Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2017., 20:30   #181
Zanimljiva tema :klap:
Moj brat je puno i privrženiji roditeljima (i mami i tati) i puno obzirniji, pruža podršku vise nego ja. A mlađi je od mene. Daleko od toga da ja neću uskočit, pomoć ali on će to napravit i prije nego ga se pita. Ajmo reć da on preuzima više emocinalno socijalni dio a ja logistički
Tako da moj glas ide za osobnost, crte ličnosti, karakter il kako to već zovemo
Olivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 18:31   #182
Mislim da to zavisi malo i od roditelja. Znam puno slučajeva gde su cure nemirnije od dečaka i teže za vaspitati. Ali, viđam i obrnute slučajeve...
GuaranaNoSleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 13:44   #183
Privrženost i emotivnost nemaju veze sa spolom, već sa osobnošću i kvalitetom veze sa roditeljima.

Moj muž i njegova sestra su jednako povezani sa roditeljima, u smislu da se zovu, raspituju, zajednički ručkovi. Prisni su na jedan zdrav i normalan način.

Sa druge strane, moja mama i ja komuniciramo preko vibera, samo u vezi sa unukom. Za sve ostalo naučena je da kontaktira mog muža. Def nam se odnos popravio unazad godinu dana, ali nismo bliske niti ćemo ikada to biti. Ona se malo smirila, ja sam neke stvari pustila.

Od nas četvoro, 3 sestre i brat, mislim da je najmlađa sestra najbliža sa njom. Ne sukobljavaju se, zajedno putuju, nema osuđivanja, frendice su.

U mojoj okolini je tako, ko ima zdrav odnos sa roditeljima češće je u vezi sa njima. Neovisno bio muško ili žensko.

Ne vjerujem da ću sinove odgojiti tako da se čujemo svaki dan, jer to nije u mojoj naravi, ali bih voljela da imamo zdrav i normalan odnos i komunikaciju. Da nas žele čuti i vidjeti, ali ne svaki dan.

Poslano sa mog 6045K koristeći Tapatalk
__________________
........aegri somnia.......
rastko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 16:05   #184
Quote:
rastko kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem da ću sinove odgojiti tako da se čujemo svaki dan, jer to nije u mojoj naravi, ali bih voljela da imamo zdrav i normalan odnos i komunikaciju. Da nas žele čuti i vidjeti, ali ne svaki dan.

Poslano sa mog 6045K koristeći Tapatalk

Ja sad cekam curku i nadam se da cemo u dalekoj buducnosti(kad ce ona imati 25+) imati blizak odnos koji se bazira na medjusobnom poštovanju i da ce u meni imati osobu od povjerenja.
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:03.