Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2017., 15:05   #1221
Quote:
TweetyBirdy kaže: Pogledaj post
Ima
Ja sam konkretno kupila u point centru.
Za cijenu su cure rekle,i ja sam s nekim popustom uzela za 40-ak kn

Sent from my SM-T110 using Tapatalk
Odlično! Hvala puno!
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 15:13   #1222
Tweety, ajde pliz stavi sliku kako izgleda na ocima
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 20:22   #1223
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
Tweety, ajde pliz stavi sliku kako izgleda na ocima
Jedino sam pod ovim kutem uspjela ulovit da se kuzi
S tim da je ispod sloj crne pa na njemu sloj ljubicaste

Sent from my S308 using Tapatalk
TweetyBirdy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 22:14   #1224
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
U DM su na akciji nekih 45 kn, a ako doneses jednu praznu plasticnu ambalazu dobijes jos 30% popusta na to pa ju mozes ugrabit za 30-tak kn. Do 31.7. traje ovo s ambalazom.


Danas sam kupila indigo plavu u DM i nije bila na popustu, cca 69'kn i umanjeno za plasticnu reciklazu, nesto manje od 50 kn
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 22:34   #1225
Quote:
Ani2306 kaže: Pogledaj post
Danas sam kupila indigo plavu u DM i nije bila na popustu, cca 69'kn i umanjeno za plasticnu reciklazu, nesto manje od 50 kn
Znam, i ja sam bila danas, ocito je akcija zavrsila. Prije cca 10 dana je ta akcija jos bila aktualna pa sam pretpostavila da traje do kraja mjeseca.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 18:53   #1226
Kakvi su njihovi leave-in eliksiri za kosu?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 10:16   #1227
zna netko je li stigla kod nas l'oreal x balmain color riche kolekcija?
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 22:57   #1228
Moram pohvaliti True Match tekući puder napokon sam se dočepala N1 nijanse puder je odličan po meni najbolji drogerijski
__________________
Too glam to give a damn ;-)
SunyMy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 00:53   #1229
Pohvale i preporuke za Exfo gel i masku s crvenom glinom i algama, stvarno isplativi proizvodi koje možete i duže vremena imati. Meni ta maska vadi mitesere; ne sve, naravno, ali napravi odličan posao. Nakon nekog vremena kao da sve izađe samo van, tj. osuši se i ispadne. Ima je za više od 10 nanošenja stvarno i nije obmana, tako da isplati se višestruko. Gel je super nježan i lako razmaziv, iako je krcat glinom, pa ako želite predah od nekih "težih" gelova, ovo će vam biti top.
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 13:17   #1230
Quote:
Blue Lotus kaže: Pogledaj post
Pohvale i preporuke za Exfo gel i masku s crvenom glinom i algama, stvarno isplativi proizvodi koje možete i duže vremena imati. Meni ta maska vadi mitesere; ne sve, naravno, ali napravi odličan posao. Nakon nekog vremena kao da sve izađe samo van, tj. osuši se i ispadne. Ima je za više od 10 nanošenja stvarno i nije obmana, tako da isplati se višestruko. Gel je super nježan i lako razmaziv, iako je krcat glinom, pa ako želite predah od nekih "težih" gelova, ovo će vam biti top.
meni je crvena prejaka, malo peče čak i grube su mi te čestice. al u crnoj bih se kupala koliko mi je dobra. a što se tiče cijene - skroz korektno i meni te maske stvarno traju o-ho-ho
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 14:02   #1231
Quote:
raptured_insomniac kaže: Pogledaj post
meni je crvena prejaka, malo peče čak i grube su mi te čestice. al u crnoj bih se kupala koliko mi je dobra. a što se tiče cijene - skroz korektno i meni te maske stvarno traju o-ho-ho
Piling čestice su stvarno prave i kao da same rade sve, a crnu nisam još probala - ne usudim se jer sam čula da ugljen može prvo izazvati fazu prištića, prije nego li zapravo počne djelovati. Iskreno, ne mislim da mi je lice toliko loše pa da i kroz tu kalvariju moram prvotno prolaziti, ne mogu si priuštiti takav rizik. Možda mi se ne bi ništa dogodilo, ali ne volim isprobavati baš puno toga. Čula sam i da baš ta crna ima jak parfemski miris. Sad, ne znam, nisam pomirisala... A pak zelena mi nije ništa posebno jer već koristim Garnierov 3u1 Pure Active čistač koji radi sličnu, ako ne i identičnu stvar kao ona. No crvena mi je baš posebna, nadam se da će mi nastaviti biti ovako dobra jer zbilja vrijedi.
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 14:43   #1232
Quote:
Blue Lotus kaže: Pogledaj post
Piling čestice su stvarno prave i kao da same rade sve, a crnu nisam još probala - ne usudim se jer sam čula da ugljen može prvo izazvati fazu prištića, prije nego li zapravo počne djelovati. Iskreno, ne mislim da mi je lice toliko loše pa da i kroz tu kalvariju moram prvotno prolaziti, ne mogu si priuštiti takav rizik. Možda mi se ne bi ništa dogodilo, ali ne volim isprobavati baš puno toga. Čula sam i da baš ta crna ima jak parfemski miris. Sad, ne znam, nisam pomirisala... A pak zelena mi nije ništa posebno jer već koristim Garnierov 3u1 Pure Active čistač koji radi sličnu, ako ne i identičnu stvar kao ona. No crvena mi je baš posebna, nadam se da će mi nastaviti biti ovako dobra jer zbilja vrijedi.
ako ti ne smeta miris crvene, ne boj se za crnu. ja imam osjetljivu kožu lica, perutanje, crvenilo, svašta nešto. crna mi je nježna jako, a vidim na njoj kad se posuši točno gdje je glina iz pora izvukla masnoću i (ja se nadam) nečistoće.

ili ukradi nekome naprstak crne za probu. ja čekam da na silu crvenu potrošim da kupim crnu opet (ne pitajte ništa, imam novo pravilo protiv gomilanja).
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 15:36   #1233
Quote:
raptured_insomniac kaže: Pogledaj post
ako ti ne smeta miris crvene, ne boj se za crnu. ja imam osjetljivu kožu lica, perutanje, crvenilo, svašta nešto. crna mi je nježna jako, a vidim na njoj kad se posuši točno gdje je glina iz pora izvukla masnoću i (ja se nadam) nečistoće.

ili ukradi nekome naprstak crne za probu. ja čekam da na silu crvenu potrošim da kupim crnu opet (ne pitajte ništa, imam novo pravilo protiv gomilanja).
Eto, nema pravila... Svakako ću morati probati makar na jednoj točki lica, baš da vidim kako meni djeluje. A ovo za gomilanje - kužimo se.
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 18:44   #1234
Meni su odlične i crvena i crna maska.
I stvarno dugo traju
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 21:10   #1235
Zna li netko gdje (i ako je uopće) je dostupan lorealov brow pomade (ista linija kao ona najnovija maskara)?
__________________
tell the devil I said “hey” when you get back to where you're from
LadyM* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2019., 06:47   #1236
Znači, ova dva proizvoda za obrve:

1. https://www.jeftinije.hr/Proizvod/9230602

Ovo mi je presvijetlo, a tamnoplavu kosu s crvenim pigmentom imam. Kao, za brinete je, i to svjetlije. Lol. -.-


2. https://www.lijepa.hr/olovka-za-obrv...=product#80330

Ovo je pretamno, čak ni kad se sa četkicom koja je s druge strane proizvoda malo ublaži izgled, i dalje se vidi da je preumjetno.


Oba proizvoda su fail kaj se kupovine tiče.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2020., 10:00   #1237
Isprobala sam od L'oreala njihove maske za lice i pilinge (u teglicama).
Svi su mi odlični.

Da li netko ima iskustva sa ostalim proizvodima za lice?
Trebala bi mi preporuka za anti age noćnu kremu, laganu čistilicu za lice koju mogu koristiti 2x dnevno (za proširene pore), i možda serum.

Imam masnu kozu sa malo seboroičnog dermatitis-a oko nosa (za njega bi uzela drugu kremicu, ne od L'oreala). Proširene pore. 30+ godina. Nedavno sam otkrila da mi je pasu proizvodi sa shea maslac i PEG-ima.

Hvala,
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2020., 08:15   #1238
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
Isprobala sam od L'oreala njihove maske za lice i pilinge (u teglicama).
Svi su mi odlični.

Da li netko ima iskustva sa ostalim proizvodima za lice?
Trebala bi mi preporuka za anti age noćnu kremu, laganu čistilicu za lice koju mogu koristiti 2x dnevno (za proširene pore), i možda serum.

Imam masnu kozu sa malo seboroičnog dermatitis-a oko nosa (za njega bi uzela drugu kremicu, ne od L'oreala). Proširene pore. 30+ godina. Nedavno sam otkrila da mi je pasu proizvodi sa shea maslac i PEG-ima.

Hvala,
Njihove kreme su dosta konfekcijske i pune parfema. Ne bih preporucila osim za neku vrlo nezahtjevnu kožu.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:26.