Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2017., 11:23   #81
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Mislis ima siromasnih koji kupuju najnovije mobitele, tablete... koje stave na stol u kaficu za 'izlozbu' a onda zicaju za kavu?

To u mojoj knjizi prioriteta spada pod top kretenizmom.
Pa po njezinim upisima, obitelj joj nije siromasna, samo ne pridaje vaznost onome sto ona smatra vaznim (uredjenje kuce, financiranje skolovanja i sl). I da, ima brdo takvih kakve si opisao, ali to nema veze sa siromastvom.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 16:44   #82
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Ona se stidi sa punim pravom.
Sramota je što roditelji dovode svoju decu u takve situacije, ne mislim na siromaštvo već zapuštenost, ne vodeći računa o tome da im time obeležavaju život.



Nemoj da zapadaš u samosažaljenje.

To što je tvoja kuća to nisi ti, ti si bila dete i nije na tebi bilo da obezbedjuješ i izdržavaš porodicu sa 20 godina. Tvoje je da učiš i završiš faks što si i uradila. Tvoje je da gradiš svoju budućnost i život koji će biti bolji od onog koji su imali tvoji roditelji. Ovakvim razmišljanjem sebi daješ motiv i podstrek da ti nikada ne živiš na način u kome ćeš se osećati posramljeno ni kriva ni dužna. Šta god se desilo sa tom vezom u nekoj široj perspektivi, to sada nije toliko ni bitno, iako ti se čini da jeste, jer ono što je bitno je da će te takva osećanja pokrenuti da se izboriš za sebe i biće ti najjači motivator u životu da se boriš za svoje samoostvarenje.

Što se dečka tiče, razgovaraj sa njim ali se ne ponižavaj i ne nosi u sebi osećaj krivice. Reci mu da ti je sa njim lepo, da ti odgovara i da mu se diviš što je tako mlad uspeo toliko za sebe da ostvari. Reci mu da ti nisi imala tu sreću u životu i da želiš da on to zna jer ne želiš da osećaš krivicu s obzirom da još uvek nisi na istom poslovnom nivou. I nemoj da brineš, ma koliko ti je sada zbog toga teško ova situacija je samo kap u moru u odnosu na ceo život koji te čeka, sada učiš kako da se sa tom situacijom koja će te pratiti, nosiš u budućnosti. Budi ponosna na sebe i na ono što si uspela da ostvariš, jer bi mnogi na tvom mestu, potonuli. I uvek se u životu postavljaj sa ponosom na sebe samu i gledaj na sve sa pozitivne strane, jer time ćeš graditi svoje samopozdanje i samopoštovanje.

Hvala ti, to mi i je glavni cilj sada nakon faksa da se osamostalim i sredim si polako zivot. Stvarno mi puno znaci tvoj komentar i znam da trebam poradit prvo i na samopouzdanju. Sada mi zvuci puno i 25 godina jer su ocito svi na forumu bili sa 19 godina vec samostalni. Ako se zavrsi redovno faks sa 23 godine i npr trazi se staz za koji si placen 2620 kuna stvarno svaka cast kako su se svi osamostalili. Jer ja sam sa studentskim poslovima uz redovno studiranje doslovno zaradila samo za svoje potrebe a ne dovoljno za samostalan zivot ili uredivanje kuce. U svakom slucaju nadam se da ce mi od sada ici samo na bolje .

Jamesbond, o tebi puno govori kada nekoga uopce opisujes sa "fuj" tako da se ja tebi nemam sta opravdavat. Ne, isto bi mi bilo da je decko siromasan takoder jer kao sto sam rekla, siromastvo me ne dira vec zapustenost i joj kakav sok sto nisam najponosnija na tatu alkoholicara. Sok i nevjerica stvarno. Fuj tebi.
pumpinblood is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 16:50   #83
Quote:
Cepin40 kaže: Pogledaj post
Pa po njezinim upisima, obitelj joj nije siromasna, samo ne pridaje vaznost onome sto ona smatra vaznim (uredjenje kuce, financiranje skolovanja i sl). I da, ima brdo takvih kakve si opisao, ali to nema veze sa siromastvom.
Bili bi srednji stalez da se znalo baratati novcima. Oni otplacuju kredite ja financiram svoje stvari. Imam hranu i struju, nemam za pokaz ako ne odem nakon faksa radit. Dobro sad sam sreckovic, ipak u tih 2620 kn ti je pokaz placen. Ako moze savjet kako su drugi bili samostalni sa tim iznosom ja bi to htjela cut.
pumpinblood is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 16:57   #84
Quote:
pumpinblood kaže: Pogledaj post

Jamesbond, o tebi puno govori kada nekoga uopce opisujes sa "fuj" tako da se ja tebi nemam sta opravdavat. Ne, isto bi mi bilo da je decko siromasan takoder jer kao sto sam rekla, siromastvo me ne dira vec zapustenost i joj kakav sok sto nisam najponosnija na tatu alkoholicara. Sok i nevjerica stvarno. Fuj tebi.
E pa draga moja, ako si vec iskrena prema svom decku onda budi iskrena do kraja.
Sram te rodjenih roditelja, jer te sram kako oni zive.
To je njihov izbor, a ne tvoj.
Ako je tebe tvoj decko prihvatio kakva jesi, onda ga ne bi trebalo biti briga jel tvojim roditeljima smeta zastopani lavandin ili sta si vec nabrojala. To uopce nije bitno jer ne definira tebe kao osobu.
Ali ocito je da ti mislis da te definira. Dakle lazes sebe i decka i svakog oko sebe.
Eto objasnio sam ti svoj fuj.

A sada ti meni reci zasto meni fuj? Jer se trudim biti iskren u odnosu sa bliskim ljudima?
Ako je zbog toga fuj, onda ga prihvatam kao compliment. Hvala.

EDIT: A interesantan podatak kako se sad spomenuo moguci shock zbog tate alkoholicara a do sada ni rijeci o tome kao razloga nedovodjenja decka u kucu.
To je jos jedan dokaz neiskrenosti i nepovjerenja u decka (sada vec sumnjam da si troll)

Zadnje uređivanje jamesbond : 24.09.2017. at 17:09.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 17:08   #85
Quote:
pumpinblood kaže: Pogledaj post
Hvala ti, to mi i je glavni cilj sada nakon faksa da se osamostalim i sredim si polako zivot. Stvarno mi puno znaci tvoj komentar i znam da trebam poradit prvo i na samopouzdanju. Sada mi zvuci puno i 25 godina jer su ocito svi na forumu bili sa 19 godina vec samostalni. Ako se zavrsi redovno faks sa 23 godine i npr trazi se staz za koji si placen 2620 kuna stvarno svaka cast kako su se svi osamostalili. Jer ja sam sa studentskim poslovima uz redovno studiranje doslovno zaradila samo za svoje potrebe a ne dovoljno za samostalan zivot ili uredivanje kuce. U svakom slucaju nadam se da ce mi od sada ici samo na bolje .

Jamesbond, o tebi puno govori kada nekoga uopce opisujes sa "fuj" tako da se ja tebi nemam sta opravdavat. Ne, isto bi mi bilo da je decko siromasan takoder jer kao sto sam rekla, siromastvo me ne dira vec zapustenost i joj kakav sok sto nisam najponosnija na tatu alkoholicara. Sok i nevjerica stvarno. Fuj tebi.
Ma ne zapadaj u gorcinu, sto manje se fokusiras na losa iskustva a sto vise na lekcije koje si iz svega naucila, jasnije ces moci da kreiras viziju svoje buducnosti, I.da ka njoj stremis.
Nemoj kriviti nikoga, ni roditelje ni zivot vec dragoceno vreme I energiju trosi na licni prosperitet.
I budi sigurna da je vecini studenata faks bio jedina obaveza za razliku od tebe koja si uporedo radila I studirala. To iskustvo I radne navike ce ti biti veliki plus jednog dana.
Samo nemoj da zapadas u krug nekog samosazaljevanja vec se okreni pozitivnim stvarima, I uzivaj u svojoj vezi. Mozda on uziva u tome da tebi pruza I bude ti podrska.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 20:55   #86
Quote:
pumpinblood kaže: Pogledaj post
Bili bi srednji stalez da se znalo baratati novcima. Oni otplacuju kredite ja financiram svoje stvari. Imam hranu i struju, nemam za pokaz ako ne odem nakon faksa radit. Dobro sad sam sreckovic, ipak u tih 2620 kn ti je pokaz placen. Ako moze savjet kako su drugi bili samostalni sa tim iznosom ja bi to htjela cut.
Ajde prvo zavrsi fax, pa si nadji normalan posao pa bez problema mozes u podstanare, ako treba prvo s cimerima, pa korak po korak, mozda i s tim deckom zajedno pocnes zivjeti.
Nisu nam svima roditelji imucni da su nam kupili stan. Zivot je borba.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 07:33   #87
Jamesbond.. Sorry ali nisi pazio na satu... Cura je prije ne znam koliko strana ovog foruma spomenula da nisu toliko siromašni.. Već da stari radije potroši u birtiji nego da se nešto u kući napravi... Tak da si je bezveze oprao..


Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
meghana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 12:07   #88
Quote:
meghana kaže: Pogledaj post
Jamesbond.. Sorry ali nisi pazio na satu... Cura je prije ne znam koliko strana ovog foruma spomenula da nisu toliko siromašni.. Već da stari radije potroši u birtiji nego da se nešto u kući napravi... Tak da si je bezveze oprao..
Obicno ne pazim, ali ovdje sam pazio i nigdje nije pomenula birtiju nego sad u zadnjem upisu kad joj se nije svidio moj fuj onda pomenula tatu alkoholicara i to usput.
O alkoholizmu nije bilo nikakvog pomena ni u prvom ni u drugom dugom upisu. Njoj je najvise smetalo jer je kuca zapustena, tata kupuje mobitel i tv umjesto da popravi prozor... i tako nesto slicno.
I ona se toga srami jer je decko iz bogate familije, ona iz siromasne pa sta ce mislit o njoj.
WTF?
A kako se prica polako promjenila i novi detalji su uletili, to mi sve vise smrdi na trolanje jer obicno takav patern bude sa troll temema.
Bumo videli
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 22:54   #89
Quote:
pumpinblood kaže: Pogledaj post
Koliko bi Vam smetalo da ste financijski u skroz drugacijoj situaciji od osobe s kojom ste u vezi?

Imam 25 godina i zavrsavam faks. Dolazim iz ne tako imucne obitelji, troje djece, stara kuca, tokom faksa umjesto da sam se brinula da sto prije zavrsim meni je bit bio radit godinama studentske poslove da se mogu sama financirati. Faks se oduzio, moja motivacija i sve. I bez decka mi je to bio glavni problem, 25 godina a na papiru ni jedan dan radnoga staza, tko te pita sta si 4 godine radio preko student servisa, to nigdje ne ulazi u obzir.

Sada sam pocela vezu sa deckom starijim godinu dana i osjecam se jos losije sto se tice moje situacije. Iako i on tek sada zavrsava faks, radi vec 3 godine u struci( informatika naravno ), ima i vise nego dobru placu ( bolju nego moji roditelji imaju ), moze si priustiti putovanja, zivi u divnoj kuci, vikendice naravno. Znam da se ne bi trebala lose osjecati jer ipak je vecina toga trud njegovih roditelja ali nekako mi to nije utjeha. Isao je naravno u privatnu skolu, sad si gleda auto, ja si sa 25 godina jos ne mogu ni vozacki priustiti. Uzasno me sram i gdje zivim a inace nisam takva osoba niti su mi bitne te stvari kod drugih. Strah me da on to nece moci shvatiti. Iako pricamo i zna da mi nije bajno i dalje ne vjerujem da netko tko nije prosao neke stvari to moze shvatiti.

Uzasno mi je sto on mora vise stvari placati jer ja jednostavno ne mogu svaki vikend ici vani ili ici na vecere.

Kompleksi rade.
Pretpostavimo da se ljudi zaljubljuju u osobu - karakter, ponašanje, tj. u TEBE (ne u kuću, prihode tvojih roditelja, itd) tako da mislim da se možeš opustit. Što prije "otpustiš" te komplekse, osjećat ćeš se prije ti bolje i zadovoljnije, a samim time bit ćeš i njemu zanimljivija. Ukoliko ti "kompleksi" postanu vidljivi "na van", mogla bi ga otjerati time.
model1992 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 18:18   #90


https://imgur.com/Cku6SjI
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 18:28   #91
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
Tesko ce on do Huayre i Veyrona sa 829K na racunu
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 10:34   #92
Draga djevojko, mislim da se brineš bez razloga. U biti trebaš biti zadovoljna sobom jer nije lako hendlati posao i faks. Treba ti biti cilj i motivacija da ga završiš i da jednog dana radiš ono što voliš.

U ovakvim situacijama radi se samo o tome da ti i tvoj dečko niste imali jednake startne pozicije. On se u potpunosti mogao posvetiti školovanju, a ti nisi. Međutim, nisi ljenčarila i odustajala, nego si se maksimalno potrudila posložiti si život. Ne trebaju te brinuti takvi kompleksi, jer će u tvojoj situaciji vrijeme donijeti rezultate ako se nastaviš truditi :hug:

Ljude ne treba brinuti financijska situacija njihovog partnera dokle god partner nije lijeni neradnik.
__________________
Good decisions come from experience. And experience is often a result of bad choices :)
anica766 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 10:42   #93
Nemoj slusati ove romanticare na forumu kojima je samo ljubav bitna i ona pobjedjuje sve razlike i probleme. Naravno da je bitno, donekle, i da se gleda i taj dio, kod vecine ljudi. Ljudi se spajaju cesto i prema tom kriteriju (ne samo po tom naravno, to je jedan izmedju ostalih), trebate biti otprilike slicni da bi potrajalo. Ima iznimaka naravno, ali one kao i uvijek samo potvrdjuju pravilo.

Tu na forumu ljudi razmisljaju totalno drugacije od onog sto inace rade i razmisljaju, to je i meni nepoznanica. Zato mislim da na krivom mjestu pitas.
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 11:26   #94
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Nemoj slusati ove romanticare na forumu kojima je samo ljubav bitna i ona pobjedjuje sve razlike i probleme. Naravno da je bitno, donekle, i da se gleda i taj dio, kod vecine ljudi. Ljudi se spajaju cesto i prema tom kriteriju (ne samo po tom naravno, to je jedan izmedju ostalih), trebate biti otprilike slicni da bi potrajalo. Ima iznimaka naravno, ali one kao i uvijek samo potvrdjuju pravilo.

Tu na forumu ljudi razmisljaju totalno drugacije od onog sto inace rade i razmisljaju, to je i meni nepoznanica. Zato mislim da na krivom mjestu pitas.
Od kuda to da na forumu ljudi pricaju jedno, a u stvarnosti drugo?
Poznajes forumase uzivo i imas primjere za to sto tvrdis?

Za sebe smatram da sam isti u stvarnom zivotu. U stvari bolji jer sam jako smiren i pomirljiv, a ovdje to nisam jer me zaboli.

Ljude koje sam upoznao preko foruma su od reda bolji uzivo nego su se predstavljali.

Ne velim da su svi takvi i da nitko ne laze, ali ne mozemo generalizirati.

Ja zaista ne zelim karijeristicu.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 11:39   #95
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Od kuda to da na forumu ljudi pricaju jedno, a u stvarnosti drugo?
Poznajes forumase uzivo i imas primjere za to sto tvrdis?

Za sebe smatram da sam isti u stvarnom zivotu. U stvari bolji jer sam jako smiren i pomirljiv, a ovdje to nisam jer me zaboli.

Ljude koje sam upoznao preko foruma su od reda bolji uzivo nego su se predstavljali.

Ne velim da su svi takvi i da nitko ne laze, ali ne mozemo generalizirati.

Ja zaista ne zelim karijeristicu.
Kako znam? Ne znam forumase uzivo, ali sve sto se tu prica i tvrdi, obicno je obrnuto od onog sto slusam od ljudi oko sebe. I to se puni puta ponovilo. Pa zakljuci sam. I nisam jedina koja je to rekla za forum.

Super za tebe ako ne zelis karijeristicu, nisam to ni spominjala, nego da partneri trebaju biti slicni i po tome. Ne moraju biti oboje uopce karijeristi
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 11:52   #96
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Kako znam? Ne znam forumase uzivo, ali sve sto se tu prica i tvrdi, obicno je obrnuto od onog sto slusam od ljudi oko sebe. I to se puni puta ponovilo. Pa zakljuci sam. I nisam jedina koja je to rekla za forum.

Super za tebe ako ne zelis karijeristicu, nisam to ni spominjala, nego da partneri trebaju biti slicni i po tome. Ne moraju biti oboje uopce karijeristi
To pricaju zene ili muskarci?

Ne znam niti jednog muskarca u svojoj okolini kojem je vazno koliko zena zaradjuje.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 13:03   #97
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Od kuda to da na forumu ljudi pricaju jedno, a u stvarnosti drugo?
Poznajes forumase uzivo i imas primjere za to sto tvrdis?

Za sebe smatram da sam isti u stvarnom zivotu. U stvari bolji jer sam jako smiren i pomirljiv, a ovdje to nisam jer me zaboli.

Ljude koje sam upoznao preko foruma su od reda bolji uzivo nego su se predstavljali.

Ne velim da su svi takvi i da nitko ne laze, ali ne mozemo generalizirati.

Ja zaista ne zelim karijeristicu.
mislim da je zizek izjavio nesto sto ima smisla. a to je tvrdnja da ljudi u okrilju anonimnosti, dakle, na netu, pokazuju svoje pravo lice. zvuci mi uvjerljivije nego ovo sto si ti napisao. k tome, kada tvrdis da si u realnom zivotu 'bolji' a ovdje te zaboli nesto, pokazujes da je zizek na dobrom tragu.

mislim, ti si meni inace simpa, tako da ovo sto pisem ne mislim u negativnom kontekstu. nego vise u smislu da se zamislis nad onim sto pises.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 13:25   #98
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
To pricaju zene ili muskarci?

Ne znam niti jednog muskarca u svojoj okolini kojem je vazno koliko zena zaradjuje.
Karijeru ne čine samo novci. A ne bih baš rekla da muškim nije bitno zanimanje i karijera kod izbora. Da im je buduća "netko". Baš kao i obratno.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 13:44   #99
Quote:
gajto gazdanov kaže: Pogledaj post
mislim da je zizek izjavio nesto sto ima smisla. a to je tvrdnja da ljudi u okrilju anonimnosti, dakle, na netu, pokazuju svoje pravo lice. zvuci mi uvjerljivije nego ovo sto si ti napisao. k tome, kada tvrdis da si u realnom zivotu 'bolji' a ovdje te zaboli nesto, pokazujes da je zizek na dobrom tragu.

mislim, ti si meni inace simpa, tako da ovo sto pisem ne mislim u negativnom kontekstu. nego vise u smislu da se zamislis nad onim sto pises.
Prema bliskima sam fin i pomirljiv.
Prema ostalima, kao na forumu.
Za bliske moze sve, za ostale moram dobro razmisliti.

Nisam bezobrazan bez razloga, ali tjeram svoje.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 13:48   #100
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Karijeru ne čine samo novci. A ne bih baš rekla da muškim nije bitno zanimanje i karijera kod izbora. Da im je buduća "netko". Baš kao i obratno.
Ja opet velim da ne poznajem takve muskarce.
Mozda su takvi HC milenijalci, ali moja generacija ne.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger