Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2011., 03:24   #541
Quote:
S4sh4nn kaže: Pogledaj post
nisam znao da je u japanaca izbio rat ? s kim oni ratuju molim te me uputi ?
Sa Crnogorcima. Oi ratuju 80 gpodina, tj od objave rata nisu se ikad setili da objave i prekid Znači da su tehnički još uvek u ratu
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 13:00   #542
Baba Vanga i točnost proročanstava

Više mi spada u alternativu, nego povijest ili politiku.

Dakle, pretpostavljam da smo svi čuli za babu Vangu.
Navodno je predvidjela početak Drugog svjetskog rata, Hitlerov neslavan kraj, potonuće ruske nuklearne podmornice Kursk, napad 11. rujna 2001., Perestrojku, smrt princeze Diane te uz još mnogo toga vlastitu smrt, navodno točno u dan.

Predvidjela je i početak trećeg svjetskog rata 2010. koji bi trebao početi kao sukob Sjeverne i Južne Koreje (koji je sada počeo), a isto tako da će Europom vladati Islam kao i starenje Europskih naroda, a čini se kako ovo sve više postaje stvarnost.

Što vi mislite, hoće li se to ostvariti?
__________________
Kada bih imao brod dugačak poput slovenske obale, bio bi to najmanji brod na svijetu
Cico štos is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 13:49   #543
Ima li kakvih ideja? Zar baš nikakvih?
__________________
Kada bih imao brod dugačak poput slovenske obale, bio bi to najmanji brod na svijetu
Cico štos is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 22:36   #544
imam ja. kad se pojavi prorok koji će točno proreći neki događaj koji se još nije dogodija onda ćemo uzeti u razmatranje. inače su poprilično točni za laprdanje o prošlosti.

da pojasnim. danas je 24.08.2015. nek neki prorok prorekne recimo da će u lito 2016 pasti s neba kamenčina od 10 metara u kaspijsko jezero i čekamo. ako stvarno padne onda možemo razgovarati.
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 12:01   #545
pošto je krščanska vjera gotova, lako moguće da će islam prevladati
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 15:17   #546
A, za početak, vidjeti postoji li već adekvatna tema. Ova će biti spojena sa već postojećom.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 16:16   #547
Quote:
Cico štos kaže: Pogledaj post
Više mi spada u alternativu, nego povijest ili politiku.

Dakle, pretpostavljam da smo svi čuli za babu Vangu.
Navodno je predvidjela početak Drugog svjetskog rata, Hitlerov neslavan kraj, potonuće ruske nuklearne podmornice Kursk, napad 11. rujna 2001., Perestrojku, smrt princeze Diane te uz još mnogo toga vlastitu smrt, navodno točno u dan.

Predvidjela je i početak trećeg svjetskog rata 2010. koji bi trebao početi kao sukob Sjeverne i Južne Koreje (koji je sada počeo), a isto tako da će Europom vladati Islam kao i starenje Europskih naroda, a čini se kako ovo sve više postaje stvarnost.

Što vi mislite, hoće li se to ostvariti?

Neće se to ostvariti, jer kršćanstvo se ujedinjuje i pobjedit će sve vjere ovoga svijeta...
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 16:16   #548
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
pošto je krščanska vjera gotova, lako moguće da će islam prevladati

Koja glupost...koji debilni post...
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 23:17   #549
ne vrijeđaj mi post

pa poznam jako jako puno ljudi koji su svi ušli u brak na silu, zbog mira u kući. Da njihovi roditelji i pra roditelji nebudu dizali buku oko toga. Kad njihova djeca odrastu neće se udavati već će se vjerojatno samo ovako ženiti službeno. Jer njihova djeca neće biti pod tim pritiskom. Tako da do 2100 godine krščanstvo bi se trebalo prepoloviti a možda i više od toga. Ovaj benedikt je dal ostavku jervidi da je vjera pred raspadom, ovaj sad kao sad hoće nekaj popraviti, kolko reklama bilo oko njega ali neće im baš uspjeti. Krščanstvu dolazi kraj Ja sebe nebi krstio niti išao na te pričesti da nisam bio prisiljen. Niti ne vjerujem u te njihove pričice itd. Kao i puno mojih vršnjaka.
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 23:35   #550
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
ne vrijeđaj mi post

pa poznam jako jako puno ljudi koji su svi ušli u brak na silu, zbog mira u kući. Da njihovi roditelji i pra roditelji nebudu dizali buku oko toga. Kad njihova djeca odrastu neće se udavati već će se vjerojatno samo ovako ženiti službeno. Jer njihova djeca neće biti pod tim pritiskom. Tako da do 2100 godine krščanstvo bi se trebalo prepoloviti a možda i više od toga. Ovaj benedikt je dal ostavku jervidi da je vjera pred raspadom, ovaj sad kao sad hoće nekaj popraviti, kolko reklama bilo oko njega ali neće im baš uspjeti. Krščanstvu dolazi kraj Ja sebe nebi krstio niti išao na te pričesti da nisam bio prisiljen. Niti ne vjerujem u te njihove pričice itd. Kao i puno mojih vršnjaka.

Apsolutno netočno...dao je ostavku zbog židovskog lobija...Benedikt se školovao za vrijeme nacista...njega su se pribojavali svjetski moćnici...u prvom redu židovi...

Ovaj današnji papa je želja židova...žalosno ali istinito...
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 11:32   #551
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Apsolutno netočno...dao je ostavku zbog židovskog lobija...Benedikt se školovao za vrijeme nacista...njega su se pribojavali svjetski moćnici...u prvom redu židovi...

Ovaj današnji papa je želja židova...žalosno ali istinito...

Evo baš sad gledam po yt o izbjeglicama, pogledaj video ... :https://www.youtube.com/watch?v=Y0EwySjiDQw
Dolazi islam, sve se događa kako i treba
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 12:32   #552
Quote:
Cico štos kaže: Pogledaj post
Što vi mislite, hoće li se to ostvariti?
Baba je fulala cijeli gol a i vise..
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:46.