Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2006., 14:54   #61
Quote:
magic blue kaže:
ne govorim o prevrtanju, nego o podlozi za stajanje. u tu igraonicu bebac ide kad pocne sjedit, a samim time i dizat se i niti jedan fizijatar nece biti sretan da dijete s mekanom kicmicom prva ustajanja i korake radi na podlozi koja nije tvrda i cvrsta
no, ne pobijam cinjenicu da postoje i s tvrdim dnom (ali mi onda nije bas najudobniji za spavanje). mozda ovaj tvoj ima dvostruko ili izmjenjivo dno (da je madracic posebno)
Ma pusti fizijatre ( ja ih ne volim ) , oni stalno mjenjaju teoriju.....do prije 2,3,5 godina ( nebitno) su govorili kako je hodalica zdrava i da ju preporucaju a sad s prica kako ona ne valja jer dijete ne gazi pravilno punim stopalom nego hopsa ko patkica.
je pogodila si......ovaj sklopivi kimbac ima duplo dno + madrac....zato i kazem da ne treba govorit za sve jer nisu svi isti
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 14:57   #62
i ja bi takav, daj mi pliz prepisi marku i proizvodaca kad ti ga dofuraju jer je to super za ustedu prostora u malom stanu
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 15:09   #63
Quote:
magic blue kaže:
i ja bi takav, daj mi pliz prepisi marku i proizvodaca kad ti ga dofuraju jer je to super za ustedu prostora u malom stanu
Naravno...pitat cu sestricnu da mi kaze koja je firma jer meni taj kimbac ne treba do 6 mjeseca 2007 ako ne i kasnije jer ja imam i klasicni drveni
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 18:39   #64
Meni je mama za ročkas kupila taj putni krevetić.Bio je 400kn tu u Đakovu.Prekrasan je.Ima mrežu protiv komaraca i s jedne strane se mreža može otvoriti na patent da dijete kad je veće može izaći kroz to.Jako slatko.
Ali mojoj mami to nije dovoljno.Hoće da taj poklonim jer je u Chiccu vidjela isti,ali ima čvršću podlogu,baby gym tak da je ustvari 2-u-1.I ima vibro za uspavljivanje,svijetlo,svira.....Ma perverzija...
ali starka poludjela jer je u istoj boji kao kolica i hoće da njezino unuče to ima.Inače,1500kn.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 19:36   #65
1500kn
uf, to nam ipak ne treba
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 00:56   #66
stvari za bebu

Ja sam kupila ovaj prenosni kinderbetic iz Chicca. Ako ga uzimas u Mercatoru, daju ti 10% na gotovinu ( u Ilici 5%) tako da te na kraju izadje 1250kn. Meni je preslatki i odusevljena sam ali moram reci da je nesto manji od klasicnih prenosnih kinderbeta. Mogu ga tocno izmjeriti ako nekoga zanima ali 100% nije duzine 120cm.....to sam skuzila tek kad sam ga otvorila jer ga u ducanu nikada nemaju izlozenog.
Hello_Kitty is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 10:47   #67
Quote:
Hello_Kitty kaže:
....to sam skuzila tek kad sam ga otvorila jer ga u ducanu nikada nemaju izlozenog.
pa lijepo ih trzis da ti otpakiraju da ti se ne dogodi kao onom tati s RiDa kaj mu nisu spakirali i dali neki remen koji je morao biti u kutiji uz kolica
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 11:24   #68
400kn ti je najobičniji putni krevetić(više-manje).
Ovaj,kao što rekoh,ima sve one perverzije a i od Chicca je pa je stvarno skup.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2006., 22:13   #69
A što se tiče moje kupnje,vako:krevetić Lullaby kupila moja mama i uopće mi nije žao jer je stvarno genijalan.Teta u trgovini mi pokazala sve fore s njim i jaaako mi se sviđa.Ima baby gym,vibraciju,svijetlo,glazbu,a može se narediti na visinu otprilike maminih bokova tak da je super za spavanje prva tri mjeseca.Čim ga sastavimo,stavljam sličku.
Ostalo idem poslikati na brzinu jer su to sve sitnice pa da ne nabrajam.
Brzo se vraćam.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2006., 13:39   #70
slozili
krevetac
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2006., 19:26   #71
Quote:
magic blue kaže:
slozili
krevetac

:klap:
Predivan je.Takav će i naš biti otprilike!

InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2006., 20:15   #72
Super je,pogotovo zato jer smo takav i mi imali,nemogu skužiti po slici,naš je bio onaj malo veći,mislim 140x nešto...
Goga_fina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2006., 20:39   #73
140x70 i imamo hespov madracic. to mi je ustvari bilo bitnije nego sam krevetic, a ustvari smo slucajno naletili na akcijske cijene
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2006., 21:06   #74
Kindač je super,neznam više kakav je madrac,ali bio je dobar
Kindač smo dobili natrag prošli tjedan,bio je na posudbi.Pitam MM,pa zašto nisi madrac stavio u kuću nego na tavan.Kaže on da ima tak fini miris po pišalini da nije za u kuću Znači,ako stigne kakva seka,ne gine nam novi madrac
Goga_fina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2006., 11:00   #75
ma ja sam uvijek za novi madrac Ipak svako dijete ima svoje navike spavanja i svoj miris znoja (a i pisaline), pa to i nije bas toliki izdatak (jos ak ga se nazica od bake i dede )

a zasto ste izasli iz njega? ovaj nas se moze prepravit u pravi krevetic (skinu se resetke, a doda se neko ojacanje ispod podnice i spusti ju se dolje). Ja sam racunala da ce mi klinac tamo spavat bar do 110-120cm
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2006., 11:50   #76
magic, ovaj tvoj krevetic... ne mogu skužiti da li je to onaj koji ima mogućnost da se madrac spušta na tri razine (ovisno o dobi matije ili luke )
vidila sam taj prije neki dan kod prijateljice i nekako mi se čini zgodan... dizajn je isti kao tvoj....
Štrumpfeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2006., 11:53   #77
Quote:
Štrumpfeta kaže:
magic, ovaj tvoj krevetic... ne mogu skužiti da li je to onaj koji ima mogućnost da se madrac spušta na tri razine (ovisno o dobi matije ili luke )
vidila sam taj prije neki dan kod prijateljice i nekako mi se čini zgodan... dizajn je isti kao tvoj....
Mislim da sam ja takav gledala u Kiki i koliko ja znam može sa podesiti na 3 razine spavanja
__________________
"MM kaže "Ja nisam kriv!"
Ček da si odrežem kandže.. onda možemo razgovarati..
nyn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2006., 16:08   #78
Mi smo se preselili kada je B. imao 2,5 g.Dobio je svoju pravu dječju sobu,u kompletu sa krevetićem,onim normalnim za klince Inače bi bez pol frke stao u onaj kindač kad se pretvori u krevet bar do 4,5-5 g.jer je on dosta visok,sada sa 6,5 g. 128 cm, 26,5 kg. Ja sam tih dimenzija bila negdje u 5. razredu
Može se spustiti,odn. podići,mi smo ga važno stavili na srednju razinu,a kad je B. stigao domeka i ustao se u njemu ogradica mu je bila do struka.Imali smo brzinsko spuštanje
Goga_fina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2006., 18:55   #79
Quote:
Štrumpfeta kaže:
magic, ovaj tvoj krevetic... ne mogu skužiti da li je to onaj koji ima mogućnost da se madrac spušta na tri razine (ovisno o dobi matije ili luke )
vidila sam taj prije neki dan kod prijateljice i nekako mi se čini zgodan... dizajn je isti kao tvoj....
bas taj
ma dizajn i nije nesto za opast na dupe od ljepote ali je funkcionalan i bio je na akciji
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2006., 18:57   #80
Quote:
nyn@ kaže:
Mislim da sam ja takav gledala u Kiki i koliko ja znam može sa podesiti na 3 razine spavanja
moram priznat da ga nisam vidjela, ali nije da sam imala previse prilike setat i gledat
moguce da ga sad i tamo imaju. a kolika mu je tamo cijena?
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:42.