Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2003., 15:20   #1
Lush

znam da svi znate za LUSH (Petrinjska 4) (ili LUSH) i za njihove proizvode..
Jel vi isto uzivate u onim njihovim kuglicama koje su u stvari mirisljave soli i koje se onak fanatasticno otapaju u vodi i super mirise i totalno relaksiraju da ostane u kadi jako dugo?
Mmmmm

i ostali proizvodi su zakon isto
__________________
It's funny how when someone doesn't understand its you thats crazy
Kosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2003., 19:24   #2
Re: Lush

Quote:
Kosa kaže:
Jel vi isto uzivate u onim njihovim kuglicama koje su u stvari mirisljave soli i koje se onak fanatasticno otapaju u vodi i super mirise i totalno relaksiraju da ostane u kadi jako dugo?
Mmmmm
bas sam dobila za Bozic al nisam jos probala...znaci tako je, super, sad jedva cekam da probam :klap:
inace uzivam u njihovim proizvodima...najbolje su mi maske za lice
zapravo u samom ducanu toliko uzivam sve tak fino mirisi..njam i onda kupim sve i svasta...isprobavam
__________________
Život je lijep.
patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2004., 23:48   #3
..kupila sam si puno malih sapuncica po 10 dkg za probu ..najbolji mi je honey i washed the kids mirisi predivno podsjeca me na karamelu..onda sam kupila od narance i cimeta za tijelo su oboje..za lice sma kupila crni ..koji ne isusuje kozu i cisti pore...jednu kuglicu sam kupila ..neki sapun za tijelo sa sljokicama da se sestra sjaji na doceku


..smeta me ejdino taj miris u ducanu ..jedva sam cekala da izadjem..inace je super uredjen ona zuto zelena boja
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2004., 23:56   #4
Quote:
Hana_ kaže:
..smeta me ejdino taj miris u ducanu ..jedva sam cekala da izadjem..inace je super uredjen ona zuto zelena boja
ajmee.. meni je taj miris mrak!!!
snifam se svaki put ad dodjem,
__________________
It's funny how when someone doesn't understand its you thats crazy
Kosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2004., 00:06   #5
najbolji mi je sapun s pilingom....mirisi po banani a mislim da se i zove banana moon ili tako ensto, zatim never too busy to be beautiful gel za tusiranje od meda, zatim sympathy for skin krema za tijelo, pa one massage bars od cokolade pa sa sljokicama, pa onda onaj sapun od crvene narance i cimeta, pa onaj honey puder za tijelo...jojj mogla bi nabrajt...znam potrosit gomilu para tamo a sve je poprilicno skupo...ali it's worth it
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2004., 00:20   #6
Quote:
debelakrava kaže:
...znam potrosit gomilu para tamo a sve je poprilicno skupo...ali it's worth it
je, tak je..
__________________
It's funny how when someone doesn't understand its you thats crazy
Kosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2004., 00:22   #7
Ja sam nekako vise pobornik nasijeh autohtonih proizvoda. Ima jedan odlican ducan u Vlaskoj, zove se Aromatica. Veca mi je fora miris lavande, ruzmarina, metvice...nego raznorazni egzoticni mirisi lusha. Iako, skruseno priznajem, i tamo volim zaviriti.
Lavanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2004., 00:26   #8
Ja sam luda za kuglama za kupanje sa šljokicama - mislim da se zovu love ili tako nešto - diivno mirišu, opuštaju, a kad izađeš iz kade CIJELO tijelo ti je u sitnim školjicama koje se presijavaju. Nestvarno!!!

I volim one kugle za kupanje u obliku srca sa sasušenim ružicama - resect!!!

Ostale stvari su mi prearomatične...
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2004., 05:31   #9
https://shop.lush.hr/
Valis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2004., 10:59   #10
Quote:
Valis kaže:
https://shop.lush.hr/





..nisam namjeravala trazit tu stranicu od lusha ..ial sad sam skuzila da je bas super ..vec sam mami kupila poklon za rockas ..tata se smilovao i dao broj kartice .. a ja cu platit
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2004., 23:55   #11
honey i washed the kids je fenomenalan sapun i banana moon i alkmaar isto.a i obozavam sympathy for the skin i gumback express...ma mljac.i lush mi je bolji od aromatice, mirisi su jednako prirodni kao i tamo.samo su tete u aromatici bitchez.
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2004., 00:18   #12
..jucer sam dobila masku iz lusha onak malo samo za probu od mame..neka maska od mente ..predivno mirisi .. te maskice koje tam stoje na ledu su mi tak privlacne
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2004., 12:48   #13
Quote:
Lola kaže:
samo su tete u aromatici bitchez.
to sam i ja primjetila.. obje su nekak lagano nadrkane..
__________________
It's funny how when someone doesn't understand its you thats crazy
Kosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2004., 13:52   #14
Da? Ja nisam skuzila. Doduse, imate pravo, nisu se bas pretrgle. No zbog njih nikada u Aromatici ne potrosim bogatstvo, dok u Lushu se svi kidaju oko tebe, pa ostavim brdo love.....
Lavanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2004., 17:57   #15
sorry sto spamam ali ko ti je ta persona na slicici hana?
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2004., 18:16   #16
..to sam ja ..bas sam si lijepa



..nije fora da lazem pa cu ti ajde ipak rec James King , manekenka
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2004., 18:20   #17
Quote:
Hana_ kaže:
..to sam ja ..bas sam si lijepa



..nije fora da lazem pa cu ti ajde ipak rec James King , manekenka
ste skuzili kak jako puno ljudi lici na te svoje avatare??
__________________
It's funny how when someone doesn't understand its you thats crazy
Kosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2004., 18:27   #18
..pa zato sam i rekla..
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2004., 20:04   #19
malo cu offtopicat , ali MORAAAAAAAAAAAAAm pohvaliti njihovu web stranicu , svaka cast

i inace kupujem ponekad kod njih neke sapuncice , ali ovom stranicom me mame da kupim josh
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2004., 20:22   #20
da, i mene isto

bas je fora stavljat stvari u kosaricu..danas ujutro sam se igrala i natrpala puuno stvari i bas me to veselilo decku je skoro pozlilo ..
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:32.