Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2003., 13:48   #61
Re: Pesica...

Quote:
atlantis kaže:
javi kad dolazish... pa da ugovorim termin... pa da ti opijemo zakonitog da se niceg ne sjeca, da uskladimo price kak su ti se tak naglo povecale, pa onda na more na pokazivanje
Šta ć'te trošit pare na Pesicinog Šona i bezveze ga opijat. Evo ja ću ga besplatno čuvat. Još se brojim u pokretnine
PinkyBubble is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2003., 13:53   #62
I on u dojencad...
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2003., 13:55   #63
Eto, reci mu da babinjače, babinjak il kak se to već zove počinju
PinkyBubble is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2003., 14:40   #64
ma kud stelli? ona u to vrijeme ionak nebu za nish korisna kaj se muskih tice...
znam kaj bumo... decu i muske na kup pa nek se medjusobno cuvaju... a mi zemske na 'kavu'
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2003., 14:44   #65
Quote:
atlantis kaže:
ma kud stelli? ona u to vrijeme ionak nebu za nish korisna kaj se muskih tice...
znam kaj bumo... decu i muske na kup pa nek se medjusobno cuvaju... a mi zemske na 'kavu'
Da nisi stavila ove navodnike na kavu sad bi te "raspizdila" pa cijelom Atlantiku

E da..nema ni djece ni muža...jel' mogu s vama na "kavu" ..mogu li...mogu li..obećajem..bit ću dobra
smotana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2003., 15:16   #66
Sam ti raspizdi ionak sam vech potonula...

Pa kaj nemam ni ja muza, ni decu...

*osim ak mi ne pomognete pa se udam nabrzinu do tad*
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2003., 07:43   #67
Eto i dvije stranice uludo potrošene a nijedan konstruktivan savjet ...cccc...Mislim da kokošinjac i nije baš pravo mjesto...od suviše kokodakanja pravi kokodak se nit ne čuje
smotana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2003., 10:36   #68
Pa kad trazi da joj nadjemo muza. Koja kokos je luda da se trudi oko necega od cega ona nema nista?
Nek od onih koje muza imaju neka dodje trazit da joj ga uzmemo, pa da vidis savjeta i konkretne pomoci sa svih strana.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2003., 11:09   #69
Nego Atlantis...de ti napiši da ćeš ga dat i na testiranje ovdje na Forumu, možda i dobiš koji konkretan savjet

Pesica, jel' tako bolje
smotana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2003., 11:44   #70
Smotana sad si me izazvala

Atlantis, gledaj vamo.
Kao prvo i osnovno nabavi popis kafica di zalaze nogometasi, menadjeri i slicni
Kao drugo, izbaci svu neetiketiranu garderobu, nadalje, sve sto pokriva koljena, i sise.
Kao trece izvjezbaj govor kroz nos, hodanje dignutog nosa, treptanje okicama, i prazan pogled ( dojam da nemas nista u glavi je pozeljan, oni ne zele zenu pametniju od sebe)
Kao cetvrto najvaznije, povecaj sise


Mala napomena1: Sve ovo ti vrijedi i za " intelektualce" u prijelaznom periodu odnosno menopauzi. Oni zele zenu za pokazivanje i lijecenje muskosti.

Mala napomena2: Proviziju od 10% stanja i imanja zenika molim uplatiti na z.rn.br. 30101-601-24541294 Kod banke za razvoj i promidzbu kriminala i slicnih djelatnosti.
Svrha doznake: p.ds.k ( provizija za dobrostojeci x*****)001
penelop@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2003., 13:09   #71


A što joj nisi i napisala da je konkurencija opaka i da se sve više mjeri po količini silikona u sebi

Eto ja u subotu bila vani s društvancem i mi ugodno ćakulali kad jedan od frendova veli: " gle naše sponozoruše se premjestile u drugi kafić (navodno je sad ovaj jako innnn) pa su đevojke mislile da će nogometaše nać' tude Ahhh da..bilo ih je petnaestak, sve nakinđurene, etiketirane, minjaci, bezgrudobrani, nalickane, jedino po čemu su se razlikovale je bila količina silikona ..i nisam to ja primjetila, ni jedna cura iz društva nego cijenjeni muškići Prošetale se po terasi (trebalo im je brat bratu dobrih pola sata, ipak su to štiklice od 20-ak cmića), nisu vidle nijednog potkoženog oliti nogometaša pa su jadne otišle
smotana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2003., 13:19   #72
Talking ej kokoske ;)

smot...

ovak svaka kokoska koja se prijavi ima ga pravo testirat na jedan sat... ona po cijem savjetu ga upecam ima pravo na cijelu noch... ak to prezivi... zenim ga

----------
penelopa se raspistoljila


Kao prvo i osnovno nabavi popis kafica di zalaze nogometasi, menadjeri i slicni
* done! Lokacije su slijedece (prema povjerljivim podacima mojeg dousnika):
- Veseli orehovcan - popularno zvan Pri mrtvacu
- Dva gemista
- Jedan z nogu
- Skropec i pol
- Mirogojcek i sinovi


Kao drugo, izbaci svu neetiketiranu garderobu, nadalje, sve sto pokriva koljena, i sise.
* auuuu cek amo... znaci shopping u madji beskoristan? .. a da nadjem nekog choravog koji nece skuzit kopije pa akd ga upecam samo diskretno zamijenim iste originalima?


Kao trece izvjezbaj govor kroz nos, hodanje dignutog nosa, treptanje okicama, i prazan pogled ( dojam da nemas nista u glavi je pozeljan, oni ne zele zenu pametniju od sebe)
* ok, nocas idem bosa spat - nos rijesen; z nosom gore ionak hodam (da mi se podbradak ne vidi ); treptanje moram uvjezbat; jel moze umjesto praznog, pogled s podocnjacima i mutnim zjenicama?


Kao cetvrto najvaznije, povecaj sise
* kud vishe od ovog?

Mala napomena1: Sve ovo ti vrijedi i za " intelektualce" u prijelaznom periodu odnosno menopauzi. Oni zele zenu za pokazivanje i lijecenje muskosti.
* ee ti stariji su moji tipovi ... on nek lijeci muskost, ja bum lijecila nofcanik
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2003., 13:20   #73
Quote:
Stella kaže:
Ja sam svom pokazala trbuh, al je rekao da odjebem..da me neće dvaput ženit
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2003., 13:23   #74
Kak se bogato udat. Vrlo jednostavno, odeš lijepo u Dubai, tamo su ionako svi bogati, pa za kojeg god da se odlučiš nećeš promašit.
Ti oćeš crnog visokog i zelenookog?
Jedini su problem oči, oni svi imaju crne, ali kad imaš toliko novaca koliko oni prosječno imaju, moš si i boju očiju promijenit no frks.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2003., 13:24   #75
A mozhesh i ti njega nategnut pa nek mu ochi ispadnu
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2003., 13:28   #76
Za to će bit dovoljno i da pokažeš kajjaznam sise. Budući da su sve žene tamo obučene u one plahte, nema šanse da mu nakon takvog prizore ne ispadnu
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2003., 13:30   #77
Quote:
magic kaže:
A mozhesh i ti njega nategnut pa nek mu ochi ispadnu
zenska strana moje licnosti zlokobno se nasmijesila i za ideju...
medjutim muska strana se pobunila i pocela vristati da kaj ja mislim da je on peder, da koji je meni vrag, kaj opet PMS, da nek odrastem i prekinem se zahebavat i nabavim mu plavushu i okrenuo mi ledja dureci se, te dodao kako tipicno zenski mislim samo na tu svoju stranu i kako ga nisam pitala dolaze li u obzir visoki, crnokosi...
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2003., 13:31   #78
Quote:
soks kaže:
Za to će bit dovoljno i da pokažeš kajjaznam sise. Budući da su sve žene tamo obučene u one plahte, nema šanse da mu nakon takvog prizore ne ispadnu
cek cek... ja mislila da tam ni lice ne smijes pokazat... bate da cice pokazem mam bi me javno razapeli
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2003., 13:32   #79
Re: ej kokoske ;)

Quote:
atlantis kaže:


Kao drugo, izbaci svu neetiketiranu garderobu, nadalje, sve sto pokriva koljena, i sise.
* auuuu cek amo... znaci shopping u madji beskoristan? .. a da nadjem nekog choravog koji nece skuzit kopije pa akd ga upecam samo diskretno zamijenim iste originalima?

Ako ništa drugo, osim kvazi dobrog igranja nogompolopti ovi bogom dani momci su pravi poznavatelji etiketa Stoga sorry morat ćeš bacit sve stvarčice kupljene u mađariji
Ovo može eventualno upalit kod "intelektualaca"

Ajde da i ja dam koji savjet...
Pokušaj sakriti godine (ne znam ni koliko ih imaš), navodno se pale na djevojčice do 18, maksimalno 21 godinu.
Plava kosa skoro pa je uvjet, no neki mogu i iznenaditi
Vježbaj glupo smijuljenje i pokoji roktajući uzdah
Obavezno uvježbaj cicevantrbuhunutraguzavan hod a po mogućnosti i općenit stav, nekontrolirano maši rukama a i kreštavi glasić nije naodmet
Ja sam đevojke pažljivo studirala u subotu
smotana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2003., 13:32   #80
Vidim da mi je klijentica ozbiljno shvatila zadatak
1.
2. nije nuzno Nabavi fals etikete pa nakelji. Sto nogometas iz Suvog dola zna sta je origigi Armani
3. Izbaci podocnjake i uvedi 12 sati sna za ljepotu. Poslije kad papir bude u djepu mos radit sta oces. Ako dodje do razvoda i onako je pola tvoje ( - mojih 10% ofkorz )
4. Najglavnije je dakle rijeseno

Zadovoljna sam s Vama gdjice Atlantis.
Keep up good work

Mala napomena. Mozda bi bilo dobro da posjecujete neke Rotary klubove. Tamo ima dobe klijentele. Znate kako se kaze, uz dobar bankovni saldo pozeljno je da buduci ima i neke druge karakteristike u vidu brojeva 91 i 41 ( 91 godinu i temperaturu41)
penelop@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:15.