Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2007., 01:26   #81
kolko ja znam bila je na kozmetici jedna tema gdje je polaznica profokusa oblatila školu.........imaš tražilicu...search forum.hr
Cleooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 20:29   #82
Tečajevi za vizažiste

da li itko zna kakvu informaciju o ovoj skoli ili kome se mogu obratiti za te informacije?
lule1380 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 04:26   #83
jel ima hr uopce jos kojeg vizazista osim ova dva???
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 10:49   #84
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
jel ima hr uopce jos kojeg vizazista osim ova dva???
Ispada da nema.
__________________
Beauty is ageless.
Nježna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 11:09   #85
ne volim vidit muskarce koji rade zenski posao... pogotovo ne vizaziste , frizere, kozmeticare.. uzas!
herecgovka-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 13:06   #86
Quote:
herecgovka-zg kaže: Pogledaj post
ne volim vidit muskarce koji rade zenski posao... pogotovo ne vizaziste , frizere, kozmeticare.. uzas!


ajde da i mi konja za utrku imamo na ovom forumu...
ruku pod ruku sa svim "frajerima" , koji misle da žene ne mogu raditi "muški " posao...

naježila sam se od ove izjave iz 19st...
bikerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 16:38   #87
znam, znam..al takva sam.. jbg..
herecgovka-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 20:47   #88
Quote:
herecgovka-zg kaže: Pogledaj post
ne volim vidit muskarce koji rade zenski posao... pogotovo ne vizaziste , frizere, kozmeticare.. uzas!
licno,ja bi samo takvima isla jer rade puno bolji posao nego zene.kaj se make upa tice i frizura.jesu vecinom pederi ali znaju posel.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 00:50   #89
ja samo muskim frizerima idem, nikad zenskim, jednostavno ne vjerujem zenama,
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 12:35   #90
Quote:
herecgovka-zg kaže: Pogledaj post
znam, znam..al takva sam.. jbg..
Skidam kapu, iskreno, svaka čast za ovu izjavu..
Volim kada netko ima svoj stav, ali ne preobraća druge.
Iskreno si me iznenadila, ja sam očekivala drvlje i kamenje..,
ovako od mene samo RESPECT:klap:
bikerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 16:11   #91
A gle ima puno dobrih vizažistica ,ali one se iz tko zna kojeg razloga nisu 'prodale' tako dobro kao oni, ma da recimo Simona Antonović ima rubriku u Joy-u . Možda baš zato što su frajeri im je to prednost. Zdenka Mihelj je već godinama u strukovnim krugovima veoma priznata. Al one nisu celebrytiji kao ova dva. Čak ima jedna naša koja živi i radi u Americi - Viktorija Bowers ili tako nekako - a za nju kod nas niko nije čuo.
__________________
Zbog neslaganja glede nekih stvari, V napušta ovaj forum i pozdravlja one koji to zaslužuju
Verona_V is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 18:55   #92
ona je tu postala..ali ona nije poznata.ona je ko mali milijon vizazista po usa,i ja kad napravim website,bit cu ko isto tako poznata ko i ona.kao neki jaci vizazist,tesko se probiti ovdje jer je industrija nakrcana..ima nas mali milijon.vecina dobrih nikad nije imala skolu za to...i ista vecina sminka svijetske zvijezde-e to su onda poznati vizazisti..inace ti je to sve za ku..samo kaj je lijepse to raditi nego sjediti u kancelariji..a opet ako si vani izvan hr upoznas rulju,konekcije za dalje napredovanje...ova dva tipa kod nas su valjda s vezom upali u te krugove jer znam ih mnogo iz tog kruga preko frendice,jer to tak ide kod nas..za sve treba veza,kad si jednom nutra,onda je lako.dobro je jedino to kaj u usa ima modela i fotografa i zenika duplo vise nego vizazista pa si uvjek mozes naci neki posel..ak nis drugo,za fun i dzeparac.svakih 6-10 mjeseci skole za vizaziste izbace stotine novih van...obicno se bave drugim poslom a mazeju za svadbice i tak...niko te ne pita za skolu ovdje,moras imati talenta,sa talentom postajes sminker..i kad se zaposljavas,jebe se njima za skolu koju si zavrsio-moras pokazxati umjece.samo to se racuna.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 18:55   #93
sve je to tu negdje, a vjerojatno se frajeri vise trude i vise su nabrijani da se dokazu (jer bii za njih vjerojatno bila sramota da ne uspiju), a zenama je to uglavnom usput, kao npr afroditi, freelancing i to..
herecgovka-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 12:45   #94
E, baš tako, više se trude frajeri na takvim jobovima,
isto kao i žene, koje se moraju dokazati da su jednako dobre pilotkinje,vojna lica,bikerice,austronautkinje pa još uvijek u nekim sredinama i veterinarke..itd
Žene su još uvijek na minimalcima plaća u nekim zvanjima i potplaćenije od kolega na istim poslovima.
bikerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 14:50   #95
Najbolji frizerski salon u kojem sam bila vodi muškarac i on mi je najbolji frizer (nije gay, znam da će bit onih koji će to promislit) kojemu sam išla i ljudi se naručuju po 7 dana unaprijed da bi ih on šišao .
Onda gledam onog Korena na Jubitou. Frajer je make up artist i ima genijalne ideje od lookova (nadam se da će s vremenom biti toga više) do razno raznih načina kako održavati svoj make up , pribor za make up i sl.
Ima super ljudi i na tzv "muškim" i tzv "ženskim" poslova (iskreno meni se riga od te podjele, bljak ) ali te stvari ne određuje usrani spol već koliko toga osoba nosi u sebi (talenta i ljubavi prema svom poslu) i koliko truda uloži u to.
Zbog ovakvih rasprava zbilja poželim da smo j..... bezspolci
Mislim da bi se ljudi trebali naučiti ne dijeliti poslove na je...ne muške i ženske i manit se predrasuda.
Nadam se da nikog nisam uvrijedila jer mi to zbilja nije bila namjera.
Edea is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 15:13   #96
Quote:
bikerica kaže: Pogledaj post
E, baš tako, više se trude frajeri na takvim jobovima,
isto kao i žene, koje se moraju dokazati da su jednako dobre pilotkinje,vojna lica,bikerice,austronautkinje pa još uvijek u nekim sredinama i veterinarke..itd
Žene su još uvijek na minimalcima plaća u nekim zvanjima i potplaćenije od kolega na istim poslovima.
Zar to nije žalosno???? Zar ne bi bilo jednostavnije kad bi ljudi prihvatili sve te poslove kao poslove za ljude a ne kao poslove za curice i dečke?
Te se stvari neće promijeniti dok ljudi ne počnu mijenjati svoje mišljenje. To netko zove nametanjem mišljenja (samo izvolite), ja na to gledam kao osiguranje ljepše budućnosti gdje će moje (još neplanirano )dijete bilo muško ili žensko moći biti što želi bez nepotrebnog dokazivanja i podcjenjivanja zato jer to netko smatra "muškim/ženskim poslom".
Potplaćivanje radnika zato jer eto nije "pravog" spola je podcjenjivanje rada te osobe (ma koliko mi šutjeli o tome).
Ne znam kako vama, ali meni je to žalosno
Edea is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 16:04   #97
Quote:
Edea kaže: Pogledaj post
Mislim da bi se ljudi trebali naučiti ne dijeliti poslove na je...ne muške i ženske i manit se predrasuda.
.
zasto ti onda imas predrasude o ljudima koji se nisu uklopili u masu i koji imaju misljenej koje se razlikuje od tvog?? pa ne mozemo svi bit isti i ne mozemo svi mislit isto
herecgovka-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 16:14   #98
Quote:
Edea kaže: Pogledaj post
Zar to nije žalosno???? Zar ne bi bilo jednostavnije kad bi ljudi prihvatili sve te poslove kao poslove za ljude a ne kao poslove za curice i dečke?
Te se stvari neće promijeniti dok ljudi ne počnu mijenjati svoje mišljenje. To

dobro sad nije bas tako strasno.. ja sam to bezveze rekla, a mislim da ni nema ljudi kojima je to glavni problem u zivotu (muski i zenski poslovi)
ali zato ima masa takvih stvari oko kojih se ljudi sukobljavaju a bezveze, niko ne moze nikom nametnut svoje misljenje i stavove
najvaznije u svemu tome je ne biti primitivan , ne osudjivat nikog samo zbog toga sto drugacije razmislja od tebe
meni nije sramota bit ni konzervativan ni tradicionalan ni ne znam sta
herecgovka-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 16:18   #99
Quote:
herecgovka-zg kaže: Pogledaj post
zasto ti onda imas predrasude o ljudima koji se nisu uklopili u masu i koji imaju misljenej koje se razlikuje od tvog?? pa ne mozemo svi bit isti i ne mozemo svi mislit isto
Nemam nikakve predrasude, ne mislim ja da su ti ljudi loši (ne moraš bit loš da bi imao predrasude bilo kakve vrste) ili nešto ali gledaj ja se kao osoba koja je na "muškom" fakultetu svakodnevno susrećem sa ovakvim vrstama predrasuda i to me jako nervira....nije ugodno i ne želim da se jednog dana naša (neću reći moja) djeca tako osjećaju.
Btw ne spadam u masu, nažalost još uvijek je većina ta koja ima predrasude prema ženama na "muškim" poslovima i obratno.
Rekla sam svoje pa mislite da sam grozna koliko god hoćete.
Edea is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 16:23   #100
Quote:
herecgovka-zg kaže: Pogledaj post
dobro sad nije bas tako strasno.. ja sam to bezveze rekla, a mislim da ni nema ljudi kojima je to glavni problem u zivotu (muski i zenski poslovi)
ali zato ima masa takvih stvari oko kojih se ljudi sukobljavaju a bezveze, niko ne moze nikom nametnut svoje misljenje i stavove
najvaznije u svemu tome je ne biti primitivan , ne osudjivat nikog samo zbog toga sto drugacije razmislja od tebe
meni nije sramota bit ni konzervativan ni tradicionalan ni ne znam sta
nitko nikog ovdje nije osudio. Nigdje nisam rekla kako su ljudi s takvim vrstama predrasuda neki zločinci. Pa svi imamo neke predrasude.
Ono što sam htjela reći da je MENI sramota podjenjivati nečiji rad samo zato jer nije "pravog" spola i misliti kako ta osoba sigurno to dobro ne radi. Eto samo to.
Nije bitno, neću tu više pisati jer vidim da će se neki naći uvrijeđeni i da ću dobit po glavi zbog svog (moje je...ne treba biti i tuđe) razmišljanja. Pa-pa.
Edea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:09.