Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2003., 00:33   #21
Quote:
Originally posted by allegra
ako si Hinetov mali plus korisnik, onda imaš pretplatu, ali su ti impulsi jeftiniji ... mislim da se isplati (ovo nije reklama na fuj Hinet, nego moje iskustvo).

Na Carnet se mozes ustekati ako si na bilo koji način povezana sa sveučilištem (dovoljno je da imaš studenta u kući, a može i nekog drugog koji je registriran kao znanstvenik). Problem s Carnetom je da ti baš i ne pojeftinjuje surfanje jer ti impulse zasad još uvijek obracunava HT pa si skoro na istom

Što se tiče prištića, jelte , imaš neke kremu od Gilletea koju namažeš na kožu odmah nakon depiliranja (sad ti je kasno ) pa je iritacija nešto manja
Nisam mali plus nego samo mali, bez pretplate.

S carnetom sam na istom? Hm... a da idem na hinet, pretplata 79 kn a cijena surfanja po lokalnim impulsima? Opet to na koncu dođe na isto. Ili ne?

Koja krema? Da znam za ubuduće.
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2003., 00:35   #22
Quote:
Originally posted by Tija
S carnetom sam na istom? Hm... a da idem na hinet, pretplata 79 kn a cijena surfanja po lokalnim impulsima? Opet to na koncu dođe na isto. Ili ne?

Quote:
Originally posted by shef Sale
Nisi na istom, jel usparas 100kn mjesecno - nema pretplate!
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2003., 00:35   #23
Re: Re: Molim pomoć...opet...

Quote:
Originally posted by Septembar
pa posto si pizdu pripremila, muz te nece taku pristavu, a para nemate... znas valjda sta ti sleduje i kak se pare zaradjuju
Kak? Da popušikam njemu i da dođem u milost ili da pušim drugima? Kol'ko se uopće naplaćuje pušikanje?
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2003., 00:36   #24
Re: Re: Re: Molim pomoć...opet...

Quote:
Originally posted by Indigo Girl
Evo ja. Tu sam svaki dan, spajam se preko Carneta, interneta mjesecno 150 kn.
Ma vi školarci se ne računate

A nije to baš mali račun, čula sam da je preko Carneta sporije..ja dobim 1ookn impulsa +1ookn pretplate a viiiisim...
Bome visim
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2003., 00:36   #25
Sale, 100 kn mjesečno mi niš ne znači, ja bi da ušparam 500+, žišku?
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2003., 00:37   #26
Ako si na netu vise od sat i pol, onda uzmi pretplatu od 79 kuna, a ako si manje, onda uzmi manju pretplatu.
Cijene imas na onoj stranici na koju su ti dali link. Imas i one CD-e od globalneta i vipneta , cini mi se da su za 10 sati surfanja, stavis cd, logiras se (ustvari, pozoves nekog pametnijeg da ti to slozi ili pitas ciku ili tetu da ti objasni hihihihi) i onda deset sati mozes na chat sa mnom.
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2003., 00:37   #27
Quote:
Originally posted by Tija

ajmo sad dalje, kako da postanem korisnik carneta a ne ispunjavam njihove uvjete? Da si nađem nekog studenta? Jel to može proći? Ja sam poštenjačina
Tija, jel znaš ti onaj vic kad Fata udje u javnu kuću za žene, plati 100 DM i pošalju je na kat da si izabere nešto. Ode Fata na kat, hoće uć' u neku sobu, kad tamo pište dipl. ing. , na drugima dr. med., na trećima dr.sc. ... vidi Fata da je nešto pogriješila pa se vrati na recepciju i veli čvojeku "pa kud ste me to poslali, tamo na vratima sve neke titule". A recepcioner joj kaže:
A što ti misliš Fato da za pišljivih 100 DM možeš dobit kamiondžiju

E vidiš Tija moja, Carnet ti je jedina prednost znanstvenika pred kamiondžijom
allegra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2003., 00:38   #28
Re: Re: Re: Re: Molim pomoć...opet...

Quote:
Originally posted by indian

A nije to baš mali račun, čula sam da je preko Carneta sporije..ja dobim 1ookn impulsa +1ookn pretplate a viiiisim...
Bome visim
Ovo mi se sviđa. Pričaj mi o tome.
I koliko visiš? Više od mene?
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2003., 00:39   #29
Draga Tija, ja imam i Carnet i Hinet mali korisnik. Isto sto i ti. Ako se ne varam, ti od 7 do 19 plaćaš 6 kn, a od 19 do 7 9 kn. Ili tako nešto. Ja na Carnetu plaćam 1,80 i 3,60. Pa ti sad to stavi na papir. Ja sam mjesecno oko 60 sati na internetu, nikad mi racun 200 kn nije prešao
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2003., 00:39   #30
Quote:
Originally posted by lebowski
onda deset sati mozes na chat sa mnom.
Ne vrijeđaj me molim te.
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2003., 00:42   #31
Odi na mali super plus, jako ces osjetiti na racunu. Isplati se.

A sto se brijanja tice - nemoj vise nikad. Kupi si kremu, ostalo bu ti love od telefonskog racuna za kreme za 6 mjeseci.
Sad si namazi neku laganu kremu (s aloa verom ili nevenom ili tak nesto), samo pazi da ti se muz ne posklizne.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2003., 00:43   #32
Quote:
Originally posted by Indigo Girl
Draga Tija, ja imam i Carnet i Hinet mali korisnik. Isto sto i ti. Ako se ne varam, ti od 7 do 19 plaćaš 6 kn, a od 19 do 7 9 kn. Ili tako nešto. Ja na Carnetu plaćam 1,80 i 3,60. Pa ti sad to stavi na papir. Ja sam mjesecno oko 60 sati na internetu, nikad mi racun 200 kn nije prešao
Hvala ti.

Jesi vidio Lebowski što sam ja ustvari htjela?
Mogao bi koji put i pomoći čist onako da pomogneš i usrećiš jednu ranjenu dušu. Ispao bi puno pametniji.
Ali ne, ti ne bi bio ti da ne sereš.
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2003., 00:44   #33
Quote:
Originally posted by Tija
Ne vrijeđaj me molim te.
Ponasas se prilicno drsko za jednu udanu zenu.

Pogledaj ovdje:
https://user.hinet.hr/on-line-registracija/index.jsp
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2003., 00:46   #34
Quote:
Originally posted by Tija
Hvala ti.

Jesi vidio Lebowski što sam ja ustvari htjela?
Mogao bi koji put i pomoći čist onako da pomogneš i usrećiš jednu ranjenu dušu. Ispao bi puno pametniji.
Ali ne, ti ne bi bio ti da ne sereš.
Gle Tija, za dobre se udas, a o losima sanjas, kuzis? Ja jesam dobar, ali ti si udana, a nema djabe ni kod stare babe. Ako hoces da budem brutalno iskren, onda cu ti reci da se javila neka mladja, neudana i sisata kao ti, ja bi joj vec poslao svoju sifru i sifru svoje firme, samo da jadnica ne placa puno novaca. A ovako, ako ti nitko ne pomogne, ja cu, Tijice moja, kad te apsolutno svi ostave, ne boj se, ja sam tu, zadnji od svih....
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2003., 00:47   #35
Mali plus/mali super plus

E da, ja sam se zabunila

htjela sam reci da imam pretplatu za mali super plus korisnik i da mi cijena impulsa je potpuno jednaka onom na Carnetu
pa ne vidim nikakvu razliku

Tija, ako su puno na netu (a cini se da jesi), onda ti se isplati plaćat pretplatu za malog super plus korisnika
i po mogućnosti ugradi si ISDN liniju, onda je brze
allegra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2003., 00:51   #36
Tija, lijepo se dogovori sa shefom da jedno vrijeme ne plaćaš tih 100 kuna za malog super plus..a poslije uzmi mali super plus (pretplata 100 kuna + impulsi po 3.6/1.8)ili koji god provider, svi to imaju
Na Carnetu ne placas pretplatu, ali se tesko konektas i mislim da mozes biti samo odredjeno vrijeme..
Zlatokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2003., 01:06   #37
Quote:
Originally posted by lebowski
ja cu, Tijice moja, kad te apsolutno svi ostave, ne boj se, ja sam tu, zadnji od svih....
ferpis dih
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2003., 01:11   #38
Quote:
Originally posted by Tija
ferpis dih
Tijica, udana si pa si malo ispala iz stosa, ali gle, da ti ja pokusam objasniti: Ako nemas sta frajeru pametnog za reci, onda je bolje da sutis i time odrzavas iluziju da te frajer uopce ne zanima, a ne sa ovikvim glupostima jasno davati signale: Dodji do mene, dodji do mene odmah.
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2003., 01:14   #39
Quote:
Originally posted by lebowski
Ako nemas sta frajeru pametnog za reci,
A di je frajer?
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2003., 01:21   #40
Quote:
Originally posted by Tija
A di je frajer?
Ovo je zenski kutak Tija, ali ni zene nisu bas toliko blesave da ne vide ovo sto se desava izmedju tebe i mene. S tim da je s moje strane neuzvraceno, naravno. Tako da ti mogu preporuciti sljedece: Ako ces chatati sa mnom (sto je ocito iz tvojih odgovora a i brzine kojom odgovaras), onda se pretplati na mali super plus, a pozeljno je da ti ja budem i simpa na mobitelu he he , a ako neces, onda se pretplati na mali pretplatnik.
I daj ono, prestani mi se upucavat ako moze, stvarno mi je neugodno.
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:04.