Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2017., 17:21   #801
crvenokosa super je poklon
jedva cekam ostale!
fairy wings is online now  
Old 17.12.2017., 17:22   #802
Molim moju darivateljicu da očajno zamota poklon da se utješim kako nemam najgore moguće sposobnosti motanja paketa. Hvala
adry88 is offline  
Old 17.12.2017., 17:34   #803
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
to su ti tipa Bunny Moon i 1000 Milihelens iz Lusha, ima ih sad i Sephora i svi lagano uvode nekakve, dobre su jer duže traju i ne moraju stajati u friđu, uzmeš komadićak i sa suhim rukama protrljaš i napravi ti se regularna masa kreme, namrljaš na lice/vrat/guzu/di god hoćeš i to ti je to, dalje je kao regularna maska
Hvala ti, nisam upućena u njih.

Quote:
adry88 kaže: Pogledaj post
Molim moju darivateljicu da očajno zamota poklon da se utješim kako nemam najgore moguće sposobnosti motanja paketa. Hvala
anđeo tame is offline  
Old 17.12.2017., 18:09   #804
Quote:
adry88 kaže: Pogledaj post
Molim moju darivateljicu da očajno zamota poklon da se utješim kako nemam najgore moguće sposobnosti motanja paketa. Hvala
hahaha adry apsolutno se slažem sa tobom i lijepo zamoljevam svoju darivateljicu kao prvo da ga očajno umota, a kao drugo da bar dva puta sjedne na njega tako da se tješim da mi je to karma, moja curka treba dobit još jedan poklon samo kao ispriku za kriminalne sposobnosti mog zamatanja

Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Hvala ti, nisam upućena u njih.



slobodno pitaj kaj god te zanima, baš sam freak od maski, maslaca, žele bombi, kugli, pjenušavih kupki, drhtavaca, gelova, pilinga, sapuna, samo da je kupanja i kada
maslelu is offline  
Old 18.12.2017., 08:52   #805
Quote:
adry88 kaže: Pogledaj post
Molim moju darivateljicu da očajno zamota poklon da se utješim kako nemam najgore moguće sposobnosti motanja paketa. Hvala
Hhaha, ni moj nije lijepo zapakiran, ali ako se gleda onako s metra udaljenosti mislim da lijepo izgleda
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Old 18.12.2017., 09:09   #806
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
slobodno pitaj kaj god te zanima, baš sam freak od maski, maslaca, žele bombi, kugli, pjenušavih kupki, drhtavaca, gelova, pilinga, sapuna, samo da je kupanja i kada
Fora
Neke stvari mi tu nisu jasne, ali ne budem te gnjavila. Ja sam ionako zapela na gelovima i pilingu.

Evo, ja ću se praviti da sam očajno zamotala svoj poklon iz solidarnosti sa vama koje ste rekle da vaši loše izgledaju. : rofl:

E odabrala sam ukrasni papir s božićnim motivima koji su onak lijepo u nizu, pa se točno vidi koliko je kaj neravno odrezano i složeno.
anđeo tame is offline  
Old 18.12.2017., 10:06   #807
Hvala cure! Drzimo se, mazimo puuno.

Ja sam poslala svoj paket, nadam se da je u srijedu na odredistu.

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
Miss Nice is offline  
Old 18.12.2017., 10:59   #808
Predivan paket!
Poceli su stizatiiii, ja svoj saljem danas predvecer, valjda ce doci do cetvrtka...
Moram to jos nekako upakirat, malo sam se zeznula s velicinom kutije Moram naci novu negdje.

edit. paket koji cekam je dosao Hrvatsku s dijelom poklona (od kojeg sam vec odustala da ce stici) pa ako vidim danas papiric, onda saljem sutra ujutro. Samo me strah da ne dodje do petka pa da onda moja curka mora cekati Imam u zadnje vrijeme nula vjere u dostavne sluzbe.

Sad sam u dilemi poslati zamjenski poklon ili...ono oba su slicna (meni jednako dobra, svaki zanimljiv na svoj nacin)... ah razmislim do kraja radnog dana

Zadnje uređivanje Quistis : 18.12.2017. at 11:15.
Quistis is offline  
Old 18.12.2017., 11:38   #809
Quote:
Quistis kaže: Pogledaj post
Predivan paket!
Poceli su stizatiiii, ja svoj saljem danas predvecer, valjda ce doci do cetvrtka...
Moram to jos nekako upakirat, malo sam se zeznula s velicinom kutije Moram naci novu negdje.

edit. paket koji cekam je dosao Hrvatsku s dijelom poklona (od kojeg sam vec odustala da ce stici) pa ako vidim danas papiric, onda saljem sutra ujutro. Samo me strah da ne dodje do petka pa da onda moja curka mora cekati Imam u zadnje vrijeme nula vjere u dostavne sluzbe.

Sad sam u dilemi poslati zamjenski poklon ili...ono oba su slicna (meni jednako dobra, svaki zanimljiv na svoj nacin)... ah razmislim do kraja radnog dana
Ako ide tiskom meni je teta rekla da treba 2 dana u prosjeku. Osim ako nisi na otoku.

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
Miss Nice is offline  
Old 18.12.2017., 12:04   #810
Quote:
Quistis kaže: Pogledaj post
Predivan paket!
Poceli su stizatiiii, ja svoj saljem danas predvecer, valjda ce doci do cetvrtka...
Moram to jos nekako upakirat, malo sam se zeznula s velicinom kutije Moram naci novu negdje.

edit. paket koji cekam je dosao Hrvatsku s dijelom poklona (od kojeg sam vec odustala da ce stici) pa ako vidim danas papiric, onda saljem sutra ujutro. Samo me strah da ne dodje do petka pa da onda moja curka mora cekati Imam u zadnje vrijeme nula vjere u dostavne sluzbe.

Sad sam u dilemi poslati zamjenski poklon ili...ono oba su slicna (meni jednako dobra, svaki zanimljiv na svoj nacin)... ah razmislim do kraja radnog dana
Ja bih cekala. Stizali su paketi u zadnjem darivanju i poslije Bozica. Bas sam neki dan citala temu da se inspiriram za pakiranje. Meni osobno ne bi smetalo.
putovanježivota is offline  
Old 18.12.2017., 13:31   #811
Quote:
putovanježivota kaže: Pogledaj post
Ja bih cekala. Stizali su paketi u zadnjem darivanju i poslije Bozica. Bas sam neki dan citala temu da se inspiriram za pakiranje. Meni osobno ne bi smetalo.
S obzirom da je već u Hrvatskoj, ja bi također pričekala.
Ne bi ni mene smetalo da kasnije stigne.
anđeo tame is offline  
Old 18.12.2017., 15:58   #812
Ja bih isto čekala paket.
Ne bi me smetalo da stigne kasnije.
crvenokosa112 is offline  
Old 18.12.2017., 20:23   #813
pozdrav evo i mene konačno Kupila papir i krećem sa umatanjem Molim svoju curu da zažmiri na moje umijeće zamatanja koje je na razini 3 godišnjeg djeteta Da odgovorim na pitanje meni isto ne smeta čekati
danchi ri is offline  
Old 18.12.2017., 23:32   #814
Quote:
danchi ri kaže: Pogledaj post
pozdrav evo i mene konačno Kupila papir i krećem sa umatanjem Molim svoju curu da zažmiri na moje umijeće zamatanja koje je na razini 3 godišnjeg djeteta Da odgovorim na pitanje meni isto ne smeta čekati
ne smeta ni meni... ja sam umotala... također nisam vješta, ali bitno da sve stigne u jednom komadu
ultramundane is offline  
Old 19.12.2017., 00:21   #815
I tako ja završila sa zamotavanjem i još jednom koristim priliku da se ispričam svojoj curi ..... Iskreno mogla sam tlačiti nekoga da mi mota ali evo to je moj doprinos diy dijelu i da nema toliko puno poklona da sam trebala 4 sata motati (mislim da to sve govori o mome umijeću)...apropo toga poslije osnovne smo svi išla na biro na kao neko savjetovanje što upisati i meni rekli upiši što želiš samo ništa da moraš nešto rukama raditi
danchi ri is offline  
Old 19.12.2017., 00:54   #816
Također tek završila sa umatanjem, ali nisam našla normalnu čestitku koja nije nepismena i koja nije užasna (snjegovići, mrazovi i sl.) i koja nije religiozna, inače je sve spremno. Leđa otkidaju, i želim tako leć u krevet al me oprao val adrenalina i kreativnosti, koja ironija. Sav paket samo šta ne pukne, sve sam omotala kao da bombu šaljem.
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Old 19.12.2017., 09:33   #817
Quote:
Deaineira kaže: Pogledaj post
Također tek završila sa umatanjem, ali nisam našla normalnu čestitku koja nije nepismena i koja nije užasna (snjegovići, mrazovi i sl.) i koja nije religiozna, inače je sve spremno. Leđa otkidaju, i želim tako leć u krevet al me oprao val adrenalina i kreativnosti, koja ironija. Sav paket samo šta ne pukne, sve sam omotala kao da bombu šaljem.
Ofertisima i DM tamo ja kupujem i super su..

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
Miss Nice is offline  
Old 19.12.2017., 11:04   #818
Crvenokosa divan poklon si složila

Quote:
putovanježivota kaže: Pogledaj post
Ja bih cekala. Stizali su paketi u zadnjem darivanju i poslije Bozica. Bas sam neki dan citala temu da se inspiriram za pakiranje. Meni osobno ne bi smetalo.
Jesu da stizali su i poslije Božića jer na poštu ne možeš baš utjecati ali mali postotak paketa. Ovo je uvijek bilo Božićno darivanje pa je i logika da pokloni stignu prije Božića
scarfs is offline  
Old 19.12.2017., 11:17   #819
Quote:
scarfs kaže: Pogledaj post
Crvenokosa divan poklon si složila


Jesu da stizali su i poslije Božića jer na poštu ne možeš baš utjecati ali mali postotak paketa. Ovo je uvijek bilo Božićno darivanje pa je i logika da pokloni stignu prije Božića
Ja opet ponavljam da mogu cekati kao osoba koja treba dobiti poklon, ali i kao osoba koja salje, ako je vec stigao u Hrvatsku, cekala bih dok ne dode.
putovanježivota is offline  
Old 19.12.2017., 13:08   #820
Moram se pohvaliti, nehotice sam pojela nesto s necime na sto sam alergicna i evo me danas s usnicama ko Seve.
Prigodno za slikanje
Miss Nice is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:28.