Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2007., 20:57   #21
Pierre Cardin dekice imaju u Svilanitu (Avenue Mall). Nisam sigurna imaju li trenutno i za bebe, znam da velike za bračne krevete imaju i da su savršene! Debele, meke..ma odlične
Happily is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2007., 00:15   #22
Quote:
Happily kaže: Pogledaj post
Pierre Cardin dekice imaju u Svilanitu (Avenue Mall). Nisam sigurna imaju li trenutno i za bebe, znam da velike za bračne krevete imaju i da su savršene! Debele, meke..ma odlične
mi ju imamo za bebu i dekica je ..ima ih za kupiti u Djecjem svijetu u Dubravi i opcenito u svim ducanima Djecji svijet iliti po novom Vrtuljak( mislim da im je sad to ime) od Lantee
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2007., 11:57   #23
Koliko košta ta dekica Pierre Cardin?
Irenish is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2007., 13:05   #24
Quote:
Irenish kaže: Pogledaj post
Koliko košta ta dekica Pierre Cardin?
ne znam za dječju, znam da za bračni krevet (mislim da je 200 x 200) košta nekih 750 kn. Ali ti je jako debela i teška. Meni, npr. ne stane u mašinu za 7 kg.
Happily is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2007., 13:10   #25
Quote:
Irenish kaže: Pogledaj post
Koliko košta ta dekica Pierre Cardin?
meni je mama kupila i mislim da je oko 200kn.... danas stiže!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2007., 14:59   #26
jan dobio 2 dekice - 1 za kimbi i 1 za kolica iz austrijske kike - pamučne. bile divne do 1. pranja.
poslije kupila one od flisa tj. 1 moja mama, 1 moja šogica mađarica i peri deri su a tooople
a dr spock upravo te preporučuje zbog topline
baka - moja mama kupila i vreću pamučnu tj. više je to dekica s cifom i mrak od topline
__________________
ljubim jana rasplakana, nasmijana, srcu odabrana
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 21:26   #27
Komplet posteljine za bebaca

Svi pricate o dekicama, ali meni treba cijeli set - ono poplun, neki jastucic + posteljina? Ima li toga uopce? Zasad sam trazila u Turbo limachu, Svilanitu i Konzumu - nema!

Gdje je ta Oprema u Ilici?

Trazim to za buduceg necaka, ja jos nemam djece, pa tako bas i nisam upucena u baby ducane....
eruditio is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 21:47   #28
Quote:
*Lubenica* kaže: Pogledaj post
evo link - http://www.belpla.com/productos.php?...&coleccion=3to su te dekice, pogledajte malo (baby sac je ona dfekica s drukerima)
Ja nemam tu s drukerima, imam običnu la perla, isto od belpla, savršena je a ima ih i većih za dječje pa čak i za bračne krevete. rastopim se kad ju primim u ruke a koštala 199 kn. A sa drukerima dobila iz baby media iz king k. isto tako debela i meka ali ni bliza kao la perla!
__________________
stiže poklon za Božić
tete is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 21:51   #29
Quote:
eruditio kaže: Pogledaj post
Svi pricate o dekicama, ali meni treba cijeli set - ono poplun, neki jastucic + posteljina? Ima li toga uopce? Zasad sam trazila u Turbo limachu, Svilanitu i Konzumu - nema!
ima u kiki
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 23:09   #30
Cijeli setovi posteljine za bebe se mogu naći u trgovinama opremom za bebe. S time da sam čula da beba u početku ne treba jastučić već mora spavati na ravnom.
sunnyah is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 11:00   #31
znam za jastucic, al ono, nek ima za poslije...

thnx svima, pogledam pa vam javim....
eruditio is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 12:56   #32
U Billi sam danas kupila prekrasnu deku ( 130 x 160 )
plava je sa kravicama, a ima i raznih drugih uzoraka za 45 kn.
Jest da je 100 % poliester ali ....
vanjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 13:05   #33
Ja sam kupila u KIKI pamučnu za 149 kuna (mada meni ne izgleda kao pamuk, ali piše 100%), kupila sam i u Vrtuljku (lantea, bivši "dječji svijet") za 124 kune dekicu koja je s jedne strane vuna tanka 100%, a s druge 100% pamuk i punjena je, a vidjela sam i u NAMI MTČ-ovu Leptirić u kutiji za 179 kuna koja je 80% pamuk, zapravo je s jedne strane skroz pamuk, a s druge samt i punjena je. Inače u novom Quelle katalogu (onom najobičnijem) koji sam danas dobila vidjela prekrasne dekice s motivom tuljana (plave) ili s motivom pčelice maje (žuto-crne naravno) koje su 100% pamuk, a dođu samo 99 kuna i uz njih se još dobije i jastučić istog dezena. To je u katalogu u sektoru s posteljinom (ima i divne dječje posteljine).
__________________
Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom
Parallel Universe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 19:57   #34
Quote:
eruditio kaže: Pogledaj post
Svi pricate o dekicama, ali meni treba cijeli set - ono poplun, neki jastucic + posteljina? Ima li toga uopce? Zasad sam trazila u Turbo limachu, Svilanitu i Konzumu - nema!

Gdje je ta Oprema u Ilici?

Trazim to za buduceg necaka, ja jos nemam djece, pa tako bas i nisam upucena u baby ducane....
svaki ducan s baby opremom ti prodaje komplet poplun plus 2 plahte plus ono prekrasno pamucno sta ide sa strane od krevetica da se beba ne udari u sipke , cijene su od 300 do 600 kn i ima u svim bojama...
__________________
Živ-živ! :)!
Usvojimo dijete na daljinu i pomozimo Africi!
cukerino77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 11:05   #35
Juče sam bila u adaxu u Osijeku imaju sve od madraca, posteljina za krevetiće od 200kn pa nadalje , imaju krasne dekice oko 200kn. i sve ostalo
nefertiti27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 20:26   #36
Quote:
tete kaže: Pogledaj post
Ja nemam tu s drukerima, imam običnu la perla, isto od belpla, savršena je a ima ih i većih za dječje pa čak i za bračne krevete. rastopim se kad ju primim u ruke a koštala 199 kn. A sa drukerima dobila iz baby media iz king k. isto tako debela i meka ali ni bliza kao la perla!
dobila dvije velike (la perla i soft) i jednu malu (la perla) super,,, nekada posudim jednu veliku za sebe koliko je mekica
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 18:17   #37
Evo, bas se vratila iz grada - u adaxu u Maksimirskoj nasla sam sve sto sam trazila, a cijene su stvarno povoljne. Hvala svima na idejama i prijedlozima. Mislim da ce necak biti jako zadovoljan..... :-)
eruditio is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 19:05   #38
u konzumu sad prodaju dekice za dječji krevetić, meeeeekane i lijepe ali sintetičke za 29,90!
__________________
Živ-živ! :)!
Usvojimo dijete na daljinu i pomozimo Africi!
cukerino77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 00:37   #39
Da li je tko vidio ili zna gdje mogu naći CRVENU dekicu za bebu,manju za kolica,ne predebelu jer ide toplije vrijeme!
Imamo crvena kolica,pa bih voljela uz njih imati i crvenu dekicu,ali gdje god sam tražila svagdje su roza,plave,bijele,žute nigdje nema crvene,pa ako tko zna please help!!!
__________________
You may only be a person in this world, but for someone, you are
the world!!!!
mary_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 08:12   #40
Ja sam s mamom dogovrila da će mi napraviti po dvije od 1, 2 i 4 sloja frotira - za ljeto, jesen i zimu
To je lako perivo, materijal nije skup, prirodan - što ćeš ljepše. Lijepo se porubi i
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:22.