Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2013., 03:38   #61
Smatram da muzu trebas vratiti njegovo prezime. Nisi ga trebala ni uzeti.
BDSM girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 03:43   #62
Quote:
let me be me kaže: Pogledaj post
Trenutno sam u postupku rastave braka, kako nosim samo od muža prezime, zanimam me što sada? imamo djete koje nosi njegovo prezime. Da li ostaviti i zašto? relativno smo mladi, što jednog dana ako se budem opet udala ili on oženio... nositi isto prezime ???
Ja bih vratila svoje, ali tek kad mi istekne osobna da ne pravim dupli trošak.
__________________
.......................
savrsena is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 02:01   #63
rastava

Ovo je prvi put da se javljam na forume, dvoumila sam se ali vidim da mi nije bilo druge. Neznam ni kako ovo funkcionira. U braku sam 7 god. Al ne bitno... Sutra idem predati zahtjev za rastavu braka napokon sam se odlučila na taj korak... Muž mi je došao živjeti kod mene i mojih roditelja u kuću još je uzeo i moje prezime jer ja nisam htjela njegovo... Imamo sina starog 7 god. pomozite mi u ovom pitanju dali on ima pravo ostati živjeti na adresi mojih roditelja i dali smije zadržati moje prezime pošto ja ne želim da ga ostavi jer ga je dovoljno oblatio što nikada nije bilo oblaćeno sad je radi njega... Oprostite na dugom postu očajna sam...
Mojaa Malenkost is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 00:43   #64
Quote:
Mojaa Malenkost kaže: Pogledaj post
Ovo je prvi put da se javljam na forume, dvoumila sam se ali vidim da mi nije bilo druge. Neznam ni kako ovo funkcionira. U braku sam 7 god. Al ne bitno... Sutra idem predati zahtjev za rastavu braka napokon sam se odlučila na taj korak... Muž mi je došao živjeti kod mene i mojih roditelja u kuću još je uzeo i moje prezime jer ja nisam htjela njegovo... Imamo sina starog 7 god. pomozite mi u ovom pitanju dali on ima pravo ostati živjeti na adresi mojih roditelja i dali smije zadržati moje prezime pošto ja ne želim da ga ostavi jer ga je dovoljno oblatio što nikada nije bilo oblaćeno sad je radi njega... Oprostite na dugom postu očajna sam...
Što se tiče ostajanja na adresi, ne znam, bolje pitaj na podforumu Pravo. Što se tiče prezimena - ne možeš mu "oduzeti" prezime jer je to sad njegovo prezime, ne samo tvoje i hoće li ga ostaviti ili vratiti prijašnje je isključivo njegova odluka. Dakle, da odgovorim na tvoje pitanje - smije ga zadržati.

Sretno!
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2015., 02:29   #65
Quote:
love2005 kaže: Pogledaj post
Ja imam oba prezimena i namjeravam sada vratiti se na samo jedno prezime. I da, imam dijete.
bravo, 5+
dsvbo is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:03.