji se svode na podizanje daske u WC-u, zamjenu probušene gume, negašenje cigarete u tanjur, bacanje prljavih gaća u perilicu i sitne popravke po kući? A dobro, svatko ima svoje veselje...
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 07:10   #269
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Iza ove rečenice redovito se krije činjenica da onome tko ju je izrekao nije baš najjasnije što je uopće romantika...
A oke, može bit svašta, al nikad nisam bila neki romantik, jedno je da on meni dokaže da mu je stalo spontano ponekad baš npr wc daskom, al bljutavo mi je da je ono previše romantičan, slatkast često, patetika mi je to nekako, radije ne, hvala. Zasad bar
__________________
musicisallineed
sunshine_13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 07:25   #270
Quote:
sunshine_13 kaže: Pogledaj post
al bljutavo mi je da je ono previše romantičan, slatkast često, patetika mi je to nekako, radije ne, hvala. Zasad bar
Kao što sam rekao, romantiku najčešće preziru oni kojima baš i nije jasno što romantika zapravo jest .

Ajmo pokušati ovako: kao mjera romantičnosti može se uzeti "omjer uloženog i dobivenog" - avion koji nad Zagrebom pronosi Ivanino ime, jumbo-plakati i slične megalomanske priče su preseravanje, a ne romantičnost.

Sitna, neočekivana, skoro usputna gesta nekog samotvog koja te izbaci iz cipela...
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 12:31   #271
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Kao što sam rekao, romantiku najčešće preziru oni kojima baš i nije jasno što romantika zapravo jest .

Ajmo pokušati ovako: kao mjera romantičnosti može se uzeti "omjer uloženog i dobivenog" - avion koji nad Zagrebom pronosi Ivanino ime, jumbo-plakati i slične megalomanske priče su preseravanje, a ne romantičnost.

Sitna, neočekivana, skoro usputna gesta nekog samotvog koja te izbaci iz cipela...
istina, s tim se mogu složiti.
__________________
musicisallineed
sunshine_13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 12:32   #272
odavno žene nisu dame,odavno muškarci nisu kavaliri.

materijalizam je zavladao svime,pa i emocijama i u ljudskim odnosima.

jedino neiskvareno,donekle,ostaje prijateljstvo.
__________________
Over and in, last call for sin.
PinkastiFlojd is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 12:37   #273
Romantična ljubav je umrla od promrzlina uzrokavanim nametnutom marketing kulerštinom,
Amoru se više neda zajebavat sa ljudima,sad je njegov red,lagano launđira,jebe drolje i razbija flaše o glavu.
Vrijeme je tvrde kore i dosta ljudi se uopće boji/srami pokazati svoje osjećaje/pravu osobnost.
Ali još postoji.
GosponProljeće is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 15:14   #274
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Iza ove rečenice redovito se krije činjenica da onome tko ju je izrekao nije baš najjasnije što je uopće romantika. Naime, na pitanje za primjer romantike koja je "blesava nekako", redovito se dobiju opisi kičastih prizora koji s romantikom imaju veze koliko ja s uzbekitanskom kinematografijom, i koji obvezno uključuju hrpetine cvjetnih latica i upaljenih svijeća, čašu dobrog vina, zelene livade, svijet obojan u ružičasto i tako to.

Bezveze ti je da ti netko negdje u neočekivano vrijeme i na neočekivani način pokaže da si posebna i da si mu posebna? Bezveze ti je kad se zbog neke skoro usputne geste ili riječi na tren osjetiš najljepšom, najvažnijom, najposebnijom i najvoljenijom u svemiru?

Dovoljni su ti iskazi nečije naklonosti koji se svode na podizanje daske u WC-u,
Misliš, spuštanje daske. Nakon što smo gotovi s pišanjem. Nije stvar dizanja daske, nego jesi li je poslije spustio.

Ti se isto ne kužiš baš u romantiku.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 15:20   #275
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Misliš, spuštanje daske. Nakon što smo gotovi s pišanjem.
Što nas vodi na ontološko pitanje: ima li spuštanja daske bez dizanja? Općenito, ima li spuštanja bez dizanja? Ima li sendviča bez sira? Ima li Loleka bez Boleka? Što smo? Tko smo? Kamo idemo?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 15:23   #276
Tema je romantika, daj se koncentriraj.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 15:37   #277
Tko je vidio novi Ekran (Večernjakov prilog s TV programom), zna da se Clint Eastwood kuži u romantiku.
Ovo je stavljeno u novinama u naslov, u "Clint je vrlo pažljiv" formulaciji -

"...u showu nećemo previše vidjeti tatu Clinta i otkriti neke njegove kućne navike, nekoliko njih 'otkucala' nam je Dina.
– Veliki je džentlmen pa za sobom uvijek spušta dasku na školjci"

http://www.vecernji.hr/scena/dina-cl...-clanak-432212



-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 17:06   #278
Meni se čini da je romantika od kada je -Alojzije baniran.

Zadnje uređivanje Dylan-- : 23.07.2012. at 17:12.
Dylan-- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger