Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2012., 05:52   #41
Poslje jebanja nema kajanja. Moguce je kada si pijan,ali brate mili zar bas moras biti? Tocno,to jos mogu povjerovati djeca,a i stariji koji su ocajni pa glume i vjeruju u opravdanje
McDon is offline  
Old 21.10.2012., 11:50   #42
U „trenucima“ potpunog pijanstva sposobnost pojedinca da shvaća značaj djela i da upravlja svojim postupcima ili je bitno umanjena ili ne postoji, što naravno nije opravdanje za učinjeno.
__________________
Povedi me tamo...
Glass S is offline  
Old 21.10.2012., 19:06   #43
In vino veritas! Ili - što pijan radi, trijezan misli / želi. Dakle, sudjeluje puna svijest i volja, a alkohol je tu samo u svrhu opuštanja, poticaja / ohrabrenja da se to i počini.

A spika o nesudjelovanju svijesti i volje uslijed alkohola je za glupe i istodobno neobrazovane ljude.

Dajte najte!
__________________
Ondine
Moju je dušu svijet iskvario, moja je fantazija nemirna, a srce se ne može nasititi. Meni je svega premalo; i na bol se lako naviknem kao i na nasladu, i zivot mi postaje iz dana u dan sve pustiji; samo mi je jedno sredstvo ostalo: putovanje.
ondine is offline  
Old 21.10.2012., 19:44   #44
Quote:
ondine kaže: Pogledaj post
In vino veritas! Ili - što pijan radi, trijezan misli / želi. Dakle, sudjeluje puna svijest i volja, a alkohol je tu samo u svrhu opuštanja, poticaja / ohrabrenja da se to i počini.

A spika o nesudjelovanju svijesti i volje uslijed alkohola je za glupe i istodobno neobrazovane ljude.

Dajte najte!
Čemu etiketiranje ljudi koji imaju ponešto drukčije mišljenje od tvog kao neobrazovanih i glupih

Da alkohol ne utječe na stanje svijesti pojedinca ne bi postojali npr. ovlašteni sudski vještaci - psihijatri forenzičari koji procjenjuju koliki je bio utjecaj alkohola prilikom izvršenja nekog djela (premlaćivanja, ubojstva, prometne nezgode ...hvala Bogu preljub nije teško kazneno djelo )
Isto tako vjerujem da kod pojedinaca koji u pijanom stanju učine preljub potreba za tim postoji i u trijeznom stanju, samo ju uspiješno kontroliraju.
__________________
Povedi me tamo...
Glass S is offline  
Old 21.10.2012., 20:32   #45
Quote:
Glass S kaže: Pogledaj post
Čemu etiketiranje ljudi koji imaju ponešto drukčije mišljenje od tvog kao neobrazovanih i glupih

Da alkohol ne utječe na stanje svijesti pojedinca ne bi postojali npr. ovlašteni sudski vještaci - psihijatri forenzičari koji procjenjuju koliki je bio utjecaj alkohola prilikom izvršenja nekog djela (premlaćivanja, ubojstva, prometne nezgode ...hvala Bogu preljub nije teško kazneno djelo )
Isto tako vjerujem da kod pojedinaca koji u pijanom stanju učine preljub potreba za tim postoji i u trijeznom stanju, samo ju uspiješno kontroliraju.
Kad se već pozivaš na kazneno djelo i utjecaj alkohola pri izvršenju istog, ne bi bilo zgorega da se malo informiraš pravnoj regulativi predmetne problematike.

Sukladno Kaznenom zakonu -
Neubrojiva je osoba koja u vrijeme ostvarenja zakonskih obilježja kaznenog djela nije bila u mogućnosti shvatiti značenje svojeg postupanja ili nije mogla vladati svojom voljom zbog duševne bolesti, privremene duševne poremećenosti, nedovoljnog duševnog razvitka ili neke druge teže duševne smetnje.

Samoskrivljena neubrojivost
Ne smatra se neubrojivim počinitelj koji se svojom krivnjom doveo u stanje u kojem nije mogao shvatiti značenje svojeg postupanja ili nije mogao vladati svojom voljom uporabom alkohola, droga ili drugim sredstvima, ako je u vrijeme kad se dovodio u takvo stanje kazneno djelo što ga je počinio bilo obuhvaćeno njegovom namjerom ili je glede tog kaznenog djela kod njega postojao nehaj, a zakon propisuje kažnjivost i za taj oblik krivnje.

To glede neubrojivosti.

I konačno, sorry, ali nisi baš elaborirao svoj point, a kad već i sam kažeš - "da kod pojedinaca koji u pijanom stanju učine preljub potreba za tim postoji i u trijeznom stanju, samo ju uspiješno kontroliraju", znači slažeš se s postavkom da za preljub nije "kriv" alkohol pa prema tome...dabome
__________________
Ondine
Moju je dušu svijet iskvario, moja je fantazija nemirna, a srce se ne može nasititi. Meni je svega premalo; i na bol se lako naviknem kao i na nasladu, i zivot mi postaje iz dana u dan sve pustiji; samo mi je jedno sredstvo ostalo: putovanje.
ondine is offline  
Old 21.10.2012., 21:00   #46
Quote:
ondine kaže: Pogledaj post
Samoskrivljena neubrojivost
Ne smatra se neubrojivim počinitelj koji se svojom krivnjom doveo u stanje u kojem nije mogao shvatiti značenje svojeg postupanja ili nije mogao vladati svojom voljom uporabom alkohola, droga ili drugim sredstvima, ako je u vrijeme kad se dovodio u takvo stanje kazneno djelo što ga je počinio bilo obuhvaćeno njegovom namjerom ili je glede tog kaznenog djela kod njega postojao nehaj, a zakon propisuje kažnjivost i za taj oblik krivnje.

To glede neubrojivosti.
Počinitelj koji se sam svojim postupanjem doveo u stanje neubrojivosti pred zakonom će odgovarati za djela koja je tada počinio, ali kao što rekoh preljub nije kazneno djelo, pa u tom slučaju iako je bio u stanju neubrojivosti za preljub će eventualno odgovarati pred partnerom.
Željela sam reći da osoba može biti toliko pijana da ne može shvatit svoja postupanja.



Quote:
ondine kaže: Pogledaj post
I konačno, sorry, ali nisi baš elaborirao svoj point, a kad već i sam kažeš - "da kod pojedinaca koji u pijanom stanju učine preljub potreba za tim postoji i u trijeznom stanju, samo ju uspiješno kontroliraju", znači slažeš se s postavkom da za preljub nije "kriv" alkohol pa prema tome...dabome

Mislim da postoji realna mogućnost da pojedinci učine preljub u stanju potpunog pijanstva, a da pri tom činu nisu svjesni svog postupanja, no isto tako vjerujem da velika većina tih pojedinaca o preljubu razmišlja i u trijeznom stanju samo uspješno kontrolira svoje postupke.
__________________
Povedi me tamo...

Zadnje uređivanje Glass S : 21.10.2012. at 21:07.
Glass S is offline  
Old 21.10.2012., 22:42   #47
Quote:
Glass S kaže: Pogledaj post
Željela sam reći da osoba može biti toliko pijana da ne može shvatit svoja postupanja.
Željela bih ti samo reći da si u zabludi!

Quote:
Glass S kaže: Pogledaj post
Mislim da postoji realna mogućnost da pojedinci učine preljub u stanju potpunog pijanstva, a da pri tom činu nisu svjesni svog postupanja
Hoćeš reći toliko su pijani da nisu svijesni da guraju pimpek u neku drugu vađajnu, a istodobno skroz su kadri gurati pimpek u tu istu vađajnu. Ne čini ti se to contradictio in se?

Istina je ta da je taj netko htio "pod plaštom pijanstva" sam sebi opravdati čin koji je naumio + uz pomoć tog istog pijanstva ohrabriti se da ga počini; alkohol kao trigger. Sorry, ali scenario - napio se i u sljedećem momentu se pohvatao s nekom xy je jedna vrlo raritetna mogućnost, skoro kao i susret s jednorogom. Nije da je nemoguća, ali ono...ne...
__________________
Ondine
Moju je dušu svijet iskvario, moja je fantazija nemirna, a srce se ne može nasititi. Meni je svega premalo; i na bol se lako naviknem kao i na nasladu, i zivot mi postaje iz dana u dan sve pustiji; samo mi je jedno sredstvo ostalo: putovanje.
ondine is offline  
Old 21.10.2012., 23:06   #48
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
samo što meni samo moj dečko postane još zgodniji i sexi...ali dok sam bila solo (i mlada i luda) i imala ta neka malo žešća pijanstva, znalo mi se dogodit da se ljubakam s nekim, s kim možda trijezna ne bih...ali otkad sam u vezi, alkoholizirana samo još više mislim na svog muškog (tako da je valjda sve do psihe, a ne samog alkohola )
potpisujem
i slažem se da ako se jako napije muškarac, on nije "upotrebljiv" dakle neće prevarit, a ako je malo popio i te kako zna što radi, kod žena je drugačije one ako malo popiju se opuste i još uvijek znaju što rade, a ako popiju previše izgledaju glupo i očajno - dalje ne znam odgovorit jer mi se nije deslio
zaključak, oprezno s alkoholom i nemojte se izgovarat na njega zbog prevare jer nije alkohol kriv neg VI !
Romantic lady is offline  
Old 21.10.2012., 23:55   #49
Ako bi me pokušavao uvjeriti kako je alkohol jedini razlog prevare, odjebala bih ga istog trena zato što misli da mi je inteligencija na razini zelene euglene, a samim time sposobnost pušenja takvih fora na zavidnom nivou; dok bi sam čin prevare bio sporedna stvar.
Jastučić is offline  
Old 22.10.2012., 00:04   #50
alkohol je opravdanje za one koji nemaju muda priznati prave razloge prevare.
da neznam koliko sam zgažen znam kome ga stavljam i želim li to.
druga je stvar dali ću biti u mogućnosti i napravit to kako treba..
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Old 22.10.2012., 00:07   #51
Quote:
penzl kaže: Pogledaj post
alkohol je opravdanje za one koji nemaju muda priznati prave razloge prevare.
da neznam koliko sam zgažen znam kome ga stavljam i želim li to.
druga je stvar dali ću biti u mogućnosti i napravit to kako treba..



P.S. Married TO.....
__________________
.......................
savrsena is offline  
Old 22.10.2012., 00:40   #52
Quote:
*Baby Kate* kaže: Pogledaj post
Koliko smo ovo puta čuli, pročitali?

Izgovor koji pali?

Jednostavno mi je retardirano povjerovati u to!

Ako popiješ malo, znaš što radiš i neće ti se desiti nešto što je van tvoje kontrole i što ne želiš.
Ako popiješ previše, zar si sposoban imati seks?

Meni je to nezamislivo.

Koliko vas je palo na tu foru?
Super glupa fora.

Kad popijem mogu jedino prevariti sebe. Prevariti us smislu da se ubijedim kako mogu popiti još jednu a da mi sve ne ode nazad na usta, a da je zapravo obratno.

Ako cugnem malo, a to je u 99.5% slučajeva, naravno znam šta radim i neću prevariti.
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger