Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2003., 13:41   #81
al ak si s frendicama, onda ne smijete razgovarat. nego sjedite u rozom/bejbi blu/bezz za stolom i sam gledate okolo. onak, jako gledate. i ni bu ni mu. jer ak razgovaras, onda mozda i imas nekaj u glavi osim stalka za (savrsenu) frizuru. evo vis, sad sam ljubomora iz mene progovara.
gea is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2003., 14:10   #82
Re: Re: ej kokoske ;)

smotana2001:

Pokušaj sakriti godine (ne znam ni koliko ih imaš), navodno se pale na djevojčice do 18, maksimalno 21 godinu.
* a da ja zabrijem da imam 18 al se furam na 30? kao, uvjerim ih da osamnaestogodisnjakinje vishe nisu inn, i da je sad glavna brija pokazat zrelost uz zrelu zemsku?

Plava kosa skoro pa je uvjet, no neki mogu i iznenaditi
* upravo se narucila na farbanje

Ja sam đevojke pažljivo studirala u subotu
* kaj i ti se zelis bogato udat pa skupljas iskustvo?

penelop@:
2. nije nuzno Nabavi fals etikete pa nakelji. Sto nogometas iz Suvog dola zna sta je origigi Armani
* a onaj z levih stefanki? bas sam jednog zgodnog ugledala... nish isprobam pa javim jel pali ili ne... uostalom uvijek se mogu pravit da je to najnovija kreacija Ja NjevaDe Dubrava i to za sezonu 2009 i da kaj ove napirlitane curice znaju kaj je moda

3. Izbaci podocnjake i uvedi 12 sati sna za ljepotu. Poslije kad papir bude u djepu mos radit sta oces. Ako dodje do razvoda i onako je pola tvoje ( - mojih 10% ofkorz )
* mislim da je jednostavnije, umjesto 12 sati sna (jer kad bum stigla kozmeticaru, na solarij, fitness i na spicu ak bum spala 12 sati) koristiti kremu protiv hemeroida da ubije podocnjake... jbg. treba malo i patit za ljepotu


Zadovoljna sam s Vama gdjice Atlantis.
Keep up good work
* thank you master

Mala napomena. Mozda bi bilo dobro da posjecujete neke Rotary klubove. Tamo ima dobe klijentele. Znate kako se kaze, uz dobar bankovni saldo pozeljno je da buduci ima i neke druge karakteristike u vidu brojeva 91 i 41 ( 91 godinu i temperaturu41)
* eeeeeeeeeee... a i jedan staracki je u blizini
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2003., 14:11   #83
Quote:
gea kaže:
al ak si s frendicama, onda ne smijete razgovarat. nego sjedite u rozom/bejbi blu/bezz za stolom i sam gledate okolo. onak, jako gledate. i ni bu ni mu. jer ak razgovaras, onda mozda i imas nekaj u glavi osim stalka za (savrsenu) frizuru. evo vis, sad sam ljubomora iz mene progovara.
joj... vis, vis... umjesto sebe, za stol postavim lutku s dojavljivacem.. a ja doma na onih 12 sati sna

thx
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2003., 09:42   #84
Atlantis...

* a da ja zabrijem da imam 18 al se furam na 30? kao, uvjerim ih da osamnaestogodisnjakinje vishe nisu inn, i da je sad glavna brija pokazat zrelost uz zrelu zemsku?

khmmm...ne vjerujem, ako to pokušaš možeš odmah reć' baj,baj, jer to će biti znak da i imaš nešto u glavi osim propuha


* kaj i ti se zelis bogato udat pa skupljas iskustvo?

A ne, neeeee...nikako Ja bih nekog pametnog (pa sad ti vidi zašto sam još sama ), imetak nije na odmet, ali nogometaši bljak...Bilo je zgodno gledati one uznevjerene poglede, napikavanje, zabacivanje kose (obavezno duga) i ostatak predstave
smotana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2003., 17:29   #85
a nish onda trazim lobotomiju ili odoh u opatice...


slijedeci topic Tips&tricks ili Kako postati opatica bez jumfa
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:42.