Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2007., 23:33   #1
Maloljetna

Imam skoro 18,ali ne jos!Bila sam u nekoj vrsti veze bez obaveza sa jednim super dobrim,zgodnim i inteligentnim deckom koji je 10god. stariji od mene...Slagala sam mu godine i prilicno dobro smo se slagali.On je saznao koje sam godiste(nije mi rekao da zna-slucajno sam saznala da zna) i odjednom me poceo ignorirati i obecavat kave i vidjenja kojih nije bilo.Inace,on je na drzavnoj funkciji i ne bi mu valjalo da se sazna da je s maloljetnicom.Ja sam slucajno izbrisala imenik u mobitelu i nemam njegov br pa ne znam sto cu.On se ne javlja,a ja nemam br.

Dok smo bili zajedno,sve je funkcioniralo kako treba,imali smo i sex(fenomenalan),upoznao me je s deckima iz njegovog drustva...JAVNO SMO BILI ZAJEDNO,napominjem,BEZ OBAVEZE.

STA DA URADIM???
DA GA POTRAZIM???
PRIZNAM SVE STO SAM LAGALA???
SACEKAM DA SE JAVI???

Kriva sam zbog lazi i necu da ga izgubim iako sam 'ilegalna'...

HELP!!!
>>bety>>boop! is offline  
Old 18.12.2007., 23:35   #2
znaci, bez obaveze. a sad bi ti njega zvala i objasnjavala i kojesta. koji ti je kurac?!
fat slut is offline  
Old 18.12.2007., 23:38   #3
Quote:
fat slut kaže: Pogledaj post
znaci, bez obaveze. a sad bi ti njega zvala i objasnjavala i kojesta. koji ti je kurac?!
Inace,sve pocne bez obaveze,obaveze dolaze vrimenom.Koji je tebi kurac???Ocigledno si isfrustrirana pacenica!!!
>>bety>>boop! is offline  
Old 18.12.2007., 23:40   #4
sta je ovo, svi od 27-28 udaraju mulice od 18?
ronnie7 is offline  
Old 18.12.2007., 23:40   #5
Quote:
>>bety>>boop! kaže: Pogledaj post
Inace,sve pocne bez obaveze,obaveze dolaze vrimenom.Koji je tebi kurac???Ocigledno si isfrustrirana pacenica!!!
jeste naglasili da je to bez obaveza?
fat slut is offline  
Old 18.12.2007., 23:42   #6
utjeha

Da ti nebi bilo dosadno dok čekaš i da nebi patila ja ti nudim društvo i ne smeta mi što si mlada, čak dapače.
andjeo gabriel is offline  
Old 18.12.2007., 23:45   #7
utjeha

Uh, zaboravio sam reć BEZ OBAVEZA.
andjeo gabriel is offline  
Old 18.12.2007., 23:46   #8
Quote:
andjeo gabriel kaže: Pogledaj post
Uh, zaboravio sam reć BEZ OBAVEZA.
skoro sam pala sa stolice.
fat slut is offline  
Old 18.12.2007., 23:48   #9
Quote:
>>bety>>boop! kaže: Pogledaj post
Imam skoro 18,ali ne jos!Bila sam u nekoj vrsti veze bez obaveza sa jednim super dobrim,zgodnim i inteligentnim deckom koji je 10god. stariji od mene...Slagala sam mu godine i prilicno dobro smo se slagali.On je saznao koje sam godiste(nije mi rekao da zna-slucajno sam saznala da zna) i odjednom me poceo ignorirati i obecavat kave i vidjenja kojih nije bilo.Inace,on je na drzavnoj funkciji i ne bi mu valjalo da se sazna da je s maloljetnicom.Ja sam slucajno izbrisala imenik u mobitelu i nemam njegov br pa ne znam sto cu.On se ne javlja,a ja nemam br.

Dok smo bili zajedno,sve je funkcioniralo kako treba,imali smo i sex(fenomenalan),upoznao me je s deckima iz njegovog drustva...JAVNO SMO BILI ZAJEDNO,napominjem,BEZ OBAVEZE.

STA DA URADIM???
DA GA POTRAZIM???
PRIZNAM SVE STO SAM LAGALA???
SACEKAM DA SE JAVI???

Kriva sam zbog lazi i necu da ga izgubim iako sam 'ilegalna'...

HELP!!!
ajme, ajme, sreco..mislim da ti nisi svjesna sto ovo bez obaveza znaci...
Petra Pan is offline  
Old 18.12.2007., 23:51   #10
Objasni mi!
>>bety>>boop! is offline  
Old 18.12.2007., 23:52   #11
gle, u svakom slucaju ga ne mozes izgubiti jer ga nikad nisi ni imala. znaci, win-win situation.
fat slut is offline  
Old 18.12.2007., 23:53   #12
Quote:
ronnie7 kaže: Pogledaj post
sta je ovo, svi od 27-28 udaraju mulice od 18?
a da nisi mozda pomislio da ne mozemo naci zajednicki jezik sa infantilnim srednjoskolcima i studentima na prvim godinama faxa...da nisi mozda pomislio da ima nas koje smo na visem intelektualnom nivou od muskih koji sa djeca i kad imaju 40?A ti ne bi jebao neku mladu curu?
>>bety>>boop! is offline  
Old 18.12.2007., 23:55   #13
Quote:
fat slut kaže: Pogledaj post
gle, u svakom slucaju ga ne mozes izgubiti jer ga nikad nisi ni imala. znaci, win-win situation.
Ne mozes nikad imati nekoga.Mozes samo misliti i lagati se da imas,tako da je nekad jaca moja veza bez obaveze nego necija ko ima vezu od 5god,a nije ni svjestan da nema nista.
>>bety>>boop! is offline  
Old 18.12.2007., 23:55   #14
Quote:
>>bety>>boop! kaže: Pogledaj post
a da nisi mozda pomislio da ne mozemo naci zajednicki jezik sa infantilnim srednjoskolcima i studentima na prvim godinama faxa...da nisi mozda pomislio da ima nas koje smo na visem intelektualnom nivou od muskih koji sa djeca i kad imaju 40?A ti ne bi jebao neku mladu curu?
o, moj Boze...
fat slut is offline  
Old 18.12.2007., 23:57   #15
Quote:
>>bety>>boop! kaže: Pogledaj post
Ne mozes nikad imati nekoga.Mozes samo misliti i lagati se da imas,tako da je nekad jaca moja veza bez obaveze nego necija ko ima vezu od 5god,a nije ni svjestan da nema nista.
gle, veza bez obaveza je samo fuck. jasno ti je to, zar ne?
uostalom, sta ti mozes napravit s obzirom na to da nemas njegov broj?
fat slut is offline  
Old 19.12.2007., 00:00   #16
snadji se!
__________________
Ab assuetis non fit passio.
RaRa AvIs is offline  
Old 19.12.2007., 00:03   #17
Quote:
RaRa AvIs kaže: Pogledaj post
snadji se!
iz iskustva?
fat slut is offline  
Old 19.12.2007., 00:05   #18
Quote:
fat slut kaže: Pogledaj post
iz iskustva?
Otprilike..mada,kod mene su drugi problemi.Pitam se kakvo je tvoje iskustvo u bilo cemu.Slut...
__________________
Ab assuetis non fit passio.
RaRa AvIs is offline  
Old 19.12.2007., 00:07   #19
Quote:
RaRa AvIs kaže: Pogledaj post
Otprilike..mada,kod mene su drugi problemi.Pitam se kakvo je tvoje iskustvo u bilo cemu.Slut...
nisam to mislila tako kako si ti to shvatila. samo sam zamijetila da si ti imala slicnu situaciju.

a sto se mene tice, ja sam, ocito, iskusna.
fat slut is offline  
Old 19.12.2007., 00:08   #20
Ima li neko normalan,neko ko moze pomoci???
>>bety>>boop! is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger