Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2017., 20:50   #3701
Quote:
tabasco sauce kaže: Pogledaj post
Ovo nije netočno ali je jako općenito. Danas masa ljudi sebe opisuje tako, bez obzira da li su vodenjaci ili ne. Jedino ako je tvoja poanta da je vodenjak u tom razlikovanju od društva veći majstor od drugih znakova.
Jako je općenito, ali ti se ništa specifično o tvojoj nedruštvenosti i, kako si sam opisao, nezainteresiranosti za prijateljstva, ljubavne i seksualne veze, ne može reći bez natalne karte.

Tko zna koji ti je podznak, gdje ti je Mjesec koji također bitno boji naše ponašanje, kakvi su ti aspekti, razmještaj planeta po kućama itd. To bi preciznije opisalo tvoj tip ličnosti, tvoje životne preferencije i afinitete.

Na temama o pojedinim znakovima zodijaka se ugl. generalizira.

Ja znam Vodenjake koji zaista jesu vrlo društveni i imaju puno prijatelja, ali i one koji radije imaju tek jednog ili dva bliska i nisu baš previše ludi za društvom, pa i one sklone relativno samotnjačkom životu "samo sa svojim idejama i interesima".
__________________
Riječi koje govoriš postaju kuća u kojoj živiš.
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 20:56   #3702
Quote:
GumeNaKotačima kaže: Pogledaj post
Jedan komentar u prolazu

Dakle, bio u nekoj kratkoj vezici s curom u ovom znaku i pozalio sto sam se rodio.

U pocetku je sve bilo divno i krasno, ljubav cvjeta na sve strane, govori mi da me voli i obozava i onda nakon par dana - PAF! - "mi trebamo prekinuti". Pa onda njezino kajanje i ispricavanje iduci dan pa opet sve divno i krasno...

Opcenito je bilo sve super ali te promjene u razmisljanju su bile uzasne. Na kraju je sve zavrsilo prekidom ali uz njezine rijeci da me jos voli i postuje. Uzas...

Tako da o ovom znaku mislim sve najgore lol

Poslano sa mog D5803 koristeći Tapatalk
Zaboravila sam napisati da ako se tako ponašala, onda si joj se sigurno jako sviđao. Nelogično, znam.

Quote:
tabasco sauce kaže: Pogledaj post
Ovo nije netočno ali je jako općenito. Danas masa ljudi sebe opisuje tako, bez obzira da li su vodenjaci ili ne. Jedino ako je tvoja poanta da je vodenjak u tom razlikovanju od društva veći majstor od drugih znakova.
Kontradiktoran znak
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 00:34   #3703
Quote:
GumeNaKotačima kaže: Pogledaj post
Dakle, bio u nekoj kratkoj vezici s curom u ovom znaku i pozalio sto sam se rodio.

U pocetku je sve bilo divno i krasno, ljubav cvjeta na sve strane, govori mi da me voli i obozava i onda nakon par dana - PAF! - "mi trebamo prekinuti". Pa onda njezino kajanje i ispricavanje iduci dan pa opet sve divno i krasno...

Opcenito je bilo sve super ali te promjene u razmisljanju su bile uzasne. Na kraju je sve zavrsilo prekidom ali uz njezine rijeci da me jos voli i postuje. Uzas...
Identično iskustvo mojem, od početka do kraja, samo što je moje (mojom krivnjom) trajalo puuno dulje. Također sam požalila što sam se rodila. I ne mogu ih smisliti od tad, jer sam se pošteno opekla, ali ja iz nekog razloga kao za inat samo vodenjake privlačim.
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 07:23   #3704
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
Zaboravila sam napisati da ako se tako ponašala, onda si joj se sigurno jako sviđao. Nelogično, znam.



Kontradiktoran znak
Svašta...

Quote:
Lorren kaže: Pogledaj post
Identično iskustvo mojem, od početka do kraja, samo što je moje (mojom krivnjom) trajalo puuno dulje. Također sam požalila što sam se rodila. I ne mogu ih smisliti od tad, jer sam se pošteno opekla, ali ja iz nekog razloga kao za inat samo vodenjake privlačim.
Ne znam, meni to djeluje jako neodgovorno. Ne mogu se zamisliti da nekome izjavim ljubav i onda za par dana "ipak bi trebali prekinuti" i tako u krug. Poseban krug pakla za takve

Jel vam se ikad dogodilo da vam se vodenjak javio nakon prekida?
GumeNaKotačima is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 07:41   #3705
Quote:
GumeNaKotačima kaže: Pogledaj post
Svašta...



Ne znam, meni to djeluje jako neodgovorno. Ne mogu se zamisliti da nekome izjavim ljubav i onda za par dana "ipak bi trebali prekinuti" i tako u krug. Poseban krug pakla za takve

Jel vam se ikad dogodilo da vam se vodenjak javio nakon prekida?
Gle, opet nelogično, ako vodenjak nije bio nešto previše zaljubljen i zagrijan u toj vezi - bez problema će ti se javiti i predložiti da budete prijatelji. Ali ako je, e onda ti se vjerojatno neće javiti dosta dugo vremena (jer želi zaboraviti i ohladiti se, a u tome mu neće pomoći kontakt s tobom).

Dobro, ovo možda vrijedi za sve ljude?

A što ste vi, Lorren i GumeNaKotačima, po horoskopu? Nadam se da niste djevice. Vodenjacima bi trebalo zakonom zabraniti da se približavaju djevicama.
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 08:19   #3706
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
Gle, opet nelogično, ako vodenjak nije bio nešto previše zaljubljen i zagrijan u toj vezi - bez problema će ti se javiti i predložiti da budete prijatelji. Ali ako je, e onda ti se vjerojatno neće javiti dosta dugo vremena (jer želi zaboraviti i ohladiti se, a u tome mu neće pomoći kontakt s tobom).

Dobro, ovo možda vrijedi za sve ljude?

A što ste vi, Lorren i GumeNaKotačima, po horoskopu? Nadam se da niste djevice. Vodenjacima bi trebalo zakonom zabraniti da se približavaju djevicama.
Ja sam bik znam, kombinacija za ubit se
GumeNaKotačima is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 09:28   #3707
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
GlVodenjacima bi trebalo zakonom zabraniti da se približavaju djevicama.
Zašto ?
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 09:34   #3708
Quote:
GumeNaKotačima kaže: Pogledaj post
Ja sam bik znam, kombinacija za ubit se
Pa da, to je slična spika.

Ali mogu ti reći čim je ona tako reagirala, znači da:
1.) su njeni osjećaji bili jaki
2.) je osjećala da ne dobiva isto od tebe, da tebi nije toliko stalo

Sad može bit da je ona zabrijala zbog straha i anksioznosti ili da joj ti nisi znao pokazati koliko ti je stalo na način koji bi ona doživjela.

Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Zašto ?
Pa vidiš da su neurotični kad se zaljube, a zemljani znakovi su smireni i odgovorni i osjetljivi na takve stvari.
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 09:44   #3709
[QUOTE=Alienica;66710551

Pa vidiš da su neurotični kad se zaljube, a zemljani znakovi su smireni i odgovorni i osjetljivi na takve stvari.[/QUOTE]

Ja imam kao Vodenjačica Mjesec u Djevici,dušu dalo za ljubav preko interneta,pisanje smsova,sve ono što Vodenjaci vole, da su na dohvatu,a opet nisu.Mjesec u Djevici mi je na 29' pa se prepoznam u Mjesecu u Vagi, tak da se ja baš i ne mogu požaliti- kontradiktorna sam često.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 09:57   #3710
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post



Pa vidiš da su neurotični kad se zaljube, a zemljani znakovi su smireni i odgovorni i osjetljivi na takve stvari.
Bas mi je nesto poznata ova dinamika odnosa sta GumeNaKotacima opisuje... i sjetim se da je on bio djevica. Mislim da mu ni dan danas nije jasno
__________________
I've figured out what we're missing, I tell you miserable things after you are asleep...
Rachel Zane is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 09:58   #3711
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
Pa da, to je slična spika.

Ali mogu ti reći čim je ona tako reagirala, znači da:
1.) su njeni osjećaji bili jaki
2.) je osjećala da ne dobiva isto od tebe, da tebi nije toliko stalo

Sad može bit da je ona zabrijala zbog straha i anksioznosti ili da joj ti nisi znao pokazati koliko ti je stalo na način koji bi ona doživjela.
I moji su osjećaji bili jaki, pokazivao sam ih često. Puno više nego inače i to se počelo razvijati dosta brzo. Mislim da ona sama nije znala što želi od svega toga. I bolje da je tako brzo završilo.
GumeNaKotačima is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 09:58   #3712
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
Ja imam kao Vodenjačica Mjesec u Djevici,dušu dalo za ljubav preko interneta,pisanje smsova,sve ono što Vodenjaci vole, da su na dohvatu,a opet nisu.Mjesec u Djevici mi je na 29' pa se prepoznam u Mjesecu u Vagi, tak da se ja baš i ne mogu požaliti- kontradiktorna sam često.
I ja se pronalazim u sličnom. Sunce i Merkur u Jarcu; Venera, Mjesec, podznak i Mars u Vodenjaku. Mislim da su mi ovo u Vodenjaku relacijski planeti pa sam tu više Vodenjak nego Jarac. Isto, odgovara mi forum i sl. dopisivanja jer mogu nestati na dva tjedna, a da se ne trebam opravdavati zašto se nisam javila ili se jednostavno isključiti ako mi dosadi rasprava i nikad ne odgovoriti. Što je s ljudima u RL malo teže izvedivo.
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 10:07   #3713
Quote:
Rachel Zane kaže: Pogledaj post
Bas mi je nesto poznata ova dinamika odnosa sta GumeNaKotacima opisuje... i sjetim se da je on bio djevica. Mislim da mu ni dan danas nije jasno
Želiš reći da si ti vodenjak i tako si se ponašala prema jednoj djevici?
Pa hajde objasni GumiNaKotačima zašto oh why si se tako ponašala.

Quote:
GumeNaKotačima kaže: Pogledaj post
I moji su osjećaji bili jaki, pokazivao sam ih često. Puno više nego inače i to se počelo razvijati dosta brzo. Mislim da ona sama nije znala što želi od svega toga. I bolje da je tako brzo završilo.
Ma uplašila se, garant. Svojih osjećaja i gubljenja kontrole. Ako ćete opet krenuti u nešto - trebaš ju znati umiriti, vodenjaci su kao spojeni na struju i treba im netko ko će ih smirivati. Njima nije dobro ako se veza prebrzo razvija, iako su sami impulzivni i neće usporavati, ali to nije dobro za njih i za dugoročnost veze. Kladim se da ju nazoveš i pokažeš volju za nastavkom veze, da bi ona prihvatila. Ali pokušaj nešto tipa poziv na neku aktivnost koja nije nabijena strastima, neki hobi koji oboje volite. I tako, trebao bi početi polako.

Neće te vodenjaci zavlačiti ako ne znaju što žele (uglavnom znaju).

Ako im nije previše stalo, u smislu da si im zatresao tlo pod nogama, onda će biti čista suprotnost - stabilni, smireni, racionalni, pouzdani, više će se truditi oko praktičnih stvari, nećeš znati za njihova previranja, ali neće ti ni govoriti da te vole i sl.
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 10:12   #3714
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
Pa vidiš da su neurotični kad se zaljube, a zemljani znakovi su smireni i odgovorni i osjetljivi na takve stvari.
Samo kad se zaljube?

Nisam u svojem životu ostvario ni jedno prijateljstvo s horoskooskom djevicom, a kamoli što više. Uglavnom sam na ratnoj nozi s njima. I ta činjenica me je privukla da dobijem tumačenje natalne.

Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
Isto, odgovara mi forum i sl. dopisivanja jer mogu nestati na dva tjedna, a da se ne trebam opravdavati zašto se nisam javila ili se jednostavno isključiti ako mi dosadi rasprava i nikad ne odgovoriti. Što je s ljudima u RL malo teže izvedivo.
E baš to. Potpis.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 10:18   #3715
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Samo kad se zaljube?

Nisam u svojem životu ostvario ni jedno prijateljstvo s horoskooskom djevicom, a kamoli što više. Uglavnom sam na ratnoj nozi s njima. I ta činjenica me je privukla da dobijem tumačenje natalne.


E baš to. Potpis.
Ja sam najbolju vezu ikad imala s djevicom i najdugoročnija prijateljica mi je djevica. Ali, ja sam jarac, pa tako...

A ti si vodenjak-ovan-rak, tako da nije čudno što se ne slažeš s njima.
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 10:22   #3716
Sve sta je Alienica napisala je on point. Tesko je nama vodenjacima hendlat takve emocije, desava se fight or flight situacija... Najcesce ova flight. Mislim da smo slicni skorpionima koji imaju milijun malih testova kojima vide da li im se isplati ulagati u neku osobu. Iako to ne radim namjerno, radije bi ko normalan svijet sve natenane i bez sokova, kroz to vidim moze li me on razumjet....iako najcesce se desi upravo to, da je on sam najvise isprepadan.
__________________
I've figured out what we're missing, I tell you miserable things after you are asleep...
Rachel Zane is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 10:22   #3717
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
Želiš reći da si ti vodenjak i tako si se ponašala prema jednoj djevici?
Pa hajde objasni GumiNaKotačima zašto oh why si se tako ponašala.



Ma uplašila se, garant. Svojih osjećaja i gubljenja kontrole. Ako ćete opet krenuti u nešto - trebaš ju znati umiriti, vodenjaci su kao spojeni na struju i treba im netko ko će ih smirivati. Njima nije dobro ako se veza prebrzo razvija, iako su sami impulzivni i neće usporavati, ali to nije dobro za njih i za dugoročnost veze. Kladim se da ju nazoveš i pokažeš volju za nastavkom veze, da bi ona prihvatila. Ali pokušaj nešto tipa poziv na neku aktivnost koja nije nabijena strastima, neki hobi koji oboje volite. I tako, trebao bi početi polako.

Neće te vodenjaci zavlačiti ako ne znaju što žele (uglavnom znaju).

Ako im nije previše stalo, u smislu da si im zatresao tlo pod nogama, onda će biti čista suprotnost - stabilni, smireni, racionalni, pouzdani, više će se truditi oko praktičnih stvari, nećeš znati za njihova previranja, ali neće ti ni govoriti da te vole i sl.
Na boldano - hvala ali ne hvala Ne trebaju mi tolike drame u životu
GumeNaKotačima is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 10:27   #3718
Quote:
GumeNaKotačima kaže: Pogledaj post
Na boldano - hvala ali ne hvala Ne trebaju mi tolike drame u životu
E a di su tebi Venera, Mjesec, Mars?
__________________
I've figured out what we're missing, I tell you miserable things after you are asleep...
Rachel Zane is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 10:34   #3719
Quote:
Rachel Zane kaže: Pogledaj post
E a di su tebi Venera, Mjesec, Mars?
Iskreno, nemam pojma
GumeNaKotačima is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 10:37   #3720
Quote:
GumeNaKotačima kaže: Pogledaj post
Iskreno, nemam pojma
Jel ti se da pogledat? Upisi u google natalna karta i izbacit ce ti tablicu da ispunis... ili daj meni podatke pa cu ja skicnut
__________________
I've figured out what we're missing, I tell you miserable things after you are asleep...
Rachel Zane is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:55.